Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50771 14 lutego 2016, 23:52

Usiasia Fajna mama
Ja tez uciekam. Na 7 do pracy :/ Pewnie ze dam znać jak juz będę coś wiedziała. Mam jakieś dziwne przeczucie jak nigdy ale boję się że sobie wmawiam... A te nitki u Ciebie Monia to nie wiadomo co to było?
Turbo możliwe ze będzie miała walentynkową Zosię bo faktycznie coś jej dziś nie widać. Albo poprostu jest wykończona i musi trochę odpoczac przed porodem.
Coś mnie migrena złapała. Pewnie nocka z głowy.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50772 15 lutego 2016, 8:44

angel Fajna mama
Witam z rana juz z uk w pl nie mialam internetu to nie wien co u kogo ale stopniowo was nadrobie. Milego dnia

Zgłoś nadużycie #50773 15 lutego 2016, 9:09

kasia_t Gotowa na wszystko

marluna napisał(a)

Witajcie dziewczyny,u mnie nic sie nie poprawilo,@ rozkrecila sie na calego,nie man juz nadzieji.Przepraszam was ale nie man narazie sily sie udzielac w dyskusji,kurde jestem pieprzona egoistka skupiona tylko na sobie,przepraszam.

Mocno tule😟

Zgłoś nadużycie #50774 15 lutego 2016, 9:23

tandem Supermama
angel witamy w PL :) powodzenia w nadrabianiu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50775 15 lutego 2016, 9:41

PaulaG Fajna mama
Marluna bardzo mi przykro .. trzymaj się ..

Zgłoś nadużycie #50776 15 lutego 2016, 10:02

Kaari Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Ja tez uciekam. Na 7 do pracy :/ Pewnie ze dam znać jak juz będę coś wiedziała. Mam jakieś dziwne przeczucie jak nigdy ale boję się że sobie wmawiam... A te nitki u Ciebie Monia to nie wiadomo co to było?
Turbo możliwe ze będzie miała walentynkową Zosię bo faktycznie coś jej dziś nie widać. Albo poprostu jest wykończona i musi trochę odpoczac przed porodem.
Coś mnie migrena złapała. Pewnie nocka z głowy.

Usiasia ja musze się przylaczyc do Moni bo w lipcu miałam takie same objawy. Czyli sluz z takimi nitkami krwi. Po duphastonie wszystko się uspokoiło ale niestety źle się zakonczyło. Do dziś nie mogę zrozumieć czemu lekarz mi nie zrobił usg skoro miał sprzęt.
Nie do konca się zgodzę, że jak ciąża jest zdrowa to progesteron to pokaże. Mamy tutaj dziewczyny, które z uwagi na niski progesteron miały problemy z zajściem w ciążę. Potem w ciąży tez miały niski i brały duphaston a z maluszkami jest wszystko dobrze.
Marluna tulę mocno i życzę Ci siły w tych trudnych dniach.

Zgłoś nadużycie #50777 15 lutego 2016, 10:10

Leena Fajna mama
Mariuna. .. jest mi ogromnie przykro . Proszę skonsultuj to jeszcze z lekarzem. Niech powie jaka jest przyczyna żeby następnym razem się udalo. Rozumiem ze potzebujesz samotnosci.... trzymaj się myślami jesteśmy z Toba.

Usiasia zrób test i jak coś to szybko do gina. Trzymam kciuki żeby to była implantacja

Moje Walentynki tez w sumie nieudane. Jest smutno a Mała to wyczuwa i się biedna wierci ... cała noc nie spałam ani ja ani ona.. tak mi przykro bo wiem ze to przeze mnie :( pospiewalam jej troszkę to chodź pół godziny była spokojna... a ja do tego drugi dzień mam ból głowy i jeszcze poslizgnelam się w łazience i teraz napieprza mnie krzyż kość ogonowa i biodro... o strachu nie wspomnę ...

