Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50451 12 lutego 2016, 8:10

murron Supermama

turboslimak napisał(a)

paola gratulacje!

u mnie beznadzieja : niestety stan moich rak kwalifikuje sie do operacji po porodzie...w zwiazku z tym ;ekarz zaproponowal albo cc albo indukcje porodu i jak to powiedzial wiaze sie to z zagrozeniem zycia dziecka.
dzis mam sie stawic o 12 w szpitalu na rozmowę...bo z dlonmi coraz gorzej...jak zoabczyl wczoraj rece to nie chcial czekac do 15 lutego...
oczywiscie w glowie tylko czarne mysli choc staram sie myslec pozytywnie.

jak dluzej tak pochodze z rekami...to po urodzeniu trafie na stół..i dziekciem wogole sie nie zajme.

czemu to moje dziecko nie chce wychodzic ?? ?? ?? ?? ?? ??

do tego jestem chora jak fiks. kuruje sie apapem fast.

przeprszam za smuty ale siadlam psychicznie...marcówki mnie pocieszaja...ale mi się chce wyc do ksiezycia

nie tak to sobie wyobrażałam wszystko...

Ślimaku, ja mam nadzieję, że Zosia da znać, że wychodzi,a Tobie te ręce po zejściu opuchlizny wrócą do normy we własnym zakresie.
Paola, gratuluję!

Zgłoś nadużycie #50452 12 lutego 2016, 8:15

turboslimak Fajna mama

buka87 napisał(a)

Paola gratulacje!!! Śliczna dziewcznka!!! :) ) Wracajcie szybko do domku! :) )

Dziewczyny wrzucam Wam moje wyniki glukozy, normy jakieś inne niż na necie, chyba jest ok?
Gukoza na czczo 4,89 norma 3,9-5,5 mmol/l
Glukoza po 1 h 8,29 norma max 11,10mmol/l
Glukoza po 2h 6,83 norma max 7,8mmol/l

jest pieknie- zero cukrzycy :-)

Zgłoś nadużycie #50453 12 lutego 2016, 8:22

izabela23 Supermama
Cześć. Paola, Różyczka jest śliczna niech zdrowo rośnie :)
Ślimaku, bardzo źle się u Ciebie dzieje,ale czemy lekarz sądzi,że to zagrożenie dla dziecka? przecież ciąża jest już donoszona. trzymam kciuki za was

Zgłoś nadużycie #50454 12 lutego 2016, 8:25

buka87 Supermama

turboslimak napisał(a)

jest pieknie- zero cukrzycy :-)

Łoo hooo :)
Ślimaku ale co Ty masz w tych rękach? Zakrzepy jakieś? Zdiagnozowali to? Kurcze mam nadzieje, ze jednak obejdzie sie bez operacji bo ręce wrócą do normy!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50455 12 lutego 2016, 8:26

Usiasia Fajna mama
Dzien dobry laseczki :)
Paola gratulacje ! Śliczna malutka kruszynka
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50456 12 lutego 2016, 8:35

Usiasia Fajna mama

turboslimak napisał(a)

paola gratulacje!

u mnie beznadzieja : niestety stan moich rak kwalifikuje sie do operacji po porodzie...w zwiazku z tym ;ekarz zaproponowal albo cc albo indukcje porodu i jak to powiedzial wiaze sie to z zagrozeniem zycia dziecka.
dzis mam sie stawic o 12 w szpitalu na rozmowę...bo z dlonmi coraz gorzej...jak zoabczyl wczoraj rece to nie chcial czekac do 15 lutego...

jak dluzej tak pochodze z rekami...to po urodzeniu trafie na stół..i dziekciem wogole sie nie zajme.

przeprszam za smuty ale siadlam psychicznie...marcówki mnie pocieszaja...ale mi się chce wyc do ksiezycia

Ślimaczku biedna Ty jesteś z tymi rączkami. Ale co z nimi jest? Co to za cholera się zaplątała przy nic... sio sio sio!

