Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49511 3 lutego 2016, 9:26

murron Supermama

angel napisał(a)

Robione przez trzy dni a dzisiaj spadek tempki do 36.7 :-(

Angel ale to są na owulkę czy ciążowe?
bo ja na tym ostatnim kreskę widzę.

Zgłoś nadużycie #49512 3 lutego 2016, 9:40

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

Aaaaa wiecie co? :D Dorwałam mojego starego lapka, którego używałam w ciąży i muszę się podzielić :D
Motylku oczekiwanie na sn jest ciężkie, wiem, roznosiło mnie. Ale pamiętaj, że oksytocytocyna i masaż w postaci skurczy stymuluje malucha przy porodzie i jest on bardzo ważny dla dziecka. Także nie ma tego złego. No i jest niespodziankaaaa :D Kocham niespodzianki :D

aaaaaaaaaaa ja ci juz pisalam ze to photoshop hihihih az niewiarygodne!!!!!!!!
zgadzam sie z sielanka angel...ja tez widze druga kreske na trzecim tescie!!!!

Zgłoś nadużycie #49513 3 lutego 2016, 9:55

marluna Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny, u mnie nie ciekawie sie dzien zaczal.Dzwonila embrilog nasze zarodki rozwijaja sie rowno, ale raczej nie wygladaja dobrze.Ma jeszcze przedzwonic w piatek i dac znac czy ewentualny tranwer bedzie czy tez nie.Na moje przeczucia oni juz wiedza ze nici z transweru bo profesorek robiacy mi punkcje w poniedzialek mowil o transwerze w srode czyli dzis.Wolalabym zeby powiedzieli przykro nam niz mam jeszcze czekac na wyrok dwa dni
Trudne to wszystko, skladam powoli bron, nie mam sily.Z pewniscia nastepnej procedyry nie bedzie bo to by mnie zabilo i tak jestem pol zywa juz.

Angel ja widze na trzecim tescie kreske.

Zgłoś nadużycie #49514 3 lutego 2016, 10:03

turboslimak Fajna mama

marluna napisał(a)

Witajcie dziewczyny, u mnie nie ciekawie sie dzien zaczal.Dzwonila embrilog nasze zarodki rozwijaja sie rowno, ale raczej nie wygladaja dobrze.Ma jeszcze przedzwonic w piatek i dac znac czy ewentualny tranwer bedzie czy tez nie.Na moje przeczucia oni juz wiedza ze nici z transweru bo profesorek robiacy mi punkcje w poniedzialek mowil o transwerze w srode czyli dzis.Wolalabym zeby powiedzieli przykro nam niz mam jeszcze czekac na wyrok dwa dni
Trudne to wszystko, skladam powoli bron, nie mam sily.Z pewniscia nastepnej procedyry nie bedzie bo to by mnie zabilo i tak jestem pol zywa juz.

Angel ja widze na trzecim tescie kreske.

czekaja wiec nie wszystko jeszcze przesądzone. i dobrze ze czekaja do konca widza ze twoje zarodki walcza bo najltwiej machnac reka i zalozyc ze dupa bedzie z tego wszystkiego zadzownic do pacjentki i powiedziec przykro nam.
uwazam ze super maja podejscie.
wiem ze czekanie jest najgorsze :(

Zgłoś nadużycie #49515 3 lutego 2016, 10:05

tandem Supermama
http://www.clearblue.com/pl/kompaktowy-test-ciazowy-clearblue.php to chyba ciążowe jednak? ja też widzę kreskę

marluna, jeszcze nie wiadomo, nie nastawiaj się na najgorsze, może się jednak udać, dam im czas :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49516 3 lutego 2016, 10:09

sielanka Fajna mama
Marluna, skoro czekaja, to znaczy, ze sa szanse. Uwierz mi, ze oni maja tyle pacjentek, ze raczej nie bawia sie w owijanie w bawelne. Takze czekaj grzecznie, zapal swieczki za zarodki badz dobrwj mysli!

Zgłoś nadużycie #49517 3 lutego 2016, 10:10

tandem napisał(a)

http://www.clearblue.com/pl/kompaktowy-test-ciazowy-clearblue.php to chyba ciążowe jednak? ja też widzę kreskę

marluna, jeszcze nie wiadomo, nie nastawiaj się na najgorsze, może się jednak udać, dam im czas :)

Ja jestem urodzona pesymistka, wiec nastawiam sie na najgorsze i ta sobata na transwer mi nie pasuje bo w sumie w klinice robi sie rylko rzeczy niezbedne w sobote takie ktorych nie da sie zrobic wczesniej lub orzelozyc na po niedzieli.
Na domiar zlego mam urlop, i tak bedac sama w domu nie wiem czego sie czepic by zajac glowe.
Przepraszam ze tak tu zasmucam dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #49518 3 lutego 2016, 10:13

tandem Supermama
marluna nie przepraszaj, nie zasmucasz, tu same waleczne dziewczyny i w tej walce się wspieramy; pisz, tak będzie Ci łatwiej niż tłumić w sobie.
czym zająć głowę w takiej sytuacji? nie wiem... ja bym sprzątała, piekła, oglądała filmy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49519 3 lutego 2016, 10:14

sielanka napisał(a)

Marluna, skoro czekaja, to znaczy, ze sa szanse. Uwierz mi, ze oni maja tyle pacjentek, ze raczej nie bawia sie w owijanie w bawelne. Takze czekaj grzecznie, zapal swieczki za zarodki badz dobrwj mysli!

