Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49771 5 lutego 2016, 10:07

sielanka Fajna mama
Powitajcie korpo-szczura! Z koncem lutego zaczynam prace!

Zgłoś nadużycie #49772 5 lutego 2016, 10:08

kiwi Fajna mama
Tubo na ta przyjemność ;) na tylku dobra jest Procto glivenol do pytaj w aptece ale wydaje mi się ze mozna w ciazy.
Tandem ja nie bylam zadowolona z euthyro-u bralam 1 tab 25 później zmniejszyłam do 1/2 i odstawilam co tsh spadało zazywalam femibion z jodem i może to tez mialo wpływ na tsh. Ja się zle czulam milam problemy z koncentracja ogólnie tak jakbym stalo kolo siebie dziwne to uczucie i nie umiem opisac. Teraz tsh mialam 1,9 i wrócilam do femibion zbadam za miesiąc, dwa i zobaczymy czy rzeczywiście jod ma wplyw.
Monia daj znac co po wizyci
Marluna ciesz się ze Twoj objawy sie nie sprawdziay trzymam za Ciebie kciuki. Od teraz masz myslec pozytywnie albo tu zaglądać wtedy Dziewczyny przywolaja Cie do porządku :)

Dziewczyny Przepraszam za pytanie nie wiem czy jest na miejscu czy Podczas @ macie duzo takich ciemnych kawałków nie wiem jak to określić skrzep, tkanka?
Ja od wczoraj pije ziola ojca Grzegorza to moj ostatni pomysł żeby sie udalo bez ingerencji lekarzy :)

Zgłoś nadużycie #49773 5 lutego 2016, 10:08

sielanka Fajna mama
Motylku super wiesci! Teraz odpoczywaj w domku :D

Imagine witamy :)

Zgłoś nadużycie #49774 5 lutego 2016, 10:09

marluna Gotowa na wszystko
Sielanka, ale superrr, gratulacje!!!

Zgłoś nadużycie #49775 5 lutego 2016, 10:10

kiwi Fajna mama
Gratuluję Siekanka teraz i bejbik drugi bedzid raz dwa ;)
Motylku to b.dobre wiadomosc szpital to nic przyjemnego:/

Zgłoś nadużycie #49776 5 lutego 2016, 10:14

buka87 Supermama
Sielanka gratulacje! mam nadzieje, ze ta praca doda Ci skrzydeł! :)
Motylku bardzo dobre wieści :) ) Niech sobie Filipek siedzi grzecznie aż do Marca, zima, śniegi lepiej poczekac na słoneczko :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #49777 5 lutego 2016, 10:15

motylek1909 Supermama

sielanka napisał(a)

Powitajcie korpo-szczura! Z koncem lutego zaczynam prace!

Aaaaaa gratulacje! Same dobre wiesci z rana :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #49778 5 lutego 2016, 10:23

kamila19880 Fajna mama

kiwi napisał(a)

Tubo na ta przyjemność ;) na tylku dobra jest Procto glivenol do pytaj w aptece ale wydaje mi się ze mozna w ciazy.
Tandem ja nie bylam zadowolona z euthyro-u bralam 1 tab 25 później zmniejszyłam do 1/2 i odstawilam co tsh spadało zazywalam femibion z jodem i może to tez mialo wpływ na tsh. Ja się zle czulam milam problemy z koncentracja ogólnie tak jakbym stalo kolo siebie dziwne to uczucie i nie umiem opisac. Teraz tsh mialam 1,9 i wrócilam do femibion zbadam za miesiąc, dwa i zobaczymy czy rzeczywiście jod ma wplyw.
Marluna ciesz się ze Twoj objawy sie nie sprawdziay trzymam za Ciebie kciuki. Od teraz masz myslec pozytywnie albo tu zaglądać wtedy Dziewczyny przywolaja Cie do porządku :)

Dziewczyny Przepraszam za pytanie nie wiem czy jest na miejscu czy Podczas @ macie duzo takich ciemnych kawałków nie wiem jak to określić skrzep, tkanka?
Ja od wczoraj pije ziola ojca Grzegorza to moj ostatni pomysł żeby sie udalo bez ingerencji lekarzy :)

Ja nie mam skrzepów wogole kiedy jak miałam torbiele to pojawiały sie skrzepy a teraz czysto dama krew. Nawet teraz po poronieniu nie miałam skrzepów co dziwne .
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #49779 5 lutego 2016, 10:29

gusia85 Gotowa na wszystko
Sielanka brawo! :-) jestesmy z Ciebie dumne :-)

Kiwi ja czasami mialam takie skrzepki, galaretkowate, lekarz uspokaja ze o nic groznego :-)

Zgłoś nadużycie #49780 5 lutego 2016, 10:34

sielanka Fajna mama
Kiwi ja tez miewam skrzepy i przed ciaza tez mialam

Zgłoś nadużycie #49781 5 lutego 2016, 10:34

marluna Gotowa na wszystko

kiwi napisał(a)

Kiwi ja rowniez czasem w pierwszym dniu okresu mam skrzepy, nie jakies wielkie ale jednak.W klinice ginokologicznie zostalam zbadana skrupulatnie i nic wielkiego nie znalezli, wiec moze to nic szczegolneg, ale mysle ze warto poradzic sie gina.

