Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49951 6 lutego 2016, 13:38

stencel_ka Fajna mama

sielanka napisał(a)

Motylku super brzuszek :) jeszcze chwila i sie go pozbedziesz :p

U mnie cykl na straty, zostala 1 szansa na 2016. Wyglada na to, ze owu jednak byla wczoraj, a szans na serduszkowanie nie bylo, bo oboje zdychamy. Nie wiem, co z tymi moimi cyklami, zawsze owu w 21 d.c. a teraz w 10? :o
Musimy zreszta pogadac z moim, czy nie byloby dobrze przerwac starania na kilka miesiecy, skoro mam nowa prace...

Kurczę, jeśli faktycznie te ostatnie cykle się tak skróciły to może organizm daje jakiś sygnał żeby się przebadać ?? Sielanka myślę że jak praca Cię wciągnie to raz dwa zafasolisz. Ja nie zapomnę pierwszego dnia w pracy po macierzyńskim....rano poleciałam siknęłam na test a tam dwie kreseczki :)

Zgłoś nadużycie #49952 6 lutego 2016, 13:39

izabela23 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Zaciskam za Ciebie mocno, mocno kciuki Iza. Mam nadzieję że pożegnasz tą @ na dłuuugi okres. Kiedy jest szansa na transfer ?? Bo rozumiem że na razie stymulacja hormonalna ??

kochana na razie jestem jeszcze w trakcie wyciszania gonapeptylem, także to jeszcze nawet nie jest stymulacja. 15 lutego mam wizytę u lekarza i wtedy dpoeiro rozpocznę tą właściwą stymulację, także z moich obliczeń wynika,że transfer może być dopiero na początku marca... wszystko zależy od tego jak będę się stymulowała...

Zgłoś nadużycie #49953 6 lutego 2016, 13:41

stencel_ka Fajna mama

jadzia napisał(a)

Sielanka robiłaś testy owu, skąd wiesz ze cykl na straty? Ja kiedyś myslałam ze w 9 dc była owu a ona byla24 dc wiec jeszcze nic straconego. Poza tym jak zajmiesz się pracą to dzidzius pojawi się szybciej niz myslisz. No chyba ze zaprzestaniecie starań.
A mnie nawet nie chce sie serduszkować dobrze ze jeszcze mam koncówkę okresu. Ide niby do nowego gina ale ja po prostu biję się tej wizyty, boje sie ze sie znów rozczaruje, albo nie daj Boze bede musiała zrobic przerwę w staraniach przez ta cytomegalie. Wiem ze moje obawy to są nieco nawyrost ale kurde jakoś brak zaufania mam, wkurza mnie ze tak jestem traktowana. Ide prywatnie ale nie daje mi to jakoś pewności ze jakość usług bedzie na wysokim poziomie. Powiem wam ze ten nowy cykl nie daje mi nadziei tak jak zwykle tylko przekonanie ze pewnie znów sie nie uda.

Jadzka, Ty tu kobito nie pitol że u Ciebie coś nie tak z badaniami. Turbo dobrze pisze, zakładaj firankę, i co drugi dzień męża gwałć, jak tylko @ się skończy...O tych testach owulacyjnych i termometrach zapomnij. Moja rada dla Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #49954 6 lutego 2016, 13:41

izabela23 Supermama

Usiasia napisał(a)

Iza grudzień tez dobry ;) no i jeszcze 2016 rok. Trzymam kciuki za Ciebie.

Tak naprawdę to bez znaczenia czy listopad czy grudzień ;) najważniejsze żeby w końcu się udało,a jaki miesiąc na rodzenie to już najmniej ważne :)

Zgłoś nadużycie #49955 6 lutego 2016, 13:44

stencel_ka Fajna mama
Usiasia nie skusisz się na testa ?? :)

Zgłoś nadużycie #49956 6 lutego 2016, 13:46

stencel_ka Fajna mama
No i Monia kochana....Trzymam kciuki i mam nadzieję że nosisz tam w brzuszku małą słodziutką papryczkę :) Kiedy wizyta u gin ?? I który wypada Ci tydz ciąży ?? Może już coś na usg będzie widać ?? Oby oby i do Ciebie wreszcie uśmiechnął się los :) Ja chyba bym ten duphaston jednak łykała....

