Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50611 13 lutego 2016, 21:08

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Dzieki. U mnie duże oczy są rodzinne. Ja mam, mój ojciec, kuzynki i w zależności od ciuchów raz ma niebieskie bardziej, a raz szare. Przez te wielkie gały miał podejrzenie jaskry, bo wtedy jest duża rogówka oka!
Na tej fotce niżej już jak szare, bo szara bluzka.
Ps. Dziewczyny, które nie są w ciąży i czekają na okres polecam Wam machnąć 2 energy drinki! U mnie pojawiła się wyczekiwana krew po wypiciu redbulli. Szału nie ma, ale krew jest ;)

Ślicznotek 😎

A serducho Ci nie wyskoczy po tym redbullu😌,ja to się boję tego pić,,..tak jakos 😌

Zgłoś nadużycie #50612 13 lutego 2016, 21:09

Monia82 Fajna mama

domela napisał(a)

Nie wytrzymałam i zrobiłam test drugi. Znów wynik negatywny. 3 dni po terminie a na ulotce pisze ze.juz 3 dni przed spodziewana @ by wykrył.

Domela to pewnie nie ciąża, bo by już wyszło. Spróbuj rossmanowym, bo mi testy o czułości 10 m) też nie wykryły, a Facelle tak.... jakby to była Faslka to też wielkie Szczęście, szczególnie, że napisałaś, że ciąża nie byłaby porządana, a to forum Staraczek, które walczą o te 2 kreseczki... przed którymi Ty się teraz wzbraniasz, więc nawet jak to 3 dzieciątko to potrakuj to jak wielki DAR !!! :) Ja już mam 3 Aniołki i dałabym wszystko, żeby je mieć przy sobie.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #50613 13 lutego 2016, 21:10

turboslimak Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Ślicznotek 😎

A serducho Ci nie wyskoczy po tym redbullu😌,ja to się boję tego pić,,..tak jakos 😌

asa kocham burny! ich smak....ilez bym dala zeby sie napic burna...wiem ze to chemia..ale uwielbiam.

moniś mam nadzieje ze obejdzie sie bez zabiegu....

Zgłoś nadużycie #50614 13 lutego 2016, 21:13

asaguarela Fajna mama

turboslimak napisał(a)

asa kocham burny! ich smak....ilez bym dala zeby sie napic burna...wiem ze to chemia..ale uwielbiam.

moniś mam nadzieje ze obejdzie sie bez zabiegu....

He,he Turbo 😏,ja smak też lubię 😊,tylko jakoś...mam stracha to pić 😅

Zgłoś nadużycie #50615 13 lutego 2016, 21:14

Usiasia Fajna mama
Cześć dziewczyny :)
Widzę ze faktycznie tu dzisiaj cisza...
Domela - testy robiłaś popołudniu? Może coś tam się faktycznie poprzestawialo. Na pewno @ przyjdzie spóźniona. A na wszelki wypadek jeśli nic nie będzie się działo to pozostaje kolejny test czy beta...

Ślimaczku - Trzymam za Ciebie kciuki i za Twoją Zosieńkę, żebyście jak najszybciej mogły się zobaczyć i żeby Ci ułożyło trochę w końcu. Nigdy nie byłam w ciąży ale też mnie to zawsze bawi jak mówią ze ciąża to nie choroba i takie tam... każdy organizm jest inny u dla jednej kobiety to same super przeżycia, dla drugiej ogromne poświęcenie.

Monia - super przystojniak z Twojego synka. Na tym drugim zdjęciu jakie ma świetne pultaski na policzkach ☺

Staraczka - mam nadzieje ze u Ciebie to jednak nie @, ale skoro tak czujesz to czekamy na wieści jak sie rozkręci.

Ja czuję stres bo juz tak dawno nie testowalam a obiecałam ze jak @ się nie pojawi do niedzieli to siknę. No i jak narazie się nie pojawiła. Jedynie wczoraj plamienie koloru kawy z mlekiem jednorazowe i koniec. Strasznie się boję bo jakoś tak znów narobiłam sobie nadziei. Już zapomniałam jakie to uczucie wierzyć że jednak się udało i boję się tego rozczarowania. Głupie to - z jednej strony czuje jakby się udało, z drugiej rozsądek podpowiada ze nic z tego. Do dupy te starania :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50616 13 lutego 2016, 21:14

Monia82 Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Ślicznotek 😎

Ja tego nie pijam, bo to syfiaty napój i mam ten wysoki puls.. W ogóle gazowanych napoi nie lubię, ale mąż czasem kupuje i mu dziś ukradłam 2, bo czytałam, że rozrzedza krew i podziałało ;)

Zgłoś nadużycie #50617 13 lutego 2016, 21:16

asaguarela Fajna mama
A ja wróciłam z pracy po 18,zaliczyłam Chodakowską 😌😄,jestem dumna z siebie 😇

Mężuś na noc w pracy,córcia biedna dopiero nie dawno wstała,po migrenie 😞,grr,tak ją podobno wymęczyło....dzisiaj bardziej wymioty,niż ból głowy 😐,bidulka..

