Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54931 21 marca 2016, 23:45

Paola_33 Supermama
Miłego widzenia, Gusia.. !! Może jakaś pamiątkowa fota będzie ??

Muszę zamówić glinkę do odcisków stopek i łapek, co by Róża nie była gorsza od Sióstr 😊

Ech, wyleczenia szybkiego życzę Jadzia !!

I szybkiego powrotu Kiwi i in.stareczek, zniechęconych @@

U nas kolejna noc płaczu R. Te chol**** kolki !! Żeby w XXI w. nadal tylko bezsilność królowała.. Masaże, chorały, modlitwy, cieple okłady, kąpiel.. Ku*** nic nie działa!! Byle do czerwca !!
I chyba u mnie zawita @. Równo po 6 tyg. ?? Wypada w czw. 😁
Moje starsze dzieci na szczęście przesypiają grzecznie nocki. Jak one to robią ?? Szkoda ze ja nie potrafię ogłuchnąć tylko na noc.. 😉

Oby i pogoda łaskawsza nastała, bo piżdżącego wiatru nikt nie lubi.. Poza surferami 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #54932 22 marca 2016, 3:28

turboslimak Fajna mama

buka87 napisał(a)

Oj Leena no to nieźle, już niedługo się rozpakujesz. Ale ciąża donoszona więc chyba tylko się cieszyc :) ) Ciąża dawała Ci się we znaki a tu juz finisz ;) Już niedługo przytulisz królewne :D
Ciekawe jak Motylek i Ślimak i Tymama sobe dają radę :) Mam nadzeje, że dzidziory grzeczne :D

Część kochane jedynie teraz czas mam odpisać bo karmię czytam was nocami z asypiajac nad cycycemm Lena widzę ze już na finiszu .
Kurze jak czas leci mówią że jak dziecko się rodzi to szybciej-to prawda!!!! Moja zaraz kończy miesiąc -w piątek , U Marty dobrze mało czasu ma na FM jak ja ponieważ pracuje z domu i jeżdżę na 3h do pracy plus dojazd to nie ma mnie jakieś 4h ciężko pracować w domu kiedy mała nie śpi :-)
Noce mam przespane -jedna pobudka około 3 I koniec potem 6-7 rano
Paola me ha współczuję kolek :-(
Moja puszcza takie smrody baki ze gorzej capi jakby dorosły puszczal
3:26 kleja mi się oczy dobranoc

Ps nie chcę by wątek umarł no chyba ze jednogłośnie pójdziemy wszystkie na ten 2017 rok

Zgłoś nadużycie #54933 22 marca 2016, 4:39

PaulaG Fajna mama
Ja myślę że będzie fajnie jak wszystkoe zaczniemy pisać na wątku 2017 ale tp dopiero za miesiac ...

Zgłoś nadużycie #54934 22 marca 2016, 7:43

Emilianka Świeżo upieczona
Witam koleżanki- staram się o dzidziusia przeszło rok. Mam 29 lat,trochę życie mi pokomplikowało możliwość starań we wcześniejszych latach.Ostatni alarm dla mnie...w grupie raźniej, a tu każda ma inne doświadczenia,miło poczytać :)
staraczka

Zgłoś nadużycie #54935 22 marca 2016, 8:34

tandem Supermama
Dziewczyny z DE, ja tak z innej beczki, jak u Was wygląda sytuacja z uchodźcami i imigrantami? (w pracy sobie rozmawiamy i stwierdziłam, że zapytam też jak to za zachodnią granicą)

Chmury, deszcz :(

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54936 22 marca 2016, 8:50

murron Supermama

tandem napisał(a)

Dziewczyny z DE, ja tak z innej beczki, jak u Was wygląda sytuacja z uchodźcami i imigrantami? (w pracy sobie rozmawiamy i stwierdziłam, że zapytam też jak to za zachodnią granicą)
Chmury, deszcz :(

http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/pediatrzy-z-usa-apeluja-leki-przeciwbolowe...

Zgłoś nadużycie #54937 22 marca 2016, 8:51

murron Supermama
moja siostra 10 dni temu była na tym lotnisku

http://www.tvn24.pl/belgia-dwie-eksplozje-na-lotnisku-w-brukseli,629315,s.html

Zgłoś nadużycie #54938 22 marca 2016, 8:53

ewuska0207 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Miłego widzenia, Gusia.. !! Może jakaś pamiątkowa fora będzie ??

Muszę zamówić glinkę do odcisków stopek i łapek, co by Róża nie byla gorsza od Sióstr 😊

Ech, wyleczenia szybkiego życzę Jadzia !!

I szybkiego powrotu Kiwi i in.stareczek, zniechęconych @@

U nas kolejna noc płaczu R. Te chol**** kolki !! Żeby w XXI w. nadal tylko bezsilność królowała.. Masaże, chorały, modlitwy, cieple okłady, kąpiel.. Ku*** nic nie działa!! Byle do czerwca !!
I chyba u mnie zawita @. Równo po 6 tyg. ?? Wypada w czw. 😁
Moje starsze dzieci na szczęście przesypiają grzecznie nocki. Jak one to robią ?? Szkoda ze ja nie potrafię ogłuchnąć tylko na noc.. 😉

Oby i pogoda łaskawsza nastała, bo pirzdzącego wiatru nikt nie lubi.. Poza surferami 😁

Paola a nie podajesz żadnych kropelek na kolkę ?? Matko jak ja Cię rozumiem z Julkiem miałam tak przez 3 mies non stop płacz lepiej trochę było po tym sab simplex niebieskim ale ustąpiło dopiero jak mleko zmieniłam na mleko dla alergików to był nasza ostatnia deska ratunku od 24h płaczu inaczej można było by sobie w łep strzelić

