Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #53291 4 marca 2016, 22:15

Monia82 Fajna mama
Kiwi - tak - czytam, ale tak pobieżnie, jak akurat wejdę, bo się do Was przyzwyczaiłam :) ale nawet nie mam sił pisać - psychicznie niestety źle. Szukałam grup wsparcia mam po stratach... Chcę już zrezygnować ze starań w ogóle, ale mąż mówi, że jeszcze chociaż ten rok. Nie wiem, czy po tej ciąży pozamacicznej mam odwagę... Zamierzam zrobić prywatnie jakieś badania, ale nie mam już nawet zapału do tego - 3 poronienia mnie przerosły. Wczoraj odebrałam wypis ze szpitala, mój syneczek był ze mną po niego, bo jestem z nim na l4. Akurat wczoraj miał 3 urodziny i mu opowiadałam, że w tym szpitalu się urodził dokładnie 3 lata temu... 03.03.13 r. :) a dziś rocznica śmierci dziadka i smutny dzień. Wieczorami czytam, uczę się, bo 22 marca mam egzamin. Czekam na test Izy i trzymam kciuki za jej Maluszki i widzialam, że u Usiasi kreseczka do potwierdzenia :) ))) trzymam mocno!! Wejde specjalnie zobaczyć jutro! Widzialam też córcie Turbo i Paoli - przecudne!!! Cieszę się Kiwi, że pamiętasz o mnie :) - ja Wam z całego serca życzę szybkiego zafasolkowania, żeby już tu żadnej na liście Staraczek nie było!
Ja czekam na wyniki badań histopatologicznych zarodka, ale pewnie niewiele się z nich dowiem.
Ps. Paola wszystkiego Najlepszego!!! :*
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #53292 4 marca 2016, 23:56

Kaari Fajna mama
Jest późno ale jeszcze zdążę: Paola wszystkiego najlepszego! Zdrowia, radosci i spełnienia marzeń :) 100 lat!

Monia, fajnie ze mąż Cie wspiera. Daj sobie czas, nic na siłę -może za jakiś czas poczujesz że znowu chcesz spróbować. Powodzenia na egzaminie, ściskam Cię mocno.

Tandem dzieki, ze pytasz. W tym tyg walczylam z przeziębieniem i do tego przez 40 godzin bolala mnie głowa. Dziś stanelam na szczęście na nogi :)
Usiasia czekam na Twoj pozytyw :) :)

Zgłoś nadużycie #53293 5 marca 2016, 5:29

staraczka33 Supermama
Dzien dobry,Monia super ze sie odezwalas :-) powodzenia na egzaminie!!!
Leena odezwij sie i daj znac jak sie czujesz co lekarz powiedzial
Iza odezwij sie jak najszybciej z pozytywnymi wiadomosciami
Marluna co sie z toba dzieje?gdzie ty sie podziewasz?
Milego dnia ! :-)

Zgłoś nadużycie #53294 5 marca 2016, 6:31

gusia85 Gotowa na wszystko

kiwi napisał(a)

Gusia ciepłe dłonie i stopy to raczej zasługa ciazy - podwyższony metabolizm.

Naprawde? Bo ja tak od kilku dni dopiero mam cieple rece, ogolnie mna nie trzesie. Wczesniej bylam zmarzluchem strasznym... W takim razie musze byc czesciej w ciazy bo fajnie miec cieple palce!

Zgłoś nadużycie #53295 5 marca 2016, 6:37

kiwi Fajna mama
Przykro mi Monia pewnie na wszystko trzeba czasu taka grupa to dobry pomysl.
wszystkiego najlepszego do Syna i powodzenia na egzaminie.
Mysle ze to Ty musisz chciec a nie ulegać innym co tylko Ty wiesz ile Cie to wszytsko kosztuje. Mysle ze pod opieka dobrego gina może mogłabyś sprobowac ale chyba na początek warto porobic badan.

O Marlunie myslalam gdzie sie podziwa?