Nie przepraszaj nas za smuty bo gdzieś musisz się wyzalic a kto się do tego lepiej nadaje jak nie my?

Lekarz powiedział ze cc tez wiąże się z ryzykiem? Nie wiem co to ta indukcja porodu ale odkształce się w tym temacie.

Trzymaj się kochana. Na pewno jest Ci bardzo ciężko teraz ale oby to już był koniec problemów. Na pewno Zosia przyjdzie na świat cała i zdrowa i wynagrodzi Ci wszystkie cierpienia. Żeby tylko coś na te ręce Tobie poradzili...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50457 12 lutego 2016, 8:38

kamila19880 Fajna mama
Hoho ślimaku poważna sprawa. Ciekawe co masz z tymi rękoma ze aż operacja. Aby wszystko dobrze sie skończyło. Niech dzidzia wyskakuje szybciej.... Żeby tak sie dało jak jej jest dobrze u mamy. Wszystko dobrze sie skończy ;)
A ja znalazłam lekarza 2w1 od niepłodności i endometriozy wiec sie zapisałam do niego
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50458 12 lutego 2016, 8:47

buka87 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Hoho ślimaku poważna sprawa. Ciekawe co masz z tymi rękoma ze aż operacja. Aby wszystko dobrze sie skończyło. Niech dzidzia wyskakuje szybciej.... Żeby tak sie dało jak jej jest dobrze u mamy. Wszystko dobrze sie skończy ;)
A ja znalazłam lekarza 2w1 od niepłodności i endometriozy wiec sie zapisałam do niego

Ooo Kamilka super, ze udało Ci sie znaleźć takiego lekarza! Mysle, ze z nim na pewno się uda. Kompleksowe działanie, pewnie nie będzie olewał problemu skoro jest w tym specjalistą :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50459 12 lutego 2016, 8:58

Monia82 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

paola gratulacje!

O rany, co z tymi Twoimi dłońmi ?? moja kuzynka ma taki problem po porodzie, że jej drętwieją dłonie, ale żadnej operacji nikt nie poroponował. Musi brać witaminę D3 i zmienić dietę... może po porodzie Ci to minie! oby!!!
a co do tego czopa, bo ja po odejściu czopa chodziłam bez niego jeszcze ponad 10 dni... i jeszcze wywołanie miałam, bo brak skurczów i rozwarcia, więc czasem to szybko postępuje, a czasem trzeba czekać. Jak czop podbarwiony krwią to poród szybciej, bo koleżanka urodziła do 3 dni po odejściu, a ja widzisz tyle czasu czekałam... mój nie był zabarwiony krwią.
Będzie dobrze!!! nie martw się na zapas, bo lekarze czasem coś palną bezmyślnie...
Paola - gratulacje!!!! Śliczna Księżniczka!!! zdrówka dla Was!
Gusia - widziałaś Fasolke, czy dopiero dziś USG?
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #50460 12 lutego 2016, 9:07

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Cieszę się,że znalazłaś lekarza :) niedługo i my wszystkie będziemy się troskać o nasze fasolki :)
i super,że zajmie się lekarz tą endometriozą,bo to ona pewnie jest winowajcą,ale teraz pod opieką lekarza uda się wszystko :)

Zgłoś nadużycie #50461 12 lutego 2016, 9:24

Kaari Fajna mama
Slimaczku bardzo mi przykro, że musisz takie ciężkie chwile przezywac. Czy kazdy rodzaj porodu wiąże się z zagrożeniem czy tylko indukcja? Daj nam znać co lekarz powiedział po wizycie.
Paola piękna Różyczka! Serdecznie gratuluję :)
Buka masz dobre wyniki wiec możesz odetchnąć :)
Kamila super, że znalazłaś lekarza 2w1 teraz ustali jakieś kroki żeby było wszystko dobrze.

