Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #51311 20 lutego 2016, 11:54

jadzia Fajna mama
Monia bardzo mi przykro... Mam nadzieje ze wszystko sie szczesliwie zakonczy. Bardzo bardzo trzymam kciuki za Ciebi. Trzymaj sie jakos .  Duzo masz na glowie.Turbo no to swietnie ze masz taka mozliwosc pracy. A ty jestes jakims trenerem czy cos wtym stylu?

Zgłoś nadużycie #51312 20 lutego 2016, 12:11

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Monia bardzo mi przykro... Mam nadzieje ze wszystko sie szczesliwie zakonczy. Bardzo bardzo trzymam kciuki za Ciebi. Trzymaj sie jakos .  Duzo masz na glowie.Turbo no to swietnie ze masz taka mozliwosc pracy. A ty jestes jakims trenerem czy cos wtym stylu?

tak trenerka fitness jestem :-) prowadze zajęcia ale wiadomo teraz i po cazy przez jakis czas nie ebde prowadzic :) ... dostaalam propozycje zarzadzania sekcją silowni i fitnesuu w klubie sportowym ...ddlatgo przyjelam posadę bo czas pracy ustalam sobie sama i duzo moge z domu pracowac :)

Zgłoś nadużycie #51313 20 lutego 2016, 12:15

angel Fajna mama
Monia bardzo ci wspolczuje trzymaj sie i pamietaj ze masz nas.

Zgłoś nadużycie #51314 20 lutego 2016, 12:20

jadzia Fajna mama
Turbo tak więc powodzenia w nowej pracy!!!
Mnie właśnie przydałaby sie taka praca na 3- 4 godziny. .Zeby być z dzieckiem a jednocześnie wyjsc do ludzi....

Zgłoś nadużycie #51315 20 lutego 2016, 12:26

Monia82 Fajna mama
Moje usg z wczoraj. Endometrium się ścieniło do 9,5 pod wpływem krwawiwnia. Nie ma wolnego płynu, który by wskazywał na pozamaciczną... tylko ta beta wciąż rośnie :(
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #51316 20 lutego 2016, 12:35

jadzia Fajna mama
Monia wiem e to dobijające ale tylko czekać pozostaje..............

Zgłoś nadużycie #51317 20 lutego 2016, 12:39

turboslimak Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Moje usg z wczoraj. Endometrium się ścieniło do 9,5 pod wpływem krwawiwnia. Nie ma wolnego płynu, który by wskazywał na pozamaciczną... tylko ta beta wciąż rośnie :(

monia ja ciebie na sile nie bede pocieszac nie chce ci robic nadziei ale pisalam keidys ze mojej kuzynki szwagierka...miala to samo rosla besa nie widac na usg nic bylo..juz chcieli jej zabieg robic ale sie uparla ze nie!

i woybraz sobie ze nyla to ciaza...miala tak usadowione jejeczko gdzies...i taka budowe w srodku tak sie schowalo ze widac nie było a w ciazy byla

dzis blanka ma 5 lat.

Zgłoś nadużycie #51318 20 lutego 2016, 12:40

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Turbo tak więc powodzenia w nowej pracy!!!
Mnie właśnie przydałaby sie taka praca na 3- 4 godziny. .Zeby być z dzieckiem a jednocześnie wyjsc do ludzi....

jadziu dziekuje :-) dlatego wzielam ta robote ale wiadomo ze dziecko najwazniejsze. jak nie pogodze wszystkiego to zrezygnuje z pracy ....

jadzia musze cie skontrolować :D firankujesz nieustannnie? :D

Zgłoś nadużycie #51319 20 lutego 2016, 13:21

jadzia Fajna mama
Turbo jestes niemozliwa!! Musze Ci sie przyznac ze mialam dwa dni przerwy! Tylko nie bij prosze!!! Mimo wszystko takiej czestotliwosci serduch w zyciu nie mialam. Chyba za krotko jeszcze zyje.
A co do fitnesu, wyobraz sobie jestem po fizjoterapii i kiedys prowadzilam zajecia z aquaaerobiku. Do dzis mam traume jak o tym pomysle... Bo prowadzila je przede mną taka laska wysportowana a przede wszystkim kochajaca swoja prace. I potem zlecono to mnie fizycznie srednio przygotowanej. Grupa sie rozleciala babki chcialy tamta trenerke. Wogole zal. Pl. A potem stworzyla sie nowa grupa moja. Ale nigdy nie dam sie wmanewrowac w takie cos. Gdy zaproponuje mi ktos cos takiego ide na kurs instruktora. I nie bede sie wstydzic...