Zgłoś nadużycie #53296 5 marca 2016, 6:41

kiwi Fajna mama
Na 100% nie wiem dlaczego u Ciebie sa cieple stopy i dłonie ale w ciazy ogólnie temperatura ciala jest wyzsza ponieważ zwieksza sie metabolizm stad kobieta ktore zawsze byly zmarzluchami nagle robi sie cieplo. Ja niestety tez jestem z zimnych stop i dloni ;)

Zgłoś nadużycie #53297 5 marca 2016, 7:49

Leena Fajna mama
Dzień dobry
Ja ba krótko bo kiepski internet tu..
U gin miałam 140/100 i dostałam skierowanie do szpitala...położyli mnie na porodówce podlaczyli KTG i spr cisnienie...120/80... hmmm.... no ale ból głowy taki ze aż zaczęłam wymiotowac. .bardzo źle sie czulam... położna zrobiła mi akupunkture dostałam kroplowki no i leżę - min 48 h musze być pod obserwacja...dziś rano ciśnienie 130/90 :( ból głowy i paracetamol leci juz do żył :(
Robią badania w celu wykluczenia zespolu HELLP ... trzymajcie kciuki

Zgłoś nadużycie #53298 5 marca 2016, 8:31

murron Supermama

Leena napisał(a)

Dzień dobry
U gin miałam 140/100 i dostałam skierowanie do szpitala...położyli mnie na porodówce podlaczyli KTG i spr cisnienie...120/80... hmmm.... no ale ból głowy taki ze aż zaczęłam wymiotowac. .bardzo źle sie czulam... położna zrobiła mi akupunkture dostałam kroplowki no i leżę - min 48 h musze być pod obserwacja...dziś rano ciśnienie 130/90 :( ból głowy i paracetamol leci juz do żył :(

Biedaku, trzymam mocno kciuki!

Zgłoś nadużycie #53299 5 marca 2016, 8:44

angel Fajna mama

Leena napisał(a)

Dzień dobry

Ojej biedna lez odpoczywaj sobie trzymam kciuki daj znac co tam znalezli jaka przyczyne

Zgłoś nadużycie #53300 5 marca 2016, 8:54

kasia_t Gotowa na wszystko
Lena właśnie przeczytałam co jest ten zespół HELLP...nawet nie wiedziałam że coś takiego może byc😕oj biedna Ty ale trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło i oby to nie ta diagnoza,a teraz leż spokojnie i nic się nie martw będzie dobrze

A ja się powoli zbieram na kawke ☕

Zgłoś nadużycie #53301 5 marca 2016, 9:12

murron Supermama
U nas likwidują jeden sklep z akcesoriami dziecięcymi i jedziemy kupić dwa foteliki jeden dla Młodego a drugi większy dla Ninki.
Ja powoli sobie uswiadamiam, że mam teraz trochę wolnego, no ciekawe ile wszystko zależy kiedy Młody postanowi wyjść na świat.
Monia rób tak jak jest najlepiej dla Ciebie.
Iza myślę pozytywnie, ściskam mocno!

Zgłoś nadużycie #53302 5 marca 2016, 10:15

turboslimak Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Ja mam dzisiaj (39) ur., a Róża ma to głęębokooo. Daje mi w kość - najpierw 5 godzin wycia od 2 do 7, teraz od 11 do 14 istne piekło.. Je, ulewa, je, ulewa i tak w kółko.. Może to reflux.. Szlag mnie prawie trafił.. Wreszcie zasnęła.. Jezu, jakA to czasami orka.. Głowę mam kwadratową po nieprzespanej nocy i jej fochach.. Złamałam się i dodałam łyżeczkę melisy, choć za wcześnie.. I pewnie dlatego padła..

boze jak ja ci wspolczuje.... :( wierze ze sie umeczylas :(
jak sie ulewa - odbijasz po jedzeniu ?? ?
moja poki co aniol...