Zgłoś nadużycie #50462 12 lutego 2016, 9:24

tandem Supermama
kamila super, że znalazłaś lekarza wyspecjalizowanego w tych dwóch sprawach, trzymam kciuki, by wszystko się szybko u Ciebie wyprostowało!

turboślimak zaciskamy kciuki by mała jak najszybciej wyszła na naszą stronę brzuszka i by jednak operacja nie była konieczna...!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50463 12 lutego 2016, 9:27

izabela23 Supermama
Ślimaczku, bidulko aż się zmartwiłam Twoim stanem... trzymaj się :*

Zgłoś nadużycie #50464 12 lutego 2016, 9:40

marluna Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny, u mnie juz po zawodach, wczoraj plamienie, dzis regularna @, nawet bety w poniedzialek nie doczekalam.Mam ochote zaplakac sie na smierc.Przeprazzam ze smence, ale moja nadzieja trwala cale 6 dni,brak mi slow.

Zgłoś nadużycie #50465 12 lutego 2016, 9:42

Leena Fajna mama
Jejku slimaczku :( skoro to jest tak poważne to chyba najlepsza była cc ? Jak coś to się zgodz żeby tylko ciążę zakonczyc, mieć zdrowe dziecko i uniknąć operacji ... trzymam kciuki i martwię się

Zgłoś nadużycie #50466 12 lutego 2016, 9:54

buka87 Supermama

marluna napisał(a)

Witam dziewczyny, u mnie juz po zawodach, wczoraj plamienie, dzis regularna @, nawet bety w poniedzialek nie doczekalam.Mam ochote zaplakac sie na smierc.Przeprazzam ze smence, ale moja nadzieja trwala cale 6 dni,brak mi slow.

Jak to możliwe :( Strasznie, cholernie mi przykro! Nie tak mialo byc! :( ((

Zgłoś nadużycie #50467 12 lutego 2016, 9:55

turboslimak Fajna mama
dziekuje dziewczyny za wsparcie :*

dzis ide na 12 do szpitala....zobaczymy co powiedzą....
nawet jesli zaindukuja porod i mialabym sie w skurczach meczy pare dni trudno...zeby mala byla zdrowa.
jesli nie daj boze gdzies mi sie robi zakrzep jakies przez ten obrzek (mowili na woloskiej w wawie ze jest takie prawdopodobienstwo) to jest to ryzyko dla mojego zdrowia....zycia...ech nie wiem...

indukcja jest spoko jak sie ma rozwarcie a brak skurczy to oxytocyna pomaga
albo wody odejda nie ma skurczów....

a nie jak u mnie: rozwarcie na palec, szyjka zamknieta...brak skurczów- czyli nic sie nie dzieje.
takto balam sie ze nie donosze byly skurcze bralam luteine a jak minal 37 tydzien to cisza....

z kolei kazdy dzien w brzuchu dla dziecka to zbawienie....

kamilka mega fajnie ze zmieniasz lekarke idziesz do tej 2w1 :-)

Zgłoś nadużycie #50468 12 lutego 2016, 9:56

Buka sama nie wiem jak to mozliwe ze juz @ przylazla, szczegolnie ze ja biore konskie dawki prodesteronu.Zawsz myslalam ze progesteron powstrzymuje france a ona sie dopiero moze pojawic kilka dni po odstawueniu, eh.

Zgłoś nadużycie #50469 12 lutego 2016, 9:58

turboslimak Fajna mama

marluna napisał(a)

nie przepraszaj! zobacz jak ja smęcę....walę wam smuty od rana...

nie dziwie sie ze jestes załamana....i nie wiem czy pociesza cie jakies moje slowa
jedynie co to moge napisac ze tule cie bardzo mocno. nie moge tego ogarnac i zrozumiec :( zycie jest niesprawieliwe....

Zgłoś nadużycie #50470 12 lutego 2016, 10:02

Turboslimak nie wiem co Ci napisac, bo nigdy nie bylam w skorze ciezarnej, w jazdym razie wszystkiego dobrego na koncowce ciazy pomimo wszystko oraz pomyslnego rozwiazania.