Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #50031 7 lutego 2016, 20:41

tandem Supermama
kamila ale atrakcje :) zdecydowanie wyglądasz bardzo zgrabnie, super, że wyjazd udany :)

angel powodzenia w pakowaniu i bezpiecznej podróży!

patrycja przykro mi...

marluna trzymam również kciuki za malutkie fasolki by za 9 miesięcy wyjrzały na drugą stronę brzucha!

turboslimak bardzo współczuję tych drętwień, życzę Ci by to zelżało, a środowe przedsięwzięcie zaowocowało szybką i maksymalnie niebolesną akcją, po której będziesz mogła się jak najlepiej wyspać! :)

paola super, że dziewczynki tak ładnie reagują, będzie na pewno radości co niemiara :)

my wczorajszą ostatkową imprezę przetańczyliśmy do 4, więc dziś było odsypianie :) wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że owu jest, więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. a jeśli nie, to chociaż żeby potem @ szybko przyszła, by mieć kolejną szansę!
dobrego wieczoru!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #50032 7 lutego 2016, 20:53

turboslimak Fajna mama

tandem napisał(a)

kamila ale atrakcje :) zdecydowanie wyglądasz bardzo zgrabnie, super, że wyjazd udany :)
angel powodzenia w pakowaniu i bezpiecznej podróży!
patrycja przykro mi...
marluna trzymam również kciuki za malutkie fasolki by za 9 miesięcy wyjrzały na drugą stronę brzucha!
turboslimak bardzo współczuję tych drętwień, życzę Ci by to zelżało, a środowe przedsięwzięcie zaowocowało szybką i maksymalnie niebolesną akcją, po której będziesz mogła się jak najlepiej wyspać! :)
paola super, że dziewczynki tak ładnie reagują, będzie na pewno radości co niemiara :)
my wczorajszą ostatkową imprezę przetańczyliśmy do 4, więc dziś było odsypianie :) wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że owu jest, więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. a jeśli nie, to chociaż żeby potem @ szybko przyszła, by mieć kolejną szansę!
dobrego wieczoru!

ja tez mam nadzieje na srode!
łał pamietam potancowki do bialego rana!!! fajnie ze sie wybawiliscie! akurat przed ciążą :-) hihih bo ja cos czuje ze ten cykl bedzie twoj!!!

Zgłoś nadużycie #50033 7 lutego 2016, 20:57

Paola_33 Supermama
Tandem, no to do ATAKUUU !!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50034 7 lutego 2016, 21:08

Paola_33 Supermama
Moje dzieci.. Obejrzały fragm. Star Warsów i wyśmiały matkę, ze straszne, bo Lord Vader to.. PROSIAK !!

Za to Mikolajek ( dla dzieci!).. straszy.. PAJĄKAMI.. I one się boja.. 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50035 7 lutego 2016, 23:09

motylek1909 Supermama
A my leniuchowalismy z polskimi serialami :)
Maz przywipzl karoce Filipa do domu (spacerowka zostala u rodzicow) :) i jakos tak,... nie moge sie doczekac! Licze na to, ze za 3 tyg bede jeczec na porodowce :) hihi :)
Jutro maz rano jedzie na warsztat, a na 13 do pracy... wiec do wieczorka.bede czekac na.niego. ale za.to po 17 kolezanka z pracy ma wpasc na.pogaduchy, to moze szybciej.czaszleci :)
Buba -chyba teraz Ty jestes w.kolejce do testowania, wiec zaciskam mocno kciuki za pozytyw!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #50036 8 lutego 2016, 0:04

Paola_33 Supermama
Miłego leżakowania, Motyl !!

A na pożegnanie z Różą.. Za 80 g.się rozłączamy...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50037 8 lutego 2016, 0:05

Paola_33 Supermama
Miłego leżakowania, Motyl !!

