Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #53351 5 marca 2016, 20:08

izabela23 Supermama
Kiwi prosze wierz za mnie i dziękuję,bo ja chcę wierzyć,ale samopoczucie wylewa mi zimne wiadro na lepetyne. Mam nadzieję,że za kilka dni napiszecie mi "A NIE MOWILYSMY,ŻE NIE MASZ RACJI" :-) :-)

Zgłoś nadużycie #53352 5 marca 2016, 20:09

Paola_33 Supermama
Ślimak - tak, beka w 100 %, ale zwraca, bo po prostu łakomczuszka je za dużo.. I co 2 g.

Leena - już ok ? Mam nadz., że Ci pomogli w szpitalu..

Kaari - życzę, by już głowa nie bolała !!

Motyl - gratulacje 39 tyg. !!!!!!!!!!

Angel, Izabela - póki nie ma @, póty jest nadzieja, nawet, jeśli my wierzymy bardziej od Was !! :-*

Murron - fotelik ważny, już jesteście przygotowani na powitanie Synka, ale niech jeszcze swoje 'odsiedzi' !!

Tandem - trzymam kciuki za efekt firankowych starań !!!!!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53353 5 marca 2016, 20:19

tandem Supermama
Dziewczyny na szybko i słabej jakości, ale pokażę Wam dlaczego jestem dumna z mojego mężczyzny :D kupił drewno, sam zrobił deski a z nich to:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53354 5 marca 2016, 20:44

murron Supermama

tandem napisał(a)

Dziewczyny na szybko i słabej jakości, ale pokażę Wam dlaczego jestem dumna z mojego mężczyzny :D kupił drewno, sam zrobił deski a z nich to:

super :P

Zgłoś nadużycie #53355 5 marca 2016, 20:45

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

Rewelacja :-)

Zgłoś nadużycie #53356 5 marca 2016, 20:47

kiwi Fajna mama
Iza nie wiem czemu tak myslisz, znasz najlepiej swojw cialo ale jak nie ma jeszcze wyników bety to wszystko może sie zdazyc.
ja w tym cyklu staram sie nie szukac żadnych objawów jeszcze 10 dni do @ cos mnie zaboli ale to jak dziewczyny pisza może byc na okres albo na ciaze chociaż gdyby sie udalo to bylabym w szoku co juz pogodzilam sie z wizytami w klinice. Po tym prawie roku to chyba nie mam juz siły myśleć ze w Tym cyklu sie uds wiec i Ciebie rozumiem. Roznica jest tylko taka ze Ty wiesz za masz zarodki ktore musza sie zagniezdzic a to juz o 50% wiecej szansy na ciaze :)

Zgłoś nadużycie #53357 5 marca 2016, 20:48

kiwi Fajna mama
Tandem zdolniacha z Twojego meza :)

Zgłoś nadużycie #53358 5 marca 2016, 21:32

izabela23 Supermama

kiwi napisał(a)

Iza nie wiem czemu tak myslisz, znasz najlepiej swojw cialo ale jak nie ma jeszcze wyników bety to wszystko może sie zdazyc.
ja w tym cyklu staram sie nie szukac żadnych objawów jeszcze 10 dni do @ cos mnie zaboli ale to jak dziewczyny pisza może byc na okres albo na ciaze chociaż gdyby sie udalo to bylabym w szoku co juz pogodzilam sie z wizytami w klinice. Po tym prawie roku to chyba nie mam juz siły myśleć ze w Tym cyklu sie uds wiec i Ciebie rozumiem. Roznica jest tylko taka ze Ty wiesz za masz zarodki ktore musza sie zagniezdzic a to juz o 50% wiecej szansy na ciaze :)

Uwierz,że zupełnie inaczej sie wyczekuje myśląc ciekawe czy owulacja byla czy nie czy doszlo do zaplodnienia czy nie,a zupełnie ina świadomość,myślenie gdy sie wie że masz w sobie 2 zycia i myslisz o tym czy zechcialy z Tobą zostać. I wtedy masz nadzieje,ze zostały a organizm daje sprzeczne sygnały. Już sie trochę wyciszylam i mam nadzieję,że jakoś przetrwam te kilka dni,bo i tak nie mogę nic przyspieszyć ani bie mam wplywu na to co się wydarzy. Dzisiaj moje emocje zwyczajnie sięgnęły zenitu,peklam chyba przez to że do tej pory bylam mega pozytywnie nastawiona az tu nagle takie zwątpienie ?? Nie wiem jak to nazwac.

Trzymam kciuki abyśmy obie w tym miesiącu doznały szoku :-)

Zgłoś nadużycie #53359 5 marca 2016, 21:49

Paola_33 Supermama
Tandem - spisał się Mąż !!

Kiwi, Usiasia, Izabela, Angel, Staraczka, Tandem  i wszystkie starające się - trzymam kciuki do skutku !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53360 5 marca 2016, 22:31

tandem Supermama
w imieniu męża -dziękuję :) i za kciuki Paola!

