Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50251 10 lutego 2016, 10:57

Leena Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Biedna,ale pomyśl,że to już niedługo potrwa :)  
A z tą cholestazą to dziwne,bo co odpuściłaby od tak sobie ?? mam nadzieję,że lekarka się myli... 
Leena mi na zgagę pomagało jedzenie migdałów. Sama na sobie sprawdziłam. o ananasie nie słyszałam,

Dziękuję Kochana :* migdały tez jem ale działają gdy popije mlekiem ciepłym a to prowadzi do wzdęc :P w nocy ratuje się Rennie :(

No właśnie ona tez nie rozumie jak ta choroba mogła sama ustapic. Fakt, przeszłam na dietę wątrobowa i po niej ładne wyniki a do tego wyeliminowałam wit C z diety i przestało swedziec... nie wiem sama :( grunt ze chce kontrolować to lepiej niż by miała olać :D

Ale Ty masz sny - rany !! Ale co do jednego się spełnią - niedługo będziesz w ciąży i ani się obejrzymy a będziesz rodzic ;)

Zgłoś nadużycie #50252 10 lutego 2016, 11:00

Leena Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Uasia masakra mała sie zakokosila takto podtrzymana ciaza minal 37 tydzien i prosze nic
Poodkurzalam .. Gorąca kąpiel wzielam noi czekam az maz sie Wykapie i działamy
Ale nie zanosi sie ...by cos ruszyło ...

Monia82 :-( :-(

Slimaczku ruszyło ? Trzymam kciuki żeby Zosia sjuz chciała na swiat...a może Wy już na porodówce ... ??

Zgłoś nadużycie #50253 10 lutego 2016, 11:53

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

Slimaczku ruszyło ? Trzymam kciuki żeby Zosia sjuz chciała na swiat...a może Wy już na porodówce ... ??

sliamkowi właśnie odszedł czop :D więc czekamy na resztę :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50254 10 lutego 2016, 12:01

buka87 Supermama

motylek1909 napisał(a)

O cholerka! :) No to coś czuję że do końca tygodnia nie tylko Paola się rozpakuje!! :) ) Aż mam łzy wzruszenia że te bladzioszki na testach już wychodzą! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50255 10 lutego 2016, 12:42

staraczka33 Supermama
Hej :-)
Iza straszne masz te sny
O widze ze u Slimaka coś zaczyna sie dziac ale fajnie :-)

Zgłoś nadużycie #50256 10 lutego 2016, 12:52

Kaari Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Matko nie sądziłam, że sex jest aż tak skuteczny! :D super, to czekamy na wieści :)

Zgłoś nadużycie #50257 10 lutego 2016, 12:54

izabela23 Supermama

motylek1909 napisał(a)

oo to czekamy na Zosię :)

A ja się podłamałam moja łuszczyca zamiast odpuszczać nabrała na sile :( już zaczynało schodzić a teraz pojawił się kolejny wyrzut. Ryczeć mi się chce,bo nie mogę patrzeć na siebie,bo to jest obleśne! Niestety tak chyba reaguję na hormony, pierwszy wyrzut na całym ciele miałam po hormonach i teraz jak zaczęłam brać znowu hormony topowtórka z rozrywki... :(
Do tego żeby było ciekawiej przytyłam! mimo diety nie potrafię oprzeć się słodyczom to chyba też wina tych hormonów,ale dzisiaj zaczyna się post także postaram się wytrwać w moim postanowieniu...

Zgłoś nadużycie #50258 10 lutego 2016, 13:09

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

A ja się podłamałam moja łuszczyca zamiast odpuszczać nabrała na sile :( już zaczynało schodzić a teraz pojawił się kolejny wyrzut. Ryczeć mi się chce,bo nie mogę patrzeć na siebie,bo to jest obleśne! Niestety tak chyba reaguję na hormony, pierwszy wyrzut na całym ciele miałam po hormonach i teraz jak zaczęłam brać znowu hormony topowtórka z rozrywki... :(
Do tego żeby było ciekawiej przytyłam! mimo diety nie potrafię oprzeć się słodyczom to chyba też wina tych hormonów,ale dzisiaj zaczyna się post także postaram się wytrwać w moim postanowieniu...

