Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50511 12 lutego 2016, 12:32

motylek1909 Supermama

jadzia napisał(a)

Paola gratuluje.
Marluna ja nie wierze ze sie nie udalo. Jak nie bedziesz miec wyniku bety to nic nie jest przesadzone.
Sielanka ja wiem ze ci przykro ale pomysl jakbys musiala zostawic ja placzaca to dopiero serce by ci krwawilo. Ona cie potrzebuje ale potrzebuje tez innych dzieci a do ciebie zawsze wroci.
Ja ide na 15 30 do gina. Potem sie odezwe

daj znać jadzia :) trzymam kciuki, byś w końcu wyszła zadowolona z kompletem informacji ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50512 12 lutego 2016, 12:33

staraczka33 Supermama
Jadzia daj znac po wizycie

Zgłoś nadużycie #50513 12 lutego 2016, 12:45

tandem Supermama
Czyli dziś dwie śmigają na wizytę i turboślimak walczy o skurcze, ja jutro, ale głownie po skierowanie na badania.

Z Zakopanego obiecuję znów przysyłać zdjęcia! :D (dwie nocki w pociągu nas czekają...)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50514 12 lutego 2016, 12:51

Kaari Fajna mama
Sielanka Dziewczyny dobrze piszą, powinnaś być dumna ze mała nie płacze :) Mojej przyjaciółki syn był jedynym dzieckiem, które nie płakało i chciało chodzić do przedszkola. Uwierz mi jej się o wiele lepiej żyło niż wszystkim zatroskanym mamusiom, które codziennie przeżywały histerie dzieci w szatni. Zobaczysz że jak ja odbierzesz to będzie szczęśliwa, że jesteś :)

Marluna tak sobie myślę, że Monia może mieć rację. Przecież jest wcześnie na okres. Duży on jest? Może to implantacja?

Ach Tandem super ze jedziecie :) mnie się marzy wyjazd no i mam kupione bilety do Rzymu ale przecież teraz już nie polece. Może w przyszłym roku :)

Zgłoś nadużycie #50515 12 lutego 2016, 13:05

izabela23 Supermama
Sielanka, kochana nie odbieraj tego jako czegoś niewłaściwego, uwierz że rozerwałoby Ci serce gdyby maleńka płakała i nie chciała Cię puścić. Tak było w tym roku z moją chrześnicą (fakt że starsza) łapała mamę za szyję i krzyczała mamusiu nie zostawiaj mnie... Także bądź dumna ze swojej gwiazdy, a z drugiej strony trochę Ciebie rozumiem :-* no ale już głowa do góry jesteś wspaniałą mamą,a mała lgnie do żłobka bo to coś nowego i dużo dzieci itd :)

Tandem zazdroszczę gór :) byłam raz i są piękne :)

Ja zaczynam mieć lekki stresik,bo już za 3 dni wizyta u lekarza :-x boję się czy będzie wszytsko okej, a już jutro wyjeżdżamy do naszej kochanej Polski :)

Zgłoś nadużycie #50516 12 lutego 2016, 13:11

tandem Supermama
Kaari ale chyba nie ma czego żałować, lepiej z fasolką bez Rzymu niż Rzym bez fasolki! :) a tak to sobie kiedyś zafundujecie romantyczny weekend w Rzymie a dzidziusia z babcią zostawicie hihi ;)

Iza o której jedziecie (przez noc/dzień?), wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie, będzie dobrze!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50517 12 lutego 2016, 13:14

motylek1909 Supermama

izabela23 napisał(a)

Sielanka, kochana nie odbieraj tego jako czegoś niewłaściwego, uwierz że rozerwałoby Ci serce gdyby maleńka płakała i nie chciała Cię puścić. Tak było w tym roku z moją chrześnicą (fakt że starsza) łapała mamę za szyję i krzyczała mamusiu nie zostawiaj mnie... Także bądź dumna ze swojej gwiazdy, a z drugiej strony trochę Ciebie rozumiem :-* no ale już głowa do góry jesteś wspaniałą mamą,a mała lgnie do żłobka bo to coś nowego i dużo dzieci itd :)

Tandem zazdroszczę gór :) byłam raz i są piękne :)