A na pożegnanie z Różą.. Za 80 g.się rozłączamy...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50038 8 lutego 2016, 5:30

staraczka33 Supermama
Hej
Cala niedziele nic nie robilam :-) a dzisiaj czas do pracy
Kamilka swietnie wygladasz wycieczka rewelacja
Angel szczesliwej podrozy
Pati przykro mi z powodu @
Tandem do boju!!! :-) :-) :-)
Motyl lez odpoczywaj juz nie dlugo :-)
Slimak ty tez juz niedlugo utulisz malucha ktory napewno wynagrodzi ci wszystkie bóle ktore teraz znosisz :-)
Weerka jak kregle?
Buba trzymam kciuki za test :-)
Jesli a napewno kogos pominelam to bardzo przepraszam :-)

Zgłoś nadużycie #50039 8 lutego 2016, 6:15

buba131 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A my leniuchowalismy z polskimi serialami :)

Maz przywipzl karoce Filipa do domu (spacerowka zostala u rodzicow) :) i jakos tak,... nie moge sie doczekac! Licze na to, ze za 3 tyg bede jeczec na porodowce :) hihi :)

Jutro maz rano jedzie na warsztat, a na 13 do pracy... wiec do wieczorka.bede czekac na.niego. ale za.to po 17 kolezanka z pracy ma wpasc na.pogaduchy, to moze szybciej.czaszleci :)

Buba -chyba teraz Ty jestes w.kolejce do testowania, wiec zaciskam mocno kciuki za pozytyw!!!

Chyba nie ma co bo znowu jakieś plamienia przed okresem i tak jest co cykl - czuje, że w tym właśnie może tkwić mój problem...

Zgłoś nadużycie #50040 8 lutego 2016, 7:54

turboslimak Fajna mama
MONIS82 robisz dzis bete ?? ?? ?? ?? ?? ?

sielanka jak zdrówko ?? ?

Zgłoś nadużycie #50041 8 lutego 2016, 7:56

turboslimak Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Hej
Cala niedziele nic nie robilam :-) a dzisiaj czas do pracy
Kamilka swietnie wygladasz wycieczka rewelacja
Angel szczesliwej podrozy
Pati przykro mi z powodu @
Tandem do boju!!! :-) :-) :-)
Motyl lez odpoczywaj juz nie dlugo :-)
Slimak ty tez juz niedlugo utulisz malucha ktory napewno wynagrodzi ci wszystkie bóle ktore teraz znosisz :-)
Weerka jak kregle?
Buba trzymam kciuki za test :-)
Jesli a napewno kogos pominelam to bardzo przepraszam :-)

i taki odpoczynek tez sie przydaje!!!!
wlasnie otworzylam lodówke by oblozyc rece lodem....patrze tu mam lody czekoladowe :D grycana!!!!!

na 9 jade na ktg i pobranie do szpitala- ostatanie dwa badania
ale jak wroce- zjem je! zjem zjem zjem! mniam mniam mniam zjem na sniadanie! :D :D

mottylek furka super ;-) jeszcze jakbys do niej posciel0-kocyk nowa minky wlozyla i zaprezentowala to byłaby bajka!!!

Zgłoś nadużycie #50042 8 lutego 2016, 8:12

staraczka33 Supermama
Mniam mniam mmmmm uwielbiam lody Grycana ale bakaliowe

Zgłoś nadużycie #50043 8 lutego 2016, 8:26

murron Supermama
a ja w tej ciąży jakoś nie mam ciągot na lody...
za to pomarańcza musi być minimum jedna wielka dziennie :)

Zgłoś nadużycie #50044 8 lutego 2016, 8:40

sielanka Fajna mama
Dzien dobry!
Chyba ominely mnie zdjecia od Motylka :(
Ja juz prawie zdrowa, za to Weronika ma coraz gorszy katar :/ mam nadzieje, ze szybko sie wyleczy i zaczniemy adaptacje w zlobku. Nie odzywalam sie bo mielismy sporo do przemyslenia i troche mnie to zdolowalo. Robimy przerwe w staraniach do odwolania, zachodzenie teraz w ciaze byloby glupota, ze wzgledu na prace. Takze w 2016 roku mama nie bede, na poczatku 2017 tez na pewno nie. Za Was wszystkie trzymam kciuki, zeby jeszcze jak najwiecej z Was zalapalo sie na 2016! Zostane na razie z Wami, bo sie przywiazalam, moge?

