Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #52951 1 marca 2016, 19:24

motylek1909 Supermama

asaguarela napisał(a)

O jaa 😐
I cały czas jesteś na lekach ?

tak, cały czas leki ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #52952 1 marca 2016, 19:59

gusia85 Gotowa na wszystko
Tandem dziekuje, bo juz myslalam o providencie! Z ciekawosci zajrzalam w swoj progesteron 8,66 nie wiem czy cos to pomoze, na progesteronowych sprawach sie nie znam, ale moge Ci powiedziec, ze kreweta tez powstala w chwili gdy czekalismy na wizyte i mielismy przystapic do leczenia. Pamietam ze jak planowalismy z gin dalsze spotkania to czulamsie zaopiekowana, cel zostal wyznaczony, moze po czesci dlatego mamy krewete.ze spokoju :-) no i takwiesz jeszcze maz sie przydal wreszcie na cos ;-)

Zgłoś nadużycie #52953 1 marca 2016, 20:11

asaguarela Fajna mama
Tandem,oo 😉,to będziemy podobnie testować 😊

Też mi się wydaje,że ten progesteron masz w porządku 😉

Staraczka,a znasz dokladnie datę w kwietniu podejście do IUI?

Kurczę,już sama nie wiem,co jest powodem u nas niepowodzeń...

M,już miał jechać na badanie nasienia,to akurat do pracy Go ściągali,teraz znowu trzeba firankowac...kurczę,nooo

Zgłoś nadużycie #52954 1 marca 2016, 20:12

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

tak, cały czas leki ;)

Hmm,myślisz,że to dziadostwo ustąpi po porodzie?

Zgłoś nadużycie #52955 1 marca 2016, 20:13

asaguarela Fajna mama

ggoossiiaa napisał(a)

Hej dziewczyny! Pisalam tu jakis czas temu, ze staram sie, oczekuje, ze mam objawy, jednak @ wygrywala... Ale teraz chyba sie udalo! 24 dzien cyklu, a ja od wczoraj wieczorem plamie delikatnie sluzem zabarwionym na brązowo, do tego dochodzi BARDZO delikatny bol podbrzusza i krzyza (cykle 30-31dniowe). Wyglada mi to chyba na plamienie implantacyjne! :D ale nie chce zapeszac ;o co myslicie? W poprzedniej ciazy mialam podobnie, tylko ze okazal sie pusty pecherzyk :( kiedy robic test?! Niecierplowie sie strasznie!!!

Hej 😉
Myślę,że beta,rozwieje wątpliwości 😉
Trzymam kciuki 😊

Zgłoś nadużycie #52956 1 marca 2016, 20:13

motylek1909 Supermama

asaguarela napisał(a)

Hmm,myślisz,że to dziadostwo ustąpi po porodzie?

liczę na to :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #52957 1 marca 2016, 20:22

staraczka33 Supermama

asaguarela napisał(a)

M,już miał jechać na badanie nasienia,to akurat do pracy Go ściągali,teraz znowu trzeba firankowac...kurczę,nooo

Asa z ta moja iui to jest tak ze napisalam ze w kwietniu ale wiesz ze jak cos sie z góry zaplanuje no bo ja tak chce to nie wychodzi po swietach przejade sie do mojego gin pogadam z nim zobaczymy czy uda sie zalapac na kwiecien w jaki mniej wiecej dzien bedzie owulka i takie tam najgorsze jest to ze robimy iui i czekamy az peknie pecherzyk a ja bym chciala zeby zrobil iui i dal zastrzyk na pekniecie bo takie czekanie peknie nie peknie czy zdazy i wogole to mnie dobija zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie narazie odpoczywam staram sie odpoczywac :-)

Zgłoś nadużycie #52958 1 marca 2016, 20:23

staraczka33 Supermama

asaguarela napisał(a)

A ty mialas sprawdzane jajowody droznosc?

Zgłoś nadużycie #52959 1 marca 2016, 20:27

murron Supermama

asaguarela napisał(a)

Motylku,wpisz mi proszę na 18.03 😊

Będę dzielnie firankowac 😌

Udanego firankowania ;)

Zgłoś nadużycie #52960 1 marca 2016, 20:30

staraczka33 Supermama

murron napisał(a)

Udanego firankowania ;)

Murron jak samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #52961 1 marca 2016, 20:59

asaguarela Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

A ty mialas sprawdzane jajowody droznosc?

No właśnie nie..
Nic nie miałam....
W sumie to we wrześniu 2014 zaszłam wtedy w ciążę...hmm,może do tego czasu coś się porobiło 😞
Chyba,że to wina zabiegu..

