Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50891 15 lutego 2016, 21:45

Monia82 Fajna mama

Usiasia napisał(a)

A testy kupiłam tylko właśnie nie wiem który mam robić bo były jakieś 2 różne facelle to wzięłam oba :D Błądziłam po tym Rossmanie jak dziecko we mgle a te testy schowane w kącie na samiuśkim dole :p

a mi te okulary skojarzyły się - wakacje na Bahamach ;)
co z tymi plamieniami ?? ? ustały? czyli jutro z rana moczysz różowego! bo szybciej wychodzi przy wczesnej ciąży. Jak się potwierdzi to możesz strumieniem ten drugi potraktować za parę dni... ;)
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #50892 15 lutego 2016, 21:50

Maaga Gotowa na wszystko
heeeeeeeeeeeej,
ja tu wchodze z nadzieja ze zosia juz na swiecie a tu znowu nic ;) !!!!ślimaczku z calego serca jeszcze raz zycze ci szczesliwego rozwiazania no i zeby te problemy z rekami minely wraz z porodem!!!znajoma miala to samo aczkolwiek nei wiem czy az tak bardzo i minelo!!!

motylku,,,
ja przeczuytalam ze bylas znowu w szpitalu to jzu myslalam ze dalej przeczytam ze sie fifi urodzil ;)

iza...
poooooowodoznka :)

no i za wszystkie najblizsze bety ;) i teściory ;)

pepitka...
gratuluje synusia ;) a tomuś.....śliczne imie ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #50893 15 lutego 2016, 21:52

Monia82 Fajna mama

jadzia napisał(a)

Mowie dzis do mojej małej: Lila zapytaj taty czy chce sie z mamusia poprzytulac? Mala poszla i pyta: tata bedziesz sie calowac z mama? Oboje zdziwieni skad ona to wie. Ona tak wszystko rejestruje ze szok. Mowi tez dzis tata nie kloc sie z mama a mysmy tylko rozmawiali...

no te teksty maluchów są ekstra, ja też mam tu komedię w domu przy nim, nie wiem, skąd te teksty bierze - on jeszcze 3 lat nie ma, ale wcześnie zaczął nawijać i buzia mu się nie zamyka. Codziennie, jak teściowa chce go pocałować i się pyta, czy da jej buziaka to jej mówi "ruuuuuutro Ci dam"... i tak tygodnie mijają i jej nie daje ;)
Do mnie dziś "Mama rozchmurz się. Dojechaliśmy do domu" ;)

Zgłoś nadużycie #50894 15 lutego 2016, 21:52

Usiasia Fajna mama
Monia te plamienia to było jednorazowe przy podcieraniu. Nawet nie żeby trwały ileś tam w ciągu dnia tylko 3 razy w różne dni podczas podcierania najpierw raz ta kawa z mlekiem bardzo jasna, potem 2 razy niteczki.
Dziwi mnie tylko ze sluz do wczoraj raczej jak plodny wyglądał. Wiec istnieje duża szansa ze się tylko owulacja przesunęła.
Dzisiaj mam jakieś dziwne jakby w okolicach jajników czy ciut niżej. Jakby ktos mnie prądem dotykał. Ale to tez chyba może być na @. Nawet już nie za bardzo mam nadzieję raczej zrobię ten test dla upewnienia ze moje oczy czasem zmyslaja; p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50895 15 lutego 2016, 22:07

Monia82 Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Monia te plamienia to było jednorazowe przy podcieraniu. Nawet nie żeby trwały ileś tam w ciągu dnia tylko 3 razy w różne dni podczas podcierania najpierw raz ta kawa z mlekiem bardzo jasna, potem 2 razy niteczki.
Dziwi mnie tylko ze sluz do wczoraj raczej jak plodny wyglądał. Wiec istnieje duża szansa ze się tylko owulacja przesunęła.
Dzisiaj mam jakieś dziwne jakby w okolicach jajników czy ciut niżej. Jakby ktos mnie prądem dotykał. Ale to tez chyba może być na @. Nawet już nie za bardzo mam nadzieję raczej zrobię ten test dla upewnienia ze moje oczy czasem zmyslaja; p

Zrób teraz test owulacyjny, jak masz jakieś w domu. Mój śluz w ciąży też był jak płodny, białko jaja kurzego.

