Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54731 20 marca 2016, 14:42

marluna Gotowa na wszystko

gusia85 napisał(a)

Witajcie moje Drogie! Faktycznie cicho tu niesamowicie!
Ja caly tydzien spedzilam w pozycji siedzacej na zajeciach od 8 do 21 chyba nie musze wspominac o odpadajacyc posladkach? :-) chyba przez to boli mnie w krzyzu od dwoch dni...
We wtorek mam widzenie z kreweta. To bedzie 12 tydzien jak myslicie bedzie widac plec? Jak to bylo u Was?
Mam ochote rozszarpac mojego meza, taki sobie cel objelam!
A tak ogolnie to czuje sie tak jakbym w ciazy wcale nie byla..dobre dziecko z krewety, pewnie bedzie po ojcu ciche i aspoleczne ;-)
I tesciowa dzis dzwonila pytala czy chcemy swieta :-) uwielbiam ja!

Gusia jaka ty jestes szczesciara, ze tak dlugo wyrabiasz siedziec, nie mecza cie nudnosci i wymioty?
Ja poza siedzeniem caly czas nad miska albo na wc nie moge nic zrobic, powoli sie poddaje.
Kurcze tak ciezko w tej sytuacji cieszyc sie ciaza.

Ja bym tam meza zostawila w calosci, bo jeszcze moze sie przydac :)

Zgłoś nadużycie #54732 20 marca 2016, 15:27

buka87 Supermama
Gusia ja poznalam pozno bo w 20tc i czulam sie na chlopaka a tu będzie Basia :D Ale moja przyjaciolka poznala w 15tc. Na forum dziewczyny poznawaly w 12tc ale pozniej sie okazywalo ze jednak płeć jest inna :D :D

AAA JAA! Mam najlepszego mężą na świecie!!! Właśnie wróciłam z emigracji od rodziców na czas robienia pokoju. Wchodze do mieszkania-pierdolnik straszny, ale wchodze do pokoju i co widze?! Już skręcone mebelki !!! A miały być malowane sciany tylko i panele :D Wybralismy lawendowy odcien i słusznie! Wyglada slicznie! Mebelki piekne! Jutro wstawie Wam zdjecie bo przy okazji remontu mąż strącił lampe i się żarówki rozwalily. Aleee jestem z niego dumna! :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #54733 20 marca 2016, 15:51

staraczka33 Supermama
Hej dziewczyny
Kurcze tak milo i przyjemnie bylo z wami rozmawiac smutac sie wspierac echhhh az zal z wami sie żegnać :-( :-( no ale cóż najwyzszy czas przeniesc sie na inny wątek albo wogole odejsc tam nie bedzie was

Zgłoś nadużycie #54734 20 marca 2016, 15:52

staraczka33 Supermama
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i za zdrowe fasolki i wszystkiego dobrego dla kazdej z was

Zgłoś nadużycie #54735 20 marca 2016, 15:54

murron Supermama
Buka ja nie mogę się doczekać zdjęcia pokoiku :)
Staraczka jeszcze się lepiej nie rozstawać, póki ktoś pisze na tym forum jest szansa, że będzie bytowało :)

Zgłoś nadużycie #54736 20 marca 2016, 15:57

staraczka33 Supermama

murron napisał(a)

Buka ja nie mogę się doczekać zdjęcia pokoiku :)
Staraczka jeszcze się lepiej nie rozstawać, póki ktoś pisze na tym forum jest szansa, że będzie bytowało :)

Murron racja trzeba ten watek moze nie wiem polaczyc z2017

Zgłoś nadużycie #54737 20 marca 2016, 16:00

tandem Supermama
Gusia trzymam kciuki za Agatkę w takim razie ;)

buka super, że mężuś się postarał, koniecznie prześlij zdjęcia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54738 20 marca 2016, 16:10

Kaari Fajna mama
Cześć :)
Monia Twój synek to niezły agent-fajnie, że to uwieczniłaś to za parę lat tam padnie ze śmiechu :) . 3mam kciuki za egzaminy! Na pewno pójdą dobrze :)
Sielanka Ty się z nami nie żegnaj tylko wpadaj tu od czasu do czasu w miarę możliwości. Fajnie będzie usłyszeć jak tam w pracy i jak Twój projekt laktacyjny :)
Tandem widzę, że pielgrzymka udana. 33 km ładny wynik. Ja pod koniec podstawówki jeździłam na pielgrzymki rowerowe i też super to wspominam.
Koko czekamy jutro na jakieś wieści. Będzie dobrze!
Buka czyli pokoik juz czeka :) pochwal się nam koniecznie.
Gusia ja byłam na usg w 12tyg3dniu i gin nieśmiało wspomniała coś i chłopcu mimo że ja czułam dziewczynkę. Póki jednak to nie jest informacja na 100% to jeszcze się nie ekscytuje a przynajmniej nie tak bardzo ;)
Widzę ze dużo osób chce tu zostać. Ja nie widzę problemu żeby cały czas tu pisać, co z tego ze w temacie jest 2016? Staraczki z 2017 sa mile widziane :)
Motylku daj znać co u Ciebie w wolnej chwili.
My dziś byliśmy w kinie a potem poszłam kupić spodnie bo juz nadszedł czas na ciążówki. Waga co prawda w miejscu a brzuszek rośnie :)

Zgłoś nadużycie #54739 20 marca 2016, 16:11

izabela23 Supermama
forum miewa czasami takie ciche dni po czym ponownie wraca do życia. to może ueszcze troche odżyje :) ja bym tylko spała

Zgłoś nadużycie #54740 20 marca 2016, 16:12

izabela23 Supermama
Kaari już masz brzuszek ?? pokaż

Zgłoś nadużycie #54741 20 marca 2016, 16:35

Kaari Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Kaari już masz brzuszek ?? pokaż

Brzuszek narazie jest mały ale wcześniej mój był płaski sprawia że część rzeczy już go za mocno uciska.

