Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54851 21 marca 2016, 11:14

Lidzia28 Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

witajcie dziewczyny ja juz po wizycie :) na szczescie serduszko bije jupii nawet slyszelismy z mezem nasz maly cud ma 9mm . za 2 tyg kolejna wizyta. I dzis dostalam arbeitsverbot do konca ciazy, jeszcze musze pracodawce poinformowac.

Gratuluje!!!Wspaniałe wiadomości :)

Zgłoś nadużycie #54852 21 marca 2016, 11:19

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

mala2 witaj, co u Ciebie? :)

Co u mnie hm....mam jeden wielki bajzel w domu a święta na zakręcie ;) Ale jedyne co mi to wynagradza to zakupy bo generalnie wymieniamy wszystko na nowe wiec szał zakupowy ;) Mamy juz piwnice i parter właśnie zalali stropy "sufit " pietra i musi wyschnąć i myśle ,ze po świetach beda ciągnąc ostatnie pietro i miesiac pauzy aby wszystko zaschło aby można dalej działać :) A tak to dieta jakoś idzie i z niecierpliwieniem czekam na wizyte u nowej ginki mam nadziej ze już ostatniej ,ze bedzie taka z prawdziwego zdarzenia a nie kolejny konował bynajmniej po opiniach sie tego spodziewam ;)

Zgłoś nadużycie #54853 21 marca 2016, 11:20

murron Supermama

Laviaa napisał(a)

witajcie dziewczyny ja juz po wizycie :) na szczescie serduszko bije jupii nawet slyszelismy z mezem nasz maly cud ma 9mm . za 2 tyg kolejna wizyta. I dzis dostalam arbeitsverbot do konca ciazy, jeszcze musze pracodawce poinformowac.

no to super, gratuluję!

Zgłoś nadużycie #54854 21 marca 2016, 11:21

Kaari Fajna mama
Buka ta opowieść z krową hahaha ale się ubawiłam :)
Iza jak się nie czujesz na siłach to nie myj, w końcu okna nie są najważniejsze :)
Laviaa cudowne wieści! Z radością mówię: a nie mówiłyśmy :) teraz odpoczywaj dużo.
Kowy jesteś super podejrzana ;) pewnie znów będą mi się śnić testy ciążowe w oczekiwaniu na Twoją powtórkę.
Mala2 widzę, że remont pełną parą. A kiedy wizyta u nowej gin?

Zgłoś nadużycie #54855 21 marca 2016, 11:22

Laviaa Fajna mama

tandem napisał(a)

no to wspaniale, gratuluję! już serduszko, który to tc? odpoczywaj :)

mala2 witaj, co u Ciebie? :)

dzis 7 tydz

Zgłoś nadużycie #54856 21 marca 2016, 11:23

tandem Supermama

mala2 napisał(a)

Co u mnie hm....mam jeden wielki bajzel w domu a święta na zakręcie ;) Ale jedyne co mi to wynagradza to zakupy bo generalnie wymieniamy wszystko na nowe wiec szał zakupowy ;) Mamy juz piwnice i parter właśnie zalali stropy "sufit " pietra i musi wyschnąć i myśle ,ze po świetach beda ciągnąc ostatnie pietro i miesiac pauzy aby wszystko zaschło aby można dalej działać :) A tak to dieta jakoś idzie i z niecierpliwieniem czekam na wizyte u nowej ginki mam nadziej ze już ostatniej ,ze bedzie taka z prawdziwego zdarzenia a nie kolejny konował bynajmniej po opiniach sie tego spodziewam ;)

Szał zakupowy świetna sprawa :) fajnie, że już finiszujecie z cięższymi pracami, potem to już drobnica z górki, choć najczęściej to najdłużej trwa... ale trzymam kciuki. i za gin też!

nam urządzanie się idzie coraz wolniej, hihi :)

Paola hm to chyba tak musi być, że dzieci są różne, za dobrze byście mieli, hihi :) ja byłam okropna i nie spałam w ogóle, za to rodzeństwo grzeczniutkie. Boję się co to będzie (jeśli kiedykolwiek będzie) u mnie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54857 21 marca 2016, 11:24

Laviaa Fajna mama

marluna napisał(a)

Gratulacje liviaa super wiadomosc, mozesz odetchnac wreszcie.

odetchne za kolejne 2 tyg jak minie moj najgorszy okres.... ale powoli staram sie myslec pozytywnie

Zgłoś nadużycie #54858 21 marca 2016, 11:25

mala2 Supermama

Kaari napisał(a)

Mala2 widzę, że remont pełną parą. A kiedy wizyta u nowej gin?

Miałam miec 21 kwietnia ale okres mi sie przesunął wiec dzwoniłam aby zmienić na początek maja bo akurat wtedy sie franca przypląta ma dzisiaj babeczka oddzwonić na kiedy i która dokładnie mnie wpisała.

