Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #52771 29 lutego 2016, 17:45

staraczka33 Supermama

stencel_ka napisał(a)

no i super, mamy już jedną :) dawać dziewczyny te pozytywy :)

No ja tez bym chciala sie zalapac :-)

Zgłoś nadużycie #52772 29 lutego 2016, 17:52

asaguarela Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Wredna @ po co ona przylazi

Żeby nam życie zatruwać 😞
Wredna @

Zgłoś nadużycie #52773 29 lutego 2016, 17:52

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Czyli jednak bez leczenia przy wrogim sluzie moze invitro sie nie udac bo zarodek sie nie zagniezdzi :-(

Nie to raczej nie ma nic do tego. Z tego co mi wiadomo to wlasnie dzieki temu sie udaje bo omija sie bariere sluzowa. Uwierz ze sluz wrogi to nie jest taki ogromny problem. Poza tym z tego co pamietam to ty nie mialas badanego sluzu lekarz na oko stwierdzil wrogi sluz ??

Zgłoś nadużycie #52774 29 lutego 2016, 17:53

izabela23 Supermama
Paula, przykro mi :-(

Zgłoś nadużycie #52775 29 lutego 2016, 18:04

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Nie to raczej nie ma nic do tego. Z tego co mi wiadomo to wlasnie dzieki temu sie udaje bo omija sie bariere sluzowa. Uwierz ze sluz wrogi to nie jest taki ogromny problem. Poza tym z tego co pamietam to ty nie mialas badanego sluzu lekarz na oko stwierdzil wrogi sluz ??

No wlasnie lekarz strzelil z tym wrogim sluzem i teraz to ja juz nic nie wiem zglupialam chyba po swietach czas wybrzc sie do kliniki

Zgłoś nadużycie #52776 29 lutego 2016, 18:08

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

No wlasnie lekarz strzelil z tym wrogim sluzem i teraz to ja juz nic nie wiem zglupialam chyba po swietach czas wybrzc sie do kliniki

W oko to on może sobie strzelić a nie diagnozy stawiac. Myślę,że powinnaś uciekac od niego bo u niego nie osiagniesz celu. Skad on moze wiedzieć,że Masz wrogi sluz bez badania ??

Zgłoś nadużycie #52777 29 lutego 2016, 18:09

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

W oko to on może sobie strzelić a nie diagnozy stawiac. Myślę,że powinnaś uciekac od niego bo u niego nie osiagniesz celu. Skad on moze wiedzieć,że Masz wrogi sluz bez badania ??

Masz racje tak sobie mysle ze marnuje czas na niego bo stwierdzil najpierw na oko wrogi sluz bo nie wiedzial o polipie pozniej usunelam polip to winil za wszystko polip wiec chyba jednak klinika

Zgłoś nadużycie #52778 29 lutego 2016, 18:12

staraczka33 Supermama
Apropo sluzu zalewa mnie juz trzeci dzien i zero bolu jajnika jak to zawsze bylo wiec zaczelam sie zastanawiac czy wszystkobok

Zgłoś nadużycie #52779 29 lutego 2016, 18:20

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Masz racje tak sobie mysle ze marnuje czas na niego bo stwierdzil najpierw na oko wrogi sluz bo nie wiedzial o polipie pozniej usunelam polip to winil za wszystko polip wiec chyba jednak klinika

Zdecydowanie, czas na klinike bo za duzo to wszystki trwa

Zgłoś nadużycie #52780 29 lutego 2016, 18:25

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Zdecydowanie, czas na klinike bo za duzo to wszystki trwa

Wlasnie :-)

Zgłoś nadużycie #52781 29 lutego 2016, 18:55

sielanka Fajna mama
Dziewczynki przepraszam, nie wyrabiam ostatnio. Mala jest bardzo absorbujaca i na niewiele zostaje mi czasu... Motylku i reszta, ja pisalam, ze u mnie starania zawieszone do odwolania ze wzgledu na prace, @ przylazla punktualnie i tak bedzie przez kolejnych kilka miesiecy, az podpisze umowe na czas nieokreslony...
Nie mam jak Was nadrobic, a bedac tu gosciem nie mam tez za bardzo weny na pisanie... w sumie podczytuje, zeby wiedziec jak ktoras zaciazy i czekam na porody :p

Zgłoś nadużycie #52782 29 lutego 2016, 19:02

staraczka33 Supermama

sielanka napisał(a)

Dziewczynki przepraszam, nie wyrabiam ostatnio. Mala jest bardzo absorbujaca i na niewiele zostaje mi czasu... Motylku i reszta, ja pisalam, ze u mnie starania zawieszone do odwolania ze wzgledu na prace, @ przylazla punktualnie i tak bedzie przez kolejnych kilka miesiecy, az podpisze umowe na czas nieokreslony...
Nie mam jak Was nadrobic, a bedac tu gosciem nie mam tez za bardzo weny na pisanie... w sumie podczytuje, zeby wiedziec jak ktoras zaciazy i czekam na porody :p

Sielanka jak wvpracy?jak mloda w zlobku daje rade?

Zgłoś nadużycie #52783 29 lutego 2016, 19:07

sielanka Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Sielanka jak wvpracy?jak mloda w zlobku daje rade?

Mloda daje rade, chociaz mamy kryzys i straszna mamoze. Praca ok, powoli sie wdrazam :)

Marluna, doczytalam! Gratulacje i odgon juz te wszystkie czarne mysli!

Zgłoś nadużycie #52784 29 lutego 2016, 19:09

staraczka33 Supermama

sielanka napisał(a)

Mloda daje rade, chociaz mamy kryzys i straszna mamoze. Praca ok, powoli sie wdrazam :)

Marluna, doczytalam! Gratulacje i odgon juz te wszystkie czarne mysli!

To dobrze ze w pracy ok a mloda pewnie przyzwyczai sie

Zgłoś nadużycie #52785 29 lutego 2016, 19:10

Usiasia Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Tylko prolaktyna ....😐,co sądzicie?
Wynik w 6 dc,329...
Zakres referencyjny,kobiety / od40 do 530,kompletnie nie wiem,jak to rozumieć?

Ostatnio któraś z Was badała,nie wiem czy nie Ty czasem Usiasia?

Asaguarela ja badałam prolaktyne ale Twoja jest po obciążeniu czy bez? Jakby tak spojrzeć na Twój wynik i normy lab to się mieści. Ja badałam ale w 35 dc (miałam zamiar w 6-7 dniu ale ze @ nie przyszła to tak wyszło) i mój wynik to 119 natomiast norma z lab nie pamiętam od ilu chyba coś ok 4 do 29 także mi wyszła 4 krotnie przewyższona :/ na co endo stwierdziła że za późno zrobiłam i ona wzrasta w trakcie cyklu chociaż nie jestem lekarzem ale zdaje mi się ze nawet jeśli wzrasta to nie powinna być poza zakresem.

Motylku żeby się nie okazało ze zamiast Zosi Twój syn będzie miał urodzinki co 4 lata :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #52786 29 lutego 2016, 19:33

motylek1909 Supermama

PaulaG napisał(a)

Niestety ale ból masakryczny i krew poleciała.
Zmieniam gina. Mam wizytę na 9 marca. Zobaczymy jak to wyjdzie. Może on mnie pokieruje na dobre badania. Jak się nie uda do wakacji to zbieram na inseminacje ew in vitro. Nie wiem bo się nie znam na tym kiedy i co ..

bardzo mi przykro, ale masz jeszcze szansę na grudzień... taki prezencik na Mikołajki? :) trzymam mooooocno kciuki :) na kiedy wpisać Ci kolejną @? i trzymam kciuki za wozytę u gina :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #52787 29 lutego 2016, 19:36

motylek1909 Supermama

Usiasia napisał(a)

Asaguarela ja badałam prolaktyne ale Twoja jest po obciążeniu czy bez? Jakby tak spojrzeć na Twój wynik i normy lab to się mieści. Ja badałam ale w 35 dc (miałam zamiar w 6-7 dniu ale ze @ nie przyszła to tak wyszło) i mój wynik to 119 natomiast norma z lab nie pamiętam od ilu chyba coś ok 4 do 29 także mi wyszła 4 krotnie przewyższona :/ na co endo stwierdziła że za późno zrobiłam i ona wzrasta w trakcie cyklu chociaż nie jestem lekarzem ale zdaje mi się ze nawet jeśli wzrasta to nie powinna być poza zakresem.

Motylku żeby się nie okazało ze zamiast Zosi Twój syn będzie miał urodzinki co 4 lata :)

niestety na to się nie zapowiada :P ale wdrapałam się na nasze 6 piętro po schodach, więc liczę na to, ze może w nocy coś się w końcu ruszy ;P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #52788 29 lutego 2016, 19:43

gusia85 Gotowa na wszystko
O matko dziewczyny czy Wy wiecie jak przechlapane mają mamy na dzialalnosci?
Wlasnie wypelnialam deklaracje... chyba sie zalamie dzis...

Zgłoś nadużycie #52789 29 lutego 2016, 19:45

kiwi Fajna mama
Iza jak zobaczylam wynik amh to zaraz pomyślałam o tym pco ale moja dotychczasowych gin stwierdziła ze po amh nie rozpoznaje sie pco robiac usg cos pod nosem mówiła ze sa pęcherzyki ale może za malo zeby stwierdzić pco. U mnie z tym amh to dziwna sprawa co z uwagi na wiek tez powinno byc niższe boje sie.ze za pol roku rok będzie ponizej 1 albo w ogóle może to nie moj wynik ;)

Staraczka u mnie sluz od dwoch tygodni a na owu nic nie boli tez sie zastanawiam jak to jest z tym bolem czasem mialam tak intensywny ze ciezko chodzić. Wymyśliłam ze może jak pęcherzyk jest duzyo albo pusty i dużo jest plynu ktory wylewa sie wtedy mocniej boli. Ja w tym cyklu pije ziola i w nich moja ostatnia nadzieja na powodzenie bez lekow.

Zgłoś nadużycie #52790 29 lutego 2016, 19:50

staraczka33 Supermama

kiwi napisał(a)

Iza jak zobaczylam wynik amh to zaraz pomyślałam o tym pco ale moja dotychczasowych gin stwierdziła ze po amh nie rozpoznaje sie pco robiac usg cos pod nosem mówiła ze sa pęcherzyki ale może za malo zeby stwierdzić pco. U mnie z tym amh to dziwna sprawa co z uwagi na wiek tez powinno byc niższe boje sie.ze za pol roku rok będzie ponizej 1 albo w ogóle może to nie moj wynik ;)

Staraczka u mnie sluz od dwoch tygodni a na owu nic nie boli tez sie zastanawiam jak to jest z tym bolem czasem mialam tak intensywny ze ciezko chodzić. Wymyśliłam ze może jak pęcherzyk jest duzyo albo pusty i dużo jest plynu ktory wylewa sie wtedy mocniej boli. Ja w tym cyklu pije ziola i w nich moja ostatnia nadzieja na powodzenie bez lekow.

No wlasnie czasami ból jest intensywny ze chodzic nie mozna ani siedziec bo az rozrywa a teraz cisza takze nie wiem