Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54751 20 marca 2016, 18:06

kasia_t Gotowa na wszystko

Kaari napisał(a)

Brzuszek narazie jest mały ale wcześniej mój był płaski sprawia że część rzeczy już go za mocno uciska.

Piękny brzuszek☺a i jaka Ty szczuplutka jestas☺
Marluna kurcze mam nadzieje że niebawem mdłości sir skończą i że nie dojdzie do odwodnienia organizmu przez te wymioty...
Sielanka powodzenia w pracy i z projektem☺
Jadzia w tym cyklu musze się umówić na badanie na wrogość śluzu,ja już jakieś badania z krwi robiłam mąż robił nasienie i niestety nie wyszło rewelacyjne..po wynikach śluzu pani doktor ma podjąć decyzję co dalej jak narazie chce mieć komplet badań..a no i ma monitorować mój cykl..mam nadzieje ze przynajmniej w tym roku uda mi się doczekać brzuszka...
Gusia trzymam kciuki za wizyte :-)

Zgłoś nadużycie #54752 20 marca 2016, 18:09

staraczka33 napisał(a)

Hej dziewczyny
Kurcze tak milo i przyjemnie bylo z wami rozmawiac smutac sie wspierac echhhh az zal z wami sie żegnać :-( :-( no ale cóż najwyzszy czas przeniesc sie na inny wątek albo wogole odejsc tam nie bedzie was

Ty to się nie żegnaj bo sporo dziewczyn zostaje😆

Zgłoś nadużycie #54753 20 marca 2016, 18:09

kasik84 Gotowa na wszystko
Kowy u mnie też wyszła blada po czasie. Najlepiej powtórz z porannego moczu ale myślę że dołączysz do nas listopadowek :)

Zgłoś nadużycie #54754 20 marca 2016, 18:11

Kowy napisał(a)

No i czy facelle tak ma że po czasie robi się "sztuczna" kreska, mialyscie tak?

Kowy ja tam coś widze...i robiłam kilka razy ten sam test i mi nigdy się nie pokazała druga kreska..
powtórz go za dwa dni☺

Zgłoś nadużycie #54755 20 marca 2016, 18:11

Kowy Fajna mama
Kasik dziękuję, byłoby super ale nie chce się nastawiac, ostatnio ciąża szybko poleciała...

Zgłoś nadużycie #54756 20 marca 2016, 18:18

staraczka33 Supermama
Kaari jaka ty szczuplutka ale brzuszek juz sie pokazuje :-)
Iza Marluna zycze żeby mdłości szybko sie skonczyly i trzymam kciuki za wizyty i podwójne fasolki :-)
Motylek zauroczona Filipkiem pewnie
Sielanka ciesze sie ze w pracy wszystko w porzadku odzywaj sie w miare mozliwosci

Zgłoś nadużycie #54757 20 marca 2016, 18:20

kasik84 Gotowa na wszystko
Kowy trzymam kciuki z całych sił i grzeje Ci u nas miejsce.

Zgłoś nadużycie #54758 20 marca 2016, 18:28

tandem Supermama
Staraczka dziękuję ;)

kowy ja też widzę! Powtórz test pojutrze,albo wybierz się na betę,ale super :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54759 20 marca 2016, 18:29

buka87 Supermama
Kowy ja widzę kreskę i wcale nie jakiś cień tylko bladzioch, jeszcze popołudniowy?! Koniecznie powtórz jutro test bo jak to ciąza to szybko leć do lekarz żeby było wszsytko ok! Mi Facelle nigdy nie robił sztucznej krechy, jak byla ciaza byla krecha, cien cienia itd. a jak nie to czysto. Trzymam kciuki!! :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #54760 20 marca 2016, 18:39

murron Supermama
Kowy, ja też widzę drugą krechę i dokładnie tak jak Buka uważam, skoro to nie z porannego, to jutro dla wszystkiego z rana powtórz test i będzie jasność.
trzymam mocno kciuki!
Ale Ty się już byś na grudzień łapała czy jeszcze na listopad?

Zgłoś nadużycie #54761 20 marca 2016, 18:49

Kowy Fajna mama
Jutro powtórzę ale Bobo bo już nie mam facelle. Murron po tym ostatnim now chce jeszcze myśleć co to byłby za miesiąc. Zobaczymy czy jutro coś się pokaże, ale myślę że na betę najwcześniej za tydzień po dniu @, jeśli się nie pojawi. Ostatnio robiłam szybciej i to nie było dobre. Boję się bo nabrałam nadziei i trudno się od niej odkleic...

Zgłoś nadużycie #54762 20 marca 2016, 18:51

tandem Supermama
Kowy to naturalne, że się boisz.
to powtórz jutro i daj znać! Rzeczywiście jak na popołudnie to mocno widać :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54763 20 marca 2016, 18:52

murron Supermama

Kowy napisał(a)

Jutro powtórzę ale Bobo bo już nie mam facelle. Murron po tym ostatnim now chce jeszcze myśleć co to byłby za miesiąc. Zobaczymy czy jutro coś się pokaże, ale myślę że na betę najwcześniej za tydzień po dniu @, jeśli się nie pojawi. Ostatnio robiłam szybciej i to nie było dobre. Boję się bo nabrałam nadziei i trudno się od niej odkleic...

rozumiem Twoją rezerwę, dlatego czekamy na jutrzejszy test, nawet Bobo, choć nie wiem jaką on ma czułość, ale z porannego moczu i tak już powinien wyjść. jakby nic jutro z niego nie wyszło, to bym facelle na wtorek/środę kupiła.

