Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #54711 20 marca 2016, 7:59

murron Supermama

koko83 napisał(a)

Chodzi u mnie o to że różnica jest dwa tygodnie i ta różnica nie jest zła tylko w normach przy tej swojej roznicy jest blisko tej dolnej granicy
Zostawili mnie też ze względu na moją historię
Ale nic więcej nie wiem pewnie dopiero jutro się dowiem bo zrobili jedno usg i koniec tabletki na ciśnienie dostaje i co chwilę mierzą cisnienie
Do tego się przeziebilam

w takim układzie zdrówka i jutro dobrych wieści!

Zgłoś nadużycie #54712 20 marca 2016, 8:27

kasia_t Gotowa na wszystko
Dzień dobry oto jestem ja o moją @...ehh przeczuwałam że tak będzie i zostaje mi tylko grudzień,a ta nasza motylkowa tabelka to dalej jest prowadzona☺?
ja też bym nie chciała się przenosić na inny wątek😐

Monia Ty zdolna jesteś wiec nic się nie martw egzaminem zaliczyć go najlepiej☺ale kciuki trzymam☺
Koko zdrówka i również kciuki zaciśnięte 👊
Marluna współczuję mdłości...ale też zazdroszczę, dwie fasoleczki dają o sobie znac☺
Tandem...o jaaaa...ja bym wymiekla na tej drodze krzyżowej..i tez bym nie dała rady dojść do końca...a duzo chętnych było?

Miłej niedzieli☺

Zgłoś nadużycie #54713 20 marca 2016, 8:29

Leena Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Leena, rozumiem, co czujesz; końcówka jest do d**** Pewnie celowo, by b-j chcieć porodu zamiast rozwijania obaw 😉 Ale Ty już finiszujesz !!! Ciesz się choć troszkę końcówką 😁 Za miesiąc czekają Cie bezsenne noce i kto wie, może nawet zatęsknisz do ciąży 😆

Ja juz na samą myśl że nie długo nie będę miała brzuszka i nie będę już czuła kopniaczkow mojego Maleństwa robie się smutna i tęsknię za ciąża ;)
W ogóle mi się do porodu nie spieszy pomimo dolegliwosci... jedynie kiedy martwię się o Mała to marze żeby się urodziła żebym była spokojna ze nic jej we mnie nie grozi :(

Zgłoś nadużycie #54714 20 marca 2016, 8:34

Leena Fajna mama

marluna napisał(a)

Ja tez podczytuje nic wielkiego sie u mnie nie dzieje poza lawina wymiotow, nawet calodobowymi wymiocinami i kompletna niemoca, jestem wycienczona.
W poniedzialek wizyta w klinice moze gin cos zaradzi bo cos czuje ze przy tej intensywnosci wymioto niedoczekam kolejnej soboty.

Iza zamilkla, zaczynam sie o nia martwic, czy oby wszystko w porzadku.Kochana odezwij sie jak mozesz.

Kamila buciki superowe.

Ojoj wspolczuje...ja 1 trymestr wymiotowalam non stop ...były dni ze w ogóle z toalety nie wychodziłam tylko przy kibelku lezalam..u mnie ekstremum to było rzyganie dzień i noc plus mocne przeziebienie...no i tak trafiłam na 6 dni do szpitala gdzie dostałam kroplowki, czopki tabletki i stanęłam na nogi...ale wymioty mam do dziś tylko juz nie tak często i jedynie rano :)
Głowa do góry twój organizm daje ci znać ze masz dużo progesteronu i ze z dzidziolami wszystko jest w porządku :)

Zgłoś nadużycie #54715 20 marca 2016, 8:36

Leena Fajna mama

koko83 napisał(a)

A ja wyladowalam w szpitalu w nocy miałam wysokie ciśnienie i krew z nosa a na usg się okazało że dzidzia jest za mała różnica dwa tygodnie

Trzymaj się dzielnie. Jesteś pod opieką o wszystko będzie dobrze :* dużo zdrówka

Zgłoś nadużycie #54716 20 marca 2016, 8:49

murron Supermama
Kasia_t to trzymam kciuki za grudzień.
Leena Ty to biedna jesteś, ale już lada dzień i będzie córeczka po drugiej stronie :)

Zgłoś nadużycie #54717 20 marca 2016, 9:32

stencel_ka Fajna mama
Leena Murron wy to w jednym czasie prawie zaczniecie rodzić . juz tak malutko wam zostało. Super 😺 Aco u Annaki Martyny i Pepitki? Udziela ja sie u was na kwietniówkach ??

