Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50291 10 lutego 2016, 15:31

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Ja nigdy chyba nie zapomnę tego seksu, fejerwerków nie było...czułam sie jak hipopotamica, ale ha.. załozyłam wtedy firankę...Podejrzewam średnio seksi musiałam wyglądać, no ale najważniejsze ze efekt był..

hahaha ja w zadna firanke sie nie zmiescilam ty chociaz cos zalozylaś a ja?
wygladałam jak babcia w kapciach  w mojej nieseksi pizamie ale i tak mnie wziął taką ;p
szczerze? seksownie to ja sie wogole nie czulam....nie moglam sie skupić przez dziecko ktore  sie ruszało...pochylic sie tez ciezko było bo kuzwa wtedy to mi sadziła kuksańce...a mowi sie ze bobasy seks lubia ;-) jakos ja tego nie zauwazylam....biedna zosia chyba jej zafundowałam wodne tornado :D

Zgłoś nadużycie #50292 10 lutego 2016, 15:31

turboslimak Fajna mama

pepitka50 napisał(a)

a tu my :)

ale ty slicznie wygladasz! brzusio malutki!

Zgłoś nadużycie #50293 10 lutego 2016, 15:32

koko83 Fajna mama
Iza tulę
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #50294 10 lutego 2016, 15:33

izabela23 Supermama

pepitka50 napisał(a)

a tak poza tym to dzięki tym hormonom zajdziesz w ciążę i urodzisz zdrowego i slicznego dzidziusia, a te plamy w końcu kiedyś zbledną a może nawet całkiem znikną!!!!! :*

Ja nie jestem zła na hormony, bo wiem poco je biorę, ja jestem zła na łuszczycę ;)

Zgłoś nadużycie #50295 10 lutego 2016, 15:34

koko83 Fajna mama
pepitka ślicznie wyglądasz
bo ja już jak słoń a gdzie tam końcówka ale nie narzekam cieszę się że się udało
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #50296 10 lutego 2016, 15:34

pepitka50 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Dziękuję dziewczyny.
Przepraszam,że tak smęcę,bo Wy tu o radosnych tematach a ja wyskakuję z łuszczycą,ale uważam,że to trochę za wiele tego wszystkiego jak na jedną osobę. :( oj dawno nie miałam takiego załamania jak dzisiaj... mąż dopiero zaszedł to myślał,że coś się stało tak się zryczałam :(

a smęć sobie ile chcesz:* czasami takie wypłakanie się dobrze robi byle nie za często !!!! ja mam dobre przeczucia co do Ciebie więc i Ty nie długo wyskoczysz nam z radosną nowiną :) :) :)

Zgłoś nadużycie #50297 10 lutego 2016, 15:34

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

hahaha ja w zadna firmanke sie nie zmiescilam ty chociaz cos zalozylam a ja?
wygladałam jak babcia w kapciach ale i tak mnie wziął taką ;p
szczerze? seksownie to ja sie wogole nie czulam....nie moglam sie skupić przez dziecko ktore  sie ruszało...pochylic sie tez ciezko było bo kuzwa wtedy to mi sadziła kuksańce...a mowi sie ze bobasy seks lubia ;-) jakos ja tego nie zauwazylam....biedna zosia chyba jej zafundowałam wodne tornado :D

Padłam :D

Zgłoś nadużycie #50298 10 lutego 2016, 15:35

turboslimak Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Ślimaczku trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy porod ! Mi czop odszedł 10 dni przed porodem a właściwie to i tak nie urodziłam sama tylko mi wywoływali.. Oby u Ciebie poszło szybciej ;) a powiedz był taki krwisty czy czysty biały ?
Pepitka super brzuszek 😊 Masz jeszcze 10 tyg ! Zleci szybko 😆

leciutko rozowy jest....mojej mamaie 14 dni przed porodem odszedl....no ja mam nadzieje ze u mnie zacznie sie akcja w ciagu godzin - chcialabym . 
wtedy bym czucie w rekach odzyskala!