Zgłoś nadużycie #54742 20 marca 2016, 16:37

gusia85 Gotowa na wszystko

marluna napisał(a)

Gusia jaka ty jestes szczesciara, ze tak dlugo wyrabiasz siedziec, nie mecza cie nudnosci i wymioty?
Ja poza siedzeniem caly czas nad miska albo na wc nie moge nic zrobic, powoli sie poddaje.
Kurcze tak ciezko w tej sytuacji cieszyc sie ciaza.

Ja bym tam meza zostawila w calosci, bo jeszcze moze sie przydac :)

Ja nie mam i w sumie nie mialam zadnyc dolegliwosci. Wczesniej kilka razy mnie mdlilo, ale to na palcach jednej reki mozna policzyc... Biust mi troszke ciazyl, ale czy ja wiem, ze to takie straszne bylo? Co do szkoly zostaly mi jeszcze 4 zjazdy, chetnie bym to rzucila, albo przesunela na pozniej ale czuje, zejuz do tego nie wroce... Wic szkoda mi...

Probowalas jakichs cudownycnspecyfikow na te wymioty?

Zgłoś nadużycie #54743 20 marca 2016, 16:40

Kaari napisał(a)

Brzuszek narazie jest mały ale wcześniej mój był płaski sprawia że część rzeczy już go za mocno uciska.

Taki niesmialy Twoj brzuszek jest ;-)
To mowisz, ze chlopiec moze tam zamieszkiwac?

Zgłoś nadużycie #54744 20 marca 2016, 16:47

Kaari Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Taki niesmialy Twoj brzuszek jest ;-)
To mowisz, ze chlopiec moze tam zamieszkiwac?

Hihi no taki nieśmiały ;) w sumie dopiero teraz zaczął się zaokrąglać. Ponoć chłopiec, gin powiedziała że wszelkie znaki wskazują na chłopca ale wiadomo że jeszcze może być inaczej. Daj znać co Tobie powiedzą :)

Zgłoś nadużycie #54745 20 marca 2016, 17:03

To znaczy, ze siusiak wysunal sie na prowadzenie!
Ja we wtorek bede chyba w 11 i 2 dniu wiec szalu nie bedzie teraz mysle.
szkoda, bo juzbym chciala wiedziec sukienki czy koszule ;-)

Zgłoś nadużycie #54746 20 marca 2016, 17:16

marluna Gotowa na wszystko

gusia85 napisał(a)

Ja nie mam i w sumie nie mialam zadnyc dolegliwosci. Wczesniej kilka razy mnie mdlilo, ale to na palcach jednej reki mozna policzyc... Biust mi troszke ciazyl, ale czy ja wiem, ze to takie straszne bylo? Co do szkoly zostaly mi jeszcze 4 zjazdy, chetnie bym to rzucila, albo przesunela na pozniej ale czuje, zejuz do tego nie wroce... Wic szkoda mi...

Probowalas jakichs cudownycnspecyfikow na te wymioty?

Juro ide do gina w klinice i mam nadzieje ze cos zaradzi, jestem wyczerpana po tych ciaglych wymiotach i nie przespanych nocach z tego powodu.Od dobrego tygodnia wszystko co zjem i wypije londuje w misce albo w wc.
Co do piersi to sa normalne moze odrobine wieksze ale napewno nie bolace.
Licze kazda godzine do wizyty w klinie i mam nadzieje ze znadzie sie tam rozwiazanie mojego problemu.

Zna ktos moze domowe sposoby na wymioty?Bylabym wdzieczna za kazda podopowiedz.

Zgłoś nadużycie #54747 20 marca 2016, 17:23

murron Supermama

marluna napisał(a)

Juro ide do gina w klinice i mam nadzieje ze cos zaradzi, jestem wyczerpana po tych ciaglych wymiotach i nie przespanych nocach z tego powodu.Od dobrego tygodnia wszystko co zjem i wypije londuje w misce albo w wc.
Co do piersi to sa normalne moze odrobine wieksze ale napewno nie bolace.
Licze kazda godzine do wizyty w klinie i mam nadzieje ze znadzie sie tam rozwiazanie mojego problemu.

Zna ktos moze domowe sposoby na wymioty?Bylabym wdzieczna za kazda podopowiedz.

zawsze się mówi o herbatce imbirowej.

Zgłoś nadużycie #54748 20 marca 2016, 17:57

tandem Supermama
Marluna trzymam kciuki, by sprawa wymiotów się wyprostowała, by ci tam ulżyli!

Kaari szczuplutka jesteś, ale fajnie, że brzuszek widać powoli, taka oznaka na pewno jest miła. Twój suwaczel dobrze liczy? My na rowerowej też byliśmy raz ze Szczecina (750km), a tak to tylko piesze po 350km :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54749 20 marca 2016, 18:04

staraczka33 Supermama
Tandem szacun za ta Droge Krzyżową

Zgłoś nadużycie #54750 20 marca 2016, 18:05

Kowy Fajna mama
Dziewczyny obiecywałam sobie, że nie zrobię znowu tej głupoty o nie będę robić testów za wcześnie ani nic (bo ostatnio zrobiłam szybciej ale ostatecznie poronilam). Oczywiście się złamałam... 25 dc (zazwyczaj 31 dni), zrobiłam po południu i jest blada... ale po czasie, od razu nie było widać. Nie wiem co o tym myśleć, jak tu się nie nakręcac... No i czy facelle tak ma że po czasie robi się "sztuczna" kreska, mialyscie tak?