Zgłoś nadużycie #51320 20 lutego 2016, 13:24

tandem Supermama
Turboslimak to co piszesz o Blance.. Co za historia! Bywają i takie. Kiedyś nie było usg ani badań bety i dziecko było albo nie i już... Teraz jest i lepiej i gorzej.
z tą pracą to rzeczywiście świetnie :) ja też mam ambitne plany rozkręcać coś co będzie mogło funkcjonować także przy dzieciach w domu, hihi :) ale póki co pozostaje mi cierpliwie chodzić do obecnej pracy, na obowiązkowe nadgodziny itp... Nie ma takiego przepisu przypadkiem, że kobieta w ciąży nie może mieć nadgodzin? Ech

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #51321 20 lutego 2016, 13:25

tandem Supermama
Jadzia trzymam kciuki byś znalazła coś fajnego na te 3-4 godziny! I pewnie, idź na kurs :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #51322 20 lutego 2016, 13:39

kamila19880 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

tak trenerka fitness jestem :-) prowadze zajęcia ale wiadomo teraz i po cazy przez jakis czas nie ebde prowadzic :) ... dostaalam propozycje zarzadzania sekcją silowni i fitnesuu w klubie sportowym ...ddlatgo przyjelam posadę bo czas pracy ustalam sobie sama i duzo moge z domu pracowac :)

Fajnie ze taka posada ci sie znalazła ;) ja dzis czwiczylam w twoim przedziale i spoko było ale pózniej koleżanka przyszła i kazała mi na boczki i brzuszki i tak mnie boczki bolą na tych sprzętach ze masakra. Jutro to bede miała mega zakwasy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51323 20 lutego 2016, 13:46

buba131 Fajna mama
witam w poniedziałek mam umówionego ginekologa... bo już za długo się staram i nic :( ... Właśnie odebrałam wyniki z luxmedu
Badanie Wynik Jedn. Zakres ref. Norma Data i godzina pobrania materiału: 2016-02-20 08:12 Data i godzina przyjęcia do laboratorium: 2016-02-20 09:24
TSH 3-cia generacja (ICD-9: L69) Wynik w surowicy 2,468 µIU/ml 0,55 4,00
Norma dla kobiet w ciąży : 0,2-3,5 uIU/ml
Testosteron (ICD-9: O41) Wynik w surowicy 55,72 ng/dl 14 76,00
~ Dziewczynki przed okresem pokwitania: 5-22 ng/dl
Stosujące antykoncepcję:15-80
Po menopauzie: 15-74
Podane normy uwzględniają wiek i płeć pacjenta.
FT3 (ICD-9: O55) Wynik w surowicy 5,39 pmol/l 3,5 6,50
~ FT4 (ICD-9: O69) Wynik w surowicy 12,89 pmol/l 11,5 22,70 ~
Podane normy uwzględniają wiek i płeć pacjenta. LABORATORIUM NIE UDZIELA TELEFONICZNYCH KONSULTACJI W ZAKRESIE WYNIKÓW BADAŃ. WYNIKI INTERPRETUJE LEKARZ W POWIĄZANIU Z OBRAZEM KLINICZNYM PACJENTA.

co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #51324 20 lutego 2016, 13:48

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Turbo jestes niemozliwa!! Musze Ci sie przyznac ze mialam dwa dni przerwy! Tylko nie bij prosze!!! Mimo wszystko takiej czestotliwosci serduch w zyciu nie mialam. Chyba za krotko jeszcze zyje.
A co do fitnesu, wyobraz sobie jestem po fizjoterapii i kiedys prowadzilam zajecia z aquaaerobiku. Do dzis mam traume jak o tym pomysle... Bo prowadzila je przede mną taka laska wysportowana a przede wszystkim kochajaca swoja prace. I potem zlecono to mnie fizycznie srednio przygotowanej. Grupa sie rozleciala babki chcialy tamta trenerke. Wogole zal. Pl. A potem stworzyla sie nowa grupa moja. Ale nigdy nie dam sie wmanewrowac w takie cos. Gdy zaproponuje mi ktos cos takiego ide na kurs instruktora. I nie bede sie wstydzic...