Ja zaczynam mieć lekki stresik,bo już za 3 dni wizyta u lekarza :-x boję się czy będzie wszytsko okej, a już jutro wyjeżdżamy do naszej kochanej Polski :)

szczęśliwej podróży Iza i udanej wizyty :) czekam na wieści ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50518 12 lutego 2016, 13:24

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

Kaari ale chyba nie ma czego żałować, lepiej z fasolką bez Rzymu niż Rzym bez fasolki! :) a tak to sobie kiedyś zafundujecie romantyczny weekend w Rzymie a dzidziusia z babcią zostawicie hihi ;)

Iza o której jedziecie (przez noc/dzień?), wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie, będzie dobrze!

mąż pracuje do 17:30 także wyjedziemy dopiero ok 19 to jak dobrze to 13 godzin i będziemy w domku :)
Jestem pozytywnie nastawiona,ale nie będę ukrywała,że boję się bardzo,ale nie tego wszystkiego tylko porażki...

Zgłoś nadużycie #50519 12 lutego 2016, 13:25

izabela23 Supermama

motylek1909 napisał(a)

szczęśliwej podróży Iza i udanej wizyty :) czekam na wieści ;)

Dziękuję :)
To może kopnij mnie jeszcze porządnie w tyłek żebym przestała się bać ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #50520 12 lutego 2016, 13:33

motylek1909 Supermama

izabela23 napisał(a)

Dziękuję :)
To może kopnij mnie jeszcze porządnie w tyłek żebym przestała się bać ;) ;) ;)

kop kop kop! o :)

Zgłoś nadużycie #50521 12 lutego 2016, 13:58

jadzia Fajna mama
Iza kop kop kop ja tez boje choć sama nie wiem do konca czego he he. Dzięki dziewczyny potem opowiem jak było!!!

Zgłoś nadużycie #50522 12 lutego 2016, 14:35

Usiasia Fajna mama
Kop kop kop!
Iza juz pewnie dupka boli od tego naszego kopania ?

Dziewczyny wy tu o strachu to i ja się przyznam że jak zwykle się boję bo w przyszłym tygodniu musze iść na badanie krwi a ja na samą myśl mam zawał.
Zastanawiam się czy mdleje zawsze ze strachu, czy boje się bo mdleje... Znacie jakieś dobre sposoby żeby zapobiec temu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50523 12 lutego 2016, 14:40

izabela23 Supermama

Usiasia napisał(a)

Kop kop kop!
Iza juz pewnie dupka boli od tego naszego kopania ?

Dziewczyny wy tu o strachu to i ja się przyznam że jak zwykle się boję bo w przyszłym tygodniu musze iść na badanie krwi a ja na samą myśl mam zawał.
Zastanawiam się czy mdleje zawsze ze strachu, czy boje się bo mdleje... Znacie jakieś dobre sposoby żeby zapobiec temu

Oj boli,boli aż spuchła i rozmiar większa się zrobiła ;) ;)
nie wiem jak pomóc z tym strachem przed pobieraniem krwi. Ja nie lubię pobierania,ale jeszcze nie zdarzyło mi się zemdleć... Ogólnie boisz się na myśl o pobraniu czy na widok krwi? ja się nie boję,ale nigdy nie patrzę jak wbijają igłę i jak krew napływa do strzykawki inaczej bym padła

Zgłoś nadużycie #50524 12 lutego 2016, 14:43

izabela23 Supermama

jadzia napisał(a)

Iza kop kop kop ja tez boje choć sama nie wiem do konca czego he he. Dzięki dziewczyny potem opowiem jak było!!!

No ja jestem nienormalna,bo z jednej strony czuję się przerażona,a z drugiej ogromna satysfakcja i szczęście,że może już niedługo się uda :) przynajmniej mam ogromną nadzieję.
Czekamy na Twoje relacje,a Ty o której masz wizytę?

