Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50811 15 lutego 2016, 15:51

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

staraczka nie myśl tak nawet! nie ma przenoszenia się tak z wątku na wątek (chyba, że 2018 to już z kolejną dzidzią?); badanka, staranka, uda się w końcu na pewno!

Tylko ja juz nie mam sily na kolejne badania niewiadomo jakie jeszcze mozna zrobic

Zgłoś nadużycie #50812 15 lutego 2016, 15:55

werkaa Fajna mama
Marluna piękna ta beta :)
Staraczka po co ta wredota przylazła?
Ja mam wrażenie że Panie w rejestracjach pracują za kare. Ja dzisiaj od 7 do 14 siedziałam w przychodni masakra jakaś. Dostać się do medycyny pracy to jakiś cud.
Motzlku ale z tego Filipka mały psotnik :D
Ślimaku jak u Ciebie sytuacja? :)
Sielanka ale z Was śliczne dziewczyny :D

Zgłoś nadużycie #50813 15 lutego 2016, 15:56

jadzia Fajna mama
Staraczka a może klinika leczenia nieplodnosci? Wszystkie badania s hormony itp?

Zgłoś nadużycie #50814 15 lutego 2016, 15:56

sielanka Fajna mama
Staraczka wielki KOP, co to za podejscie?! Juz niedlugo bedziesz nam tu marudzic na mdlosci, zobaczysz!
Dziekuje za komplementy. Ja mam troche stresa orzed praca, ide w zupelnie nowe miejsce, nie znam NIKOGO. Ojjjj bedzie masakra :p

Zgłoś nadużycie #50815 15 lutego 2016, 16:08

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Staraczka a może klinika leczenia nieplodnosci? Wszystkie badania s hormony itp?

Klinika moze pojade do Poznania chociaz mój gin specializuje sie w leczeniu nieplodnosci z badan hormonów mówi ze wszystko ok ja juz nie wiem o co chodzi :-(

Zgłoś nadużycie #50816 15 lutego 2016, 16:10

staraczka33 Supermama

sielanka napisał(a)

Staraczka wielki KOP, co to za podejscie?! Juz niedlugo bedziesz nam tu marudzic na mdlosci, zobaczysz!
Dziekuje za komplementy. Ja mam troche stresa orzed praca, ide w zupelnie nowe miejsce, nie znam NIKOGO. Ojjjj bedzie masakra :p

Sielanka boli nie tak mocno :-( ale jak ta franca przychodzi to kazda z nas ma takie podejscie
Powodzenia w nowej pracy stres pewnie ze nikogo nie znasz ale spokojnie bedzie dobrze

Zgłoś nadużycie #50817 15 lutego 2016, 16:12

angel Fajna mama
motylku trzymam kciuki tak wlasnie myslalam czy juz sie rozpakowalas :-) ja nie zrobilam zadnych badan w pl braklo mi czasu zreszta chyba wroce tam na stale pod koniec lipca poczatek sierpnia. na pogrzeb zdazylismy w ostatniej chwili bo juz zamykali trumne i minute puzniej i juz bym babci nie pozegnala. ale najgorsze jest to ze moja mama jest bardzo chora wykryli u niej nowotwor zlosliwy jajnika noi niby nie bylby to koniec swiata gdyby nie to ze w brzuchu zbieraly jej sie wody od tego wodobrzusze noi ta woda jest z komorkami nowotworowymi bylismy prywatnie u onkologa to zanim zrobia operacje najpierw ma wziasc hemie bo sama operacja nic nie da bo wszystkie narzady wewnetrzne plywaly w tej wodzie i sa zarazone komorkami nowotworowymi dostala skierownie na serie hemi ale az w lubiniu nie wiem dlaczego. ogolnie jestem wyczerpana psychicznie cala droge do uk przeplakalam ze musze ich tam zostawic i wrocic bo moja mama mnie teraz bardzo potrzebuje sama powiedziala ze tylko na mnie tak naprawde moze liczyc. przepraszam za smecenie ale musze sie komus wygadac bo ciezko samej sobie z tym poradzic