Zgłoś nadużycie #53303 5 marca 2016, 10:16

tandem Supermama

murron napisał(a)

U nas likwidują jeden sklep z akcesoriami dziecięcymi i jedziemy kupić dwa foteliki jeden dla Młodego a drugi większy dla Ninki.
Ja powoli sobie uswiadamiam, że mam teraz trochę wolnego, no ciekawe ile wszystko zależy kiedy Młody postanowi wyjść na świat.
Monia rób tak jak jest najlepiej dla Ciebie.
Iza myślę pozytywnie, ściskam mocno!

powodzenia na zakupach i korzystaj z wolnego póki jest! :)

paola podaj numer do męża to mu przypomnę, że żonie kwiaty warto kupić! :D

aprilka ja biorę euthyrox 50 miesiąc i kilka dni. ze spaniem jest trochę lepiej, szału nie ma. Chyba zmniejszyło mi się łaknienie, bo w pracy nie jestem w stanie zjeść tego co przygotuję, ale to może być też ze stresu, bo u nas teraz gorący czas. Za tydzień idę zbadać znów tsh i prolaktynę czy choć to drugie się troszkę ruszyło.

monia wszystkiego dobrego dla synka! życzę powodzenia w poszukiwaniach dobrego miejsca dla Ciebie, ja słyszałam o takim ale w Poznaniu. Rzeczywiście dobrze by było, żebyś miała z kim to przegadać, a potem też być pod opieką dobrego gin.

kaari no to życzę zdrowia, by już głowa nie bolała! pogoda zbyt zachęcająca nie jest (przynajmniej u mnie), ale może już się powoli ociepli i choroby nie będą się pałętać - tego życzę ;)

gusia, kiwi ja też jestem z tych zimnopalczastych :) ale co dziwne w resztę ciała jest mi stosunkowo ciepło, więc często kosztem jeszcze zimniejszych stóp i rąk wietrzę pokój/biuro i siedzę w krótkim rękawku :D
a no i gusia skoro tak Ci się podoba, to wielu szczęśliwych ciąż życzę :D

Leena trzymam kciuki, żeby badania wyszły dobrze, żeby to nie było nic strasznego i żeby szybko Wam pomogli! daj znać o wynikach. Też poczytałam o hellp, skrót odpowiedni - ratunku! :/ trzymam kciuki!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53304 5 marca 2016, 10:17

turboslimak Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Mnie chyba nie bedzie conajmniej do testowania,bo łeb mi fiksuje dosłownie. Chce mi się ryczec i na ten moment chyba bez sensu zebym zagdladala na jakiekolwiek fora :-( :-( muszę się zrelaksować na maxa i oderwać od wszystkiego. Niestety moje samopoczucie nie pozwala mi myśleć w pelni optymistycznie :-( :-( wrócę jak zatestuje. :-*

iza kiedy testujesz? relaks to dobry pomysł :-) ...ale nie opuszczaj nas ...

Zgłoś nadużycie #53305 5 marca 2016, 11:27

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

Dzień dobry

ojjj współczuję! ja to leżąc w szpitalu mam depresję! ale trzymaj się kochana, to wszystko dla dobra malutkiej :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #53306 5 marca 2016, 11:28

motylek1909 Supermama
Dzień dobry w 39 tygodniu! ale ten czas leci... kurka.. :)

Dziś jedziemy na pizze do teściów, więc czas szybko zleci, jak to weekend....

Usiasia - czekam na Twój teścior a gdzie Ty się podziewasz?!

Izunia - czekamy tu na Ciebie z pozytywnymi wieściami ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #53307 5 marca 2016, 11:37

motylek1909 Supermama
angel - jak tam u Ciebie? testowałaś? bo dziś masz termin @! :)

Zgłoś nadużycie #53308 5 marca 2016, 11:44

tandem Supermama
motylek smacznej pizzy! :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53309 5 marca 2016, 11:46

tandem Supermama
ja dziś w pracy, mężuś robi drzwi do szafki w korytarzu :)
firanki w użyciu, jajnik czuję, ale ze śluzem coś słabo... mam nadzieję, że nie tylko uda nam się trafić w owu ale na dodatek z pozytywnym skutkiem. test przed świętami.... więc nadzieja na miły prezencik jest

Zgłoś nadużycie #53310 5 marca 2016, 12:03

buka87 Supermama

motylek1909 napisał(a)

Dzień dobry w 39 tygodniu! ale ten czas leci... kurka.. :)

Dziś jedziemy na pizze do teściów, więc czas szybko zleci, jak to weekend....

Usiasia - czekam na Twój teścior a gdzie Ty się podziewasz?!

Izunia - czekamy tu na Ciebie z pozytywnymi wieściami ;)

Gratulacje 39 tygodnia ciazy!!! :) )) To juz tuż tuż.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...