Zgłoś nadużycie #54859 21 marca 2016, 11:25

murron Supermama
Kowy moim zdaniem coś jest na rzeczy :)
ale i tak na facella bym poczekała :)

Zgłoś nadużycie #54860 21 marca 2016, 11:29

marluna Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

odetchne za kolejne 2 tyg jak minie moj najgorszy okres.... ale powoli staram sie myslec pozytywnie

Livia doskonale Cie rozumie,mam to samo jestem w 9 tygodniu ale na niczym nie moge sie skupic jak tylko na pragnieniu zeby przetrwac pierwszy trymestr.
Mimo wszystko kazda wizyta po ktorej dowiaduje sie ze jest wszystko w porzadku pozwala mi odaspnac na chwile.

Zgłoś nadużycie #54861 21 marca 2016, 11:31

kasik84 Gotowa na wszystko
lavia super wieści

Zgłoś nadużycie #54862 21 marca 2016, 11:33

Laviaa Fajna mama
Marluna czuje dokladnie to co ty...

Zgłoś nadużycie #54863 21 marca 2016, 11:35

buka87 Supermama
Lavia i powinnaś po dupie dostać za czarnowidztwo! Widzisz, było jak u mnie :) Dzidziorek zapikał serduchem :) Oszczedzaj sie, mysl pozytywnie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! Gratuluje :) )) Dzidzior sam wiedzial kiedy przyjsc :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #54864 21 marca 2016, 11:35

Kowy Fajna mama
Dziewczyny pamiętam ten stres, wiem że I trymestr nie jest łatwy i bardzo stresujacy, ale trzymam za Was kciuki i Wasze małe krewety, myślę że będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #54865 21 marca 2016, 11:35

tandem Supermama

mala2 napisał(a)

Miałam miec 21 kwietnia ale okres mi sie przesunął wiec dzwoniłam aby zmienić na początek maja bo akurat wtedy sie franca przypląta ma dzisiaj babeczka oddzwonić na kiedy i która dokładnie mnie wpisała.

to ja podobnie, wizyta 23. kwietnia :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54866 21 marca 2016, 11:35

Laviaa Fajna mama
Przed wizyta mialam takiego stracha normalnie myslalam ,ze padne az mi slabo bylo

Zgłoś nadużycie #54867 21 marca 2016, 11:42

jadzia Fajna mama
Marluna gratulacje z okazji ze wszystko dobrze!!!! Oby czopki pomogły.
Kowy ewidentnie coś na rzeczy jest u Ciebie, ja bym powtórzyła testa moze za dwa dni? Bo w sumie u Ciebie jest wcześnie ile dni jesteś po owu?
Laviaa bardzo się ciesze ze dzidzius z serduszkiem jest, teraz musi zdrowo rosnąc koniec kropka.
Iza dobrze ze zyjesz, z mdłościami niestety cięzko ale da rade, mnie minęły po 15tc.
Staraczka nie zegnaj się, chyba ze chcesz odpocząć, to rozumiem.
Kiwi Ciebie tez rozumiem i wiem co to znaczy kiedy innym się udaje a tobie znów nie....... Odpocznij bo idzie zeswirować, niestety.
Karii bardzo jestes szczupła a brzuszek taki masz jakby tam chłopiec mieszkał.
Tandem miłej pracy. Ja testuje w sobote i nie czekam dłużej bo to bedzie mój 14 dpo i prawde powinien test pokazać.
Paola mogę sie tylko do,myslać co czujesz jak dziecko takie nie śpiące w nocy pociesze Cię ze moja tak płakała w dzień a potem jej to przeszło, miejmy nadzieję ze u Ciebie sytuacja sie ustabilizuje
Mąż mój odebrał moje wyniki i tak ueroplazma chlamydia i mykoplazma ujemne tylko posiew bedzie po południu... Ja gotuje zeberka w kapuscie bo taka mm chętkę ze strach. Posladki mnie bolą i nie wiem czy to od krzyza czy od czego bo wkurza mnie ten ból a raczej dyskomfort.

Zgłoś nadużycie #54868 21 marca 2016, 11:44

PaulaG Fajna mama
Kowy myślę że szkoda kasy na testy.. moze zrob betę ? A po dwóch dniach kolejnA i będzie wiadomo.. albo poczekajj z.beta do daty okresu co?

Marluna super ze wszystko dobrze !
Matko nie pamietam co mialam pisać dalej .. dzisiaj moj 21 dc. Zaczyna się to co miesiąc.. do plodnych mam to gdzieś a w tym dniu cyklu sobie nagle przypominam. Cholera.
W tym cyklu ani razh nie mierzylam temperatury ani żadnych testow owu..

Aa ! Paola może kolki ? Mojemu wujkowi się urodzila Laura i od grudnia płakała non stop codziennie 20/24 h. Teraz ma 3miesiące prawie i juz jest lepiej ..

Zgłoś nadużycie #54869 21 marca 2016, 11:47

tandem Supermama
jadzia to smacznego, aż się głodna zrobiłam. Ja myślę co zrobić, miałam testować jutro, ale to jednak za wcześnie. Nie wiem czy będę testować przed Świętami (gdyby @ nie przyszła) czy po. Muszę to jeszcze przemysleć, przeliczyć w domu na spokojnie. Jeden teścik mam (kupiony w Zakopcu jeszcze)

Laviaa widzisz i już się nie stresuj, żeby fasolce nie szkodzić :)

Zgłoś nadużycie #54870 21 marca 2016, 11:50

jadzia Fajna mama
Tsndem ile jestes po owu?