Zgłoś nadużycie #50818 15 lutego 2016, 16:24

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Marlunavdaj spokoj nie przepraszaj. Ciesze sie po cichu ze dzieciaczki sa. Super nie chcialam pisac ze mi przykro z powodu twojego krwawienia bo bylo mi ciebie ogromnie zal ze sie nie udalo. A teraz bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze ta ciaza jest.
Ja dzwonilam dzis do kliniki umowic mojego na badanie nasienia i tak niemila baba odrbrala ze szok myslalam ze takich juz bab nie ma tym bardziej w talich klinikach. I zapisalam go na koniec lutego ale tak sobie mysle ze jesli jakims cudem zajde w tym miesiacu w ciaze to badanie nie bedzie potrzebne.
No ale w cuda ciezko mi uwierzyc i zapisze go pozniej.
Usiasia czekam na Twoj test.
Motylek i Turbo dajcie znac ze zyjecie.!!

jadzia moze w dupe ją cos ugryzło :D albo nie ugryzlo i dlatego taka chodzi skwaszona po swiecie....ze tez takie ososby pracuja na recepcji...psuja tylko opinie
my zyjemy ale nie mam humoru. pisałam marcóweczkom że:

prędzej rozwiąża zagadkę katastrofy Smoleńskiej niz ja urodze  zero doslownie zero skurczów- zero. wszystko zamkniete tylko wchodzi jeden palec - czyli bez zmian. blokad nie zalozyli bo mam jeszcze do srody sie pomeczyc bo daje radę.....w srode ktg a 21 lutego w dniu terminu usg. jak nie urodzie do 21 lutego to potem co 2 dzien ktg...i w 7 dobie zostaje w szpitalu i wywoluja poród.

marluna napisał(a)

Mowil o krwiaku ale powiedzial ze dzis darujemy sobie USG,ze man w piatek zrobic bete i zobaczyc jak rosnie.Dziewczyny jak ja sie ciesze,kurcze az cala sie trzese.

ojej jaka piekna beta!!!!!!!!!!  zaciskam kciuki za twoją fasoleczke!!!

sielanka napisał(a)

Dzien dobry!
Nie tesknilyscie, wredoty :p
Marluna gratulacje!!!! Aaaaa wiedzialam! Dbaj o siebie, Mamo!
Gusia jedna fasolka tylko? Czuje sie oszukana :p
Monia jak u Ciebie sytuacja, bo nie doczytalam...
Staraczka, Usiasia trzymam kciuki za lacznie 4 krechy od Was!
Motylku ale lobuz z tego Twojego Filipa, tak mame straszyc, no!
Ja juz prawie zdrowa, mloda i chlop calkiem zdrowi :) Weronika w zlobku dobrze sobie radzi, jedynym problemem sa drzemki, bo nie chce spac tam, tylko pada po wyjsciu :p
Dodaje na chwile zdjecia z pobytu u moich rodzicow (mieli urodziny) i wizerunek zmeczonej zlobkiem Corci, ktora padla w wozku :)

zgadzam sie z motylkiem!! widac wasza piekna milosc....cos pieknego a ostatanie zdjecie misulki - cudne.
Ty wiesz sielanka ze uwielbiam Twoje dzidzi.....

Zgłoś nadużycie #50819 15 lutego 2016, 16:45

izabela23 Supermama
cześć.ja tylko tak pobieżnie przeczytałam,bo nie mam za bardzo czasu.
Motylku, Filipek najwidoczniej trenuje żeby w termonie wyskoczyć w ciągu kilku minut :)

MARLUNA, jakiż był mój uśmiech jak przeczytałam że u ciebie beta piękna mimo krwawienia :) będzie dobrze,bo już jest dobrze :)

Sielanka śliczne obie jesteście :D

Staraczka, przykro mi z powodu @ :-*

kurka i dalej nie doczytałam może potem mi się uda :) my dpiero wróciliśmy z białegostoku o 9 miałam pobranie krwi,ale na lekarza musieliśmy czekać do 14,ale to nic. ;) zrobili nam badania wirusologiczne i żeby było ciekawiej to zaczęły mi się problemy z pobieraniem krwi Pani wkuwała się 2razy i nic nie leciało aż musiała z drugiej ręki pobrać, naszczęście się udało z drugiej, i pomyśleć,że dawniej miałam takie żyły,że można było się wbić bez zaciskania, a potem zrobiło misię słabo :P