jadzia ten cykl musi byc twój! kontrola musi być :P
a wiesz co ja ci powiem? jak mi jakas para mówi ze sie bzyka co drugi dzien (nie mowie o styuacji kiedy robi sie dzidziusia) to ja w to po prostu kuźwa nie wierze!!!
no nie wierze....fakt jak mialam 20 lat pierwszego chlopaka zero zmartwien problremów to nawet z nudów sie to robilo..ale nie wierze  ze jakas normalna para robi to 15 dni w miesiacu :D majac obowiazki problemy prace...przeciez to nie zawsze sie chce.
jadziu i tak miałas trudne zadanie przejac po kims "dobrym" zajecia podziwiam cie za odwage ze wogole podjelas się...musisz miec twarda psychikę bo ja bez kursu po kims kto go ma nie wzielabym nigdy zajec.
ale fajnie ze ejstes po fizjoteriapii co sie nie chwalisz ?? ? :-)

tandem napisał(a)

Turboslimak to co piszesz o Blance.. Co za historia! Bywają i takie. Kiedyś nie było usg ani badań bety i dziecko było albo nie i już... Teraz jest i lepiej i gorzej.
z tą pracą to rzeczywiście świetnie :) ja też mam ambitne plany rozkręcać coś co będzie mogło funkcjonować także przy dzieciach w domu, hihi :) ale póki co pozostaje mi cierpliwie chodzić do obecnej pracy, na obowiązkowe nadgodziny itp... Nie ma takiego przepisu przypadkiem, że kobieta w ciąży nie może mieć nadgodzin? Ech

moim zdnaiem kobueta w ciazy jeszcze jak komp jest to moze maks do 5 godzin dziennie pracować....a jak kompa nie ma to napewno nie moze robic nadgodzin....
tandem fajnie ze bedziesz rozkrecac cos swojego :) zamierzam wziac sie za szycie bo do tej pory jak cos projektoealam to komus zlecałam...a teraz chce prowadzic bloga ze swoimi projektami ubran bede sama to szyc i robic  zdjecia :-)
ale na razie musze chwile odchowac mała.

kamila19880 napisał(a)

Fajnie ze taka posada ci sie znalazła ;) ja dzis czwiczylam w twoim przedziale i spoko było ale pózniej koleżanka przyszła i kazała mi na boczki i brzuszki i tak mnie boczki bolą na tych sprzętach ze masakra. Jutro to bede miała mega zakwasy

no ale pocwiczone!!! bravo :-) !!!!!!!!!!!!!! rozciagnij sie porzadnie to beda mniejsze zakwasy :-)

Zgłoś nadużycie #51325 20 lutego 2016, 14:15

jadzia Fajna mama
Turbo nie nazwalabym tego odwagą tylko zależało mi na pracy i pomyslałam ze muszę spróbować Ale ile mnie to nerwów kosztowało to tylko ja wiem. Jeszcze po tym pierwszym aerobiku co te babki zaczeły sie wypisywać bo im ten raz niezbyt sie spodobał, nawet muzyka była srednia bo płyta sie gdzieś zawieruszyła z normalną muza, moja kierowniczka przyszła mnie sprawdzić jak mi idzie. To była masakra!! Zbłaz i tyle..
A co do bzykanka to ja pracowałam kiedyś z dziewczyną która twierdziła ze on to robią 6 5 razy dziennie!!! Byli małżenstwem(!) Ale potem z kolegą stwierdziliśmy ze raczej to nie mozliiwe i tych opowieści dziwnej tresci słuchaliśmy z przymrużeniem oka.
A co do mojej fizjoterapii to Lilę urodziłam na ostatnim roku magisterki. A czy to taki kierunek przyszłościowy to tego nie powiedziałabym, dziś to trzeba mieć niezłe kursy zeby w konkretne miejsce zachaczyć. Albo mieć niezły portfel i znajomośći. U nas w Rzeszowie jest fizjoterapeutów az za nadto. Dlatego kiedyś bede musiała w siebie jeszcze zainwestować zeby pracować!!!