Zgłoś nadużycie #50045 8 lutego 2016, 8:47

Paola_33 Supermama
Sielanka - zdrowia dla Weroniki!!

Ja na ost.bad. morf. Zlecili mi w szp. fibrynogen, jakby sami nie mogli 😒
I w sr.tez nie wiem po co mnie ściągają..
Ale mus to mus..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50046 8 lutego 2016, 8:48

murron Supermama

sielanka napisał(a)

Dzien dobry!
Chyba ominely mnie zdjecia od Motylka :(
Ja juz prawie zdrowa, za to Weronika ma coraz gorszy katar :/ mam nadzieje, ze szybko sie wyleczy i zaczniemy adaptacje w zlobku. Nie odzywalam sie bo mielismy sporo do przemyslenia i troche mnie to zdolowalo. Robimy przerwe w staraniach do odwolania, zachodzenie teraz w ciaze byloby glupota, ze wzgledu na prace. Takze w 2016 roku mama nie bede, na poczatku 2017 tez na pewno nie. Za Was wszystkie trzymam kciuki, zeby jeszcze jak najwiecej z Was zalapalo sie na 2016! Zostane na razie z Wami, bo sie przywiazalam, moge?

Zostawaj, decyzję rozumiem.
Zdrówka dla całej rodzinki!

Zgłoś nadużycie #50047 8 lutego 2016, 9:00

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Cześć Kochane :) Ja czytam Was cały czas,ale jakoś nie mam weny pisać.Po pierwsze to przeszłam strasznie kilka dni po badaniach prenatalnych gdzie nie mogli znaleźć kości nosowej jednego z maluchów,powiedzieli że jest ryzyko wady genetycznej zespołu Downa.Ale moja pani doktor skierowała mnie do Kliniki w Krakowie i tam lekarz po 50 min USG znalazł kość nosową i stwierdził że jest w porządku...chociaż był wredny strasznie.Teraz znowu wyszedł mi cukier podwyższony i robiłam test obciążenia glukozą...wyszedł kiepsko,trochę ponad normę i mam trzymać dietę. Kiepsko to widzę :( Turbo,Paola,Motylku i wszystkie kobietki na wylocie życzę Wam szczęśliwego rozwiązania,bo już nie długo spotkacie się ze swoimi maluszkami :) Starającym się życzę szybciutkiego zaciążenia!!! A Marluna coś tu doczytuje że możliwe że będą bliźniaki u Ciebie :D SUPER !!! Były by już drugie forumowe :) Który by to był tydzień? Tak poza tym kochane to nie wiem dokładnie co mogę jeść przy wysokim cukrze,jakie owoce,bo za nimi strasznie tęsknie,najbardziej za mandarynkami i pomarańczami :( Buuuuu

Zgłoś nadużycie #50048 8 lutego 2016, 9:33

kamila19880 Fajna mama
lidzia ale u cb zasuwa, juz 14 tydzien a mialam wrażenie ze dopiero zaszlas.... zanim sie obejrzymy bedziesz rodzic ;) dobrze zze wszystko ok wyszlo
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #50049 8 lutego 2016, 9:37

Paola_33 Supermama
Lidzia, mi przy cukrzycy zabronili tylko arbuzów winogron i buraków. Oczywiście najlepiej unikaj słodyczy.
Da się przejść..
Przykro mi ze miałaś takie stresujące isg 😒
Najważniejsze, ze dzieci zdrowe !!
Odpoczywaj póki możesz bo potem jak w fabryce przy taśmie 😁

Ja dzisiaj wymiotłam - zapomniałam kluczy zabrsc do domu i rozbijam się tax.bo musiałam do pracy małża jechac 😆 Roztargnienie - level najwyższy!!

A za bad.fibrynogenu płacę 😒 15 zl. 😒
Bad. poprzednie w miarę, tylko płytki krwi chu*owe 100..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #50050 8 lutego 2016, 9:47

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Noo to prawda i mam teraz wizyty co chwilkę,raz w Krakowie,potem u swojej gin,potem znowu Kraków itp. Ale zasuwa mi czas szybko...