Iza domyślam się, że to zupełnie inny strefa świadomości, gdy wiesz, że są, ale nie wiesz czy będą... życzę tego pozytywnego szoku :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53361 5 marca 2016, 22:55

ashia Gotowa na wszystko
[QUOTE=izabela23;2965038]Uwierz,że zupełnie inaczej sie wyczekuje myśląc ciekawe czy owulacja byla czy nie czy doszlo do zaplodnienia czy nie,a zupełnie ina świadomość,myślenie gdy sie wie że masz w sobie 2 zycia i myslisz o tym czy zechcialy z Tobą zostać. I wtedy masz nadzieje,ze zostały a organizm daje sprzeczne sygnały. Już sie trochę wyciszylam i mam nadzieję,że jakoś przetrwam te kilka dni,bo i tak nie mogę nic przyspieszyć ani bie mam wplywu na to co się wydarzy. Dzisiaj moje emocje zwyczajnie sięgnęły zenitu,peklam chyba przez to że do tej pory bylam mega pozytywnie nastawiona az tu nagle takie zwątpienie ?? Nie wiem jak to nazwac.

Witam. Iza, ja tylko mogę się domyślać jak bardzo jest Ci ciężko. Muszę przyznać, że kibicuję Ci ze szczególną uwagą i z całego serca życzę spełnienia tych szczególnych marzen. Chcialam Ci napisać, jako obserwator z zewnatrz, bo może to Cię troszkę uspokoi, że te wszystkie objawy, które odczuwasz, to może efekt hormonów które dostałaś? Nie ma co porównywać z objawami poprzedniej ciąży, bo ją organizm 'prowadził' naturalnym rytmem a tu miałaś organizm szczególnie przygotowany, wyhodowalas dużo komórek, punkcja... to na pewno ma wpływ. Moze jajniki sie 'regeneruja' aktualnie i stad ten bol. Ten cykl na pewno jest szczególny i wydaje mi się, że nie da się go porównać do żadnego poprzedniego, bo żaden inny nawet w 1% nie był do niego podobny.
Życzę Ci spokoju i cierpliwości.

Zgłoś nadużycie #53362 6 marca 2016, 7:08

izabela23 Supermama
Cześć. Ashus dzięki wielkie. Na razie wstalam z lepszym nastawieniem dopiki brzuch mnie nie nie zaboli ;) Wiecie wy jaki ja sen miałam? No rodzilam dziecko wolam i i mówię,ze juzglowka wychodzi bi reka dotknelam ;) , nawet nie wiem kiedy a potem jak ona myje to dziecko itd i chyba mi je na brzuchu i je objąć kiedy to zadzwonil budzik :( oby to byl proroczy sen.
Miłej niedzieli

Zgłoś nadużycie #53363 6 marca 2016, 7:35

murron Supermama
No widzisz Iza od razu lepszy dzień się zapowiada.
Usiasia a gdzie Ty i Twój test?

Zgłoś nadużycie #53364 6 marca 2016, 7:37

izabela23 Supermama
USIASIA!!!!! Wzywamy Cię

Zgłoś nadużycie #53365 6 marca 2016, 8:14

Leena Fajna mama
Iza ja też siłami ze byłam w ciąży na krótko przed 2 kreseczkami na teście ;) jest moc!!

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Z badań krwi narazić HELLP wyklyczony. Kolejny dzień z bólem głowy nudnosciami i zablokowanymi dłońmi :(

Cos czuje ze dziś nie wyjdę :( może jutro...

Zgłoś nadużycie #53366 6 marca 2016, 8:14

buba131 Fajna mama
Iza kibicujemy i mocno trzymamy kciuki :D ... Usiasia hallloooo gdzie jesteś?

Zgłoś nadużycie #53367 6 marca 2016, 9:30

koko83 Fajna mama
tandem zdolniacha z męża

Iza ja wierzę że u Ciebie się udało

Usiasia gdzie jesteś?
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #53368 6 marca 2016, 10:02

Kaari Fajna mama
No właśnie co z Usiasią ??

Leena dobrze, że HELLP wykluczyli ale i tak się namęczysz :(

Tandem szafa bajer. Mąż może wystąpić w reklamie Leroy Merlin: bądź bohaterem we własnym domu :)

Zgłoś nadużycie #53369 6 marca 2016, 10:11

angel Fajna mama

tandem napisał(a)

Super kurcze nie chcialabys go wypozyczyc na 10-15 min? Bo mi nie ma kiedy maz powiesic polki w salonie...
Az mi go szkoda bo nawet dzisiaj pojechal do pracy taki zapiernicz na budowie maja jest tak przemeczony ze wszystko go drazni rece opuchniete pozdzierane ale dzielnie wstaje do pracy tzn budze go pp piec razy bo juz wstaje ja wchodze on chrapie hihi

Zgłoś nadużycie #53370 6 marca 2016, 11:43

pepitka50 Fajna mama
hejo :) Iza kochana jak Cię to pocieszy to Ci powiem że mnie też brzuch bardzo bolał w ciąży jak na @ nawet jak się z boku na bok przewracałam , ale weź też pod uwagę miałaś pobierane jajeczka a było ich dużo i jajniki bolą przecież nie są przyzwyczajone do produkcji tyle na raz. a pamiętasz jak ja biadoliłam że szyjka nisko i marudziłam że się na pewno nie udało i jakoś racji nie miałam ;p spróbuj choć troszkę uspokoić myśli, może pograjcie w jakąś grę z siostrą to czasami pomaga wyłączyć myślenie.... porób głębokie wdechy, zbesztaj się w myślach - mi to często o dziwo pomaga ;) i jak Ci barzdo cięzko to pomódl się do św. Rity patronki od spraw trudnych i beznadziejnych na necie znajdziesz taką modlitwę może choć troszkę się uspokoisz.