Zgłoś nadużycie #50299 10 lutego 2016, 15:36

murron Supermama
Iza, ja się nie dziwię, że Ty smęcisz z tą łuszczycą, każda taka przewlekła choroba jest okropna, ale my na tym forum jesteśmy aby się wspierać i jak widać (na szczęście) dotyczy więcej niż samych starań.

Zgłoś nadużycie #50300 10 lutego 2016, 15:37

turboslimak Fajna mama
booze iza tak mi cie szkoda....a masz to na calym cieele /twarzy czy tylko w konkretnych miejscach>
?? ?

znajma moja boryka sie tez z luszczyca i tez etapy ma rozne raz lepiej raz gorzej....ale potrafi jej platami skura schodzic...nie wiem czego ona uzywa ale ladnie zaleczyla..

Zgłoś nadużycie #50301 10 lutego 2016, 15:38

pepitka50 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

leciutko rozowy jest....mojej mamaie 14 dni przed porodem odszedl....no ja mam nadzieje ze u mnie zacznie sie akcja w ciagu godzin - chcialabym . 

matko biedna Ty z tymi rękami;/;/ ale już nie długo :D :D dasz radę ;p mi na poczatku jedna noga tak drętwiała , mogłam się szczypać, igłę wbijać i tak nic nie czułam ale przeszło i do tej pory mam spokój ;p

Zgłoś nadużycie #50302 10 lutego 2016, 15:38

izabela23 Supermama

pepitka50 napisał(a)

a smęć sobie ile chcesz:* czasami takie wypłakanie się dobrze robi byle nie za często !!!! ja mam dobre przeczucia co do Ciebie więc i Ty nie długo wyskoczysz nam z radosną nowiną :) :) :)

oj oby,bo jak nie to ja nie wiem co to dalej będzie... Też trochę mnie dołuje,bo postanowiliśmy nikomu nie mówić na razie o in vitro,a gdyby ktoś wiedział to zawsze to mogłabym pogadać,ale z drugiej strony nie chcę mówić,bo mama czy siostra rozumieją mój ból czy to,że nie mogę zajść w ciążę,ale nie chce nic mówić,bo w temacie ivf kompletnie nic nie wiedzą na czym polega itd także sama muszę się z tym borykać...

Zgłoś nadużycie #50303 10 lutego 2016, 15:48

Tauriel Fajna mama

turboslimak napisał(a)

To niech maz jeszcze dzisiaj doleje, moze przyjdą skurcze ☺️ I podobno stymulacja sutków pozwala uwolnić oxytocyne wiec wieczór jest wasz 😎

Zgłoś nadużycie #50304 10 lutego 2016, 15:49

turboslimak Fajna mama

izabela23 napisał(a)

oj oby,bo jak nie to ja nie wiem co to dalej będzie... Też trochę mnie dołuje,bo postanowiliśmy nikomu nie mówić na razie o in vitro,a gdyby ktoś wiedział to zawsze to mogłabym pogadać,ale z drugiej strony nie chcę mówić,bo mama czy siostra rozumieją mój ból czy to,że nie mogę zajść w ciążę,ale nie chce nic mówić,bo w temacie ivf kompletnie nic nie wiedzą na czym polega itd także sama muszę się z tym borykać...

no wlasnie iza tak to jest z jednej strony czlowiek chcialaby sie zwierzyc ale potem boi sie ze jak sie nie uda to nie dosc ze boryka sie z rozczarowaniem to jest mu niezrecznie mówić ze sie nie udalo....boniby chce pocieszenia ale w takiej chwili woli zostac sam...
no takie to porąbane to jest.....

wiem ze nie pocieszy cie to tak bardzo ze masz ...bo tutaj tylko piszemy,,,,a czlowiek chce czasem po prostu usiąść przy herbacie i pogadać....ale bedziemy cie wspierać..