Nasza Grudniówkowa tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArVdA1IFgwBrdGVjUjhtNWNtT1lEcVhzU19jQlJhMGc&usp=sharing#gid=0

Zgłoś nadużycie #54939 22 marca 2016, 8:55

Laviaa Fajna mama
Tandem ja mieszkam 28 km od kolonii i ich nie widzę i nie słyszę. A podobno pełno w okolicy obozów z nimi... Jestem przeciwna polityce Merkel ale póki co nie odczulam na własnej skorze

Zgłoś nadużycie #54940 22 marca 2016, 8:58

Laviaa Fajna mama
Paola mój syn miewal kołki to mama wzięłai takie niemieckie kropelki i pomagalo

Zgłoś nadużycie #54941 22 marca 2016, 9:10

tandem Supermama
murron takie myśli są chyba najgorsze, ale dobrze, że była tam właśnie 10 dni temu

Laviaa no właśnie zastanawiałam się jak to jest z tą Kolonią; może wolą miasta? /i dobrze dla Ciebie/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54942 22 marca 2016, 9:19

Kowy Fajna mama
Emilianka cześć, napiszesz coś więcej o sobie? :) Jakie masz doświadczenia że staraniem, czym się zajmujesz? :)
Paola a myślałaś o espumisanie? Albo takich koreczkach do pupy szwedzkich? Nam pomagało to, potem debridat. A mała nie ma uczulenia na mleko? Bo jak znajomym tak płakał o to pomogło mleko bez laktozy.
U mnie Bobo, nie z porannego, pokazał ultra bladego bladziocha. Nic, czekam do @, będzie co ma być. Wrzuciłam bardziej widoczne zdjęcie.

Zgłoś nadużycie #54943 22 marca 2016, 9:26

tandem Supermama

Kowy napisał(a)

Emilianka cześć, napiszesz coś więcej o sobie? :) Jakie masz doświadczenia że staraniem, czym się zajmujesz? :)
Paola a myślałaś o espumisanie? Albo takich koreczkach do pupy szwedzkich? Nam pomagało to, potem debridat. A mała nie ma uczulenia na mleko? Bo jak znajomym tak płakał o to pomogło mleko bez laktozy.
U mnie Bobo, nie z porannego, pokazał ultra bladego bladziocha. Nic, czekam do @, będzie co ma być.

widzę, widzę, ale super! musi się udać :) (i zabierz mnie ze sobą!)

Zgłoś nadużycie #54944 22 marca 2016, 9:30

Kaari Fajna mama

jadzia napisał(a)

Dzieki bardzo za info. Posiew zrobie nawt w labolatorium. No wlasnie myslalam czy nie wbic sie jeszcze w tym tyg do gina ale zaraz pewnie okres dostane i tabletki bede musiala przerwac bo domyslam sie ze one sa dowcipne. No to przeloze wizyte na termin w ktorym i tak kazal mi przyjsc czyli 1-5 dc bo chce sprawdzic jak pecherzyki rosna. To pewnie zaraz po swietach pójdę.

Ja akurat dostałam i takie i takie tabletki :) ale jeśli Ci się chce to możesz iść wcześniej. Może dostaniesz tylko doustne i wczesniej zaczniesz? Ja po kuracji polecam zastosowac lactovaginal bo te antybiotyki wybijaja nawet te potrzebne bakterie.

Zgłoś nadużycie #54945 22 marca 2016, 9:31

Kowy Fajna mama
Tandem ja to Cie podziwiam, że nie testujesz jeszcze, autentycznie. Ja to jestem stara i głupia, powinnam czekać. Zawsze byłam niecierpliwa, ale teraz przechodzę sama siebie :(
Mam nadzieję że nam się uda w tym cyklu!

Zgłoś nadużycie #54946 22 marca 2016, 9:33

Kaari Fajna mama
Kowy u Ciebie jest ewidentny bladzioch-możliwe ze rano byłaby mocniejsza. Tandem a kiedy będziesz testować?

Zgłoś nadużycie #54947 22 marca 2016, 9:34

tandem Supermama

Kowy napisał(a)

Tandem ja to Cie podziwiam, że nie testujesz jeszcze, autentycznie. Ja to jestem stara i głupia, powinnam czekać. Zawsze byłam niecierpliwa, ale teraz przechodzę sama siebie :(
Mam nadzieję że nam się uda w tym cyklu!

nie ma co podziwiać, wiesz, ja po prostu chcę się jak najdłużej łudzić... :) temp póki co nie spada
a u Ciebie ta niecierpliwość popłaca, bo cienie są :) a kiedy miałaś mieć @? na betę idziesz w tym tygodniu czy w przyszłym?

Zgłoś nadużycie #54948 22 marca 2016, 9:40

Kowy Fajna mama
@ mam mieć w sobotę, niedzielę. Jak nie przyjdzie, pójdę na betę w tygodniu po świętach. A Ty kiedy teścisz?

Zgłoś nadużycie #54949 22 marca 2016, 9:47

tandem Supermama

Kowy napisał(a)

@ mam mieć w sobotę, niedzielę. Jak nie przyjdzie, pójdę na betę w tygodniu po świętach. A Ty kiedy teścisz?

jeśli @ nie przyjdzie to chyba w sobotę, albo - żeby nie psuć sobie świąt, po weekendzie. @ powinna być dziś, ale owu się przesunęła

Zgłoś nadużycie #54950 22 marca 2016, 9:54

Leena Fajna mama
Hej Tandem,

Niestety pisze z komorki i nie moge wstawic zdjec :( pamietam jak chcialam wstawic moj test z druga mega blada kreseczka i tez nie szlo :( nie wiem czemu tak jest buuuu

A kciuki oczywiscie ze pomoga :D w koncu sa pelne zarazkow!!