Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #53211 3 marca 2016, 22:12

asaguarela Fajna mama
Hej,hej kochane,ja tylko na chwilę,lecę spać,caaly dzisiaj dzień na nogach..

Usiasia,kochana. ,,widzę 😉
Pamiętacie,jak dopatrzyłyście u mnie cienia ??

To był ten sam test....
Do dzisiaj je mam...i teraz na oby dwóch widać,te drugą słabą krechę...

Usiasia,powtórz,ja bardzo mocno trzymam kciuki 😊

Izaaaa...😏,nio,nio,nio...bez uprawiania czarnowidztwa...,nie wolno!!😘
Masz być dobrej myśli,a objawy,wiesz jak jest..
Tak,że odganiamy zle myśli

Paola,Róża...😘 cudowna😊

Zgłoś nadużycie #53212 3 marca 2016, 23:37

tandem Supermama
ashia ale historia z tą ogórkową! :)

usiasia ja wierzę krewecie gusi - coś musi być na rzeczy, ja też widzę cień u Ciebie. Wybierz się na betę kiedy tylko będziesz najszybciej mogła! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #53213 4 marca 2016, 0:36

turboslimak Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Stencel_ka na życzenie :) Dzisiejszy test:

Ciaza jak jak nic ;-)

Iza ja prosze sięgnąć do kieszeni za pozytywnr myslenie :-)

Melduje sie w jednopaku :-)
Póki co zosia Aniol je spi i je lezy grzecznie
Mam taki nawal pokarmu ze musze ściągać laktatora do uczucia ulgi
Po za tym moje kroczr juz 7 dzien mnie napier.,,,ale nie ma sie co dziwić z takim pęknięciem i tyloma szwami

Co u was czy ktos streści cos opóźnionemu turboslimakowi ?

Jadzia tandem kiwi i reszta dziewczyn :-)

Wrzucam foto brzucha 6 dni po porodzie :-)

Zgłoś nadużycie #53214 4 marca 2016, 1:03

motylek1909 Supermama
Hej hej, ogolnie mialam slaby zasieg i nie chcialo mi sie forum zaladowac.

U mnie ok, po Holterze dostalam wskazania do CC wiec w poniedzialek bede umawiac termin :) moze na koniec przyszlego tygodnia maly bdzie z nami hihi :)

Iza kazdy ma gorszy dzien ale ja wiwrze ze Qam sie uda :)

Usiasia przeciez tam sa 2 krechy jak byk!!! Smigaj po pracy do zpitala na betke i tyle! :)

Ja jutro wychodze, takze bede sie juz czesciej odzywac :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #53215 4 marca 2016, 2:28

Paola_33 Supermama
Ślimak - kiedy urodziłaś Zosię ?? Cudna jest !! Zwykle noworodki (nie wyłączając moich :-D ) wydają mi się paskudne, sorry, ale jestem szczera.. a Twoja Zosia piękna, naprawdę ślicznota !!!!!!!!!!! Ile ważyła, mierzyła ??

Iza - będzie ok, tylko się nie zamartwiaj, i Ty się doczekasz !!!

Usiasia - ulala - ja też widzę drugą kreseczkę... Czekam na kolejne wieści, testy !!

I pamiętaj - zalej test z wyraźną krechą lakierem do paznokci lub włosów, na pamiątkę.. Inaczej wyblaknie wkrótce..

Ty Gosia też zakonserwuj !!!!!!

Motyl - dobrze, że już coś wiesz :-) Ja 1. cc zniosłam nieźle i tego samego Ci życzę !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53216 4 marca 2016, 3:16

Freda Gotowa na wszystko
Witam.
Próbowałam Was nadrobic ale to niewykonalne...
Paola, Slimaczku gratuluje!!! Dziewczynki jak z obrazka. Przesłodkie :)
Iza, Usiasia trzymam mocno kciuki za malenstwa!
Motylku mam nadzieje, ze Twoje zyczenie sie spelni i w przyszlym tyg. bedziesz tulila Filipka :)
Wszystkim dziewczynom gratuluje pozytywnych testow, a pozostalym sle ciazowe fluidki :)
Asaguarela dziekuje, ze o mnie pamietasz :) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Synka :) Co u mniie?
Otoz w skrócie; z testu Pappa wyszlo duze prawdopodobienstwo wady genetycznej, wiec 11 lutego zrobilam biopsje kosmowki w Łodzi. Wstepne wyniki dostalam po tygodniu, a ostateczne przedwczoraj. No i..................
kariotyp meski prawidlowy!!!!!! Dzidzius jest na 100% zdrowy :) :) :) A co przez to zakichane badanie przezylam, to nie musze pisac :( Teraz chyba organizm odreagowuje caly ten stres, bo od wczoraj jestem mega przeziebiona. Przespalam wiekszosc dnia i teraz