Zgłoś nadużycie #54718 20 marca 2016, 10:11

pepitka50 Fajna mama
Hejo(: u mnie narazie wszystko w porządku. Jutro mam całościowe usg i jak będzie wszystko w porządku to wyjdę do domu(: koko u mnie też dzidzia mniejsza ale poza tym ok, pewnie będą ci przepływy sprawdzać i dostaniesz lek także spokojnie(: kurcze ja też nie chce żeby ten wątek zakończy ...... szkoda tyle się tu działo nie możemy do tego sdopuscic! !!!!

Zgłoś nadużycie #54719 20 marca 2016, 10:43

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki ale piękna pogoda u mnie dzisiaj aż odrazu chce się żyć jak tak pięknie słoneczko świeci.
Oj szkoda by było żeby żeby wątek umarł tyle tu się działo. Wspólne łzy szczęścia i czasem smutku, wsparcie i zrozumienie. Ciekawe co z naszą Iza już troszkę się martwię wczoraj cały dzień nie odezwała się na listopadowym wątku tzn. październikowym ba na obu bylo nas tak mało że polaczylysmy siły a i tak narazie jakoś cicho

Zgłoś nadużycie #54720 20 marca 2016, 10:46

tandem Supermama
koko ja również trzymam kciuki, by badania dobrze wyszły! :)

kasia_t przykro mi ale dobrze, że już jesteś w bojowym grudniowym nastroju :) na tej konkretnej edk było 35 osób, a doszło 28; ale na innych było nawet po 100 osób. Z tym, że trzeba było iść w milczeniu, osobno, ewentualnie w małych grupkach. My szliśmy w dwójkę i czasami na stacjach widywaliśmy innych, albo w drodze widzieliśmy światełko latarki kogoś przed nami.

Leena nie ma co tęsknić za ciążą, po porodzie inne emocje będą, a po drugie w ciąży możesz potem być znowu, hihi :)

pepitka, to dobrze, że wszystko dobrze i w takim razie trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki, byś mogła sobie potem jeszcze odpocząć w domku!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54721 20 marca 2016, 12:06

sielanka Fajna mama
Dzien dobry kochane!
Przyszlam zlozyc serdeczne gratulacje Izie i Motylkowi, bardzo sie ciesze, ze ten "rok" zakonczyl sie tak pozytywnie :) ja nie mam czasu. Na nic. Praca, potem skupiam sie na mlodej bardzo intensywnie, bo tesknie jak cholera. Wieczorami uskuteczniam pewien laktacyjny projekt, na ktory sie w koncu odwazylam. I jestem tak zmeczona, ze juz nie mam sily na nic. Mysle o Was duzo, za wszystkie i kazda z osobna mocno trzymam kciuki. Czekam jak rozwinie sie sytuacja w pracy, jesli pozytywnie, to pewnie zawitam na staraczkach z 2017 roku. Buziam Was wszystkie i zegnam sie. Trzymajcie fason, przyszle Mamy!

Zgłoś nadużycie #54722 20 marca 2016, 12:30

izabela23 Supermama
Cześć. Sielanka dziękuję za gratulacje.

Mnie dzisiaj dopadł takie mdłości,że szykowalam sie na 13 do Kosciola i co? Nie ma mowy nie idę. Nawet nie mam siły nadrobić...

Zgłoś nadużycie #54723 20 marca 2016, 12:34

KiedysMusiSieUdac Supermama
MOTYLKU co u was ? Jak się macie ? jak Filipek ?
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #54724 20 marca 2016, 12:54

stencel_ka Fajna mama
Motylek pewnie zakochał się bez pamięci w Filipku i nie mysli o niczym innym 😺

Zgłoś nadużycie #54725 20 marca 2016, 13:04

jadzia Fajna mama
Iza odzywaj sie miedzy mdlosciami bo juz wszyscy sie martwia gdzie jestes.
KasiaT wredna malpa nadeszla .Szkoda... I jakie kolejne robisz jakies badania?
Ja tak soe zastanawiam czy wogole zatestowac bo mnie ten krzyz wkurza iodbiera nadzieje.

