Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #53471 7 marca 2016, 11:25

motylek1909 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Motylku i u Ciebie cisza? Skurcze się wyciszyły zupełnie?

mam jakieś nieregularne... dzisiaj słabiej się czuje, niedobrze mi jest, podbrzusze boli okresowo, ale poza tym kilka skurczyków i cisza... więc na razie dwupak, choć mąż mówił do Filipka dzisiaj rano żeby już wychodził do nas :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #53472 7 marca 2016, 11:26

motylek1909 Supermama

Usiasia napisał(a)

Motylku bo jeszcze urodzisz z tych emocji ! Chociaż w sumie może to i dobrze. Strasznie się boję... Jeśli @ jednak przyjdzie to się kompletnie załamie :/ Modlę się żeby to poprostu jakieś jednorazowe plamienie było..

tym bardziej skubańcu mogłaś wysłać w weekend swojego po test do apteki ;P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #53473 7 marca 2016, 11:36

tandem Supermama
usiasia, iza trzymam kciuki, czekam na pozytywy.... a jak już będą, to zabierzcie mnie ze sobą :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53474 7 marca 2016, 11:37

Usiasia Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

tym bardziej skubańcu mogłaś wysłać w weekend swojego po test do apteki ;P

W sumie to mogłam, nawet nie myślałam o tym testowaniu przez ta chorobę :/ Z drugiej strony to nawet gdyby wyszedl pozytyw i dziś by było to plamienie to nie wiem czy coś by mi to dało?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #53475 7 marca 2016, 11:39

angel Fajna mama
Iza ja tez widze nawet nie trzeba sie wpatrywac :-) brawo ty :-) trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #53476 7 marca 2016, 11:48

Kowy Fajna mama
Usiasia trzymam kciuki, chyba na Twoim miejscu bym poszła do lekarza. Jesteś już całkiem sporo po owu, tak na moje to chyba trochę późno na implantacje, ale czasem na początku ciąży się plami, jak tam nie jest do końca podomykane. Wiem co przezywasz, więc życzę Ci dużo spokoju, dystansu i trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #53477 7 marca 2016, 12:00

Usiasia Fajna mama
No wiec tak... u mnie się rozkręca. Strasznie boli mnie krzyz, Bylam przed chwila w toalecie na podpasce czysto ale podczas siusiania wylecialy jakieś skrzepy. Jak się skończy @ to ide prosto do lekarza. A póki co to wolę to potraktować jako wydłużony cykl... nie zniose tej wiedzy ze jednak mogłam stracić ciaze. Dzisiejszy dzień w pracy trwa wieczność. Chce juz jechać do domu schowac się gdzieś w kącie i płakać ile wlezie :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #53478 7 marca 2016, 12:10

izabela23 Supermama
Usiasia tak mi przykro Slonko. Kurcze ale ten pozytywny test to może jakaś biochemiczna a moze jakis krwiaczek pekl? No nie chce cie nakrecac. Koniecznie po @ do lekarza

Zgłoś nadużycie #53479 7 marca 2016, 12:24

Usiasia Fajna mama
No właśnie nie wiem Iza bo nigdy nawet żaden cien cienia mi nie wyszedł :/ Zobacze jak się dalej to krwawienie rozwinie no i tak na pszyszlosc kupie sobie dzisiaj te testy. Może jak nie rozwinie się do jutra @ to wtedy rano powtorze ale nie chce też sobie robić za wielkich nadziei. Za Ciebie trzymam kciuki bardzo bardzo mocno kochana

Zgłoś nadużycie #53480 7 marca 2016, 12:37

Tauriel Fajna mama
Iza ja tą piękna kreseczkę widzę !!!!!! Bliźniaki pracują, wiec Ty juz nie smutaj i ciesz sie, bo rosną maleństwa !!!! Tak bardzo sie cieszę 😊😊😊

Zgłoś nadużycie #53481 7 marca 2016, 13:15

nati123 Fajna mama
Iza aaaa jak super! Cieszę się bardzo! Pięknie pięknie! Nie chcę nic mówić ale koleżanka też robiła 6 dpo i miała dwie krechy teraz zrobiła betę i jest piękna! Więc u Ciebie tez tak będzie! Usiasia nie mówię tak nie mówię nie! Kreskę widziałam i nie była fata Morgana! Ja też przed ciąża czułam się na malpe! Trzymam kciuki! Jakie emocje dzisiaj! Motyl czekam na Filipka! Duży masz brzuchol? Murron zaraz rodzic będziemy lub czekać jak Motylek!

Zgłoś nadużycie #53482 7 marca 2016, 13:18

motylek1909 Supermama

nati123 napisał(a)

Iza aaaa jak super! Cieszę się bardzo! Pięknie pięknie! Nie chcę nic mówić ale koleżanka też robiła 6 dpo i miała dwie krechy teraz zrobiła betę i jest piękna! Więc u Ciebie tez tak będzie! Usiasia nie mówię tak nie mówię nie! Kreskę widziałam i nie była fata Morgana! Ja też przed ciąża czułam się na malpe! Trzymam kciuki! Jakie emocje dzisiaj! Motyl czekam na Filipka! Duży masz brzuchol? Murron zaraz rodzic będziemy lub czekać jak Motylek!