Zgłoś nadużycie #50778 15 lutego 2016, 10:20

Monia82 Fajna mama

Kaari napisał(a)

Usiasia ja musze się przylaczyc do Moni bo w lipcu miałam takie same objawy. Czyli sluz z takimi nitkami krwi. Po duphastonie wszystko się uspokoiło ale niestety źle się zakonczyło. Do dziś nie mogę zrozumieć czemu lekarz mi nie zrobił usg skoro miał sprzęt..

Kaari, może akurat u nas to był zbieg okoliczności z tymi samymi objawami... :/ i oboje ginów dało d. nie kierując nas wtedy wcześniej na USG. Potem czytałam, że takie nitki w krwi w śluzie to może być efekt odklejającej się kosmówki.
Usiasia jeszcze nie ma potwierdzonej ciąży, ale jakby tak było to też od razu kwalifikuje się do pilnej wizyty u ginka, żeby ewentualnie wykluczyć jakieś zagrożenia...
A Ty jak się czujesz ?? kiedy masz kolejne USG? po 12 tc troszkę się uspokoisz! bo ryzyko znacznie spada!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #50779 15 lutego 2016, 10:22

Monia82 Fajna mama

Leena napisał(a)

Moje Walentynki tez w sumie nieudane. Jest smutno a Mała to wyczuwa i się biedna wierci ... cała noc nie spałam ani ja ani ona.. tak mi przykro bo wiem ze to przeze mnie :( pospiewalam jej troszkę to chodź pół godziny była spokojna... a ja do tego drugi dzień mam ból głowy i jeszcze poslizgnelam się w łazience i teraz napieprza mnie krzyż kość ogonowa i biodro... o strachu nie wspomnę ...

O kurka... uważaj na siebie :( każde urazy to kupa stresu, ale dzieciątka są dobrze chronione przy takich upadkach itp.
Nasze Walentynki też nudne... w sumie nawet nie obchodziliśmy :P

Zgłoś nadużycie #50780 15 lutego 2016, 10:49

tandem Supermama
Leena uważaj na siebie! fajnie, że mała uspokaja się od śpiewu :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50781 15 lutego 2016, 11:13

Kaari Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Kaari, może akurat u nas to był zbieg okoliczności z tymi samymi objawami... :/ i oboje ginów dało d. nie kierując nas wtedy wcześniej na USG. Potem czytałam, że takie nitki w krwi w śluzie to może być efekt odklejającej się kosmówki.
Usiasia jeszcze nie ma potwierdzonej ciąży, ale jakby tak było to też od razu kwalifikuje się do pilnej wizyty u ginka, żeby ewentualnie wykluczyć jakieś zagrożenia...
A Ty jak się czujesz ?? kiedy masz kolejne USG? po 12 tc troszkę się uspokoisz! bo ryzyko znacznie spada!

Monia coś w tym może być bo jak miałam robione usg w szpitalu to Lekarka coś wspominała ze juz widać, że kosmówka się odkleja.
Jutro mam wizytę to mam nadzieję, że usg tez będzie. Też na to liczę, ze po 12 tc się trochę uspokoje. Staram się myśleć pozytywnie choć strach gdzieś we mnie siedzi. Ogólnie czuje się nieźle choć zależy od dnia no i odrzuca mnie od jedzenia. Udało mi się też zapisać na darmowe badania prenatalne z czego się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #50782 15 lutego 2016, 12:48

marluna Gotowa na wszystko
Dziewczyny bylam w klinice i zrobilam tez tam bete jak wczesniej ze man tam ustalono i beta 400.Doktor powiedzial Zeit nawet 100 by go satysfakcjonowalo,krwawie jeszcze lekko i przez te krwawienia man przyjsc na Kontrolle w piatek i powtorke bety.Jestem szczesliwa ale jednoczesnie tak sie boje juz myslalam ze dawno po zawodach.Przepraszam jednoczesnie ze z wami nie dyskutuje na bierzace tematy ale jestem w totalnym szoku jak dojde do siebie to napewno sporo bede sie udzielac.Wielkie dzieki za wsparcie.

