Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50231 9 lutego 2016, 19:04

tandem Supermama
pisałyście kiedyś o filmie 'moje 600 gramów'
zaczęłam oglądać
wzruszający, nawet gdy wszystko dobrze...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50232 9 lutego 2016, 19:06

buka87 Supermama

tandem napisał(a)

pisałyście kiedyś o filmie 'moje 600 gramów'
zaczęłam oglądać
wzruszający, nawet gdy wszystko dobrze...

Ja go nie mogę oglądać, za mocno na mnie działa, takie małe dzieciaczki, tyle czasu w szpitalu. Jak usłyszałam o tej Amelce(?) że sie urodziła w 23 tyg czyli jakbym urodzila teraz to wylaczylam i powiedzialam koniec!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50233 9 lutego 2016, 19:12

tandem Supermama

buka87 napisał(a)

Ja go nie mogę oglądać, za mocno na mnie działa, takie małe dzieciaczki, tyle czasu w szpitalu. Jak usłyszałam o tej Amelce(?) że sie urodziła w 23 tyg czyli jakbym urodzila teraz to wylaczylam i powiedzialam koniec!

właśnie widziałam jak się urodziła. rozumiem zupełnie. mi siostrzyczki umarły w 27tc... więc to trudne widzieć, takie maleństwa, ale nie mogę przestać patrzeć...

buka nie myśl o tym, będzie dobrze! i kruszynka pokaże się o czasie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50234 9 lutego 2016, 19:16

buka87 Supermama

tandem napisał(a)

właśnie widziałam jak się urodziła. rozumiem zupełnie. mi siostrzyczki umarły w 27tc... więc to trudne widzieć, takie maleństwa, ale nie mogę przestać patrzeć...

buka nie myśl o tym, będzie dobrze! i kruszynka pokaże się o czasie :)

Bardzo na to liczę! :) niech poczeka do później wiosny a najlepiej na dzień dziecka i zrobi mame taki prezent w postaci siebie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #50235 9 lutego 2016, 19:17

werkaa Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja podobnie jak Ty nie umiem tego oglądać :(
Jak widzę te dzieciaczki to mi łzy same płyną.

Zgłoś nadużycie #50236 9 lutego 2016, 19:52

turboslimak Fajna mama
tez próbowalam to ogladać...ale wysiadłam psychicznie...zbyt chyba wrażliwa jestem....

Zgłoś nadużycie #50237 9 lutego 2016, 20:02

Usiasia Fajna mama

turboslimak napisał(a)

tez próbowalam to ogladać...ale wysiadłam psychicznie...zbyt chyba wrażliwa jestem....

Turbo jak tam u Ciebie? Zapowiada się turbo poród czy jeszcze raczej spokojnie?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #50238 9 lutego 2016, 23:15

turboslimak Fajna mama

Usiasia napisał(a)

Turbo jak tam u Ciebie? Zapowiada się turbo poród czy jeszcze raczej spokojnie?

Uasia masakra mała sie zakokosila takto podtrzymana ciaza minal 37 tydzien i prosze nic
Poodkurzalam .. Gorąca kąpiel wzielam noi czekam az maz sie Wykapie i działamy
Ale nie zanosi sie ...by cos ruszyło ...

Monia82 :-( :-(

Zgłoś nadużycie #50239 9 lutego 2016, 23:41

tandem Supermama

turboslimak napisał(a)

Uasia masakra mała sie zakokosila takto podtrzymana ciaza minal 37 tydzien i prosze nic
Poodkurzalam .. Gorąca kąpiel wzielam noi czekam az maz sie Wykapie i działamy
Ale nie zanosi sie ...by cos ruszyło ...

Monia82 :-( :-(

a malinki? :)
cóż, wygląda, że musisz dać radę, bo jej tam wygodnie - dobrze ją rozumiem, bo sama siedziałam sobie u mamy 10 dni za długo i to głową w górę ;)

Zgłoś nadużycie #50240 10 lutego 2016, 0:15

sielanka Fajna mama
Ech no Turbo nie chce Cie martwic, ale wiekszosc pierwszych ciaz trwa dluzej niz 40 tygodni :/ a u Ciebie im szybciej tym lepiej, ze wzgledu na to krazenie... :( dzialajcie tam. Slyszalam, ze ananas pomaga wygonic dziecia z brzuszka. Nie wiem, czy to prawda, ale moze wcinaj profilaktycznie :p i na pilce se poskacz :)

Zgłoś nadużycie #50241 10 lutego 2016, 8:14

murron Supermama
Witam z rana,
ja na zjawie byłam wczoraj sama, bo męża zaczęło czyścić po wcześniejszej kawiarni.
Film dobry, ale mocno realistyczno - brutalny, świetne zdjęcia, ale obawiam się,  że Leo - pomimo super gry- znowu Oskara nie dostanie.
ale Zjawa do mojej trójcy ulubionych filmów z Leo nie trafiła
1. Krwawy diament
2. Incepcja/Wilk z Wall Street
3. Django

Zgłoś nadużycie #50242 10 lutego 2016, 8:49

jadzia Fajna mama
A ja bylam wczoraj na Planeta singli i powiem wam ze film mnie sie podobal. Taki babski. Bylysmy we cztery. Nie przeslodzony nie do konca romantyczny. Polecam. A dzis popielec. Czas modlitwy. Ide z mala do kosciola.

