Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #51251 19 lutego 2016, 17:12

Usiasia Fajna mama

Kowy napisał(a)

Dziewczyny- beta 10,2! 😆😂😀😄

Gratulacje !!!!
Czyli jednak Twój cien to fasol :D
Cieszę się strasznie :) ))

Ja jeszcze nie pojechałam po wyniki bo mój śpi :/
Lab czynny do 18 tej wiec jak nie postanowi się obudzić w niedługim czasie to odbiorę jutro
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #51252 19 lutego 2016, 18:44

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Kowy Gratulacje !!! Wiedziałam że to fasolka :) :) A teraz pora na resztę dziewczyn :)

Zgłoś nadużycie #51253 19 lutego 2016, 18:47

werkaa Fajna mama
Dobry wieczór :)
Nauka mnie pochłania i mam sporo nadrabiania :)
Kowy gratulacje !!!!!!!!! :D
Monia jeśli chodzi o hula hop to u mnie obyło się bez siniaków :D
Ślimaku jak tam Zosia wychodzi? :D
A Ty Motylku jak tam? :) Filipkowi dalej się tak spieszy? :)

Zgłoś nadużycie #51254 19 lutego 2016, 19:06

tandem Supermama
Kiwi dziękuję :)

pepitka sił w leżeniu życzę! :)

usiasia i jak, udało się podskoczyć po wyniki?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #51255 19 lutego 2016, 20:20

Maaga Gotowa na wszystko
Hej ,
Kowy serdeczne gratulacje :-)
Teraz to musi być pozytyw za pozytywem bo powoli zacznie sie czas na grudzień ;-) dla mnie koniec lutego był tym najszczęśliwszym wiec zycze wam teof tez z całego serca!!!,ja ostatnia miesiączke przed ciąża miałam 26-go lutego ;-) powodzonka kochane ;-)

Kurcze a Zosi jak nie było tak nie ma?!slimaczku mam nadzieje ze juz tuż , tuż!!!jak ręce ??
Pepitka i motylku...
Jak trzeba to trzeba!!!uwarzajcie na siebie i maleństwa!!!wykorzystujcie to ze koło was skaczą ;-)

Sielanka...
Kochana a ja mam do ciebie pytanie!!!czy to ze nie karmie małego w nocy juz czwarty tydzień moze sie przyczynić do zatracenia pokarmu?!wszystko było ok przez ponad 3 tygodnie (mały mi zaczął całe noce przesypiać) ale juz dwa razy zauważyłam ze z jednej piersi sie wieczorem nie najada :-/!!!

Zgłoś nadużycie #51256 19 lutego 2016, 20:25

izabela23 Supermama
Hej... kowy gratki wielkie :-)
Pepitka, motylku macie lezec i pachniec :-)
Ja po fryzjerze... na zdjeciu slaby efekt na zywo ladnie

Zgłoś nadużycie #51257 19 lutego 2016, 20:35

Usiasia Fajna mama
Iza ślicznie wyglądasz !
Zmieniłaś kolor czy tylko na zdjęciu tak inaczej wygląda?

Turbo jak tam? Mam nadzieje ze wszystko w porządku tylko nie masz checi/sily/ochoty odzywać się na forum.

Dziewczyny ja nie dałam rady skoczyć po wyniki bo niestety mój nie wstal o czasie a nie chciałam go budzić bo rano był oddać krew wiec musiał się troche zregenerowac ;) Skocze jutro to odrazu na zapas zapytam czy można jakoś u nich internetowe podglądać. Strasznie jestem ciekawa wyników, zwłaszcza tej prolaktyny...juz 36dc i nic :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #51258 19 lutego 2016, 20:36

Usiasia Fajna mama
A ogólnie to jestem dupa wołowa bo mialam jeszcze sprawdzić progesteron ale z tego wszystkiego rano zapomniałam :p

Zgłoś nadużycie #51259 19 lutego 2016, 20:37

murron Supermama
Kowy gratulacje :)
Iza bardzo ładnie Ci w tych włoskach.
Tandem trzymam kciuki za test w niedzielę w Zakopcu, aby tym razem był szczęśliwy.
Jadzia za Twój test też trzymam kciuki.
Pepitka, współczuję leżenia.
Ciekawe czy Zosia już na świecie.
A Ninka nadal ma kaszel więc jutro próbujemy do naszego pediatry wbić.
ja się mega cieszę, bo jutro jest już weekend który rozpoczyna 9 dni wolnego, a potem już ostatnie 5 dni pracy. Yupi.
w najbliższą środę mam wizytę u ginekologa, a w poniedziałek jadę na krew i z moczem.

Zgłoś nadużycie #51260 19 lutego 2016, 20:41

izabela23 Supermama

Usiasia napisał(a)

Iza ślicznie wyglądasz !
Zmieniłaś kolor czy tylko na zdjęciu tak inaczej wygląda?

Turbo jak tam? Mam nadzieje ze wszystko w porządku tylko nie masz checi/sily/ochoty odzywać się na forum.