Zgłoś nadużycie #50783 15 lutego 2016, 12:53

tandem Supermama
marluna rozumiemy, super, trzymamy kciuki i czekamy na dalsze informacje!

Zgłoś nadużycie #50784 15 lutego 2016, 12:53

Kaari Fajna mama

marluna napisał(a)

Dziewczyny bylam w klinice i zrobilam tez tam bete jak wczesniej ze man tam ustalono i beta 400.Doktor powiedzial Zeit nawet 100 by go satysfakcjonowalo,krwawie jeszcze lekko i przez te krwawienia man przyjsc na Kontrolle w piatek i powtorke bety.Jestem szczesliwa ale jednoczesnie tak sie boje juz myslalam ze dawno po zawodach.Przepraszam jednoczesnie ze z wami nie dyskutuje na bierzace tematy ale jestem w totalnym szoku jak dojde do siebie to napewno sporo bede sie udzielac.Wielkie dzieki za wsparcie.

O jaaaaa Marluna! Ale wielka beta! :) :) a lekarz powiedział od czego to kreawienie może być? Będę trzymać kciuki żeby beta rosła i żeby się udało :)

Zgłoś nadużycie #50785 15 lutego 2016, 13:01

jadzia Fajna mama
Marlunavdaj spokoj nie przepraszaj. Ciesze sie po cichu ze dzieciaczki sa. Super nie chcialam pisac ze mi przykro z powodu twojego krwawienia bo bylo mi ciebie ogromnie zal ze sie nie udalo. A teraz bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze ta ciaza jest.
Ja dzwonilam dzis do kliniki umowic mojego na badanie nasienia i tak niemila baba odrbrala ze szok myslalam ze takich juz bab nie ma tym bardziej w talich klinikach. I zapisalam go na koniec lutego ale tak sobie mysle ze jesli jakims cudem zajde w tym miesiacu w ciaze to badanie nie bedzie potrzebne.
No ale w cuda ciezko mi uwierzyc i zapisze go pozniej.
Usiasia czekam na Twoj test.
Motylek i Turbo dajcie znac ze zyjecie.!!

Zgłoś nadużycie #50786 15 lutego 2016, 13:01

buka87 Supermama

marluna napisał(a)

Super! Czyli dzieciaki robią Cie w konia!!! :) ) Super! Trzymam kciuki za dużą betę w piątek! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50787 15 lutego 2016, 13:02

marluna Gotowa na wszystko
Mowil o krwiaku ale powiedzial ze dzis darujemy sobie USG,ze man w piatek zrobic bete i zobaczyc jak rosnie.Dziewczyny jak ja sie ciesze,kurcze az cala sie trzese.

Zgłoś nadużycie #50788 15 lutego 2016, 13:12

tandem Supermama
marluna będzie dobrze, nie stresuj się, czas do piątku szybko minie :)

Zgłoś nadużycie #50789 15 lutego 2016, 13:14

Usiasia Fajna mama

marluna napisał(a)

Mowil o krwiaku ale powiedzial ze dzis darujemy sobie USG,ze man w piatek zrobic bete i zobaczyc jak rosnie.Dziewczyny jak ja sie ciesze,kurcze az cala sie trzese.

Marluna super wieści. Tak coś czułam ze u Ciebie będzie dobrze. Musi być. Tak wysoka beta to może podwójne szczęście będzie :) Trzymam kciuki :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50790 15 lutego 2016, 13:32

Monia82 Fajna mama

marluna napisał(a)

Jej, ale wysoka beta!!! ja dopiero ponad 10 dni po terminie do takiej dobiłam tymi niskimi przyrostami, a u Ciebie już taka wysoka, więc pewnie 2 Fasolki się zagnieździły! :) Tak jak pisałam wierzyłyśmy za Ciebie i na razie wszystko jest na dobrej drodze. Trzymam kciuki!