Zgłoś nadużycie #50618 13 lutego 2016, 21:20

domela Supermama
Chciałabym trzecie dziecko ale za kilka lat nie teraz bo dopiero co mam możliwość.podjąć prace i studia wiec raczej wolałabym żeby to nie była ciąża.

Zgłoś nadużycie #50619 13 lutego 2016, 21:21

Monia82 Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Ja czuję stres bo juz tak dawno nie testowalam a obiecałam ze jak @ się nie pojawi do niedzieli to siknę. No i jak narazie się nie pojawiła. Jedynie wczoraj plamienie koloru kawy z mlekiem jednorazowe i koniec. Strasznie się boję bo jakoś tak znów narobiłam sobie nadziei. Już zapomniałam jakie to uczucie wierzyć że jednak się udało i boję się tego rozczarowania. Głupie to - z jednej strony czuje jakby się udało, z drugiej rozsądek podpowiada ze nic z tego. Do dupy te starania :/

Usiasia ta kawa z mlekiem już się tu wiele x pojawiała i fasolki były! Póki to nie krew to jest dobrze! :) czyli jutro z rana testujesz! Trzymam kciuki!!!!

Zgłoś nadużycie #50620 13 lutego 2016, 21:21

asaguarela Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Domela - testy robiłaś popołudniu? Może coś tam się faktycznie poprzestawialo. Na pewno @ przyjdzie spóźniona. A na wszelki wypadek jeśli nic nie będzie się działo to pozostaje kolejny test czy beta...

Ślimaczku - Trzymam za Ciebie kciuki i za Twoją Zosieńkę, żebyście jak najszybciej mogły się zobaczyć i żeby Ci ułożyło trochę w końcu. Nigdy nie byłam w ciąży ale też mnie to zawsze bawi jak mówią ze ciąża to nie choroba i takie tam... każdy organizm jest inny u dla jednej kobiety to same super przeżycia, dla drugiej ogromne poświęcenie.

Monia - super przystojniak z Twojego synka. Na tym drugim zdjęciu jakie ma świetne pultaski na policzkach ☺

Staraczka - mam nadzieje ze u Ciebie to jednak nie @, ale skoro tak czujesz to czekamy na wieści jak sie rozkręci.

Usiasia 😊,kurczę,mam nadzieję,że jutro wstawisz nam tu piękne,dwie kreseczki 😊
Trzymam kciuki,bardzo,bardzo mocno 😊

Zgłoś nadużycie #50621 13 lutego 2016, 21:22

Monia82 Fajna mama

domela napisał(a)

Chciałabym trzecie dziecko ale za kilka lat nie teraz bo dopiero co mam możliwość.podjąć prace i studia wiec raczej wolałabym żeby to nie była ciąża.

Domela, różnica wiekowa byłaby mała i by się razem chowały, choć na początku pewnie ciężko. U Ciebie to może jakieś jazdy w cyklu, jak negatywy wychodzą.

Zgłoś nadużycie #50622 13 lutego 2016, 21:23

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Ja tego nie pijam, bo to syfiaty napój i mam ten wysoki puls.. W ogóle gazowanych napoi nie lubię, ale mąż czasem kupuje i mu dziś ukradłam 2, bo czytałam, że rozrzedza krew i podziałało ;)

No widzisz...
Chociaż tyle dobrego z tego..

Zgłoś nadużycie #50623 13 lutego 2016, 21:23

turboslimak Fajna mama

Usiasia napisał(a)

uasia kochana zaciskam kciuki zeby to była implantacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zawsze mialam nadzieje do samego konca zem w ciazy anwet jak zoabczylam kropelke krwi jak @ przychodzila...ale mam nadzieje ze bedzie u ciebie dobrze.

no jutro zaczynam 40 tydzień...i dosyc chodzenia w ciazy :D dosyć.
dobrze ze my nie slonie jak one wytrzymuja dwa lata ?? ?? pewnie w duchu przeklinaja....

monia a jak ktos laczy wodke i redbula? to dla serca jest masakra!