Dziewczyny ja nie dałam rady skoczyć po wyniki bo niestety mój nie wstal o czasie a nie chciałam go budzić bo rano był oddać krew wiec musiał się troche zregenerowac ;) Skocze jutro to odrazu na zapas zapytam czy można jakoś u nich internetowe podglądać. Strasznie jestem ciekawa wyników, zwłaszcza tej prolaktyny...juz 36dc i nic :/

Rozjasnione mam końce i górę odrobinę inna chcialam ciemniejsza gore ale nie miala akurat farby tej ktora chcialam...
Szkoda z tymi eynikami :-/

Zgłoś nadużycie #51261 19 lutego 2016, 20:45

tandem Supermama
Iza śliczna fryzurka :) zawsze chciałam mieć takie proste włoski

usiasia szkoda,ale czekamy na jutro na wyniki

murron dziękuję, tescik kupiony

pada śnieg :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #51262 19 lutego 2016, 20:50

pepitka50 Fajna mama
Iza super wygląasz ;) Kowy moje gratulacje!!!! sielanka super że wyniki dobre i nimusisz się martwić :) :) co do tych moich skurczy to mam nadzieję że tylko przepowiadające co prawda nie bolą ale czuję jak mi ściska macicę;/ ale cóż trzeba poleżeć to poleżę czego się nie robi dla dzieciątka :) kazali pić mi 3l wody bo z wodami płodowymi szału nie ma niby w normie ale mogłoby być więcej. w ogóle wkurza mnie fakt że w poniedziałek byłam u swojej ginki na wizycie i ta mi mówi że szyjka długa, zamknięta i że dzidzia za mała, we wtorek w szpitalu mi powiedzieli że dzidziol ciut za mały ale taka różnica to jakby wcale nie było i że wód płodowych mam aż za dość a szyjka skrócona, dziś się dowiedziałam że wód mogłoby być więcej także co lekarz to co innego gada i bądź tu człowieku mądry i sobie wybierz tego co najlepiej gada he he ale ztymi wodami to od początku tyle mam więc panie dziś stwierziły że pewnie tak u mnie jest ale wode mam pić tak na wszelki wypadek

Zgłoś nadużycie #51263 19 lutego 2016, 20:57

izabela23 Supermama
Pepitka współczuję leżenia,bo wiem jak po kilku dniach lezenia hcec sie tplakac bo kosci bola. A masz taki bezwzgledne lezenie ze tylko na siusiu mozesz wstać czy jednak po domu krzatac sie mozesz ?? Wiesz ja jestem okropnie przeczulona na punkcie wód plodowych i na wszelki wypadek zerkaj czy nic nie ucieka... sorki nie chce straszyc,ale to takie moje zboczenie na tym punkcie

Zgłoś nadużycie #51264 19 lutego 2016, 21:00

izabela23 Supermama
Murron wyniki beda na pewno dobre... ja juz zaczelam czuc jajniki i lekkie pobolewanie brzucha :-( chyba zaczyna sie powoli cos kluc w jajnikach. Najlepsze ze wczoraj pomyslalam ze kurde my nie mozemy dzialac teraz bez zabezpieczenia bo gdyby nie daj boze pęcherzyki popekaly to byłaby bieda ;-)

Zgłoś nadużycie #51265 19 lutego 2016, 21:08

pepitka50 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Pepitka współczuję leżenia,bo wiem jak po kilku dniach lezenia hcec sie tplakac bo kosci bola. A masz taki bezwzgledne lezenie ze tylko na siusiu mozesz wstać czy jednak po domu krzatac sie mozesz ?? Wiesz ja jestem okropnie przeczulona na punkcie wód plodowych i na wszelki wypadek zerkaj czy nic nie ucieka... sorki nie chce straszyc,ale to takie moje zboczenie na tym punkcie

uciekać nie ucieka bo od poczatku tyle ich miałam więc u mnie tak jest ;p ale więcej pić nie zaszkodzi :) narazie kazali się oszczędzać i leżeć a później się zobaczy ;p pólki co wkurza mnie troche ten brzuch bo się lubi często spinać jak chodzę ale jak siedzę i odpoczywam to jest oki. muszę dać radę nieraz dziewczyny całe 9 miesięcy leżą bo muszą to ja te kilka tygodni dam radę ważne ze z bobasem wszytsko oki i tak kopie że mam czasem wrazenie iż mi powłoki brzuszne chce przebić he he dlatego wpadłam w panike we wtorek jak przez pare godzin nie kopał ;p ale z dwojga złego mam komplet badać ze szpitala , posprwadzane wszytsko na cycuś glancuś, ktg piekne więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;p mężu wziął sobie do serca i dziś wyprał chyba ze 6 pralek he he i prasował pół dnia rzeczy dla maluszka których ja już nie zdążyłam :) :) :) nawet mu to sprawnie poszło ;p

Zgłoś nadużycie #51266 19 lutego 2016, 21:09

kamila19880 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Murron wyniki beda na pewno dobre... ja juz zaczelam czuc jajniki i lekkie pobolewanie brzucha :-( chyba zaczyna sie powoli cos kluc w jajnikach. Najlepsze ze wczoraj pomyslalam ze kurde my nie mozemy dzialac teraz bez zabezpieczenia bo gdyby nie daj boze pęcherzyki popekaly to byłaby bieda ;-)

dlaczego by byla bieda
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51267 19 lutego 2016, 21:21

mala2 Supermama
Elo :)

Kowy moje gratulacje :)

Kurcze dziewczyny wiadomo co u Moni bo miała miec dzisiaj tą rozprawe i tego gina oraz usg też chyba miała zrobić cały dzień mam ją w głowie nie wiem czy przeoczyłam post czy sie jeszcze nie odzywała?

Zgłoś nadużycie #51268 19 lutego 2016, 21:25

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

dlaczego by byla bieda

A
Bo ja jestem stymulowana do in vitro w celu uzyskania wielu pecherzykow i wyobraź sobie jak rosnie przykladowo 6 pecherzykow ktore pekaja i dochodzi do zaplodnienia. Skrajnie nieodpowiedzialne by to bylo

Zgłoś nadużycie #51269 19 lutego 2016, 21:25

kamila19880 Fajna mama
monia nie odzywala sie, marluna tez nie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #51270 19 lutego 2016, 21:26

izabela23 Supermama
Pepitka mi jak zalozyli szew to kategorycznie zabronili glaskac i macac brzuszek,bo wywoluje skurcze. To staraj sie nie glaskac za duzo