Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #53311 5 marca 2016, 14:52

angel Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

angel - jak tam u Ciebie? testowałaś? bo dziś masz termin @! :)

Tak motylku pisalam wam wczoraj ze negatyw :-( dzis to samo wiec kolejny cykl na straty ale teraz bylo tyle nerwow i stresu ze nawet mnie to nie dziwi. Czekam na @ grudzien tez fajny miesiac

Zgłoś nadużycie #53312 5 marca 2016, 15:30

gusia85 Gotowa na wszystko
Mysle, ze koncowka tego roku bedzie piekna! ;-) machajcie dziewczyny firankami i nogi do gory!

Zgłoś nadużycie #53313 5 marca 2016, 15:40

izabela23 Supermama
Hej. Tak wiem mowilam,że nie napisze,ale musiałam. Niestety,ale chyba marne szanse aby sie udalo wiecie,że ja mam przed @ pewne objawy,ktore zawsze powodują,że wiem czy @ bedzie czy jej nie bedzie. Dzisiaj jestem już pewna,że bedzie i wstrzymuje ją tylko progesteron. Bole okresowe mam już takie,że nie mam złudzeń... szyjka też nisko isluz suchy jak zawsze przed @... peka mi serce,bo bylam bardzo pozytywnie nastawiona i na prawde wierzylam,że to mój czas. W tym momencie siedze i placze,bo nie mam sił. J został mi może 1% nadzieji ...

Zgłoś nadużycie #53314 5 marca 2016, 15:47

kamila19880 Fajna mama
Iza jak mówimy poki nie ma @ jest nadzieja. Ból brzucha to żadnen objaw bo wciazy tez tak boli jak na okres :) noe płacz noe stresuj sie bo to nie zadobrze działa na fasolki. Nie załamuj sie jeszcze niedługo zobaczysz 2 grube krechy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #53315 5 marca 2016, 15:52

izabela23 napisał(a)

Hej. Tak wiem mowilam,że nie napisze,ale musiałam. Niestety,ale chyba marne szanse aby sie udalo wiecie,że ja mam przed @ pewne objawy,ktore zawsze powodują,że wiem czy @ bedzie czy jej nie bedzie. Dzisiaj jestem już pewna,że bedzie i wstrzymuje ją tylko progesteron. Bole okresowe mam już takie,że nie mam złudzeń... szyjka też nisko isluz suchy jak zawsze przed @... peka mi serce,bo bylam bardzo pozytywnie nastawiona i na prawde wierzylam,że to mój czas. W tym momencie siedze i placze,bo nie mam sił. J został mi może 1% nadzieji ...

Moze warto przypomniec sobie Marune? :-) tez czula, ze wszystko stracone i co? Kreweta ma marunowe mroweczki za ziomkow ;-) jeszcze nic nie wiesz, wiec kochana, mimo ze pojecia nie mam co teraz czujesz, bo jedynie wyobrazic sobie moge, to pamietaj ze nie wiesz jak Twoj organizm reaguje na ta ciaze... Kreweta trzyma kciuki, bo pewnie ma je juz! :-)

Zgłoś nadużycie #53316 5 marca 2016, 15:56

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

Moze warto przypomniec sobie Marune? :-) tez czula, ze wszystko stracone i co? Kreweta ma marunowe mroweczki za ziomkow ;-) jeszcze nic nie wiesz, wiec kochana, mimo ze pojecia nie mam co teraz czujesz, bo jedynie wyobrazic sobie moge, to pamietaj ze nie wiesz jak Twoj organizm reaguje na ta ciaze... Kreweta trzyma kciuki, bo pewnie ma je juz! :-)

Ja bylam juz w ciąży i wiedzen jakie wtedy objawy okresowe mialam i jednego pewna jestem to było zupelnie inne samopoczucie, dlatego nie potrafie siebie oszukać zwyczajnie nie potrafie.. i nawet to,że będziecie mówiły ze moze sie myle raczej mnie nie przekona,bo za dlugo huz sie staram zeby sie pomylic :( :( ..

Zgłoś nadużycie #53317 5 marca 2016, 15:56

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

Ja bylam juz w ciąży i wiedzen jakie wtedy objawy okresowe mialam i jednego pewna jestem to było zupelnie inne samopoczucie, dlatego nie potrafie siebie oszukać zwyczajnie nie potrafie.. i nawet to,że będziecie mówiły ze moze sie myle raczej mnie nie przekona,bo za dlugo huz sie staram zeby sie pomylic :( :( ..

Zgłoś nadużycie #53318 5 marca 2016, 16:01

izabela23 napisał(a)

Izka ale w tej ciazy jeszcze nie bylas!