Zgłoś nadużycie #51326 20 lutego 2016, 14:28

buba131 Fajna mama

jadzia napisał(a)

Turbo nie nazwalabym tego odwagą tylko zależało mi na pracy i pomyslałam ze muszę spróbować Ale ile mnie to nerwów kosztowało to tylko ja wiem. Jeszcze po tym pierwszym aerobiku co te babki zaczeły sie wypisywać bo im ten raz niezbyt sie spodobał, nawet muzyka była srednia bo płyta sie gdzieś zawieruszyła z normalną muza, moja kierowniczka przyszła mnie sprawdzić jak mi idzie. To była masakra!! Zbłaz i tyle..
A co do bzykanka to ja pracowałam kiedyś z dziewczyną która twierdziła ze on to robią 6 5 razy dziennie!!! Byli małżenstwem(!) Ale potem z kolegą stwierdziliśmy ze raczej to nie mozliiwe i tych opowieści dziwnej tresci słuchaliśmy z przymrużeniem oka.
A co do mojej fizjoterapii to Lilę urodziłam na ostatnim roku magisterki. A czy to taki kierunek przyszłościowy to tego nie powiedziałabym, dziś to trzeba mieć niezłe kursy zeby w konkretne miejsce zachaczyć. Albo mieć niezły portfel i znajomośći. U nas w Rzeszowie jest fizjoterapeutów az za nadto. Dlatego kiedyś bede musiała w siebie jeszcze zainwestować zeby pracować!!!

5-6 razy dziennie to chyba już uzależnienie ... przecież to 0 przyjemności jak tak często

Zgłoś nadużycie #51327 20 lutego 2016, 14:30

sielanka Fajna mama

buba131 napisał(a)

witam w poniedziałek mam umówionego ginekologa... bo już za długo się staram i nic :( ... Właśnie odebrałam wyniki z luxmedu
Badanie Wynik Jedn. Zakres ref. Norma Data i godzina pobrania materiału: 2016-02-20 08:12 Data i godzina przyjęcia do laboratorium: 2016-02-20 09:24
TSH 3-cia generacja (ICD-9: L69) Wynik w surowicy 2,468 µIU/ml 0,55 4,00
Norma dla kobiet w ciąży : 0,2-3,5 uIU/ml
Testosteron (ICD-9: O41) Wynik w surowicy 55,72 ng/dl 14 76,00
~ Dziewczynki przed okresem pokwitania: 5-22 ng/dl
Stosujące antykoncepcję:15-80
Po menopauzie: 15-74
Podane normy uwzględniają wiek i płeć pacjenta.
FT3 (ICD-9: O55) Wynik w surowicy 5,39 pmol/l 3,5 6,50
~ FT4 (ICD-9: O69) Wynik w surowicy 12,89 pmol/l 11,5 22,70 ~
Podane normy uwzględniają wiek i płeć pacjenta. LABORATORIUM NIE UDZIELA TELEFONICZNYCH KONSULTACJI W ZAKRESIE WYNIKÓW BADAŃ. WYNIKI INTERPRETUJE LEKARZ W POWIĄZANIU Z OBRAZEM KLINICZNYM PACJENTA.

co sądzicie?

Ja tylko tak na moment i zobaczylam te wyniki. Masz niedoczynnosc tarczycy spowodowana prawdopodobnie niedoborem jodu. Jod do suplementacji i wizyta u endokrynologa, bo ft4 brzydkie, nie wiem czy eam jod da rade

Zgłoś nadużycie #51328 20 lutego 2016, 14:32

buba131 Fajna mama

sielanka napisał(a)

Ja tylko tak na moment i zobaczylam te wyniki. Masz niedoczynnosc tarczycy spowodowana prawdopodobnie niedoborem jodu. Jod do suplementacji i wizyta u endokrynologa, bo ft4 brzydkie, nie wiem czy eam jod da rade

ale wyniki mieszczą się w  normie przecież ?? ?

Zgłoś nadużycie #51329 20 lutego 2016, 14:48

kamila19880 Fajna mama

buba131 napisał(a)

5-6 razy dziennie to chyba już uzależnienie ... przecież to 0 przyjemności jak tak często

Nam tez sie zdarzało po 4-5 dziennie ale małżeństwem wtedy nie byliśmy ;) początki związku hehehe tak moze z rok czasu ale tyle w małzeństwie to nie miałam ;) niechciałbym tyle razy znudziło by sie heheh
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51330 20 lutego 2016, 14:52

buba131 Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

Nam tez sie zdarzało po 4-5 dziennie ale małżeństwem wtedy nie byliśmy ;) początki związku hehehe tak moze z rok czasu ale tyle w małzeństwie to nie miałam ;) niechciałbym tyle razy znudziło by sie heheh

wiesz zakazane smakuje lepiej :) , ja też jak jeszcze nie byłam mężatką to mojego męża częściej molestowałam :) hihi nieraz mi to wypomina, że kiedyś nocy nie przepuściłam a teraz ...