Zgłoś nadużycie #54726 20 marca 2016, 14:02

gusia85 Gotowa na wszystko
Witajcie moje Drogie! Faktycznie cicho tu niesamowicie!
Ja caly tydzien spedzilam w pozycji siedzacej na zajeciach od 8 do 21 chyba nie musze wspominac o odpadajacyc posladkach? :-) chyba przez to boli mnie w krzyzu od dwoch dni...
We wtorek mam widzenie z kreweta. To bedzie 12 tydzien jak myslicie bedzie widac plec? Jak to bylo u Was?
Mam ochote rozszarpac mojego meza, taki sobie cel objelam!
A tak ogolnie to czuje sie tak jakbym w ciazy wcale nie byla..dobre dziecko z krewety, pewnie bedzie po ojcu ciche i aspoleczne ;-)
I tesciowa dzis dzwonila pytala czy chcemy swieta :-) uwielbiam ja!

Zgłoś nadużycie #54727 20 marca 2016, 14:02

tandem Supermama
Sielanka trzymam kciuki za projekt i za 2017 :)

jadzia poczekaj i testuj :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #54728 20 marca 2016, 14:09

murron Supermama

gusia85 napisał(a)

Witajcie moje Drogie! Faktycznie cicho tu niesamowicie!
Ja caly tydzien spedzilam w pozycji siedzacej na zajeciach od 8 do 21 chyba nie musze wspominac o odpadajacyc posladkach? :-) chyba przez to boli mnie w krzyzu od dwoch dni...
We wtorek mam widzenie z kreweta. To bedzie 12 tydzien jak myslicie bedzie widac plec? Jak to bylo u Was?
Mam ochote rozszarpac mojego meza, taki sobie cel objelam!
A tak ogolnie to czuje sie tak jakbym w ciazy wcale nie byla..dobre dziecko z krewety, pewnie bedzie po ojcu ciche i aspoleczne ;-)
I tesciowa dzis dzwonila pytala czy chcemy swieta :-) uwielbiam ja!

Gusia mogą Ci teoretycznie powiedzieć jaka płeć, ale to mało wiarygodne na tym etapie jest.
mój zaufany lekarz od usg nigdy w 12 tygodniu o płci nic nie mówi, dopiero na połówkowym jak się maleństwo odpowiednio ułoży :)
Sielanka super plany, trzymam kciuki.
Iza dwa serducha w brzuchu to pewno wojna hormonów u Ciebie stąd te wymioty.
Tandem i Jadzia trzymam kciuki za testy.
a my z M. idziemy we wtorek wieczorem na szkołę rodzenia z porodu plus mam nadzieję, że na szybko położna powie jak o chłopca trzeba dbać.

Zgłoś nadużycie #54729 20 marca 2016, 14:18

Paola_33 Supermama
Gusia, płeć krewety najwczesniej ok. 16 t. c. ;-D
Domyślam się, ze już się nie mozesz doczekać.. :-D :-D
Jakieś przeczucia ?
Sielanka, Tandem, Staraczki wszelakie - trzymam kciuki za 2017 rok, choc smutno byloby ten watek uśmiercać ;-)

My właśnie wychodzimy na urodzinki Mili :-) Papapa :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #54730 20 marca 2016, 14:23

gusia85 Gotowa na wszystko

Paola_33 napisał(a)

Gusia, płeć krewety najwczesniej ok. 16 t. c. ;-D
Domyślam się, ze już się nie mozesz doczekać.. :-D :-D
Jakieś przeczucia ?
Sielanka, Tandem, Staraczki wszelakie - trzymam kciuki za 2017 rok, choc smutno byloby ten watek uśmiercać ;-)

My właśnie wychodzimy na urodzinki Mili :-) Papapa :-)

Bo ja strasznie chcialabym Agatke :-)
Ale przeczucie mowi, ze chlopak. To taka dziwna pewnosc i spokojnosc, ze chlopak. U mojego meza sami chlopcy, on ma brata, jego rodzice tez maja braci i dziadkowie... Ale ja mam siostre wiec nadzieja jest! I nie mysle, ze zarowno mama jak i tata maja braci... ;-)