Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #52931 1 marca 2016, 17:29

ggoossiiaa Zadomowiona
Hej dziewczyny! Pisalam tu jakis czas temu, ze staram sie, oczekuje, ze mam objawy, jednak @ wygrywala... Ale teraz chyba sie udalo! 24 dzien cyklu, a ja od wczoraj wieczorem plamie delikatnie sluzem zabarwionym na brązowo, do tego dochodzi BARDZO delikatny bol podbrzusza i krzyza (cykle 30-31dniowe). Wyglada mi to chyba na plamienie implantacyjne! :D ale nie chce zapeszac ;o co myslicie? W poprzedniej ciazy mialam podobnie, tylko ze okazal sie pusty pecherzyk :( kiedy robic test?! Niecierplowie sie strasznie!!!

Zgłoś nadużycie #52932 1 marca 2016, 17:32

kiwi Fajna mama
Iza ale niespodzianka super ze sie zgodziłas na dwa maluchy :)

Zgłoś nadużycie #52933 1 marca 2016, 17:36

nati123 Fajna mama

angel napisał(a)

Fajny lezaczek bujaczek znalazlam na ebay dzisiaj nie wiem czy nie kupie dla kuzynki bo urodzila im sie Agatka z tydzien temu

Właśnie taki sobie kupuje!

Zgłoś nadużycie #52934 1 marca 2016, 18:00

buba131 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Cześć. Jestem po transferze i uwaga,uwaga,bo spadniecie z krzeseł :-) wracam z dwona zarodkami :-) bylam w szoku jak doktor mowi,że podane na poczatku myslalam,że zartuje :-) oby tylko z nami zostaly. Czyli jest kolejna szansa na forumowe bliznieta :-)

ooo super :D

Zgłoś nadużycie #52935 1 marca 2016, 18:01

staraczka33 Supermama
Gosia proponuje zrobic test :-)

Zgłoś nadużycie #52936 1 marca 2016, 18:03

staraczka33 Supermama
Jejku dziewczyny mam jeszcze dwa tygodnie do okresu a ja juz zaczynam sie kiepsko czuc :-( :-(

Zgłoś nadużycie #52937 1 marca 2016, 18:04

tandem Supermama
W pracy miałam dużo... pracy, więc odpisuję teraz zbiorczo :)

pepitka muszę poczytać o tej pokrzywie, w zeszłym roku piłam, ale nie sprawdzałam na co, pamiętałam tylko, że babcia lubiła :)

jadzia pierwsza wizyta 200zł, kolejne 150zł... Mam tak samo jeśli chodzi o emocjonalną huśtawkę, co cykl jest nadzieja i rozczarowanie... Trzymam kciuki za drożne jajowody

nati fajnie, że masz czas by pobyć z córeczką, korzystaj z tego ile się da :) dziękuję za wiruski!

asaguarela u nas też firanki i testuję niedługo po Tobie :)

gusia co Cię nie stać, nie zostawię Ciebie i krewety z tujami, musimy pogadać o ratach :D wyślij mi jakieś rzuty działki na priv!

Usiasia ja też miałam ostatnio pierwszy raz w życiu cykl 50 dni (!), i potem znów normalny, stresu jakiegoś szczególnego nie miałam... także ja nie wiem, widocznie tak bywa..!

iza super trzymam kciuki za bliźniaki!! :D

natalia będę trzymać kciuki!

motylek czekamy na sprawozdanie z porodu, hihi :)

angel dziewiętnastka to rzeczywiście sporo, jak to jest fizycznie możliwe w ogóle?

ggoossia a który to dpo?

A więc tak, zadzwoniłam, żeby umówić się do innej gin, poleconej z kliniki, ale niestety, termin dopiero 23. kwietnia...
więc tej luteiny nigdy nie dostanę... W sumie to już nie wiem co zrobić. Nic czy latać, szukać, aż ktoś mi da tabletki.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #52938 1 marca 2016, 18:09

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

W pracy miałam dużo... pracy, więc odpisuję teraz zbiorczo :)

pepitka muszę poczytać o tej pokrzywie, w zeszłym roku piłam, ale nie sprawdzałam na co, pamiętałam tylko, że babcia lubiła :)

jadzia pierwsza wizyta 200zł, kolejne 150zł... Mam tak samo jeśli chodzi o emocjonalną huśtawkę, co cykl jest nadzieja i rozczarowanie... Trzymam kciuki za drożne jajowody

nati fajnie, że masz czas by pobyć z córeczką, korzystaj z tego ile się da :) dziękuję za wiruski!

asaguarela u nas też firanki i testuję niedługo po Tobie :)

gusia co Cię nie stać, nie zostawię Ciebie i krewety z tujami, musimy pogadać o ratach :D wyślij mi jakieś rzuty działki na priv!