Zgłoś nadużycie #50305 10 lutego 2016, 15:50

turboslimak Fajna mama

Tauriel napisał(a)

To niech maz jeszcze dzisiaj doleje, moze przyjdą skurcze ☺️ I podobno stymulacja sutków pozwala uwolnić oxytocyne wiec wieczór jest wasz 😎

no wlasnie nie wiem co z seksem bo marcoweczki radza ze jak czop odejdzie to nie bo o infekcje latwo....a ja dziś planowałam istne szalenstwo czyli lezenie jak kloda ;p

nosz jak ja nie lubie dotykania piersi ale czego nie robi sie dla oksytocyny :-)

Zgłoś nadużycie #50306 10 lutego 2016, 15:51

pepitka50 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

ale za to masz nas i tu możesz zawsze się wyżalić:*:* w sumie to Cię podziwiam że tak potrafisz chociaż mamie czy siostrze nie powiedzieć, ja to bym zaraz wypaplała no ale ja to taka pleciuga psakudna ;p czasami faktycznie lepiej zachować coś dla siebie ... na szczęście czas szybko leci także ciut ciut cierpliwości i będzie efekt miłości::*:*:*:*

Zgłoś nadużycie #50307 10 lutego 2016, 15:52

pepitka50 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

no wlasnie nie wiem co z seksem bo marcoweczki radza ze jak czop odejdzie to nie bo o infekcje latwo....a ja dziś planowałam istne szalenstwo czyli lezenie jak kloda ;p

nosz jak ja nie lubie dotykania piersi ale czego nie robi sie dla oksytocyny :-)

o matko a myślałam że tylko ja taki dziwoląg :) :) :)

Zgłoś nadużycie #50308 10 lutego 2016, 15:53

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

booze iza tak mi cie szkoda....a masz to na calym cieele /twarzy czy tylko w konkretnych miejscach>
?? ?

znajma moja boryka sie tez z luszczyca i tez etapy ma rozne raz lepiej raz gorzej....ale potrafi jej platami skura schodzic...nie wiem czego ona uzywa ale ladnie zaleczyla..

ręce,nogi, i na tułowi już mniej. No i często pojawiaj się na głowie co swędzi że masakra,ale posmaruję płynem 3 razy i schodzi... wolałabym mieć na tułowiu niż na tych rękach i nogach. na twarzy dzięki Bogu nie mam,bo jakby mi na twarzy wyszło to tylko kominiarka by mi została albo siedzenie w ciemnej piwnicy... U mnie teraz nie ma tych łusek za wiele ale są bardzo czerwone plamki :-/

Zgłoś nadużycie #50309 10 lutego 2016, 15:57

izabela23 Supermama

pepitka50 napisał(a)

ale za to masz nas i tu możesz zawsze się wyżalić:*:* w sumie to Cię podziwiam że tak potrafisz chociaż mamie czy siostrze nie powiedzieć, ja to bym zaraz wypaplała no ale ja to taka pleciuga psakudna ;p czasami faktycznie lepiej zachować coś dla siebie ... na szczęście czas szybko leci także ciut ciut cierpliwości i będzie efekt miłości::*:*:*:*

ja bym mamie i siostrze od razu wygadała,ale mąż nie chce na razie mówić to chcę uszanować jego decyzję,bo nawet jakbym w tajemnicy powidziała to jakby którejś się wymkło to by może zły był że powiedziałam, no podjęliśmy na razie taką decyzję i skoro nie chce to nie będę mówiła :) ale totylko na razie,bo nie chcemy się stresować pytaniami a co teraz, a co to punkcja, transfer itd

Zgłoś nadużycie #50310 10 lutego 2016, 16:58

Leena Fajna mama
Pepitka ale Ty chudzinka z małym brxuszkiem!! Ja to mam większy no i ważę 10 kg więcej ...
Włosy masz w porządku ;)

No to ja druga w kolejce ? Oczywiście nie licząc Paoli i Ślimaka ...lol... nieźle :D

Slimaku padłam jak przeczytałam o tornadzie hahaha :P z tym cyckami to tez tak mam i tez zawsze myślałam że jestem dziwna ze nie lubię jak się mnie tam "mietosi " :P

Iza może to chwilowe i Ci zaraz przejdzie ? A ze rąk głupio spytam - tego płynu co nasz na głowę nie możesz użyć na rękach i nogach ?