Zgłoś nadużycie #53319 5 marca 2016, 16:01

izabela23 Supermama
Wracalam dzisiaj od rodziców i jak wycofywalam z parkingu to bylam tak zdenerwowana przez te objawy moje i rozkojarzona ze walnelam w murek dobrze ze nikt nie sedl.

Zgłoś nadużycie #53320 5 marca 2016, 16:02

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

Izka ale w tej ciazy jeszcze nie bylas!

I nie będę :-( nie teraz.

Zgłoś nadużycie #53321 5 marca 2016, 16:03

Tauriel Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Iza zaraz będziemy Cie karcić ! Proszę nie pisać czarnych scenariuszy ! Owszem, byłaś w ciazy ale trochę bardziej zaawansowanej, wyedynobjawy tez sa inne 😉 Proszę nie płakać 😘 Ja wiem, ze bedzie dobrze a chyba nie chcesz mieć dzieci smutasów ? Uśmiechnij sie i wytrwajcie jeszcze te kolka dni do testowania ! Moze sie czymś zajmij ? Jakiś film albo tasiemiec ? Szybciej zleci czas
A gdzie ta Usiasia ??

Zgłoś nadużycie #53322 5 marca 2016, 16:04

Tauriel Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Wracalam dzisiaj od rodziców i jak wycofywalam z parkingu to bylam tak zdenerwowana przez te objawy moje i rozkojarzona ze walnelam w murek dobrze ze nikt nie sedl.

A to juz świadczy o ciążowej niezdarności 😜 Mi wszystko z rak leciało 😊

Zgłoś nadużycie #53323 5 marca 2016, 16:09

izabela23 Supermama

Tauriel napisał(a)

Iza zaraz będziemy Cie karcić ! Proszę nie pisać czarnych scenariuszy ! Owszem, byłaś w ciazy ale trochę bardziej zaawansowanej, wyedynobjawy tez sa inne 😉 Proszę nie płakać 😘 Ja wiem, ze bedzie dobrze a chyba nie chcesz mieć dzieci smutasów ? Uśmiechnij sie i wytrwajcie jeszcze te kolka dni do testowania ! Moze sie czymś zajmij ? Jakiś film albo tasiemiec ? Szybciej zleci czas
A gdzie ta Usiasia ??

Niestety nie potrafie zająć myśli, przeczytałam 50 stron książki i nawet slowa nie zapamietalam :-( :,(
Niestety moje mysli sa silniejsze ode mnie. I dopóki nie czułam sie tak jak teraz to wiecie,że byłam nastawiona bardzo pozytywnie :-(

Zgłoś nadużycie #53324 5 marca 2016, 16:10

izabela23 napisał(a)

A ja od stycznia nalapalam 19pkt i teraz musze pociagami jezdzic bo mi prawko zabiora albo strace prawo do wykonywania zawodu ;-)
Zacznij ogladac chirurgow, od pierwszego odcinka, ja ogladalam zombie ;-) a pozniej bedziemy Cie sprawdzaly czy dokladnie ogladasz!

Zgłoś nadużycie #53325 5 marca 2016, 16:11

izabela23 Supermama
Chyba moje marudzenie jest dzisiaj bez sensu,bo cokolwiek nie napiszecie ja będę na NIE :-( nienawidzę siebie w takich chwilach...

Zgłoś nadużycie #53326 5 marca 2016, 16:12

Iza masz prawo do takich chwil i reakcji :-)
My tu dzielnie wytrzymamy!

Zgłoś nadużycie #53327 5 marca 2016, 16:13

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

A ja od stycznia nalapalam 19pkt i teraz musze pociagami jezdzic bo mi prawko zabiora albo strace prawo do wykonywania zawodu ;-)
Zacznij ogladac chirurgow, od pierwszego odcinka, ja ogladalam zombie ;-) a pozniej bedziemy Cie sprawdzaly czy dokladnie ogladasz!

Nie ma sensu,bo i tak będzie 1 z odpytania,bo ja w takich chwilach jedyne co moge zrobić to wyryczec sie...

Zgłoś nadużycie #53328 5 marca 2016, 16:16

izabela23 Supermama
Bylam dzisiaj na geobie synka i zeby nie to że była ze mną siostra to chyba padlabyn z rozpaczy na kolana przed pomnikiem. Taki mam dzisiaj nastrój zeby nie to ze robi sie ciemno to pojechalabym tam sie wyplakala i wtedy wrocila do domu...

Zgłoś nadużycie #53329 5 marca 2016, 16:18

Iza placz, jesli to chociaz troszke przyniesie Ci ulge, to placz...

Zgłoś nadużycie #53330 5 marca 2016, 16:22

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

Iza placz, jesli to chociaz troszke przyniesie Ci ulge, to placz...

Żebym mogła to byn i pobeczala i popiła! ;)