Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50151 8 lutego 2016, 20:05

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Pepitka - jak optymistyczne.. że jeszcze tacy ludzie są !! Miło :-) :-)
Dobra karma :-)

Ja też baaardzo, bardzo kibicuję Marlunie, Izie, Tamdem, Staraczce, Kamili, Usiasi, Jadzi, Moni, Asequ, Kaari, Kiwi..

Moje bad. krwi słabe, ale płytki - beznadzieja, już tylko 100 (norma 150 000 - 450 tys.) ;-(

A mi ?? :P
Już pewnie się doczekać nie możesz? :D
Nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoją Różyczkę :)

Zgłoś nadużycie #50152 8 lutego 2016, 20:26

Paola_33 Supermama
Werka, jasne, ze Tobie też !!!!! Jeszcze jak !! Chciałabym oglądać wszystkie Wasze pociechy !!
(włosy nadal rude 😁)
Na pewno się namierzymy 😉
Jeszcze nie znam g. CC.
Zapytam w środę 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50153 8 lutego 2016, 20:28

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

motylek Świetny wózeczek, taki zgrabny :)
iza trzymam kciuki, by wysypka zniknęła; mój mąż też się ostatnio strasznie prorodzinny zrobił... nie wziął pod uwagę, że niedość, że ciąż trwa to i starania mogą trwać :( dobrze, że kolejne zastrzyki znosisz lepiej, do poniedziałku już niedaleko!
lidzia na pewno będzie dobrze, maluchy ruchliwe, ale stresu nie zazdroszczę... córka się zaangażuje na pewno małe dzidziusie to nie rybki :) pamiętam, jak miałam 10 lat urodziła się moja kuzynka, bardzo lubiłam się nią zajmować :)
monia będziemy pamiętać o kciukach w czasie rozprawy. no i egzaminu! :) Dobrze, że mężowi już powiedziałaś, zawsze to inaczej, może wesprzeć. Trzymam kciuki, by wyniki dali do ręki.
kiwi dziękuję za kciuki! :) jak często chodzisz na basen? ja wciąż po przeprowadzce nie ogarnęłam gdzie chodzić by popływać... wiem gdzie latem, bo bliziuteńko mam basen odkryty :)
sielanka szkoda, że nie do końca się dogadałaś w żłobku... myślisz, że nie ma już szans? może rzeczywiście powiedz, że uczulona?
marluna to chyba tak może być, że nic nie czujesz (nie mam doświadczenia :) ale my tu wszystkie trzymamy kciuki, więc musi być dobrze!
kamila hihi- płaszcz przyjaciel kobiety :) aha - i kopniak motywacyjny na ćwiczenia!
asaguarela co Ty robisz z tymi termometrami? trzymam kciuki za wytrwałość w ćwiczeniach :) ja zawsze wolałam mel B od Chodakowskiej, może się dziś zmotywuję :) W końcu też mam zdiagnozowaną niedoczynność, lekką bo lekką ale zawsze. I tak sobie tłumaczę, że to przez nią waga mi podskoczyła, ale przecież nie można tego zostawić samym tabletkom, hihi :) ja 172cm i pierwszy raz w życiu dobiłam właśnie do 70kg (praca? tarczyca? stres?) :( co mnie mega smuci... nie polecę chodakowskiej konkretnej, bo ja zawsze głównie o brzuch walczę
Paola 68 godzin to już zaraz! Dobrze, że Różyczka się rusza :) I wysypiaj się, korzystaj, póki możesz :) Chętnie bym wrzuciła fotki, ale nie mam czyich :D
turboslimak to w takim razie motywujemy do działań różnorodnych! słyszałam, że maliny są dobre, lubisz? :)
kaari bardzo dobrze, leniuchować też trzeba :)
basiaa02 witaj! a syn ile ma lat?
Leena trzymam kciuki, będzie dobrze, już tak blisko :)
Usiasia zwlekasz i zwlekasz, ale rozumiem i trzymam kciuki!
Właśnie policzyłam, że umowa kończy mi się w pracy grudzień 2017, więc każda ciąża teraz to już ryzyko, ech...

Tandem,no właśnie moja córa,z Chodkowskiej przeszla na Mel B ,mówi,że lepiej się jej ćwiczy 😉
Zobaczymy.
No ja właśnie też,w przeciągu 2 l. Przytylam jakieś 7,8 kg😐
Też największy problem to brzuch 😌

A co do termometru,to wyśliznął mi się z ręki,jak go chciałam zbić 😒

Został mi elek.,zapomniałam kupić dzisiaj,teraz się nie połapię zaś,testy owu od wczoraj wychodzą,jeszcze nie pozytywy ale blade są..

Zgłoś nadużycie #50154 8 lutego 2016, 20:30

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

U mnie bardzo źle :( Nie chcieli mi wysłać wyniku na maila, bo to ze skierowania. Rozmawiałam z kierowniczką i ją wyprosiłam, żeby mi podała... Beta hcg od piątku urosła zaledwie z 375 do 495, a progesteron wynosi tylko 9,46....

😞 cholercia😞,
Idziesz na USG w środę?