Zgłoś nadużycie #49957 6 lutego 2016, 14:04

jadzia Fajna mama
Stencel_ka dzieki takiego argumentu mnie trzeba bylo. Dobrze ze was mam, juz nie marudze.!!!

Zgłoś nadużycie #49958 6 lutego 2016, 14:12

staraczka33 Supermama
Motylek piękny brzusio😊

Zgłoś nadużycie #49959 6 lutego 2016, 14:13

staraczka33 Supermama
Jadzia duzo❤❤❤ ma być i bez marudzenia!

Zgłoś nadużycie #49960 6 lutego 2016, 14:25

sielanka Fajna mama

stencel_ka napisał(a)

Kurczę, jeśli faktycznie te ostatnie cykle się tak skróciły to może organizm daje jakiś sygnał żeby się przebadać ?? Sielanka myślę że jak praca Cię wciągnie to raz dwa zafasolisz. Ja nie zapomnę pierwszego dnia w pracy po macierzyńskim....rano poleciałam siknęłam na test a tam dwie kreseczki :)

Stancel_ka wszystko zaczelo sie od mojego pozytywnego testu 4 cykle temu, wiec pomimo niskiej bety wtedy, domyslam sie, ze to bylo poronienie :( kolejny "cykl" trwal 21 dni. Nastepny 35, potem 31 i znowu chyba taki krotki bedzie. W dodatku po tamtym zdarzeniu rozjechaly mi sie hormony, wiec juz w ogole... ginekologicznie jest wszystko oi, to raczej moje kochane hashi daje mi w dupe.

Zgłoś nadużycie #49961 6 lutego 2016, 14:52

turboslimak Fajna mama
Dzień dobry kochane!!!

iza ale miałas sen.....straszne.... :(
fajnie ze wasza klinika na 3 miejscu to daje jeszcze wieksze nadzieje, musisz myslec pozytywnie.

jadzia? a z toba to co sie dzieje? mam przyjechac i ci włoić ? :D jeszcze nie zaczelas dobrze serduszkowac a juz zakladasz ze bedzie dupa :-) ja ciebie proszę : pooooodejdź no do plota jak mawiał kargul :D
zaloz firanke nie raz w tym cyklu i pozwol nam sie cieszyc dwoma kreskami po spoznionej @

sielanka bidulko wspolczuj ci chorby a ty zaraz zaczynasz prace! kuruj sie!!!!
moj maz zaczyna byc chory- wspaniale na ssam porod jeszcze mi sie rozchoruje i bedzie chory z mala siedzial?
nie mam gdzie go wyrzucic z domu...

a co u mnie- jak bole skurczowe miałam tak dupa nic....nic sie nie dzieje....na czworaka umylam podlogi sprzatam dom...posciel zmienilam...bede szorowac lazienke i nic :D moze ja cos przegapiłam hahaha ?? ?

rowniez chwale sie brzuchem skonczone 37+6 dni :-)

Zgłoś nadużycie #49962 6 lutego 2016, 15:01

turboslimak Fajna mama
ACHA! JADZIU KOCHANA!

TWOJA CYTOMEGALIA : wujek google: Przeciwciała IgG sugerują z kolei, że choroba została przebyta w przeszłości, a organizm wypracował sposób, który może okazać się skuteczny w walce z nawrotami choroby.

wiec nic tu nie kreśl - zadnych negatywnych scenariuszy tylko zrob wynik IGG jak wyjdzie ujemny bedzie znaczylo ze nie chorujesz!!!!!

a ty juz zakladasz najgorsze. Ciebie trzeba porzadnie sprać....sprać ci dupsko oooo!!! :-)

Zgłoś nadużycie #49963 6 lutego 2016, 17:08

werkaa Fajna mama

jadzia napisał(a)

Weerka i co idziesz do jakiego gina w lutym? Na pewno zdam recenzze zmojej wizyty w piatek w profamili . A. Ty nie hcesz iść gdzies prywatnie?