Kurcze Iza przykro z tą luszczyca,a co do przytycia to napewno wina hormonow ja dowiedzialam sie ze od pol roku biore tabletki po ktorych przytylam bo to jakis steryd na dodatek te tabletki niewiadomo po co wiec je odstawilam

Zgłoś nadużycie #50259 10 lutego 2016, 13:15

kamila19880 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Przykro z ta łuszczyca napewno bardzo cieżko jest z tym żyć ja mam egzeme na dłoniach tez straszne cholerstwo. Nie raz tak swędzą ręce ze przez sen do krwi drapie krosty wypełnione płynem itp itd a moja praca jeszcze to zaognia i musze sterydy stosować
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50260 10 lutego 2016, 13:16

turboslimak Fajna mama
jestem.....bo jakims cudem miałam konto zablokowane....ciekawe kto robi takie psiukusy ;-)

motylek będzie dawał wam dziewczyny znać jakby co :-) !

czop odszedl w calosci....troche pocieklo wody...ale czekam na wiecej co sie zadzieje...

chcialabym zeby to juz było!!!!!

iza strasznie ci wsplczuje tej luszczycy.... :(
mozliwe ze nabralas od hormonów ale akurat waga to ty sie nie przejmuj ......zrzucisz po ciazy jesli to mialoby byc dlatego ze da ci to upragnione malenstwo to tyj. kuzwa tyj!

Zgłoś nadużycie #50261 10 lutego 2016, 13:17

Usiasia Fajna mama
Trzymam kciuki za Ciebie Slimaku. Chyba wczoraj wywołałam jej turbo poród telepatycznie :)

Iza bardzo ważne jest przy łuszczycy żeby się nie denerwować. Ale od hormonów tez mogą być wyrzuty większe. A leczysz coś ją czy tak żyje ona własnym życiem?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50262 10 lutego 2016, 13:21

kamila19880 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

jestem.....bo jakims cudem miałam konto zablokowane....ciekawe kto robi takie psiukusy ;-)

czop odszedl w calosci....troche pocieklo wody...ale czekam na wiecej co sie zadzieje...

mozliwe ze nabralas od hormonów ale akurat waga to ty sie nie przejmuj ......zrzucisz po ciazy jesli to mialoby byc dlatego ze da ci to upragnione malenstwo to tyj. kuzwa tyj!

Ja nie rodziłam i nie wiem co co chodzi jaki czop?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50263 10 lutego 2016, 13:29

turboslimak Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Trzymam kciuki za Ciebie Slimaku. Chyba wczoraj wywołałam jej turbo poród telepatycznie :)

Iza bardzo ważne jest przy łuszczycy żeby się nie denerwować. Ale od hormonów tez mogą być wyrzuty większe. A leczysz coś ją czy tak żyje ona własnym życiem?

no uasia oby tak było! oby dziś to był ten dzień.

racja przy alergiach skornych zdenerwawnie nasila...ale wezcie jak tu sie nie denerwowac jak sam widok drazni.... ?? ?

Zgłoś nadużycie #50264 10 lutego 2016, 13:29

izabela23 Supermama

Usiasia napisał(a)

Ja się nie denerwuję. Teraz jestem pewna,że to wina leków hormonalnych,bo kiedyś miałam kilka pojedyńczych plamek a potem brałam tabl hormonalne i wtedy pamiętam nastąpił pierwszy wyrzut i od tamtej pory się utrzymuje. :( teraz przestałam nawet nabiał jeść bo podobno pomaga przy łuszczycy i nic chwilowo zaczęło blednąć,a kilka dni temu nastąpił wyrzut :( i wczoraj poskładałam fakty i wiem,że to przez hormony,bo dziwny zbieg okoliczności byłby,że wtedy był wyrzut i teraz znowu nie sadzisz?

Leczę to i mam już dość,bo ciągle smaruję się maśćmi a one gówno dają (za przeproszeniem). Lekarka nie chciała dać mi maści ze sterydami,ale teraz jeśli nie zajdę w ciążę to powiem niech mi daje te maści sterydowe.
Używam 3 maśći.
Rano maść, wieczorem maść,którą muszę po godzinie zmyć i po zmyciu nałożyć 3 maść i to wszystko guzik daje

Zgłoś nadużycie #50265 10 lutego 2016, 13:30

Leena Fajna mama

turboslimak napisał(a)