Dużego nie mam - zdjęcie z dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #53483 7 marca 2016, 13:25

Kazia Gotowa na wszystko
Iza, bardzo się cieszę i trzymam kciuki za betę :)
Motylku piękny brzusio :)

Zgłoś nadużycie #53484 7 marca 2016, 13:29

marluna Gotowa na wszystko
Witajcie kochane, zagladam tu od czasu do czasu ale od zeszlebo tygodnia jak wrocilam do pracy nie mam ba nic czasu ostatnio, jest za mna 6 dni pracy bez przerwy, potem w domu po pracy staramnsie odpoczac ale jest z tym ciezko.No ale dzis caly dzien wolnego.
Staram sie byc na bierzaco z wami ale jest trudno.
U mnie tak sobie trapia mnie bole w pacbwinach, tak jakby jajniki sama nie wiem jak poleze to trocbe odpuszcza ,jestem ciagle zmeczona i od czasu do czasu mnie muli ale nie jest tragicznie.
Stresuje sie bo wolalabym te pierwsze trzy miesiace przebujac sie na kanapie, szczegolnie ze trapia mnie te bole po calym dniu w pracy na nogach.
Iza grarulacje drugiej kreseczki, motylku sliczny brzuchol.
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Zgłoś nadużycie #53485 7 marca 2016, 13:30

Usiasia Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Super ale faktycznie Motylku nie Masz dużego brzuszka jak na zbliżający się poród :) Filipek pewnie taki dżentelmen ze da mamie prezent w postaci siebie na dzień kobiet :)

Zgłoś nadużycie #53486 7 marca 2016, 13:31

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Izunia Kochana ale się cieszę,ale na razie tak po cichutku :) Trzymam kciuki bardzo mocno!!! : Usiasia za Ciebie też trzymam kciuki... :D

Zgłoś nadużycie #53487 7 marca 2016, 13:35

marluna napisał(a)

Witajcie kochane, zagladam tu od czasu do czasu ale od zeszlebo tygodnia jak wrocilam do pracy nie mam ba nic czasu ostatnio, jest za mna 6 dni pracy bez przerwy, potem w domu po pracy staramnsie odpoczac ale jest z tym ciezko.No ale dzis caly dzien wolnego.
Staram sie byc na bierzaco z wami ale jest trudno.
U mnie tak sobie trapia mnie bole w pacbwinach, tak jakby jajniki sama nie wiem jak poleze to trocbe odpuszcza ,jestem ciagle zmeczona i od czasu do czasu mnie muli ale nie jest tragicznie.
Stresuje sie bo wolalabym te pierwsze trzy miesiace przebujac sie na kanapie, szczegolnie ze trapia mnie te bole po calym dniu w pracy na nogach.
Iza grarulacje drugiej kreseczki, motylku sliczny brzuchol.
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Marluna miałam identyczne dolegliwości...bolało Cię jeszcze będzie...mnie ponad 2 miesiące bolały jajniki i to promieniowało do prawej nogi.Jeszcze czasami mnie złapie taki ból. To że Jesteś zmęczona to normalka, ja przespałam praktycznie pierwszy trymestr.

Zgłoś nadużycie #53488 7 marca 2016, 13:35

pepitka50 Fajna mama
aaaaa Iza Ty pesymistko nasza ja tam widzę kreskę co prawda bladą ale nie zaden cień;D;D i to tak wcześnie więc dzidziorki się pewnie ładnie ulokowały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a spróbuj mi chociaż jeszcze jedną łzę uronić to dostaniesz manto!!!!!! ale sie ciesze;D;D;D Motylku faktycznie nie duży masz ten brzuszek ale za to zgrabny;D marluna na początku ciazy to nie ma tak żeby nic nie bolało uwierz mi ;p staraj się myśleć pozytywnie ;) będzie dobrze ;p Sielanka ty żyjesz !!!! już myślałam że nas opuściłaś ;p usiasia Ty koniecznie potrzebujesz dobrego gina;/

Zgłoś nadużycie #53489 7 marca 2016, 13:36

motylek1909 napisał(a)

Śliczny brzusio :)

Zgłoś nadużycie #53490 7 marca 2016, 13:40

marluna Gotowa na wszystko

Lidzia28 napisał(a)

Marluna miałam identyczne dolegliwości...bolało Cię jeszcze będzie...mnie ponad 2 miesiące bolały jajniki i to promieniowało do prawej nogi.Jeszcze czasami mnie złapie taki ból. To że Jesteś zmęczona to normalka, ja przespałam praktycznie pierwszy trymestr.

Dokladnie promieniuje na noge alr ogolnie bol jest w pachwinie casem wyzej tak jakby przy jajniku, i tak boli na zmiany raz caly dzien po jednej stronie, za kilka dni boli po drugiej stronie ze az paniki dostaje.Najgorsze jest to ze zauwazylam ze te boli po calym dniu pracy na nogach, a przy siedzeniu na sofie odpuszcza.