Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54891 21 marca 2016, 14:05

tandem Supermama
Miło by było, gdyby słoneczko wróciło, szczególnie w weekendy :)

wiem, że Ci ciężko ale i tak zazdroszczę! miłego i owocnego (uspana Róża) spacerku :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54892 21 marca 2016, 14:06

Paola_33 Supermama
Wiesz, jest tylko jeden warunek - ani na moment nie stawać.. Bo wtedy włącza się syrena okrętowa ;-) Omijasz czerwone światła, nie robisz zakupów, nie czytasz książek w parku i szafa gra :-/ Za to, jaka pózniej kondycja !! :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #54893 21 marca 2016, 15:48

PaulaG Fajna mama
No wiecie jakies dwa lata temu smialabym się z tej książki ...

Zgłoś nadużycie #54894 21 marca 2016, 16:42

Laviaa Fajna mama
w nosie ich mam zamierzam lezec i wypoczywac co narodzin drugiego dziecka! nie bede sie stresowac i przejmowac bo mna nikt sie nie przejmuje...

Zgłoś nadużycie #54895 21 marca 2016, 16:53

Paola_33 Supermama
Laviaa - i dobrze piszesz !!! Ważne, to o Rodzinę dbać, buraków mieć głęboko i ich komentarze !!!!!!!!!!!

Nie wiem, jak u Was, u nas, w stolicy wicher przeokropny, przewiało mnie na wsz. strony !!! W ogóle wiosny nie czuć !! Nie wierzę, ze za tydzień będzie klimatycznie lato !!!

Słucham sobie "Szczęścia" Kasi Cerekwickiej, bo dopadła mnie chandra.. Wszędzie na spacerze dzisiaj mijałam chłopców i rozmyślałam, ze mój nieżyjący Synek powinien 5 tyg.temu kończyć 6 lat :-( :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #54896 21 marca 2016, 16:58

Laviaa Fajna mama
Paola glowa do gory ,masz cudowne 3 corki ! Synek pewnie patrzy na was z gory.

Zgłoś nadużycie #54897 21 marca 2016, 17:59

Leena Fajna mama
Kowy no kreseczki są b wyraźne :) trzymam kciuki i będę sie starała tu zaglądać i spr czy się ciąża potwierdzi czego życzę :)

Buka mamy podobny gust :) ja mam jasny róż na 3 ścianach i fuksje na 1 do tego białe mebelki ze srebrnym akcentem ;)

Tandem i inne staraczki - trzymam za was kciuki :)

Kiwi - ja Cie rozumiem... sama tak zrobiłam ze "odeszlam" z forum i wiesz co ? Bezczelnie wróciłam z 2 kredkami ;) oby u Ciebie tez tak było ♡

Marluna - gratuluję dwóch serduch :D ciężej się ze dzieciaczki tak pięknie się rozwijają :) czopki powinny pomoc. Może spytaj w aptece o homeopatyczne przeciwymiotne gdyby ci nie pomogło

Lavia - ty tez w DE o ile dobrze pamiętam .. wiesz co.. no brak słów ale bardzo zdziwiona nie jestem... mi na rozmowie kwalifikacyjnej spytali czy planuje dzieci bo oni nie mają zamiaru mnie szkolić żebym za pół roku powiedziała ze jestem w ciąży ...heh
No ale gunt ze serduszko bije :) ciesze się ogromnie :)

Murron ja też zaczęłam 38 tydzień :D idziemy łeb w łeb, może urodzimy w ten sam dzien?

Paola to masz "ciekawie"... ale kiedyś będzie lepiej ;)

A ja w nocy miałam potworne skurcze no taki ból ze aż zapomniałam oddychać. . Dziś na KTG zapisały się 1 raz skurcze. ... ale szyjka zamknieta.. ni nic położna mówi ze raczej do 11 kwietnia nie dotrzymam. ..

Przepraszam jeśli o kimś zapomnialam...