Zgłoś nadużycie #54764 20 marca 2016, 18:56

stencel_ka Fajna mama
Kowy i ja widzę.. .trzymam kciuki za jutrzejszy test ✊✊✊abys jeszcze powiekszyla grono listopadoweczek😊

Zgłoś nadużycie #54765 20 marca 2016, 18:57

Paola_33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Bo ja strasznie chcialabym Agatke :-)
Ale przeczucie mowi, ze chlopak. To taka dziwna pewnosc i spokojnosc, ze chlopak. U mojego meza sami chlopcy, on ma brata, jego rodzice tez maja braci i dziadkowie... Ale ja mam siostre wiec nadzieja jest! I nie mysle, ze zarowno mama jak i tata maja braci... ;-)

Gusia, też myślałam, ze będę mieć 2 synów, a mam teraz 3 córy ;-) :-D :-D Mimo, że w rodzinie męża dziewczyn brak.. ma 3 braci, wujków..
Maruna - najbardziej pomaga imbir. Kup korzeń i. i dodawaj do herbat :-) Wody :-)  
Kaari - fajny brzuszek :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #54766 20 marca 2016, 19:04

Tauriel Fajna mama
Gusia płeć moze doświadczony lekarz na 1 prenatalntch określić, Motylkowi chyba ginka powiedziała i jest 😊 U nas par dziewczynom sie odmieniło po 20 tyg, wiec nie ma co sie niepotrzebnie nastawiać 😊 Mi gin powiedział w okolicach 16-17 tyg, potem potwierdził, choć inny lekarz wprowadził zamęt bo jakiś nieogarnięty był 😜 Ale mój nie mówi nigdy na 1 prenatalnych. Tam jest taka kreseczka i jak idzie w dół albo w gore to zależy jaka bedzie płeć..
Kowy ja widzie i kciukam mocno za szczęśliwy finał !
W ogóle bardzo wam gratuluje sukcesów ! Przykro, ze te @ czasami przychodzą, ale wierze, ze na kazda przyjdzie kolej, wszystko jest chyba juz z góry zaplanowane.. Nie poddawać sie, robić badania i firankowac !
Ja cały czas was czytam 😎
Trzymam kciuki juz na jutro, bo chyba trochę wizyt jest i czekam na powtórkę testu ☺️

Zgłoś nadużycie #54767 20 marca 2016, 19:11

marluna Gotowa na wszystko
Kowy i ja widze druga kreseczke. Skladam niesmiale gratulacje.

Zgłoś nadużycie #54768 20 marca 2016, 19:14

gusia85 Gotowa na wszystko
Kowy ja to bardzo bym chciala dla Ciebie drugiej kreski :-) i wraz z kreweta kciuki trzymamy! :-)
Dziewczyny dziekuje za odpowiedz :-) czyli przeczucie czasami ma sie nijak do rzeczywistosci ;-)
Juz sie wtorku doczekac nie moge!

Tandem pod wrazeniem jestem Twoich wyczynow! Chociaz intencje rozumiem;+)
Tyle km i to jeszcze w skupieniu! Jedo i drugie dla mnie kosmos :-)
Paola Tobie ladne dziewczynki wychodza wiec to wspaniale, i swiat piekniejszy!
Tauriel o jakiej kresce mowisz? Gdzie mam jej wypatrywac?

Zgłoś nadużycie #54769 20 marca 2016, 19:18

Kowy Fajna mama

murron napisał(a)

rozumiem Twoją rezerwę, dlatego czekamy na jutrzejszy test, nawet Bobo, choć nie wiem jaką on ma czułość, ale z porannego moczu i tak już powinien wyjść. jakby nic jutro z niego nie wyszło, to bym facelle na wtorek/środę kupiła.

Bobo ma niby od 25, nie wiem jak facelle ale wydaje mi się że podobnie. Powiem Wam że sprawdzałam aż czy mam jakby co Dupka ale niestety. No nic, pozostaje czekać do jutra i zobaczymy. A i tak wydaje mi się że najbliższy tydzień będzie tygodniem oczekiwania.
Marluna dzięki ale nie chce jeszcze się nastawiac tak całkiem. Nie po ostatnim...Jak dobrze ze jesteście Dziewczyny! Mąż wspiera, ale po ostatniej historii raczej na razie nie mogę liczyć na rozmowę, bo staramy się nie nakręcac.

Zgłoś nadużycie #54770 20 marca 2016, 19:19

Kowy Fajna mama
Gusia dzięki trzymajcie koniecznie. Powrotem Ci ze ja byłam przekonana że będzie chłopiec, nawet nie mielismy imienia dla dziewczyny i os początku mówiliśmy jak o chłopcu. Był chłopiec :)