Zgłoś nadużycie #49782 5 lutego 2016, 10:34

Paola_33 Supermama
Sielanka, suuper szczurku !!! Powodzenia i satysfakcji z pracy !!!!!!!!!!!

Marluna !! No, teraz uszy do góry.. i nogi !!!!!!!! Implantujesz !!!!!!!!

Ja jadę dopiero ustalać cc, Ślimak, spokojnie. ale i tak podniecające !!!
To trzymajcie kciuki za jakąś fajną datę - 9 - 11 lutego :-) :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49783 5 lutego 2016, 10:54

imagine Supermama
Gratuluje :* powodzenia !!!

Zgłoś nadużycie #49784 5 lutego 2016, 10:55

imagine Supermama
Paola , jak sie czujesz na końcówce ciąży :)

Zgłoś nadużycie #49785 5 lutego 2016, 10:57

mala2 Supermama
Elo :)

Ja to was chyba nigdy nie nadrobię ;) Co usiądę do kompa z nadzieją na ciekawą " lekturę " to zawsze gdzieś, coś ,ktoś ode mnie chce i jak wracam znowu naście stron ach...musiała bym chyba na samotne wakacje wyjechać aby na spokojnie to ogarnąć ;) I robić notatki co komu odpisać :P

Gusia o ile dobrze kojarzę to jest was 2 teraz super a twoja beta jak dla mnie piękna :)

Sielanak to gratuluje nowej posady :)

Motyle dobrze ,ze u was wszystko ok :)

Marluna trzymam kciuki :)

Jadzia a u ciebie co tam sie dzieję bo niby czytałam ale juz mi sie pomieszało ?Coś ci wyszło w badaniach tak?

Monia ach....trzymam bardzo mocno kciuki aby wszystko było u ciebie ok cokolwiek sie zdarzy...

Jeżeli o kimś nie wspomniałam to sorki ja już zapomniała co było na poprzedniej stronie a co dopiero dalej ;)

Zgłoś nadużycie #49786 5 lutego 2016, 11:01

Paola_33 Supermama
Witaj, Emilko, serdecznie witam :-) :-* Powodzenia, trzymam kciuki za Wasze starania !!! A jak ma imię Synek ??

Nieźle.. skoro czuję, że meta blisko, to i każdego humor lepszy !! Przy CC chyba będzie szampańsko - ekstatyczny :-D :-D
Gotowość 100 procentowa..!!
Baaa, już nawet piękny, elegancki wózek dla Nowej Córeczki zaokrętował :-) :-) A oto i on..
http://proimage.net.pl/web/kunert/volver/big/21czarny.jpg
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49787 5 lutego 2016, 11:13

mala2 Supermama
Paola ale gdybyś urodziła tego 14 jak dla mnie była by piękna data taka pełna czaru bo w końcu twoja maleńka jest symbolem waszej miłości a to dzień zakochanych :)

Zgłoś nadużycie #49788 5 lutego 2016, 11:16

Paola_33 Supermama
Ee, a my dziwaki nie chcemy 😁 Kazda poza 14 i 15 lepsza 😆
Strasznie jestem ciekawa..
I stęskniona za Paskudami 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49789 5 lutego 2016, 11:23

jadzia Fajna mama
Marluna dzieki. Ja właśnie idę do nowego gina w piątek 12. To zapytam o tą cytomegalie czy mam robić to drugie badanie, a jak mi powie ze nie to i tak to zrobię sobie prywatnie. Na razie mam wynik cyto igg z którego wynika ze przebyłam ja kiedyś. A toxo ujemne, p/ ciała przeciw kardiolipinie tez dobrze. No i prolaktyna za wysoka ale od 14 stycznia się lecze no i tsh już w normie bo jestem na euthyroxie. Tyle wiem i tyle ginowi powiem. Mam nadzieję ze wkońcu na jakiegoś konkreta trafie bo juz mam dosyć takich półśrodków. Ten pierwszy na prawde się chłopina stara, i wzbudził moje zaufanie tylko ze on na ta prolaktyne nic pewnie by mi nie dał a euthyrox kazał odstawić, wiec sama stwierdziłam ze chce kogos kto zajmie się i moimi hormonami i mną konkretnie.

Zgłoś nadużycie #49790 5 lutego 2016, 11:43

imagine Supermama
Paola , moj trzylatek ma na imię Fabian. Mały przedszkolak :*