No dobra przechodzę do sedna ;) badanie hormonu,prawidłowe, USG też prawidłowe lek zadziałał tak jak powinien i od dzisiaj przyjmuję kolejny zastrzyk tym razem już ten właściwy stymulujący :D :D dostałam niewielkie dawki ze względu na to,że przy PCO jest ryzyko przestymulowania :) w niedzielę kolejne pobranie krwi i wizyta :)

Zgłoś nadużycie #50820 15 lutego 2016, 16:51

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Klinika moze pojade do Poznania chociaz mój gin specializuje sie w leczeniu nieplodnosci z badan hormonów mówi ze wszystko ok ja juz nie wiem o co chodzi :-(

kochana uwierz,że wielu lekarzy niby zajmuje się leczeniem niepłodności,ale tylko w gadce... hormony to nie wszystko! pomyśl nad kliniką, chociaż po to aby tylko sprawdzić co powiedzą...

Angel, bardzo mi przykro z powodu babci, a na chorobę mamy brak słów :* tulę mocno

SLIMAKU, a już myślałam,że wyjdę i zobaczę Zosieńkę, a tu psikus nie chce jej sięwychodzić :)

My za badania wirusologicznie w klinice zapłaciliśmy 600 zł jak mi Pani powiedziała to myślałam,że padnę z wrażenia...

Zgłoś nadużycie #50821 15 lutego 2016, 17:19

murron Supermama
Marluna, super, moje gratulacje!
Staraczka szkoda, że testu nie udało Ci się nawet wyciągnąć.
Usiasia, a jak u Ciebie?
Angel bardzo, ale to bardzo współczuję sytuacji z mamą.
A ja już odliczam dni do końca pracy, już tylko 9 ( w czym jeden dzień szkolenia).

Zgłoś nadużycie #50822 15 lutego 2016, 17:24

angel Fajna mama
izabela23 ladny rachunek 600zl... ale dobrze ze ogolnie badania masz prawidlowe wiec super trzymam oczywiscie kciuki

Zgłoś nadużycie #50823 15 lutego 2016, 17:25

murron Supermama
Iza, no to się cieszę, że do tej pory wszystko idzie gładko, trzymam kciuki za dalszą część leczenia.

Zgłoś nadużycie #50824 15 lutego 2016, 17:29

izabela23 Supermama

angel napisał(a)

izabela23 ladny rachunek 600zl... ale dobrze ze ogolnie badania masz prawidlowe wiec super trzymam oczywiscie kciuki

te badania,za które tak dużo zapłaciłam to jeszcze nie wiem czy prawidłowe dopiero się dowiemy,bo to na hiv, hcv, chlamydię itd. :) ale myślę,że hiva raczej nie mam, przynajmniej 2 lata temu nie miałam :P

Zgłoś nadużycie #50825 15 lutego 2016, 17:35

izabela23 Supermama

murron napisał(a)

Iza, no to się cieszę, że do tej pory wszystko idzie gładko, trzymam kciuki za dalszą część leczenia.

no przyznam,że zwątpiłam trochę bo lekarz tam oglądał na tym usg i mówi, dobrze proszę się ubrać zaraz porozmawiamy (zawsze tak mówi) i byłam przekonana że powie,że coś nie tak :P na szczęście się myliłam :)

ale ten suwaczek leci u ciebie jak szalony...

A mnie mało krew nie zalała. pamiętacie tą "koleżankę" moją o której pisałam,że kiedyś chciała zostawić syna albo poronić bo go nie chciała? jak wam pisałam jest w ciąży nie wiem ile coś pewnie około 3 miesięcy, rozmawiam wczoraj z siostrą a ta mi opowiada że ta znajoma była ostatnio na imprezie i wypiła 2 kieliszki wódki ktoś do niej mówi: "K no co ty w ciąży jesteś a pijesz wódkę?" ona: "ee tam wczoraj też 2 piwka walnęłam sobie"
myślałam,że wylewu do mózgu normalnie dostanę. a jakiś czas temu pisała że się martwi bo ma iść do lekarza to jak mi napisze następnym razem,że się stresuje czy wszystko ok to obiecałam sobie,że napiszę jej "żeby szła pier**lnęła jeszcze ze 2 kieliszki to na pewno będzie w porządku".