Zgłoś nadużycie #53217 4 marca 2016, 5:21

staraczka33 Supermama
Zosia sliczna :-) :-) slodziaczek malutki
Freda no nerwow cie to wszystko kosztowalo ale najwazniejsze ze wszystko w porządku
No nie moge napatrzec sie na TurboZosie sliczniutka pewnie coreczka tatusia ,duzo zdrowka dla was :-)

Zgłoś nadużycie #53218 4 marca 2016, 5:57

gusia85 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Ciaza jak jak nic ;-)

Iza ja prosze sięgnąć do kieszeni za pozytywnr myslenie :-)

Melduje sie w jednopaku :-)
Póki co zosia Aniol je spi i je lezy grzecznie
Mam taki nawal pokarmu ze musze ściągać laktatora do uczucia ulgi
Po za tym moje kroczr juz 7 dzien mnie napier.,,,ale nie ma sie co dziwić z takim pęknięciem i tyloma szwami

Co u was czy ktos streści cos opóźnionemu turboslimakowi ?

Jadzia tandem kiwi i reszta dziewczyn :-)

Wrzucam foto brzucha 6 dni po porodzie :-)

Zofijka jest przesliczna :-) jak z obrazka :-)

Zgłoś nadużycie #53219 4 marca 2016, 6:29

buba131 Fajna mama
usiasia kup ten rossmanowskia ale paskowy - na nim lepiej widać , choć nie powiem, że u Ciebie bladziocha jakiegoś wypatrzyć się da - mimo tej plastikowej szybki

Zgłoś nadużycie #53220 4 marca 2016, 6:59

Paola_33 Supermama
Freda, no to super nowiny !!!!!!!! Gratuluję Chłopaka !!!!!!!!!!! Rzadko kiedy na tak wczesnym etapie ciąży mama wie ;-) :-) :- Szczęściaro !!!!!!! Spij, ile wlezie.. korzystaj !! bo zanim się obejrzysz, będziesz do tyłu z nocami, jak ja..
Dzisiaj w ogóle się nie położyłam.. Róża wyła od 2 do 7..
Dla porównania wrzucam foty Róży i Idalki.. Z tej samej fabryki, normalnie się nie dziwię, ze przze 2 dni zamiast "Róża" mówiłam, "Hej, Idaaa" :-D :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53221 4 marca 2016, 7:03

turboslimak Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Freda, no to super nowiny !!!!!!!! Gratuluję Chłopaka !!!!!!!!!!! Rzadko kiedy na tak wczesnym etapie ciąży mama wie ;-) :-) :- Szczęściaro !!!!!!! Spij, ile wlezie.. korzystaj !! bo zanim się obejrzysz, będziesz do tyłu z nocami, jak ja..
Dzisiaj w ogóle się nie położyłam.. Róża wyła od 2 do 7..
Dla porównania wrzucam foty Róży i Idalki.. Z tej samej fabryki, normalnie się nie dziwię, ze przze 2 dni zamiast "Róża" mówiłam, "Hej, Idaaa" :-D :-D :-D

Hej zoske urodziłam 26 lutego porod trwał 3,5 godziny dwoma partymi wyskoczyła :-)
Twoja to ma oczy!

Patrze po zdjęciach ze spi na plecach a w szpitalu mówili zeby na boku kłaść by dzuecko sie mlekiem nie zajrztusilo- to jak to jest w końcu?

Zgłoś nadużycie #53222 4 marca 2016, 7:04

kamila19880 Fajna mama
śliczne panny :) oj biedulko pewnie padasz z niewyspania
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #53223 4 marca 2016, 7:06

turboslimak Fajna mama

Freda napisał(a)

Witam.
Próbowałam Was nadrobic ale to niewykonalne...
Paola, Slimaczku gratuluje!!! Dziewczynki jak z obrazka. Przesłodkie :)
Iza, Usiasia trzymam mocno kciuki za malenstwa!
Motylku mam nadzieje, ze Twoje zyczenie sie spelni i w przyszlym tyg. bedziesz tulila Filipka :)
Wszystkim dziewczynom gratuluje pozytywnych testow, a pozostalym sle ciazowe fluidki :)
Asaguarela dziekuje, ze o mnie pamietasz :) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Synka :) Co u mniie?
Otoz w skrócie; z testu Pappa wyszlo duze prawdopodobienstwo wady genetycznej, wiec 11 lutego zrobilam biopsje kosmowki w Łodzi. Wstepne wyniki dostalam po tygodniu, a ostateczne przedwczoraj. No i..................
kariotyp meski prawidlowy!!!!!! Dzidzius jest na 100% zdrowy :) :) :) A co przez to zakichane badanie przezylam, to nie musze pisac :( Teraz chyba organizm odreagowuje caly ten stres, bo od wczoraj jestem mega przeziebiona. Przespalam wiekszosc dnia i teraz

super ze dzidzi zdrowa to najwazniejsze!!!!

