Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50851 15 lutego 2016, 19:33

kamila19880 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

szkoda ze zaraz rodzę bo bym cie poprowadziła :-)
a to jak robisz aeroby czyli chodzisz na biezni to zebys spalała tkanke tluszczową to twoje tetno wysilkowe pownno miescic sie w przedziale ...dobra!
podaj mi swój wiek wzrost wage ;p ja ci policze jakie powinnas miec tetno chodzac na biezni to wtedy bedziesz redukować tkanke tłuszczową :-)
bedziesz chodzac minimum 30 minut sprawdzac sobie tetno
bo tak bez pomiaru tetna mozna sobie chodzic i chodzic troszke sie schudnie ale potem waga stanie w miejscu...

28 L 170 i 71 kg
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50852 15 lutego 2016, 19:35

pepitka50 Fajna mama
hejo :) Marluna jakie cudowne wieści!!!!! najlepiej tak z zaskoczenia hi hi beta piękna :) Iza widzę u Ciebie też super zaczyna być tylko ta kwota 600zł maskara!! no ale czego sie nie robi :) ślimak ślimak pokaż rogi.... Mów tak do Zosi moze w końcu wyskoczy ;) a Filipek jak to Filipek lubi mame straszyć- nicpoś jeden ;p a ja dziś miałam wizytę i ginka stwierdziła że mój synek - w końcu się potwierdziła płeć!!!!- jest za mały;/ ale ja jej coś nie wierzę bo się jej sprzęt zacinał i nawet nie powiedziała mi ile waży bo " się nie da" sprawdzić bo się jej wszytsko tnie!!!! ja pierdykam.... brak słów.... dzidziol ułozony dosyć nisko i mam spać z nogami do góry- chyba skisnę ha jakbyście zobaczyły jaką piramidę mi mąż ułożył to byście sikały ze śmiechu- ja nie wiem jak ja usnę ;p ogólnie plan jest taki- jak w piątek na patologii w krakowie stwierdzą że faktycznie jest za mały to idę do szpitala i będą podawać mi sterydy.... a jak się okaże że jest oki to oki. szyjka długa zamknięta i brzuch się nie stawia więc chyba nie jest tak źle... ogólnie mi powiedziała zze z racji cukrzycy będę rodzić zapewne wcześniej ;p wiecie co jakoś się nie przejełam tym co ona gadała... bo wydaje mi się że coś źle pomierzyła -sama zresztą tak mówiła że może nie zrobiła dokłąnych pomiarów. no nic zostało czekać do piątku ;p aaa i jeszcze absurd absurdów- mam wizytę na fundusz na 15 marca ale ale dziś mi mówi że jej nie będzie w marcu ale za to będzie inny lekarz ale on nie będzie przyjmował na fundusz tylko prywtanie!!!!!!!!!! nosz kurde mać zapisuje się człowiek w grudniu żeby mieć wizytę na fundusz a tu dupa!!!!! a oczywiście na kwiecień nie ma już miejsc no i być tu człowieku spokojny i się nie denerwuj!!!!!!!!!!! w kwietniu 9 miesiąc i nie ma miejca dla mnie;/;/;/;/ dobrze że choć w krakowie mam wizyty pewne więc może mną sie tam zajmą w tym ostatnim miesiącu!!!! ale się rozpisałam !!!

Zgłoś nadużycie #50853 15 lutego 2016, 19:40

turboslimak Fajna mama

werkaa napisał(a)

Ciężarnym wybaczam :D
Za każdym razem jak wchodzę na forum myślę sobie może małą Zosię zobaczę :P
Ale Zosi się coś nie spieszy :P

nie spieszy..ja wstaje z nadzieja z lozka ze mi wody odeszly :D
kamilkaaa a mozesz rano po wstaniu z lozka zmierzyc sobie tetno? chyba ze znasz swoje tetno jakie zwykle masz jak nie cwiczysz?
chciałabym dokladnie wyliczyc ci przedział tetna abys mogla spalac tluszcz  treningi beda efektywne

Zgłoś nadużycie #50854 15 lutego 2016, 19:43

kamila19880 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

nie spieszy..ja wstaje z nadzieja z lozka ze mi wody odeszly :D
kamilkaaa a mozesz rano po wstaniu z lozka zmierzyc sobie tetno? chyba ze znasz swoje tetno jakie zwykle masz jak nie cwiczysz?
chciałabym dokladnie wyliczyc ci przedział tetna abys mogla spalac tluszcz  treningi beda efektywne