Zgłoś nadużycie #50896 15 lutego 2016, 22:08

jadzia Fajna mama
Lila bedziesz sikac:,, nieee wczoraj sikalam"".Moja ma dwa skonczone i gada tak caly czas...
Usiasia mnie to na ciaze wyglada..

Zgłoś nadużycie #50897 15 lutego 2016, 22:14

asaguarela Fajna mama
Dziewczyny,jestem przerażona 😨

Byłam w przychodni przyszpiszralnej ,bo w domu mierzyłam i dalej bylo 130/90

A u rodzinnego dużo ludzi 😞,już dziś nie przyjmie,,..

Tam skoczyło mi na 140/100,dostałam pod język..
I dalej 140/110 😞

Pytala,czy na izbę,czy tabletki,jak by się działo gorzej to na IP😐

Nie wiem co się dzieje 😞,z tylu taką ciężka głowę,później już nawet czułam jak by mnie w klatce ściskało,a puls,ufff

Boję się 😞

Zgłoś nadużycie #50898 15 lutego 2016, 22:14

Monia82 Fajna mama

jadzia napisał(a)

Lila bedziesz sikac:,, nieee wczoraj sikalam"".Moja ma dwa skonczone i gada tak caly czas... Usiasia mnie to na ciaze wyglada..

no fajna jest :D
Też mi się tak wydaje, że szansa jest - te bóle jajnika itp.... tylko te nitki krwi w śluzie u Usiasi trochę mnie niepokoją, choć w terminie @ niektóre dziewczyny miały tutaj takie różne plamienia, dlatego, jak wyjdą 2 kreseczki to szybko do lekarza z tymi plamieniami.

Zgłoś nadużycie #50899 15 lutego 2016, 22:18

Monia82 Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Dziewczyny,jestem przerażona. Nie wiem co się dzieje 😞,z tylu taką ciężka głowę,później już awet czułam jak by mnie w klatce ściskało,a puls,ufff

hm... o kurcze, może masz ostatnio jakieś duże stresy ?? bo doczytałam, że na pogrzebie byłaś i dzieciaczki z tym tsh... :/ albo tarczyca Ci nawala, bo często objawy kardiologiczne są od niej. Ja jestem doskonałym przykładem. Wierzę, jak się czujesz fatalnie, bo ja tak cały grudzień i połowę stycznia miałam... :/ nie da się funkcjonować. Ja dostałam propranolol na spowolnienie akcji serca, ale to od endokrynologa. Powinni Ci ekg zrobić...

Zgłoś nadużycie #50900 15 lutego 2016, 22:24

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

hm... o kurcze, może masz ostatnio jakieś duże stresy ?? bo doczytałam, że na pogrzebie byłaś i dzieciaczki z tym tsh... :/ albo tarczyca Ci nawala, bo często objawy kardiologiczne są od niej. Ja jestem doskonałym przykładem. Wierzę, jak się czujesz fatalnie, bo ja tak cały grudzień i połowę stycznia miałam... :/ nie da się funkcjonować. Ja dostałam propranolol na spowolnienie akcji serca, ale to od endokrynologa. Powinni Ci ekg zrobić...

No Monia,właśnie bardzo się stresuje wszystkim.

Tak ost,pogrzeb,tu dzieci,...wiecznie coś,a ja bardzo do głowy dobieram.

Bardzo bym chciała,żeby to było od tarczycy,..że coś fiksuje,...a boje się,Że to od serca..albo coś 😞

Jak mam teraz mierzyć to od razu się denerwuje

Zgłoś nadużycie #50901 15 lutego 2016, 22:28

PaulaG Fajna mama
Monia popłakałam się taki śliczny dzidziuś !!! ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Usiasia ja też mam wrażenie ze to ciąża ale czekamy na testa 😀😀