Paola co robisz jak ona tak wyje ?? ??
Moja prawie wogole nie płacze ale zobaczymy ile potrwa ta bajka :-)
W nocy wstaje o 1 potem 3-4 potem 6-7 ...

Je duzo i zaczęło jej sie nosem ulewac mimo ze staramy sie odbijać

Zgłoś nadużycie #53224 4 marca 2016, 7:08

turboslimak Fajna mama
Jadzia jak firankowanie ?? ??

Zgłoś nadużycie #53225 4 marca 2016, 7:24

Paola_33 Supermama

turboslimak napisał(a)

super ze dzidzi zdrowa to najwazniejsze!!!!

Paola co robisz jak ona tak wyje ?? ??
Moja prawie wogole nie płacze ale zobaczymy ile potrwa ta bajka :-)
W nocy wstaje o 1 potem 3-4 potem 6-7 ...

Je duzo i zaczęło jej sie nosem ulewac mimo ze staramy sie odbijać

WSZYSTKO !!!!!!!!! Najbardziej lubi zasypiać z płynącym wartko mleczkiem, wtulona we mnie jak kangurek. Ale noszenie też super. Ona się już nieźle rozgląda i przypatruje otoczeniu. Nienawidzi za długo pozostawać w miejscu :-/ :-/ Masaż, gimnastyka, czego ja nie wymyślam, by się moja Żaba nie nudziła.. Temperament ma taki, ze na porodówce od razu wybrali Ją Miss głośności tygodnia.. Wszystkie moje Córy ostre babeczki ;-(

Kamila, oj padają mi oczy, ale mam sprawdzone spos. by nie zasnąć ;-) Praktyka czyni Mistrza.. ;-)
I przyzwyczajona też jestem, studia równoległe + praca a między ur. dzieci pracowałam prawie tylko nockami...

Ślimak - pewnie, ze pozycja boczna najbezp. ale mało które dziecko ją akceptuje, moja za każdym razem przewraca się na plecy, wałki, ręczniki odsuwa, cwaniara..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53226 4 marca 2016, 7:31

murron Supermama
Freda super wieści!
Turbo i Paola świetne foty!
a mnie na ostatni dzień pracy strasznie w krzyżu łupie.
w ogóle przewiduję, że ten poród będzie szybciej niż myślę.
od jutra laba, ciekawe ile potrwa?
miłego dnia dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #53227 4 marca 2016, 7:33

Paola_33 Supermama
Miłego tapczanowania, Murron, należy Ci się !!!!!!!!! Ninka już chodzi do przedszkola ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53228 4 marca 2016, 7:44

Usiasia Fajna mama
Hej dziewczyny ;)
Słodkie te wasze dziewczynki Paola zgadzam się z Tobą mi dzieci takie malutkie jak wasze zawsze się kojarzyły z bokserem po walce ale Różyczka z Zosią wyjątkowo ładne laseczki. Będą się opedzac od chłopaków, albo Filipek będzie pilnował swoich forumowych koleżanek :)

Gusia uśmiałam się z tej usiasienki :D
Powiem Wam że z wielkim trudem jakoś udało mi się wczoraj rozebrać ten test i faktycznie jakiś wybkakly cien cienia cienia widać i normalnie na pewno już bym się cieszyła ale z racji tego że już tak późny okres cyklu to podchodzę sceptycznie. Na betę nie mam jak śmigać ale do rossmana powinnam zdążyć przed zamknięciem żeby zakupić tonę testów. Wogole spoznilam się do pracy przez gapienie sie i wypatrywanie tego bladziocha dzisiaj
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #53229 4 marca 2016, 7:50

angel Fajna mama
Slicze macie dziewczyny dzieciaczki sama slodycz.
U mnie 30dc drugi dzien spadek tempki test negatywny.

Zgłoś nadużycie #53230 4 marca 2016, 8:00

buka87 Supermama
Usiasia ja tez widze krechę!! Powtórz koniecznie-czekamy :) ))
Freda- współczuje stresów, to musial byc koszmarny czas dla Ciebie ale najwazniejsze ze SYNEK zdrowy :) ) I gratuluje chłopczyka!! :)
Ślimak fajnie że Zocha nie daje CI popalić :) ) Grzeczna dziewczynka
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...