No to trzymam kciuki za szybki, jak najmniej bolesny porod bez komplikacji. Ojejku jejku czekamy na Zosie. Sama sie az podekscytowalam :D zapamietam o tym seksie w razie gdyby moj porod sie opoznial :P

Zgłoś nadużycie #50266 10 lutego 2016, 13:30

staraczka33 Supermama
Slimaku dziekujemy ze sie odezwalas,czekamy na dalsze wiesci trzymam kciuki zeby Zosienka szybko i bezproblemowo przyszla na ten swiat :-)

Zgłoś nadużycie #50267 10 lutego 2016, 13:30

jadzia Fajna mama
Turbo no to czekamy mnie czop odszedł dzien wczesniej potem seksik był i poród. czekamy na rozwój akcji tylko badz cierpliwa bo czasem mozna bez czopa ( korek,jakby tkanka podobna do śluzu lepkiego, większej ilości, która zabezpiecza kanał rodny przed dostaniem się tam bakterii itp.)jakiś czas jeszcze chodzić. Monia napisz co tam u Ciebie?
Turbo jak tam męzu współpracował ładnie?

Zgłoś nadużycie #50268 10 lutego 2016, 13:32

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

O nie,nie,nie kochana nie mogę wychodzić z założenia,że niedługo będę w ciąży to mogę się roztyć... Nie ma mowy muszę się zaprzeć i dbać o siebie bo jak dopuszczę się nadwagi to będzie to utrudniało leczenie,a niestety kilogramy które mi wskoczyły to skutek obżarstwa!

Mam nadzieję,żę dzisiaj spotkasz się z Zosią ;)

Zgłoś nadużycie #50269 10 lutego 2016, 13:35

Leena Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Ja się nie denerwuję. Teraz jestem pewna,że to wina leków hormonalnych,bo kiedyś miałam kilka pojedyńczych plamek a potem brałam tabl hormonalne i wtedy pamiętam nastąpił pierwszy wyrzut i od tamtej pory się utrzymuje. :( teraz przestałam nawet nabiał jeść bo podobno pomaga przy łuszczycy i nic chwilowo zaczęło blednąć,a kilka dni temu nastąpił wyrzut :( i wczoraj poskładałam fakty i wiem,że to przez hormony,bo dziwny zbieg okoliczności byłby,że wtedy był wyrzut i teraz znowu nie sadzisz?

Leczę to i mam już dość,bo ciągle smaruję się maśćmi a one gówno dają (za przeproszeniem). Lekarka nie chciała dać mi maści ze sterydami,ale teraz jeśli nie zajdę w ciążę to powiem niech mi daje te maści sterydowe.
Używam 3 maśći.
Rano maść, wieczorem maść,którą muszę po godzinie zmyć i po zmyciu nałożyć 3 maść i to wszystko guzik daje

Biedna Ty jestes Izunia :( bardzo Ci wspolczuje :( a moze pomoglby Ci ten olejek do skory atopowej z firmy Ziaja. Nie drogi a wlewa sie go np dwie nakretki do wody i lezy w tej wodzie i on ladnie lagodzi swiad i pokrywa cialo taka warstewka olejku. Mi pomogl przy cholestazie...

W sumie to jest dosc logiczne ze nasilenie moze byc od hormonow. Bo ja wyczytalam ze przy cholestazie, gdze watroba nie wyrabia przez hormony ( progesteron i estrogen) i dochodzi do zaburzenia jej pracy oraz swiadu. Poza tym jesli ktoras na to chorowala w ciazy to nie moze stosowac antykonceptow bo one moge spowodowac ponowne "uposledzeinie" pracy watroby...wiec mi sie wydaje ze masz racje z tymi hormonami :(

Z tym tyciem to naprawde pal licho jesli tylko nagroda ma byc Malenstwo :) zrzucisz gdy bedziesz karmic piersia wiec tym sie w ogole nie przejmuj.

Trzymaj sie dzielnie ...

Zgłoś nadużycie #50270 10 lutego 2016, 13:36

izabela23 Supermama
Nie mam jak wrzucić Wam fotki,bo byście wiedziały skąd ta moja frustracja! Podobno w ciąży łuszczyca ustępuje,mam nadzieję,że tak właśnie będzie. JA się po prostu wstydzę,bo założy krótkie spodenki czy koszulkę i każdy o kurde naprawdę ci wypieprzyło, albo o kurde a co Ci jest? uczulenie masz? pogryzło cię?