Zgłoś nadużycie #50902 15 lutego 2016, 22:32

Monia82 Fajna mama

angel napisał(a)

motylku trzymam kciuki tak wlasnie myslalam czy juz sie rozpakowalas :-) ja nie zrobilam zadnych badan w pl braklo mi czasu zreszta chyba wroce tam na stale pod koniec lipca poczatek sierpnia. na pogrzeb zdazylismy w ostatniej chwili bo juz zamykali trumne i minute puzniej i juz bym babci nie pozegnala. ale najgorsze jest to ze moja mama jest bardzo chora wykryli u niej nowotwor zlosliwy jajnika noi niby nie bylby to koniec swiata gdyby nie to ze w brzuchu zbieraly jej sie wody od tego wodobrzusze noi ta woda jest z komorkami nowotworowymi bylismy prywatnie u onkologa to zanim zrobia operacje najpierw ma wziasc hemie bo sama operacja nic nie da bo wszystkie narzady wewnetrzne plywaly w tej wodzie i sa zarazone komorkami nowotworowymi dostala skierownie na serie hemi ale az w lubiniu nie wiem dlaczego. ogolnie jestem wyczerpana psychicznie cala droge do uk przeplakalam ze musze ich tam zostawic i wrocic bo moja mama mnie teraz bardzo potrzebuje sama powiedziala ze tylko na mnie tak naprawde moze liczyc. przepraszam za smecenie ale musze sie komus wygadac bo ciezko samej sobie z tym poradzic

o rany Angel, strasznie Ci współczuję... tutaj pogrzeb babci, a tutaj taka wiadomość o mamie w tym samym czasie :( :( mi się nogi uginają w takich sytuacjach... ale sama w zeszłym roku byłam po tej stronie co Ty, jak u mojego dziadka zdiagnozowali zaawansowane zwółknienie płuc. Ryczałam po kątach, a przy nim udawałam silną, bo takiej osobie nie można pokazać tego załamania, bo to jeszcze dobija... Ty teraz musisz być wsparciem dla mamy, pokazać jej, że ma walczyć, bo osoby chore czesto mają kryzysy i się poddają, a 70% dobrych rokowań w leczeniu nowotworów daje nastawienie, chęć walki, życia, dlatego dobrze, jakbyś tutaj przyjechała do Polski do mamy i była przy niej przy tej chemioterapii itp., bo może być osłabiona, chociaż ojciec mojej koleżanki, który walczy z rakiem płuc po chemii nawet dobrze się czuł, gorzej po naświetlaniach... ale ona cały czas przy nim była. Lekarze dawali marne szanse, a on już 1,5 roku żyje z tym najgorzej rokujących raków i na razie brak przerzutów. Myślę, że u Twojej mamy szanse wyleczenia są bardzo duże, tylko choć to teraz szok to trzeba się zawiąć i stawić czoło chorobie, żeby ją pokonać. Mam też trochę starszą znajomą, u której zdiagnozowali raka szyjki macicy, jest po chemii... a teraz czuje się bardzo dobrze, nie ma żadnego nawrotu! Także nie zawsze rak to wyrok, choć wielu osobom kojarzy się z najgorszym... Życzę zdrówka Twojej mamie, a Tobie dużo siły do wspierania ją w chorobie! Musi walczyć dla kolejnych wnuków!

Zgłoś nadużycie #50903 15 lutego 2016, 22:36

Usiasia Fajna mama
Asa teraz koniecznie musisz mieć to pod kontrolą i może idź do rodzinnego z tym bo w takich przyspzitalnych to oni chyba tylko doraźnie pomagają? To jeszcze nie jest jakieś ciśnienie strasznie wysokie ale koniecznie sprawdź kochana.
I postaraj się nie stresować - może jakieś domowe spa czy masaż mąż niech Ci zrobi. No nie wiem, co tam lubisz...