Zgłoś nadużycie #54898 21 marca 2016, 18:05

Laviaa Fajna mama
Lena z tego co wiem to pracodawca nie ma prawa tak mówić i pytać no ale tu każdy na swoje ciągnie. Mam ich gdzieś i tak już tam nie wrócę... najważniejsze żeby dzidziuś się rozwijał zdrowo

Zgłoś nadużycie #54899 21 marca 2016, 18:09

Leena Fajna mama
Lavia owszem nie ma prawa ale co zrobisz ? Udowodnisz ze ktoś tak pytał ? Whh moja firma tak mnie wykończyła ze lekarze podejrzewali padaczkę albo depresję ... ehhh cywilizowany zachód ;)

Ty też się nie przejmuj, odpoczywaj i dbaj o swoje maleństwo :) ciesze się ze masz BV - dobry lekarz !!

Zgłoś nadużycie #54900 21 marca 2016, 18:14

buka87 Supermama
Oj Leena no to nieźle, już niedługo się rozpakujesz. Ale ciąża donoszona więc chyba tylko się cieszyc :) ) Ciąża dawała Ci się we znaki a tu juz finisz ;) Już niedługo przytulisz królewne :D
Ciekawe jak Motylek i Ślimak i Tymama sobe dają radę :) Mam nadzeje, że dzidziory grzeczne :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #54901 21 marca 2016, 18:19

Kowy Fajna mama
A mnie dopada jakiś dołek, generalnie wydaje mi się że te testy tak po czasie może się zabarwily i ciąży wcale nie ma a ja się oczywiście nakrecilam. No nie wiem, mam takie przeczucie i chyba trzeba czekać tydzień spokojnie na@...

Zgłoś nadużycie #54902 21 marca 2016, 18:23

Laviaa Fajna mama

Leena napisał(a)

Lavia owszem nie ma prawa ale co zrobisz ? Udowodnisz ze ktoś tak pytał ? Whh moja firma tak mnie wykończyła ze lekarze podejrzewali padaczkę albo depresję ... ehhh cywilizowany zachód ;)

Ty też się nie przejmuj, odpoczywaj i dbaj o swoje maleństwo :) ciesze się ze masz BV - dobry lekarz !!

Po moich przejściach i pracy z wysokim napięciem to raczej jej obowiązek... A ty z jakiego rejonu jestes

Zgłoś nadużycie #54903 21 marca 2016, 18:25

Laviaa Fajna mama

Kowy napisał(a)

A mnie dopada jakiś dołek, generalnie wydaje mi się że te testy tak po czasie może się zabarwily i ciąży wcale nie ma a ja się oczywiście nakrecilam. No nie wiem, mam takie przeczucie i chyba trzeba czekać tydzień spokojnie na@...

Ja bym zrobiła za parę dni raz jeszcze, ale by było super!

Zgłoś nadużycie #54904 21 marca 2016, 18:27

Leena Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Po moich przejściach i pracy z wysokim napięciem to raczej jej obowiązek... A ty z jakiego rejonu jestes

Z Niedersachsen a Ty ?

Ja też dostałam BV w związku z poronieniem 1 ciąży i mega stresu w pracy no i przez moje dolegliwości

Zgłoś nadużycie #54905 21 marca 2016, 18:30

Laviaa Fajna mama
Ja kolonia to ten sam land o ile dobrze myślę. chwała Bogu, że też dostałaś BV,a gdzie rodzisz? Chcesz naturalnie?