Usiasia ja też miałam ostatnio pierwszy raz w życiu cykl 50 dni (!), i potem znów normalny, stresu jakiegoś szczególnego nie miałam... także ja nie wiem, widocznie tak bywa..!

iza super trzymam kciuki za bliźniaki!! :D

natalia będę trzymać kciuki!

motylek czekamy na sprawozdanie z porodu, hihi :)

angel dziewiętnastka to rzeczywiście sporo, jak to jest fizycznie możliwe w ogóle?

ggoossia a który to dpo?

A więc tak, zadzwoniłam, żeby umówić się do innej gin, poleconej z kliniki, ale niestety, termin dopiero 23. kwietnia...
więc tej luteiny nigdy nie dostanę... W sumie to już nie wiem co zrobić. Nic czy latać, szukać, aż ktoś mi da tabletki.

Tandem wiec trzymam kciuki za firankowanie :-)

Zgłoś nadużycie #52939 1 marca 2016, 18:11

ggoossiiaa Zadomowiona
Ostatnia miesiaczke mialam 7.02 i skonczyla sie 11.02, teraz jest 24 dzien cyklu, miesiaczke zawsze dostaje 30-31 dnia, zawsze obfita i bolesna ;)

Staraczka33 - a na test jeszcze nie za wczesnie? Bedzie wiarygodny?

Zgłoś nadużycie #52940 1 marca 2016, 18:12

angel Fajna mama
Tandem kurde nie wiem ale ta babka co je miala wcale bie wygladala na zajechana przemeczona zaniedbana

Zgłoś nadużycie #52941 1 marca 2016, 18:13

staraczka33 Supermama

ggoossiiaa napisał(a)

Ostatnia miesiaczke mialam 7.02 i skonczyla sie 11.02, teraz jest 24 dzien cyklu, miesiaczke zawsze dostaje 30-31 dnia, zawsze obfita i bolesna ;)

Staraczka33 - a na test jeszcze nie za wczesnie? Bedzie wiarygodny?

Ile dni po owulacjii jestes?

Zgłoś nadużycie #52942 1 marca 2016, 18:15

staraczka33 Supermama

ggoossiiaa napisał(a)

Hej dziewczyny! Pisalam tu jakis czas temu, ze staram sie, oczekuje, ze mam objawy, jednak @ wygrywala... Ale teraz chyba sie udalo! 24 dzien cyklu, a ja od wczoraj wieczorem plamie delikatnie sluzem zabarwionym na brązowo, do tego dochodzi BARDZO delikatny bol podbrzusza i krzyza (cykle 30-31dniowe). Wyglada mi to chyba na plamienie implantacyjne! :D ale nie chce zapeszac ;o co myslicie? W poprzedniej ciazy mialam podobnie, tylko ze okazal sie pusty pecherzyk :( kiedy robic test?! Niecierplowie sie strasznie!!!

A moze lec na bete bo test jak to test a beta cos powie

Zgłoś nadużycie #52943 1 marca 2016, 18:17

angel Fajna mama
Jak to jest plamienie implantacyjne no to mysle ze test za dwa dni ten czuly powinien cos pokazac ale beta najpewniejsza bedzie. Trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #52944 1 marca 2016, 18:22

ggoossiiaa Zadomowiona

staraczka33 napisał(a)

Ile dni po owulacjii jestes?