Nie mam urządzenia niestety ale spytam sie sąsiadki moze ma
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50855 15 lutego 2016, 19:44

kamila19880 Fajna mama
Do tej pory chyba miałam w normie jak Se kiedyś miezylam

Zgłoś nadużycie #50856 15 lutego 2016, 20:05

tandem Supermama
turboslimak jeszcze nie próbowałam, jakoś nie mogę się przełamać... w zeszłym tygodniu
ćwiczyłam w domu z mel B ale dziś po pracy od razu goście i teraz już nie mam siły... :(
Zosia posłucha na pewno, grzeczna dziewczynka to przecież :D

staraczka33 nie słyszałam o tej klinice, ale jeszcze nie orientowałam się tak generalnie,
póki co próbuję tak, gdzie indziej i tak mi powiedzą, że jeszcze za krótko się staramy.
O jednej pani doktor słyszałam w Poz dużo dobrego, ale do niej są ogromne kolejki...

pepitka gratuluję synka :) no z tymi wizytami co piszesz to istny surrealizm, przecież
to nie może tak być, że zamieniają na prywatne? masakra :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50857 15 lutego 2016, 20:05

buka87 Supermama

pepitka50 napisał(a)

hejo :) Marluna jakie cudowne wieści!!!!! najlepiej tak z zaskoczenia hi hi beta piękna :) Iza widzę u Ciebie też super zaczyna być tylko ta kwota 600zł maskara!! no ale czego sie nie robi :) ślimak ślimak pokaż rogi.... Mów tak do Zosi moze w końcu wyskoczy ;) a Filipek jak to Filipek lubi mame straszyć- nicpoś jeden ;p a ja dziś miałam wizytę i ginka stwierdziła że mój synek - w końcu się potwierdziła płeć!!!!- jest za mały;/ ale ja jej coś nie wierzę bo się jej sprzęt zacinał i nawet nie powiedziała mi ile waży bo " się nie da" sprawdzić bo się jej wszytsko tnie!!!! ja pierdykam.... brak słów.... dzidziol ułozony dosyć nisko i mam spać z nogami do góry- chyba skisnę ha jakbyście zobaczyły jaką piramidę mi mąż ułożył to byście sikały ze śmiechu- ja nie wiem jak ja usnę ;p ogólnie plan jest taki- jak w piątek na patologii w krakowie stwierdzą że faktycznie jest za mały to idę do szpitala i będą podawać mi sterydy.... a jak się okaże że jest oki to oki. szyjka długa zamknięta i brzuch się nie stawia więc chyba nie jest tak źle... ogólnie mi powiedziała zze z racji cukrzycy będę rodzić zapewne wcześniej ;p wiecie co jakoś się nie przejełam tym co ona gadała... bo wydaje mi się że coś źle pomierzyła -sama zresztą tak mówiła że może nie zrobiła dokłąnych pomiarów. no nic zostało czekać do piątku ;p aaa i jeszcze absurd absurdów- mam wizytę na fundusz na 15 marca ale ale dziś mi mówi że jej nie będzie w marcu ale za to będzie inny lekarz ale on nie będzie przyjmował na fundusz tylko prywtanie!!!!!!!!!! nosz kurde mać zapisuje się człowiek w grudniu żeby mieć wizytę na fundusz a tu dupa!!!!! a oczywiście na kwiecień nie ma już miejsc no i być tu człowieku spokojny i się nie denerwuj!!!!!!!!!!! w kwietniu 9 miesiąc i nie ma miejca dla mnie;/;/;/;/ dobrze że choć w krakowie mam wizyty pewne więc może mną sie tam zajmą w tym ostatnim miesiącu!!!! ale się rozpisałam !!!

Ło Jezu, tak to z tymi lekarzami jest. Ja mieszkam w Krk, chodze prywatnie do luxmedu i tez na usg sa w stanie jedynie tętno zmierzyc;/ Taki sprzet. Dobrze ze sie nie przejmujesz, na pewno wwyjdzie ze synek wazy idealnie :) A gdzie na patologie ew? Na Kopernika?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50858 15 lutego 2016, 20:06

izabela23 Supermama
Pepitka nie przejmuj sie tymi pomiarami bo ja pamietam ze mi przed porodem powiedzieli ze dziecko jest rozmiarem na 24 a nie 29 a jak sie okazalo to blad sprzetu tek jak mowissz. Maly nie byl taki maly... a z tymi lekarzami to makasra plac za wszystko... Fakt my mielismy pieniadze zeby zaplacic ale jak sobie pomyslalam ze tak wiele osob nie moze sie leczyc e wzgledu na te kwoty ktore trzeba placic w klinikach... e