Zgłoś nadużycie #50624 13 lutego 2016, 21:25

Maaga Gotowa na wszystko
hej!!
paola....
ogromne gratulacje!!!różyczka jest śliczna i jak drobniutka :)

ślimaczku,,,
kurcze starsznie sie czyta o tych twoich rekach!!!!!no i mooooocno 3mam kciukizeby sie juz akcja rozpoczela!!!faktycznie data jutrzejsza jest bardzo prawdopodobna i zycze wam tego z calego serca!!!cudowny prezent byscie mieli :) a mala ci sie rusza wyjatkowo duzo czy normalnie!?mam nadzieje ze wiesz ze jak sie rusza czsto i mocno to tez lepiej to sprawdzic!!!!

usiasia...
oby sie nie pojawila!!!!!musisz tak myslec ;) !!!!

izablela...
musi byc dobrze, i bedzie ;) !!!szczesliwiej podrozy!!!!

przykro mi bardzo tym ktorym sie nie udalo i zaciskam kciuki zeby wszystkie szczesliwie sie doczekaly!!!

Zgłoś nadużycie #50625 13 lutego 2016, 21:25

staraczka33 Supermama
Usiasia jutro z rana wrzucasz pozytywny test pamietaj nie ma innej opcjii,a kiedy powinnas dostac @?

Zgłoś nadużycie #50626 13 lutego 2016, 21:27

Monia82 Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Hej Monia,no straszne te wyniki mają 😞

I młoda była na euthyroxie 😞,proszę Cię,nawet jednego usg jej nie zrobiła,szyi nie zbadała..nic 😞
A przy Hashi,przecież mogą być guzki,tarczyca maleje i w ogóle!!!!
Beznadzieja😞,a synciowi zrobiłam od siebie,bo spytałam mojego endokrynologa,bo poczytałam troszkę,a On też czasem taki nerwus,uparciuch...powiedział,że jak najbardziej zrobić,...
Mam nadzieję,że ta nowa Endo,okaże się w porządku..,a jeździłam Monia do Katowic,do tego szpitala dziecięcego,zapomniałam ulicę...

Kurczę,żeby tylko nie musieli robić Ci tego łyżeczkowania😞,masz czekać do piątku ??

A jakbyś uderzyła tam gdzie ja chodzę do Wojewódzkiej Poradni Endokrynologicznej na Powstańców? Mnie tam przyjęli z dnia na dzień na cito ze skierowania od rodzinnego, bo miałam tragiczne wyniki. Wystarczy podejść między pacjentami zapytać lekarza, czy z takim wynikiem przyjmie. Mnie nawet baba z rejestracji widząc wyniki od razu wpisała na drugi dzień na wizytę. Tam też robią usg i biopsję.

Zgłoś nadużycie #50627 13 lutego 2016, 21:28

buba131 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

buba, Usiasia - jak tam u Was sytuacja? :)

skąpy okres pewnie bezowulacyjny cykl - pora wybrać się do lekarza specajlisty

Zgłoś nadużycie #50628 13 lutego 2016, 21:31

staraczka33 Supermama

buba131 napisał(a)

skąpy okres pewnie bezowulacyjny cykl - pora wybrać się do lekarza specajlisty

A testowalas?

Zgłoś nadużycie #50629 13 lutego 2016, 21:39

kamila19880 Fajna mama
A ja przedstawiam wam nowego członka mojej rodziny ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50630 13 lutego 2016, 21:40

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

A jakbyś uderzyła tam gdzie ja chodzę do Wojewódzkiej Poradni Endokrynologicznej na Powstańców? Mnie tam przyjęli z dnia na dzień na cito ze skierowania od rodzinnego, bo miałam tragiczne wyniki. Wystarczy podejść między pacjentami zapytać lekarza, czy z takim wynikiem przyjmie. Mnie nawet baba z rejestracji widząc wyniki od razu wpisała na drugi dzień na wizytę. Tam też robią usg i biopsję.

Monia,a czy jest tam endokrynolog dziecięcy?
Bo tylko taki ich przyjmie,...oczywiście prywatnie można iść do normalnego 😐 Lol,myśmy obdzwonili wszystko w pobliżu i w Katowicach,tam właśnie,w BB,też w szpitalu,pani mi powiedziała,że bardzo dużo gabinetów dziecięcych się zamknęło 😐