Zgłoś nadużycie #54906 21 marca 2016, 18:31

Leena Fajna mama

buka87 napisał(a)

Oj Leena no to nieźle, już niedługo się rozpakujesz. Ale ciąża donoszona więc chyba tylko się cieszyc :) ) Ciąża dawała Ci się we znaki a tu juz finisz ;) Już niedługo przytulisz królewne :D
Ciekawe jak Motylek i Ślimak i Tymama sobe dają radę :) Mam nadzeje, że dzidziory grzeczne :D

No aż się tymi skurczami podekscytowalam na maksa :P ciąża donoszona, z Malutka wszystko w porządku wiec ciesze się ze coś się zaczyna dziać :) ja sama mam coraz wiedzę problemy z dlonmi... chciałam siku wiec no spodnie trzeba sciagnac...no i ból w nadgarstkach i dłoniach taki ze o 3 rano zawyłam na całe miasteczko :P no i "podwozie" tak boli ze chodzę jak polamana... no ale już niedługo :)

A jak tam Twoja dieta ?

Zgłoś nadużycie #54907 21 marca 2016, 18:36

buka87 Supermama

Leena napisał(a)

No aż się tymi skurczami podekscytowalam na maksa :P ciąża donoszona, z Malutka wszystko w porządku wiec ciesze się ze coś się zaczyna dziać :) ja sama mam coraz wiedzę problemy z dlonmi... chciałam siku wiec no spodnie trzeba sciagnac...no i ból w nadgarstkach i dłoniach taki ze o 3 rano zawyłam na całe miasteczko :P no i "podwozie" tak boli ze chodzę jak polamana... no ale już niedługo :)
A jak tam Twoja dieta ?

A torba spakowana, wszystko gotowe juz na tip top? :) )
Dieta idzie dobrze :) Jem czesto a mniej i jest dobrze :) ) Mam nadzieje ze nie podłamie sie ciastami w święta :P
Mnie tez podwozie boli bo więzadła sie rozciągają i ciezko mi sie schylać juz. Dzis kupilam golarke elektyczna bo zwykłą to strach do ręki wziąć bo nic nie widze :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #54908 21 marca 2016, 18:36

Leena Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Ja kolonia to ten sam land o ile dobrze myślę. chwała Bogu, że też dostałaś BV,a gdzie rodzisz? Chcesz naturalnie?

Köln to nadrenia westfalia o ile się nie mylę :( ja to okolice Hamburga...

Rodze w Niemczech, wybrałam powiedzmy kameralny szpital :) w razie co mam jeszcze 2 na tapecie ... naturalnie bo nie mam przeciwskazan tylko wanna odpada ze względu na cisnienie.... jak skończysz 1 trymestr to daj znać bo jeśli tez rodzi w DE to trzeba dokumenty załatwić z PL. Ale na razie o tym nie myśl :)

Zgłoś nadużycie #54909 21 marca 2016, 18:39

Leena Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dieta idzie dobrze :) Jem czesto a mniej i jest dobrze :) ) Mam nadzieje ze nie podłamie sie ciastami w święta :P
Mnie tez podwozie boli bo więzadła sie rozciągają i ciezko mi sie schylać juz.

Pokoik gotowy, ubranka gotowe, dokumenty przygotowane, torba.... haha niespakowana ale dziś chce spakowac. Wszystko juz zebrane w 1 miejscu :)

To fajnie ze dajesz rade z dieta..podziwiam bo w sumie nie musisz :) a swieta..no raz w roku wiec się nie przejmuj ;)

Ja chodziłam na basen i dopiero od tygodnia mnie te więzadła ciągną i spojenie lonowe puszcza :(

Zgłoś nadużycie #54910 21 marca 2016, 18:39

Leena Fajna mama

buka87 napisał(a)

Mnie tez podwozie boli bo więzadła sie rozciągają i ciezko mi sie schylać juz.

Pokoik gotowy, ubranka gotowe, dokumenty przygotowane, torba.... haha niespakowana ale dziś chce spakowac. Wszystko juz zebrane w 1 miejscu :)

To fajnie ze dajesz rade z dieta..podziwiam bo w sumie nie musisz :) a swieta..no raz w roku wiec się nie przejmuj ;)

Ja chodziłam na basen i dopiero od tygodnia mnie te więzadła ciągną i spojenie lonowe puszcza :(