Zgłoś nadużycie #50243 10 lutego 2016, 8:50

murron Supermama

jadzia napisał(a)

A ja bylam wczoraj na Planeta singli i powiem wam ze film mnie sie podobal. Taki babski. Bylysmy we cztery. Nie przeslodzony nie do konca romantyczny. Polecam. A dzis popielec. Czas modlitwy. Ide z mala do kosciola.

właśnie też widziałam pozytywne recenzje :)

Zgłoś nadużycie #50244 10 lutego 2016, 8:58

tandem Supermama

jadzia napisał(a)

no właśnie, dlatego wczoraj poszliśmy jeszcze na chwilę potańczyć, ale słaba muzyka była, więc wyszliśmy o 23 a nie 24:00 :)

Zgłoś nadużycie #50245 10 lutego 2016, 9:34

izabela23 Supermama
Cześć.
Ludzie,co w tej mojej głowie się dzieje? Od kilku dni mam chore sny,aż się boję,bo u mnie zazwyczaj jak śnią się takie rzeczy to coś złego się dzieje. Śniło mi się,że rodziłam,a mój mąż wziąć SMYCZ i mówił,że włoży tam rękę,zawiąże i wtedy dziecko wyciągnie!!! nie zgodziłam się na to a jak urodziłam to mąż się wyparł,że to nie jego dziecko,bo jest zbyt "kudłate". Dzisiaj po raz pierwszy otworzyłam oczy i tak na poważnie pomyślałam: "kurde,przecież to może się nie udać",ale zaraz wyperswadowałam tę myśl.

MONIA, bardzo współczuję, nawet nie chcę myśleć co czujesz teraz...
Nadrobiłam i zapomniałam co komu napisać miałam ;) wybaczcie

Zgłoś nadużycie #50246 10 lutego 2016, 9:50

kiwi Fajna mama
Monia przykro mi jak znajdziesz troszkę siły to napisz nam co się dzieje co martwimy sie o Ciebie.
IZA mysle ze wynika to z Twoich przezyc. Sprawdzonym sposobem na nie pamiętanie snowu jest popatrzenie w okno zaraz po przebudzeniu.

Zgłoś nadużycie #50247 10 lutego 2016, 9:51

Kaari Fajna mama
Cześć :) Iza Ty to masz sny.! Choć ja dzisiaj tez mialam nieprzyjemne. Jeden z nich był taki ze byłam w kościele i nagle ksiądz zaczął na mnie krzyczeć, że mam z niego wyjść bo jak nie to nie udusi. Nie wiem skąd to się bierze.
Murron ja też bardzo lubię Leo choć na zjawe nie idę bo to chyba nie mój klimat. A krwawy diament muszę obejrzeć bo nie widziałam. Ja jeszcze lubię "złap mnie jeśli potrafisz".
Ja dziś chciałam iść na badania ale pada a parasolki nie mam bo mi ostatnio 2 polamalo :/ poczekam chwile może się uspokoi

Zgłoś nadużycie #50248 10 lutego 2016, 10:05

Leena Fajna mama
Dzień dobry
Ósmy miesiąc ciąży a ja co ? Znowu z rana wymiotuje...a rzuca mną jak liściem na wietrze :( wymiotów brak tylko w 7 miesiącu :(
Ale to to prszcz...byłam wczoraj u mojej gin która mi pow ze mam (miałam ?) Cholestaze ciążowa i zagadka jest skąd się wzięła i tak szybko zniknęła ... no i jutro znowu idę robić próby watrobowe... I stres powrócił :(
Zgaga mnie dobija ... juz nawet ananasa kupiłam bo podobno pomaga choć brzmi to nielogicznie... spr to dam znać ;)

Ale są i dobre wieści - Mala zdrowa, leży główka w dół i waży 1910 g ♡

Znowu mnie mdli :(

Zgłoś nadużycie #50249 10 lutego 2016, 10:22

izabela23 Supermama

Leena napisał(a)

Dzień dobry
Ósmy miesiąc ciąży a ja co ? Znowu z rana wymiotuje...a rzuca mną jak liściem na wietrze :( wymiotów brak tylko w 7 miesiącu :(
Ale to to prszcz...byłam wczoraj u mojej gin która mi pow ze mam (miałam ?) Cholestaze ciążowa i zagadka jest skąd się wzięła i tak szybko zniknęła ... no i jutro znowu idę robić próby watrobowe... I stres powrócił :(
Zgaga mnie dobija ... juz nawet ananasa kupiłam bo podobno pomaga choć brzmi to nielogicznie... spr to dam znać ;)
Ale są i dobre wieści - Mala zdrowa, leży główka w dół i waży 1910 g ♡
Znowu mnie mdli :(

Biedna,ale pomyśl,że to już niedługo potrwa :)  
A z tą cholestazą to dziwne,bo co odpuściłaby od tak sobie ?? mam nadzieję,że lekarka się myli... 
Leena mi na zgagę pomagało jedzenie migdałów. Sama na sobie sprawdziłam. o ananasie nie słyszałam,

Zgłoś nadużycie #50250 10 lutego 2016, 10:23

izabela23 Supermama

kiwi napisał(a)

Monia przykro mi jak znajdziesz troszkę siły to napisz nam co się dzieje co martwimy sie o Ciebie.
IZA mysle ze wynika to z Twoich przezyc. Sprawdzonym sposobem na nie pamiętanie snowu jest popatrzenie w okno zaraz po przebudzeniu.

to raczej wynika z tego,że zaczyna docierać do mnie że to już niedługo będzie to wszystko się działo ;)