Zgłoś nadużycie #52962 1 marca 2016, 21:00

asaguarela Fajna mama

murron napisał(a)

Udanego firankowania ;)

Dziękuję,dziękuję 😊

Zgłoś nadużycie #52963 1 marca 2016, 21:02

asaguarela Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Asa z ta moja iui to jest tak ze napisalam ze w kwietniu ale wiesz ze jak cos sie z góry zaplanuje no bo ja tak chce to nie wychodzi po swietach przejade sie do mojego gin pogadam z nim zobaczymy czy uda sie zalapac na kwiecien w jaki mniej wiecej dzien bedzie owulka i takie tam najgorsze jest to ze robimy iui i czekamy az peknie pecherzyk a ja bym chciala zeby zrobil iui i dal zastrzyk na pekniecie bo takie czekanie peknie nie peknie czy zdazy i wogole to mnie dobija zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie narazie odpoczywam staram sie odpoczywac :-)

No tak...
Kurczę,że to wszystko takie trudne jest,ehh..

Zgłoś nadużycie #52964 1 marca 2016, 21:06

staraczka33 Supermama

asaguarela napisał(a)

No tak...
Kurczę,że to wszystko takie trudne jest,ehh..

No wlasnie wszystko jest trudne jak cholera :-(
A moze umow sie do swojego lekarza i pogadaj z nim o tej droznosci zawsze lepiej to zbadac

Zgłoś nadużycie #52965 1 marca 2016, 21:07

ggoossiiaa Zadomowiona
Oczywiście zrobiłam teraz, na siłę test, bo nie mogłam się opanować, oczywiscie negatywny :p ale tak myślę, że skoro to plamienie inplantacyjnie to chyba za wczesnie, jestem zmuszona "czekać" na termin @ :/

Zgłoś nadużycie #52966 1 marca 2016, 21:12

izabela23 Supermama
Gosia niestety nie masz wyjscia musiszz poczekac,bo my tumamy wiele sposobow na rozne rzeczy,ale niestety zadna z nas nie odkryla jeszcze sposobu zeby testy wychodzily szybcuej :-)

Ja chyba juz będę spała ;-)

Zgłoś nadużycie #52967 1 marca 2016, 21:13

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Gosia niestety nie masz wyjscia musiszz poczekac,bo my tumamy wiele sposobow na rozne rzeczy,ale niestety zadna z nas nie odkryla jeszcze sposobu zeby testy wychodzily szybcuej :-)

Ja chyba juz będę spała ;-)

Iza niech ci sie przysnia twoje dwa malenstwa :-)

Zgłoś nadużycie #52968 1 marca 2016, 21:18

Kaari Fajna mama
Ale dziś drukarnia pełna parą! Ja nie miałam siły się udzielać pół dnia męczyly mnie mdłości a do tego czycha na mnie chorobsko bo gardło boli i jestem osłabiona :/ niech się już zacznie wiosna.
Ale do rzeczy:

Iza-super się cieszę i teraz czekamy aż malyszki dadzą o sobie znać. 3mam mocno kciuki :)

Tandem-według mnie Twój progesteron jest ok. Jeżeli Ci zależy na luteinie to spokojnie mozesz poczekać do kwietnia, bo przy takim progesteronie może się spokojnie udać :) pamiętaj o mojej 8 :)

Jadzia-widzę, że masz niezły plan działania i miejmy nadzieję zakonczy się sukcesem.

Dzirwczyny idzie wiosna to i wysyp II kreseczek będzie-nie ma innej opcji. Zreszta tabelka prowadzona przez Motylka to potwierdza :)

Zgłoś nadużycie #52969 1 marca 2016, 21:20

staraczka33 Supermama

Kaari napisał(a)

Ale dziś drukarnia pełna parą! Ja nie miałam siły się udzielać pół dnia męczyly mnie mdłości a do tego czycha na mnie chorobsko bo gardło boli i jestem osłabiona :/ niech się już zacznie wiosna.
Ale do rzeczy:

Iza-super się cieszę i teraz czekamy aż malyszki dadzą o sobie znać. 3mam mocno kciuki :)

Tandem-według mnie Twój progesteron jest ok. Jeżeli Ci zależy na luteinie to spokojnie mozesz poczekać do kwietnia, bo przy takim progesteronie może się spokojnie udać :) pamiętaj o mojej 8 :)

Jadzia-widzę, że masz niezły plan działania i miejmy nadzieję zakonczy się sukcesem.

Dzirwczyny idzie wiosna to i wysyp II kreseczek będzie-nie ma innej opcji. Zreszta tabelka prowadzona przez Motylka to potwierdza :)

Wysyp pozytywów musi byc bo skoro idzie wiosna to na wiosne przylatuja bociany :-)

Zgłoś nadużycie #52970 1 marca 2016, 22:19

Anabella1989 Fajna mama
mjakmama - widzę, że Ci się udało :)
Gratuluję :D