Zgłoś nadużycie #50859 15 lutego 2016, 20:14

pepitka50 Fajna mama
no własnie dlatego jakoś za specjalnie się tym nie przejęłam bo ogólnie zawsze mi mówiono ze tak o 3-4 dni za mały ale w normie... ale też wiele historii słyszałam o błędach w pomiarach tym bardziej że taki lichy sprzęt ta babka ma... za każdym razem jestem to się jej coś zacina no tragedia jakaś... niecały miesiąc temu było oki mały ważył tyle ile powinien więc wydaje mi się że teraz też będzie oki ;p a poza tym choćby nawet to ma jeszcze czas żeby podrosnąć- teraz będę więcej jeść :D : he he a i jeszcze kurde jeden absurd ja jej mówie że mi nie podoba się wynik tych neutrofili bo jest ich o wiele za dużo a ona na to niech pani idzie do lekarza rodzinnego..... ha a żeby wiedziała że pójdę bo najlepiej zlekceważyć niech inny się zajmie. ale szkoda nerwów na tych lekarzy serio juz mnie wszyscy Ci nie daj boziu specjaliści wkurzają ;p ;p ;p jakieś głupoty mi zawsze wciskają a ja mam mocne przeczucie że jest wszytsko oki :) :) :) i co najlepsze mały się już chyba obrócił bo mi łepek wychodzi bokiem i nie wiem czy jest sens spać do góry dupcią hihi w sumie na nogi mi pomoże bo bolą łydki więc może o piątku tak pośpię :) a na patologię Buka na kopernika jeżdzę :) :)

Zgłoś nadużycie #50860 15 lutego 2016, 20:15

pepitka50 Fajna mama
a synek będzie miał na imię Tomuś :) :) :)

Zgłoś nadużycie #50861 15 lutego 2016, 20:17

Monia82 Fajna mama
U mnie poronienie w toku... szyjka się otwarła. 2 duże fragmenty tkanki (1,5x2 cm) jak wątróbka - bleh :/ przepraszam, że opis...
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #50862 15 lutego 2016, 20:19

turboslimak Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

zmierz pliiisss bo kazdy ma swoja inna norme :-)
a ja sie napalilam jak szczerbaty na suchary ze ci oblicze i bedziesz sobie smigać i miec efekty :D

pepitka dzis na ktg lezala dziewczyna ze mna  ktorej ciagle gadaja ze ma za maly plod hipotrofia hipotrofia ona mowi ze juz rzyga tym slowem....ogolnie maszyny potrafia sie mocno mylic zebys sie nie zdziwila jak urodzisz pol kilo ciezsze dziecko :-)
twoja piramida musi byc zabawna za to ja spie jak na tronie na siedzaco :D moge poczuc sie jak królowa hahaha tylko nie mam kim rządzić bo maz sie mnie nie slucha.... ;p
u mnie w szpitalu dzis stwerdzili wirusa swinskiej grypy kuzwa a w srode mam ktg tam...i co ja mam zrobic ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
niby na razie 1 przypadek ale wszyscy chodza w maseczkach

Zgłoś nadużycie #50863 15 lutego 2016, 20:19

turboslimak Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

zmierz pliiisss bo kazdy ma swoja inna norme :-)
a ja sie napalilam jak szczerbaty na suchary ze ci oblicze i bedziesz sobie smigać i miec efekty :D

pepitka dzis na ktg lezala dziewczyna ze mna  ktorej ciagle gadaja ze ma za maly plod hipotrofia hipotrofia ona mowi ze juz rzyga tym slowem....ogolnie maszyny potrafia sie mocno mylic zebys sie nie zdziwila jak urodzisz pol kilo ciezsze dziecko :-)
twoja piramida musi byc zabawna za to ja spie jak na tronie na siedzaco :D moge poczuc sie jak królowa hahaha tylko nie mam kim rządzić bo maz sie mnie nie slucha.... ;p
u mnie w szpitalu dzis stwerdzili wirusa swinskiej grypy kuzwa a w srode mam ktg tam...i co ja mam zrobic ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
niby na razie 1 przypadek ale wszyscy chodza w maseczkach