Dziewczyny fajnie ze tak mnie pocieszacie. Jutro rano testne sobie i najpóźniej jak dojadę do pracy dam Wam znać co i jak.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50904 15 lutego 2016, 22:40

Monia82 Fajna mama

asaguarela napisał(a)

No Monia,właśnie bardzo się stresuje wszystkim.
Tak ost,pogrzeb,tu dzieci,...wiecznie coś,a ja bardzo do głowy dobieram.
Bardzo bym chciała,żeby to było od tarczycy,..że coś fiksuje,...a boje się,Że to od serca..albo coś 😞
Jak mam teraz mierzyć to od razu się denerwuje

Asaguarelqa, spokojnie... mój mąż kiedyś pojechał na IP z kłuciem w klatce piersiowej, a ekg dobrze wyszło. To jakieś nerwobóle. Czasem są takie stresujące sytuacje, dni... może cały czas w napięciu jesteś i taka nerwowa, ale i tak warto zrobić jakieś badanie dla własnego spokoju i ekg nie zaszkodzi, a nie ma ludzi zupełnie zdrowych - każdy z nas coś ma. Nawet mój prawie 3-letni synek ma jakieś szmery na sercu... Mi te ciśnienie podnosiła nadczynność tarczycy, podwyższona prolaktyna i dodatkowo stres.

Zgłoś nadużycie #50905 15 lutego 2016, 22:43

Monia82 Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Dziewczyny fajnie ze tak mnie pocieszacie. Jutro rano testne sobie i najpóźniej jak dojadę do pracy dam Wam znać co i jak.

a jak test wyjdzie z bladziochem to po pracy udajesz się do ginekologa zapytać o te plamienia, a my tu zaczekamy na forum na Twoją wiadomość ;)

Zgłoś nadużycie #50906 15 lutego 2016, 22:48

Monia82 Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Monia popłakałam się taki śliczny dzidziuś !!! ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Usiasia ja też mam wrażenie ze to ciąża ale czekamy na testa 😀😀

Paula, mnie też takie małe Bąble rozczulają - szkoda, że tak szybko rosną! Teraz oglądam Malucha od kuzynki, te malutkie rączki, stópki :D i podziwiam, że takie CUDO urodziła. Niebawem Turbo, Motylek uraczy nas takimi fotkami swoich CUDAKÓW :) Ty też się swojego Skarba z czasem doczekasz!

Zgłoś nadużycie #50907 15 lutego 2016, 22:53

Usiasia Fajna mama

Monia82 napisał(a)

a jak test wyjdzie z bladziochem to po pracy udajesz się do ginekologa zapytać o te plamienia, a my tu zaczekamy na forum na Twoją wiadomość ;)

Tak jest psze Pani. Wiecie co... Trzymajcie kciuki, módlcie się i nie wiem co tam jeszcze można zrobić, za ten mój pozytyw. A ja kolo 7 rano dam znać

Zgłoś nadużycie #50908 15 lutego 2016, 22:54

asaguarela Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Asa teraz koniecznie musisz mieć to pod kontrolą i może idź do rodzinnego z tym bo w takich przyspzitalnych to oni chyba tylko doraźnie pomagają? To jeszcze nie jest jakieś ciśnienie strasznie wysokie ale koniecznie sprawdź kochana.
I postaraj się nie stresować - może jakieś domowe spa czy masaż mąż niech Ci zrobi. No nie wiem, co tam lubisz...

Zapisalam się kochana..wcześniej zanim pojechałam do przyszpitalnej

Staram się nie denerwować,aleee....masakra...

Kochana trzymam kciuki mocno za test jutro

Zgłoś nadużycie #50909 15 lutego 2016, 22:56

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Asaguarelqa, spokojnie... mój mąż kiedyś pojechał na IP z kłuciem w klatce piersiowej, a ekg dobrze wyszło. To jakieś nerwobóle. Czasem są takie stresujące sytuacje, dni... może cały czas w napięciu jesteś i taka nerwowa, ale i tak warto zrobić jakieś badanie dla własnego spokoju i ekg nie zaszkodzi, a nie ma ludzi zupełnie zdrowych - każdy z nas coś ma. Nawet mój prawie 3-letni synek ma jakieś szmery na sercu... Mi te ciśnienie podnosiła nadczynność tarczycy, podwyższona prolaktyna i dodatkowo stres.

Muszę porobić te badania Monia...

Zgłoś nadużycie #50910 15 lutego 2016, 22:58

asaguarela Fajna mama
Przepraszam,że tak wlazłam Wam ,między wierszami 😞

Trzymam kciuki za każdą z Was,,