Poczekam na Twoją relację i zdecyduję :)
A ja dzisiaj nie do życia jest mi tak niedobrze do tego jeszcze zawroty głowy masakra :(
Ale tu cisza.

Zgłoś nadużycie #49964 6 lutego 2016, 17:24

asaguarela Fajna mama
Cześć dziewczyny,ja na szczęście już po pracy,..,po obiadku (późnym)...troszkę odpocząć i do ćwiczeń...

Chociaż głowy nie mam 😞
Pamiętacie,jak pisałam,że mnie głupie sny męczą...
Że zębami plułam...,wczoraj w nocy zmarł mąż mojej kuzynki...
Ehh... 😞

Zgłoś nadużycie #49965 6 lutego 2016, 17:24

angel Fajna mama
Witam sie i ja jutro lub w poniedzialek wyjerzdzamy do pl na pogrzeb moja babcia dzis rano odeszla ona poczesci mnie wychowala wiec to bardzo trudne. Moze uda mi sie jakies badania porobic jak juz tam bede.

Zgłoś nadużycie #49966 6 lutego 2016, 17:38

asaguarela Fajna mama

angel napisał(a)

Witam sie i ja jutro lub w poniedzialek wyjerzdzamy do pl na pogrzeb moja babcia dzis rano odeszla ona poczesci mnie wychowala wiec to bardzo trudne. Moze uda mi sie jakies badania porobic jak juz tam bede.

Przykro mi Angel 😞
Wyrazy współczucia..

Zgłoś nadużycie #49967 6 lutego 2016, 17:54

tandem Supermama
asaguarela, angel współczuję, co to za czas, że ludzie tak odchodzą... dużo sił! i oby angel udało Ci się chociaż badania zrobić

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49968 6 lutego 2016, 18:07

murron Supermama
Angel bardzo współczuję.
Asa takie właściwości podobno mają sny z zębami, współczuję.
Turbo brzusio zacny, a tak z ciekawości jaki macie wózek?
Asa Ty w końcu sobie odpoczniesz i bardzo CI kibicuje z ćwiczeniami, poćwicz za mnie.
My dziś z Ninką pojechaliśmy na spacer po Starówce a tam manifa antyimgrancka więc szybko uciekaliśmy.

Zgłoś nadużycie #49969 6 lutego 2016, 19:09

marluna Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny, ja tuz po transferze 2 zarodkow, trzeci w ostatniej chwili zatrzymal sie w rozwoju.Transfer byl o 9 a potem caly dzien przespalam.Moge powiedziec ze transer to nic przyjemnego troche bolalo bo chyba mialam zbyt pelny pecherz.W nadchodzacy wtorek mam przyjsc do kontroli a potem 15 go na bete.
Te dwa zarodki byly dobrze rozwiniete, i lekarz powiedzial ze sa spore szanse ze sie uda, podobnie prawila pani embriolog, wiec mam ogromna nadzieje.Jezeli nie to mamy jeszcze 4 zamrozone.

Aengel, Asa tak mi przykro trzymajcie sie, takie sprawy nie sa latwe.
Motylek sliczny brzuszek.

Zgłoś nadużycie #49970 6 lutego 2016, 19:11

buka87 Supermama

marluna napisał(a)

Witajcie dziewczyny, ja tuz po transferze 2 zarodkow, trzeci w ostatniej chwili zatrzymal sie w rozwoju.Transfer byl o 9 a potem caly dzien przespalam.Moge powiedziec ze transer to nic przyjemnego troche bolalo bo chyba mialam zbyt pelny pecherz.W nadchodzacy wtorek mam przyjsc do kontroli a potem 15 go na bete.
Te dwa zarodki byly dobrze rozwiniete, i lekarz powiedzial ze sa spore szanse ze sie uda, podobnie prawila pani embriolog, wiec mam ogromna nadzieje.Jezeli nie to mamy jeszcze 4 zamrozone.

Aengel, Asa tak mi przykro trzymajcie sie, takie sprawy nie sa latwe.
Motylek sliczny brzuszek.

Musi się udać! :) Jesteś oswojona z myślą, że mogą być bliźniaki ?? :) Trzymam mocno kciuki i oby 15.02 był dla Ciebie najszczęśliwszy!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...