Zgłoś nadużycie #50864 15 lutego 2016, 20:21

turboslimak Fajna mama
aaaa pepitka paranoja z tą wizyta....dla pocieszenia powiem ci mi dzis lekarz ginek powiedzial ze po porodzie musze isc na operacje na rece jesli obrzek nie minie ale UWAGA TERMIN NA CHIRURGI DOPIERO NA 2020 ROK :D

wiec trzeba umowic sie na wizyte prywatna...dda mi telefon do ordynatora ortopedii i mnie moze takto wcisnie wczensiej....

jak ja kocham NFZ! :D

Zgłoś nadużycie #50865 15 lutego 2016, 20:37

pepitka50 Fajna mama
uuuu Monia bardzo ale to bardzo mi przykro: :( :( :( i tak jesteś silna że jakoś to znosisz.... no ślimaczku widzisz mnie to zawsze dziwi że na fundusz nie ma miejsc ale jak zapłacisz to jakimś cudem miejsce się znajdzie..... ha paranoja!!!! ja już szczerze rzygam tymi wizytami - mam nadzieję że po ciąży się w końcu uwolnię od tych lekarzy bo już czuję się jak niewolnica ;p ;p jeszcze w czwartek do okulisty muszę iść - oczywiście prywatnie :D sprawdzić czy mi się gały od cukrzycy nie popsuły pfi ;p

Zgłoś nadużycie #50866 15 lutego 2016, 20:39

tandem Supermama
turboslimak współczuję terminu na 2020 ale może się uda bez operacji? trzymam kciuki!

monia biedna, przykro mi, jesteś bardzo dzielna!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50867 15 lutego 2016, 20:45

izabela23 Supermama
Paranoja z ta służbą zdrowia

Zgłoś nadużycie #50868 15 lutego 2016, 20:46

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

motylku trzymam kciuki tak wlasnie myslalam czy juz sie rozpakowalas :-) ja nie zrobilam zadnych badan w pl braklo mi czasu zreszta chyba wroce tam na stale pod koniec lipca poczatek sierpnia. na pogrzeb zdazylismy w ostatniej chwili bo juz zamykali trumne i minute puzniej i juz bym babci nie pozegnala. ale najgorsze jest to ze moja mama jest bardzo chora wykryli u niej nowotwor zlosliwy jajnika noi niby nie bylby to koniec swiata gdyby nie to ze w brzuchu zbieraly jej sie wody od tego wodobrzusze noi ta woda jest z komorkami nowotworowymi bylismy prywatnie u onkologa to zanim zrobia operacje najpierw ma wziasc hemie bo sama operacja nic nie da bo wszystkie narzady wewnetrzne plywaly w tej wodzie i sa zarazone komorkami nowotworowymi dostala skierownie na serie hemi ale az w lubiniu nie wiem dlaczego. ogolnie jestem wyczerpana psychicznie cala droge do uk przeplakalam ze musze ich tam zostawic i wrocic bo moja mama mnie teraz bardzo potrzebuje sama powiedziala ze tylko na mnie tak naprawde moze liczyc. przepraszam za smecenie ale musze sie komus wygadac bo ciezko samej sobie z tym poradzic

kurczę :( przykro mi z powodu mamy... mam nadzieję, że uda Ci się ją jakoś wesprzeć! co ten nowotwór robi... do moich rodziców przyjechała ciocia z wujkiem spod Poznania, bo okazuje się, że wujek ma raka kręgosłupa :( i powiem Ci, że wygląda tragicznie... jak nie on po prostu! biedny, ma taką wolę życia, ciągle pyta moich rodziców, czy będzie żył, czy to dobrzy lekarze, bo on nie chce umierać (a moja mama załatwiła mu radioterpaię z dnia na dzieńm, bo pracuje w szpitalu). Straszne to!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50869 15 lutego 2016, 20:47

izabela23 Supermama
Tyle pisalam i mi sie wzielo skasowalo :-( slimaku przyznam ze masz niezle chody ze termin na 2020 ;-) zobacz jaki paradoks jak pojdziesz prywatnie to miejsce sie znajdzie.
Monia przykro mi baaaardzo,ale chyba w tej calej sytuacji dobrze ze obedzie sie bez zabiegu :-* trzymaj sie silna kobieto

Zgłoś nadużycie #50870 15 lutego 2016, 20:49

pepitka50 Fajna mama
o matko angel gdzieś przeoczyłam twojego posta;/ straszne wieści;/ współczuje barzo.... rak to wstrętna choroba....;/