Zgłoś nadużycie #50525 12 lutego 2016, 14:49

Usiasia Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Oj boli,boli aż spuchła i rozmiar większa się zrobiła ;) ;)
nie wiem jak pomóc z tym strachem przed pobieraniem krwi. Ja nie lubię pobierania,ale jeszcze nie zdarzyło mi się zemdleć... Ogólnie boisz się na myśl o pobraniu czy na widok krwi? ja się nie boję,ale nigdy nie patrzę jak wbijają igłę i jak krew napływa do strzykawki inaczej bym padła

Izunia ja nigdy nie patrzę ale sama świadomość tego co się dzieje mnie przeraża. Mam taki uraz ze nawet jak mnie ktoś naciśnie w zgieciu tam gdzie pobierają krew to już nogi miękną. Jak miałam diagnozowania tarczyce i często chodzilam to trochę mi to minęło ale teraz znów wróciło. Przez to po pobraniu zawsze dzień z życia wyjęty :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50526 12 lutego 2016, 15:00

izabela23 Supermama

Usiasia napisał(a)

Izunia ja nigdy nie patrzę ale sama świadomość tego co się dzieje mnie przeraża. Mam taki uraz ze nawet jak mnie ktoś naciśnie w zgieciu tam gdzie pobierają krew to już nogi miękną. Jak miałam diagnozowania tarczyce i często chodzilam to trochę mi to minęło ale teraz znów wróciło. Przez to po pobraniu zawsze dzień z życia wyjęty :/

oj to ci bardzo współczuję,bo nie wiem czy ktokolwiek potrafi doradzić coś w takiej sytuacji.

Zgłoś nadużycie #50527 12 lutego 2016, 16:25

asaguarela Fajna mama
Hej kochane dziewczynki 😉

Ja dzisiaj w łóżku cały dzień,muszę troszkę odpocząć.

Wróciliśmy po 2 w nocy...

Ehh,masakra,spłakałam się wczoraj strasznie...

Marluna ,kochana,może jeszcze nie wszystko stracone..tak jak piszą dziewczyny,zrób betę....
Trzymam kciuki.

Paola,gratuluję,Różyczka przepiękna 😍

Ślimaczku boże,tak mi Cię żal 😞,tyle musisz wycierpieć 😞
Jeszcze troszkę i Zosieńka wynagrodzeni Ci wszystkie cierpienia,może z CC,to naprawdę dobry pomysł...

Kamila,super,że znalazłaś takiego lekarza 😉

Usiasia,zaciskam kciuki 😃

Tandem,😃 jak Wam dobrze 😃,

Moniś,jak u Ciebie?

Jadziu,trzymam kciuki za wizytę 😊

A my jakoś w tym cyklu ,tylko dwa razy ❤❤ ,nawet nie wiem,kiedy owu była,testy wychodziły prawie pozytywne...
Nie czułam jej w ogóle

Zgłoś nadużycie #50528 12 lutego 2016, 16:32

werkaa Fajna mama
Marluna przykro mi strasznie :( Może jednak nie wszystko stracone?
Ślimaku Zosia musi się pospieszyć. Może jednak to cc?
A mnie wzięło dzisiaj na pracę twórczą :D
Oto moje dzieła :D

Zgłoś nadużycie #50529 12 lutego 2016, 17:00

jadzia Fajna mama
Werk śliczne to Twoje cudooo. Wróciłam i tak wiem głupia jestem ale ja nie wiem czego sie spodziewać i tak mieszane uczucia, ale... Miałam usg i badano mnie i mam pecherzyk 18 mm a dziś 11 dc doktorek kazał niedziela i poniedziałek serduszkować. Kazał bromergon po pół tabletki brac jeszcze przez miesiąc i odstawiamy. Euthyrox zwiększony do półtorej tabletki bo powiedział ze obecny mój wynik2,6 jeszcze trzeba zmniejszyć. Dostałam zastrzyk mam sobie jutro zrobić na wzmocnienie owulacji, no nie wiem czy trzeba ale się nie sprzeczałam. Poza tym powiedziałam ze nie miałam usg ani badania to tylko się zaśmiał. I tak mam isć na posiew z pochwy chlamydie i mycoplazmę i ureoplazme+badanie zołnierzy mojego G. A kiedy zapytał mnie kiedy miałam ostatnni okres zapomniałam jaki zbłaz!!!! Liste pytan miałam a takiej podstawy zapomniałam. Jak badania beda ok, wtedy badanie drozności jajowodów a na samym koncu monitoring cyklu.

Zgłoś nadużycie #50530 12 lutego 2016, 17:07

kasia_t Gotowa na wszystko
Marluna...przykro mi😟
Ślimak współczuję...i popieram dziewczyny - przemysl to cc
Sielanka masz silna córeczkę która sobie radzi wiec nie martw się☺

A ja już weekenduje😆