Zgłoś nadużycie #50826 15 lutego 2016, 17:43

izabela23 Supermama
ja przyszłam to Wy wszystkie uciekłyście ;)

Zgłoś nadużycie #50827 15 lutego 2016, 17:44

murron Supermama

izabela23 napisał(a)

no przyznam,że zwątpiłam trochę bo lekarz tam oglądał na tym usg i mówi, dobrze proszę się ubrać zaraz porozmawiamy (zawsze tak mówi) i byłam przekonana że powie,że coś nie tak :P na szczęście się myliłam :)

ale ten suwaczek leci u ciebie jak szalony...

A mnie mało krew nie zalała. pamiętacie tą "koleżankę" moją o której pisałam,że kiedyś chciała zostawić syna albo poronić bo go nie chciała? jak wam pisałam jest w ciąży nie wiem ile coś pewnie około 3 miesięcy, rozmawiam wczoraj z siostrą a ta mi opowiada że ta znajoma była ostatnio na imprezie i wypiła 2 kieliszki wódki ktoś do niej mówi: "K no co ty w ciąży jesteś a pijesz wódkę?" ona: "ee tam wczoraj też 2 piwka walnęłam sobie"
myślałam,że wylewu do mózgu normalnie dostanę. a jakiś czas temu pisała że się martwi bo ma iść do lekarza to jak mi napisze następnym razem,że się stresuje czy wszystko ok to obiecałam sobie,że napiszę jej "żeby szła pier**lnęła jeszcze ze 2 kieliszki to na pewno będzie w porządku".

no ludzie są mega nieodpowiedzialni.... masz rację brak słów.
Motylku dobrze, że fałszywy alarm.
Zosiu Turbowa, wyłaź już z brzuszka.
u mnie dziś w pracy mówili, że oni sobie nie wyobrażają, że ja mam mieć jeszcze dwa miesiące taki brzuchol i się dziwili, że on jeszcze przecież urośnie :)

Zgłoś nadużycie #50828 15 lutego 2016, 17:48

Usiasia Fajna mama
Witam się ponownie.
Sielanka - pamiętamy o Tobie. Ja to myślałam że Ty już szalejesz tam w nowej pracy. Dobrze ze mała jest wesoła z tym spaniem pewnie też się przestawi. Mało które dziecko zasypia o tak bo Pani chce ;)

Motylku - niech się patrzą nawet jak na kosmitkę. Wazne żebyś Ty się czuła bezpiecznie. Wiadomo zależy na kogo trafi się na oddziale, ale niektóre panie potrafią miec niewybredne komentarze...

Iza - cieszę się, że do tej pory wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej! W takim razie jak juz zaczynasz te właściwe zastrzyki to kiedy masz szansę pierwsza na fasolkę?

Murron 9 dni pracy to szybciutko zleci. Zaraz będzie piątek i potem drugi. Powiedziałabym ze pozostanie błogie lenistwo, ale pewnie tak nie do końca :)

Staraczka - nie załamuj się kochana. Ja jestem teraz na tym samym etapie tylko ze @ nie ma :/ podejrzewam ze razem z Monia przeniesiemy się na wątek 2017r..

Tuuurbo - trzymaj się maleńka. Jak tam ręce? Chociaż troszkę lepiej? Zosieńka tak się spieszyła ze chyba się zmęczyła i stwierdziła że zostaje u mamy... Może już niedługo się zdecyduje i nie będzie trzeba wywoływać.

No to się napisałam. A teraz mam pytanie: te testy polecane przez Was z Rossmana to facelle? Płytkowy czy ten strumieniowy czy jaki?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50829 15 lutego 2016, 17:53

izabela23 Supermama
Usiasia test to chyba paskowy :-)
No jeszcze troszke potrwa to u mnie bo w niedziele wizyta i wtedy przez 7-10 dni monitorowanie i punkcja. To tak pi razy drzwi ;-) wychodzi mi transfer zarodka gdzies poczatek marca o ile uda sie ladnie zaplodnic komoreczki

Zgłoś nadużycie #50830 15 lutego 2016, 18:06

Usiasia Fajna mama
To Iza życzę Ci żebyś sie złapała jeszcze na ten rok :)
Właśnie pytam o te testy bo kupiłam 2 różne ale zrobie, jeśli @ się nie pojawi, jutro rano. Teraz nie ma sensu bo jak nic nie wyjdzie to będę się łudzić ze może jednak nic nie ma bo popołudniu bla bla bla. A tak jak zrobię rano będę miała jasność.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs