Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #51691 23 lutego 2016, 12:40

motylek1909 Supermama

izabela23 napisał(a)

Małe przesuniecie wizyta o 13 30

czekamy cały czas :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #51692 23 lutego 2016, 12:53

Kowy Fajna mama
Iza powodzenia, uszy do góry! :)

Zgłoś nadużycie #51693 23 lutego 2016, 13:02

Leena Fajna mama
Dzien dobry, witam sie i ja,

Nie dam rady Was nadrobic - przepraszam.

Monia tak mi strasznie przykro...az sie poplakalam i taka zlosc z bezradnoscia poczulam. Jestm mi Ciebie ogromnie zal. Trzymam kciuki za pomyslna operacje zeby nic ci nie uszkodzili i nie wycieli nic czego wyciac nie powinno. Serce peka ze dzidziolek w jajowodzie sie ulokowal :( tule cie mocne, przezywam razem z Toba...

Izunia, no to czekamy na info dnia :D

Slimaczku do boju!! Zaraz Zosia bedzie z Toba :) A mi sie zaczyna to co Ty mialas. Puchna mi dlonie i po nocy nie jestem w stanie ruszyc palcami taki bol. Juz mi polozna powiedziala ze woda w kanalikach nerwowych sie zbiera i naciska na nerwy :( jest super...

Sielanka to super ze podoba ci sie w nowej pracy :) oby tak dalej !! bo najgorzej to pracowac tam gdze sie nie lubi.

Motylku to Ty niedlugo tez Filipka bedziesz miec przy sobie :) super!!

Murron no ja wlasnie o tej lewatywie ciagle mysle. Tu tez nie jest przymusowa ale ja sie boje ze mi cos wyjdzie przy parciu i kicha... ciagle mi to spokoju nie daje wiec chyba poprosze o lewatywe zeby choc tym sie nie przejmowac. Choc polozna mowila ze wszytskim rodzacym tak sie zdarza i to jest dla nich naturalne zupelnie.
Mam tez czopki glicerynowa ale juz sama nie wiem...

Pepitka bidulko tez lezysz? ale juz naprawde nie duzo zostalo :)

Ja jestem na etapie prania i prasowania ubranek. Praktycznie poza tym wszytsko gotowe. Zostal smietnik i lampa do kupienia :D

Zgłoś nadużycie #51694 23 lutego 2016, 13:08

jadzia Fajna mama
Kowy u mnie nie ma spadku na razie do 36,6 tak jak miewam to przed okresem ale zdolował mnie dzisiejszy spadek do 36,745 o 6 30 a o 8 miałam 37, 03 no ale tego drugiego nie biore pod uwage.
Ja cały czas mam nadzieje ze u Ciebie beta odbije. Który dc u Ciebie?
Motylek Ty się nie a martw na zapas czy się odwróci czy zawinie pępowiną bo siię nie potrzebnie stresujesz. To sa sytuacje których często nie da sie przewidziec. Poza tym ja jakoś mam przeczucie ze to cc Ci jednak zrobią. Bedzie dobrze zobaczysz!
Turbo trzymam kciuki za was, nie słuchaj innych bab bo to irytujące, kazdy poród inny!!!! mnie tez wkurzało ze obok jeczy i ja nie jeczałam tylko parłam.
Iza trzymam kciuki!!!!!1

Zgłoś nadużycie #51695 23 lutego 2016, 13:10

jadzia Fajna mama
Tez polecam lewatywe!

Zgłoś nadużycie #51696 23 lutego 2016, 13:18

motylek1909 Supermama
Ja z lewatywy skorzystam dla własnego spokoju i komfortu psychicznego ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #51697 23 lutego 2016, 13:27

werkaa Fajna mama
Izuś trzymam kciukasy :)

Zgłoś nadużycie #51698 23 lutego 2016, 13:28

pepitka50 Fajna mama
Iza kurcze ale się naczekasz!!!!! maskara. Motylku ja własnie mamie takiego psikusa wywinęłam przed samym porodem obróciłam się tak że mama miała poród posladkowy ale gładko poszło ;p trzeba być dobrej myśli :) zawsze może pójść coś nie tak ale nie wolno o tym myśleć, teraz w szpitalu zawsze pomogą, gorzej było kiedyś jak kobiety w domu rodziły ! będzie dobrze i niedługo będziemy wspominać jak to schizowałyśmy i będziemy się z tego za pewne śmiać :) bo wierzę że bardzo boli ale wydaje mi się że warto pocierpieć w zamian za taki wielki skarb :) a wiecie co jaka ja głupia jestem -dziś spojrzałąm na wypis ze szpitala a tam pisze że mam brać 3x2 tabletki magnezu a nie 3x1..... eh eh mośkiem być ;) jadzia weź ty wypiernicz ten termometr bo oszalejesz kobito!!!! napij się jakiego dobrego wina na rozluźnienie ;) termometr też się może mylić ;p ;p ;p trzymam kciuki kochana:*

Zgłoś nadużycie #51699 23 lutego 2016, 13:35

stencel_ka Fajna mama
Iza trzymam kciuki za piękne pęcherzyki✊✊✊✊
Monia, kurcze tak mi przykro...z dwojga złego....na pocieszenie....dobrze ze ta beta hcg nie rosła z gorszego powodu....wiem...marne to pocieszenie....ale jest tyle strasznych chorób....Kochana jesteś dzielną babką i wierzę że dasz radę. Minie troszkę czasu i na pewno Twój optymizm wróci ze zdwojoną siłą.

A ja tu ciągle zaglądam od kilku dni i wyczekuje wieści od Motylka i Turboślimaka ☺☺☺

Zgłoś nadużycie #51700 23 lutego 2016, 13:51

Kowy Fajna mama
Jadzia dzięki Ci, myślę, że ten tydzień i kolejny będzie rozstrzygający... Mam 32 dzień cyklu więc na razie wcześnie, tak się pocieszam, że dlatego ta beta mi nie rośnie jakoś specjalnie.

Zgłoś nadużycie #51701 23 lutego 2016, 14:02

kamila19880 Fajna mama
A ja dzis robiłam ciążowy jestem 9 dpo nie wytrzymałam ale mam te hukowe z Allegro dobtestoe owu hehe oczywiście negatywny wczoraj i dzis temp miezylam wczoraj 36.86 a dzis 36.76 wiec jak jutro nie odbije to dupa z tego cyklu ja nie wiem dlaczego plemniki nie przezywają we mnie tyle żeby zapłodnić. Gin powiedział kiedyś ze to przez endometriozę nieprzyjemne środowisko i gina ale ze trzeba sie starać ze jakiś moze przetrwa powinnam na monitoring chyba chodzi jak byłam na sylwka w pl to miałam powiedział ze w ciagu kilku h pęknie i po powrocie do domu ok 1 w nocy serduszkowalismy a w nocy obudził mnie ból brzucha pewnie pękło i wtedy sie udało ;/;/ ah .....
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51702 23 lutego 2016, 14:13

jadzia Fajna mama
Pepitka dzięki za miłe słowa.... Tez mysle na d wywaleniem tego dziadostwa w kosmos ale ale kochana o ile mi wiadomo to sama temp mierzyłaś he he. Wiem ze swiruje ale nie potrafię tego ograniczyć . Kazdy dzien o tym mysle, co jest nie tak dlaczego sie nie udaje, co robię zle. Nie umiem juz wyluzować .Sama jestem tym wszystkim zmęczona....
Kamila brawo Ty!9 dpo ja nawet się nie łudze ze mnie w tym czasie wyjdzie coś innego niz negatyw. Ale wiem jak to bywa wytrzymac trudno. Wiesz u Ciebie pozytyw wyszedł po termine spodziewanej @ to tak moze być i teraz.

Zgłoś nadużycie #51703 23 lutego 2016, 14:14

tandem Supermama
kamila nie załamuj się jeszcze, może to implantacja, temp odbije i na test za wcześnie?

kowy trzymam kciuki za wzrost bety i za fasolkę!

jadzia spokojnie, jeszcze jest szansa :)

monia biedna, trzymamy kciuki, żeby było jak najmniej bólu i w ogóle...

iza czekamy na wiadomości, ale opóźniają te wizyty...

murron też bym nie chciała siedzieć na stołówce, z tym, że jej nie mam. W ogóle dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Zobaczymy jak to kiedyś u mnie będzie. Siedzę przed komputerem, nie laptopem. Firma duża. Hm... :)

koko a jakie imię dla córeczki wybraliście?

ciekawe kiedy paola wpadnie z foteczkami :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #51704 23 lutego 2016, 14:17

koko83 Fajna mama
tandem imię jeszcze nie wybrane mówimy Klaudia do brzucha ale ja chcę męża na Oliwię przekonać
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #51705 23 lutego 2016, 14:20

kamila19880 Fajna mama

jadzia napisał(a)

Pepitka dzięki za miłe słowa.... Tez mysle na d wywaleniem tego dziadostwa w kosmos ale ale kochana o ile mi wiadomo to sama temp mierzyłaś he he. Wiem ze swiruje ale nie potrafię tego ograniczyć . Kazdy dzien o tym mysle, co jest nie tak dlaczego sie nie udaje, co robię zle. Nie umiem juz wyluzować .Sama jestem tym wszystkim zmęczona....
Kamila brawo Ty!9 dpo ja nawet się nie łudze ze mnie w tym czasie wyjdzie coś innego niz negatyw. Ale wiem jak to bywa wytrzymac trudno. Wiesz u Ciebie pozytyw wyszedł po termine spodziewanej @ to tak moze być i teraz.

Brawo ja ;) Hihi ostatnio wyszedł 3 dni po spodziewanej dopiero ;) w gorącej wodzie kompana jestem 😜😄😄
Tandem jeszcze sie nie załamuje ;) dopiero jak dostanę @ wiedziałam ze wyjdzie negatyw ale cóż zrobic jak sie ma nadwyżkę testów lezą i kusza i mówią do mnie " zrób mnie zrób " Hihi
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51706 23 lutego 2016, 14:24

kamila19880 Fajna mama

koko83 napisał(a)

tandem imię jeszcze nie wybrane mówimy Klaudia do brzucha ale ja chcę męża na Oliwię przekonać

Oba imiona ładne ;) napewno wybierzecie dobrze ;) ja to mam problem z imionami dla chłopca bo nie wymawiam rrrrr i musze szukać imienia bez żeby nie seplenić a wszystkie co mi sie podobają maja w sobie ;/;/ u dziwczynki nie ma takiego problemu heheh

Zgłoś nadużycie #51707 23 lutego 2016, 14:30

PaulaG Fajna mama
Monia trzymaj się. Nie powiem ci ze wiem co czujesz bo nie wiem. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam. Ale ściska mnie w środku i płacze jak to czytam... na pewno wszystkie zrozumiemy ze nie chcesz się starać. Ale napisz do nas czasami co u ciebie.. i wróć jak tylko będziesz chciała. ..

Koło gratulacje córeczki !

Kamila no! Szkoda testów u twoich nerwów. Poczekaj ze mną jeszcze trochę 😊

Kowy trzymam kciuki ze beta odbije. W sumie jesteś dopiero w terminie małpy ?? Może na tak wczesnym etapie rośnie inaczej niż później?

Turbo czekamy na Zosie 😊

Motylku rozumiem twoje obawy. Ja się panicznie boje o takie rzeczy nie przy swojej ciąży bo w niej nie jestem ale np cioci która jest ze.mną blisko. Chodziłam z nią do gina i ja zestresowana a ciocia pełny optymizm 😊

Zgłoś nadużycie #51708 23 lutego 2016, 14:36

izabela23 Supermama
No więc mamy chyba 11 pęcherzyków ladne równe bo od 18 do 22mm w czwartek pobranie komórek jajowych :-) :-) wieczorem Was nadrobie, bo wracamy

Zgłoś nadużycie #51709 23 lutego 2016, 14:39

jadzia Fajna mama
Iza brawo !!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #51710 23 lutego 2016, 14:46

marluna Gotowa na wszystko
Gratulacje Iza .