Wlasnie tu jest pytanie, bo czulam Jakbym owulacje miala wczesniej niz powinnam, bo 13.02 (czyli dzisiaj 16 dni) ale planowo powinna byc 22.02 (8 dni temu)

Zgłoś nadużycie #52945 1 marca 2016, 18:29

angel Fajna mama

ggoossiiaa napisał(a)

Wlasnie tu jest pytanie, bo czulam Jakbym owulacje miala wczesniej niz powinnam, bo 13.02 (czyli dzisiaj 16 dni) ale planowo powinna byc 22.02 (8 dni temu)

Wiesz natura plata figle i nie wszystko zawsze jest planowo mysle ze jezeli obserwujemy swoj organizm i wiemy co kiedy czujemy i co to zwiastuje to powinnismy sie tym sugerowac. Powodzenia

Zgłoś nadużycie #52946 1 marca 2016, 18:32

tandem Supermama
staraczka dziękuję :)

angel to jest chyba najbardziej niesamowite :) ja znam osobiście z siódemką, wszyscy uśmiechnięci, kwitnący wręcz, matka radosna, zdrowo wygląda ani gruba, ani wyniszczona :) no nie wiem

ggoossiiaa to najlepiej poczekaj jeszcze z 4 dni :) albo beta

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #52947 1 marca 2016, 18:39

nati123 Fajna mama
Ggoossiiaa spróbować nie zaszkodzi jak nie wyjdzie znaczy że za wcześnie zatescisz znowu a jak wyjdzie to bedzie super! Tandem tak jest że jak dobry lekarz to trzeba czekać do mojego też 3 tygodnie się czeka... Nie stresuj się idź do tego lekarza on Cie poprowadzi niestety... Jak już pisałam ciąża to taki stan gdzie wiecznie się czeka! Najpierw czekasz na dwie kreski potem na wizytę potem na kopniaki w międzyczasie odliczasz tygodnie a potem na poród... Takie uroki ciąży...

Zgłoś nadużycie #52948 1 marca 2016, 18:55

tandem Supermama

nati123 napisał(a)

Ggoossiiaa spróbować nie zaszkodzi jak nie wyjdzie znaczy że za wcześnie zatescisz znowu a jak wyjdzie to bedzie super! Tandem tak jest że jak dobry lekarz to trzeba czekać do mojego też 3 tygodnie się czeka... Nie stresuj się idź do tego lekarza on Cie poprowadzi niestety... Jak już pisałam ciąża to taki stan gdzie wiecznie się czeka! Najpierw czekasz na dwie kreski potem na wizytę potem na kopniaki w międzyczasie odliczasz tygodnie a potem na poród... Takie uroki ciąży...

wiem, wiem, ale z drugiej strony taka bezsilność, że właściwie dwa cykle stracę bez wsparcia a już było tak blisko, wydawało się, że jest znaleziony powód niepowodzeń... muszę się z tym oswoić

Zgłoś nadużycie #52949 1 marca 2016, 19:08

ashia Gotowa na wszystko

tandem napisał(a)

wiem, wiem, ale z drugiej strony taka bezsilność, że właściwie dwa cykle stracę bez wsparcia a już było tak blisko, wydawało się, że jest znaleziony powód niepowodzeń... muszę się z tym oswoić

Witam,
przepraszam, że ja tak sporadycznie się wypowiadam, ale kibicuję cichutko każdej z Was, tylko jakoś nie mam odwagi udzielać się... może niedługo się to zmieni :-)
Akurat temat progesteronu też niedawno rozgryzałam dlatego chciałam napisać do tandem, że Twój wynik wg mojego lekarza (bo też miałam niespełna 15) jest bardzo dobry. Na pewno nie przepisałby na to luteiny. Tłumaczył mi, że hormony uwalniane są impulsowo i nie wiadomo czy pobranie krwi nastąpiło tuż po wyrzucie hormonu czy w innym momencie. Żeby wyniki były wiarygodne to trzeba byłoby badać progesteron 3 dni z rzędu i dopiero suma trzech wyników daje jakiś obraz. Ale ma to sens w przypadku, gdybyś miała wynik 8 czy jeszcze mniej i owulacja byłaby wątpliwa. Twój wynik świadczy o przebytej owulacji :-)

Zgłoś nadużycie #52950 1 marca 2016, 19:10

ashia Gotowa na wszystko
A co do terminów wizyt u lekarza... do mojego aktualnie terminy są na październik (nadmienię, że prywatnie oczywiście) :-)