Zgłoś nadużycie #50155 8 lutego 2016, 20:36

asaguarela Fajna mama
Leena...masakra z tą tarczycą 😒

Nawet mi nie mów,nic Ci ćwiczenia nie pomogły ??
Ani dieta 😐,ojj bidulka,ciekawe czy mnie coś poleci

Zgłoś nadużycie #50156 8 lutego 2016, 21:06

motylek1909 Supermama
Co do tarczycy i Hashi - bardzo szybko przytyłam, a zrucić kilka chociaż kg przy max wysiłku i diecie baaaaardzo trudno :( ale liczę na to, że przy kp troszkę kilosów zleci... ;) hihi :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50157 8 lutego 2016, 21:10

Paola_33 Supermama
Jakaś śpiączka mnie dopadła. Chyba jak dziecko pójdę spać wcześniej 😒
Wy tez śpiące ??
Co myślicie o tych plytksch krwi (100 000) ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50158 8 lutego 2016, 21:13

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Werka, jasne, ze Tobie też !!!!! Jeszcze jak !! Chciałabym oglądać wszystkie Wasze pociechy !!
(włosy nadal rude 😁)
Na pewno się namierzymy 😉
Jeszcze nie znam g. CC.
Zapytam w środę 😊

Odpoczywaj póki jeszcze możesz :)
Bo niedługo będziesz miała trzy małe księżniczki w domku :D

Zgłoś nadużycie #50159 8 lutego 2016, 21:23

jadzia Fajna mama
Paola nie poradze nie znam sie...
Asa mnie przy niedoczynności ktora zaczelam leczyc udalo mi sie schudnac i nawet kiedy przestalam tak duzo cwiczyc jak na poczatku moja waga wzrosla ale tylko troszke i nie wrocilam navrazie do stanu sprzed odchudzania. Jesli uda Ci sie choc troche schudnac to juz to bedzie sukces tylko wytrwalosci... Ja gdybym biegala nadal tyle razy ile zakladalam toby m pewnie nieprzytyla

Zgłoś nadużycie #50160 8 lutego 2016, 21:35

turboslimak Fajna mama
bla bla bla proba dodoalo sie? cos nie dziala

Zgłoś nadużycie #50161 8 lutego 2016, 22:34

tandem Supermama
Dzięki dziewczyny za motywację :)
poćwiczyłam sobie z Mel B, a nie mając ciężarków pod ręką, wypożyczyłam mężowską butelkę wina, hihi ;)
dobrego wieczoru/nocy!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50162 8 lutego 2016, 22:35

kiwi Fajna mama
Paola dzięki za kciuki ja sie nie odchudzam tylko ćwicze żeby mie lepsza kondycje i jedrniejsze cialo :)
Tandem chodze raz w tyg musze dojechac do innego miasta
MONIA przykro mi ten progesteron jest za niski moze gdybys bralam dupka to moze to beta lepiej by rosla... ale to tylki gdybanie.

Zgłoś nadużycie #50163 8 lutego 2016, 22:57

sielanka Fajna mama
Pierwszy dzień nie starania się od 9 miesięcy... i tak się pokłóciliśmy, że bajka. On śpi, ja chlipię w rękaw. Ech...

Zgłoś nadużycie #50164 8 lutego 2016, 23:04

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

Dzięki dziewczyny za motywację :)
poćwiczyłam sobie z Mel B, a nie mając ciężarków pod ręką, wypożyczyłam mężowską butelkę wina, hihi ;)
dobrego wieczoru/nocy!

Brawo Ty 😄

Zgłoś nadużycie #50165 8 lutego 2016, 23:06

asaguarela Fajna mama

sielanka napisał(a)

Pierwszy dzień nie starania się od 9 miesięcy... i tak się pokłóciliśmy, że bajka. On śpi, ja chlipię w rękaw. Ech...

Ojj😞

Nie fajnie 😞
Jutro będzie lepiej 😉
My też,jakoś tak,od wczoraj ,nie możemy się dogadać 😐
Bez kłótni...ale tak jakoś..m😐

Zgłoś nadużycie #50166 8 lutego 2016, 23:08

asaguarela Fajna mama

jadzia napisał(a)

Paola nie poradze nie znam sie...
Asa mnie przy niedoczynności ktora zaczelam leczyc udalo mi sie schudnac i nawet kiedy przestalam tak duzo cwiczyc jak na poczatku moja waga wzrosla ale tylko troszke i nie wrocilam navrazie do stanu sprzed odchudzania. Jesli uda Ci sie choc troche schudnac to juz to bedzie sukces tylko wytrwalosci... Ja gdybym biegala nadal tyle razy ile zakladalam toby m pewnie nieprzytyla

No to super 😊,mam nadzieję,że i mnie wyjdzie na dobre 😊

Zgłoś nadużycie #50167 8 lutego 2016, 23:13

tandem Supermama
kiwi dziękuję! Twoje wyznanie jest bardzo motywujące, skoro mam bliżej, to przecież dam radę! :) basen kochałam, dawno nie praktykowałam, a dla kręgosłupa baardzo się przyda ;)

asaguarela dziękuję :)

sielanka tak to bywa, ale nie martw się, na pewno będzie dobrze, ostatnio dużo stresu macie, praca, żłobek, gdzieś musi on znaleźć ujście. trzymaj się!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50168 9 lutego 2016, 4:38

PaulaG Fajna mama
Sielanka co się stało ? O co poszlo ? Biedna ❤❤

Zgłoś nadużycie #50169 9 lutego 2016, 5:06

turboslimak Fajna mama
Tandem uwielbiam basen ale u nas jest taki syf ze szok
Myslslam zeby iść na basen teraz ale moj gada ze infekcje
Ale moze odciazyloby mi to kręgosłup to silniejsze ode mnie

Sielanka nie płacz kochana- ech ci faceci z nimi zle bez nich gorzej

Ps wiesz ze kubeczki do karmienia nie tak łatwo dostać? Ale u mnie jest hurtownia dla dzieci i tylko w niej to jest :-) maz powiedział ze woli dokarmiać kubeczkiem!
Gdyby nie ty spieprzylabym sobie karmienie ...

Zgłoś nadużycie #50170 9 lutego 2016, 5:17

staraczka33 Supermama
Sielanka ech ci faceci :-(
Slimak spac nie mozesz?juz niedlugo wytrzymasz