Dzieki Sielanka w symie to co napisalas brzmi logicznie, i podnosi na duchu.
Musze dodac ze twoj brzuszek ciazowy wyglal slicznie na zdjeciach, ktore wrzucilas.

Zgłoś nadużycie #49520 3 lutego 2016, 10:15

turboslimak Fajna mama

marluna napisał(a)

Ja jestem urodzona pesymistka, wiec nastawiam sie na najgorsze i ta sobata na transwer mi nie pasuje bo w sumie w klinice robi sie rylko rzeczy niezbedne w sobote takie ktorych nie da sie zrobic wczesniej lub orzelozyc na po niedzieli.
Na domiar zlego mam urlop, i tak bedac sama w domu nie wiem czego sie czepic by zajac glowe.
Przepraszam ze tak tu zasmucam dziewczyny.

no to ja sprzedaję ci wielkiego kopa! i masz się wziąć w garść i zacząć myśleć pozytywnie!
tyle zachodu i chcesz to przekreślić zanim nawet masz transfer?
Będziem płakać jak sie nie uda. a teraz czekaj , zajmij sie czymś miłym i już
bedzie dobrze :* calusek

Zgłoś nadużycie #49521 3 lutego 2016, 10:16

tandem napisał(a)

marluna nie przepraszaj, nie zasmucasz, tu same waleczne dziewczyny i w tej walce się wspieramy; pisz, tak będzie Ci łatwiej niż tłumić w sobie.
czym zająć głowę w takiej sytuacji? nie wiem... ja bym sprzątała, piekła, oglądała filmy :)

Mialam podobne pomysly ale czuje sie jak zablokowana kazde podjecie jakiejkolwiek czynnosci mnie drazni.Najlepiej schowalabym sie pod koldre i obudzila w piatek, tylkoze ja spac nie moge,eh

Zgłoś nadużycie #49522 3 lutego 2016, 10:25

motylek1909 Supermama

patrycja27 napisał(a)

Dziewczyny mam pytanie bo nie odlozylam jeszcze tej luteiny a temperatura 37.16 to puki jej nie odloze bedzie temperatura bedzie taka wysoka? Bo wczoraj mialam 37.01

luteina ma wpływ na tempkę, więc bardzo możliwe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #49523 3 lutego 2016, 10:27

motylek1909 Supermama

murron napisał(a)

a ja dziś przymusowo w domu, bo niania ma temperaturę, teść na trochę przyjedzie to popracuję.
u nas głowy urywa, ja Wam powiem/napiszę, że ja takiej dziwnej wietrznej pogody to za mojego życia nie pamiętam, a zaraz 32 kończę :)

u mnie też wiatr od wczoraj hula! i to jaki... jakaś taka brzydka, szara pogoda się zrobiła :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #49524 3 lutego 2016, 10:29

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

Cos wam pokaze to sa testy claublue bardzo czule

a na iostatnim są 2 kreski! :D

Zgłoś nadużycie #49525 3 lutego 2016, 10:30

tandem Supermama

marluna napisał(a)

Mialam podobne pomysly ale czuje sie jak zablokowana kazde podjecie jakiejkolwiek czynnosci mnie drazni.Najlepiej schowalabym sie pod koldre i obudzila w piatek, tylkoze ja spac nie moge,eh

o to ja mam tak samo, spać nie mogę, a jak głowa zajęta to już w ogóle, więc rozumiem...
trzeba odlecieć w 'inny świat' moze książka? albo jakiś tasiemcowy serial
tylko to niezdrowo :)

Zgłoś nadużycie #49526 3 lutego 2016, 10:32

motylek1909 Supermama
hej ho, ja już po śniadaniu... za godzinkę brat przyjedzie i zawiezie mnie do lekarza... zobaczymy co tam się dzieje, dziś w nocy przy każdym ruchu mialam skurcz :/

Zgłoś nadużycie #49527 3 lutego 2016, 10:47

motylek1909 napisał(a)

hej ho, ja już po śniadaniu... za godzinkę brat przyjedzie i zawiezie mnie do lekarza... zobaczymy co tam się dzieje, dziś w nocy przy każdym ruchu mialam skurcz :/

Motylek zycze wam zeby wszystko okazalo sie w porzadku, a niunia jeszcze chciala troszke pomieszkac w brzuszku u mamusi.

Zgłoś nadużycie #49528 3 lutego 2016, 10:49

turboslimak Fajna mama
monia82!!!!

przychodzi do mnie dziś listonosz daje mi paczkę...a ja do niego ,że na nic nie czekam!
pyta czy ja to ja mowię ze tak ;p

strasznie dziekuje ci za bodziaczki i za chustke dla maluszka!
śliczne! dziś wypiore ALE TY WIESZ ,ŻE NIE TRZEBA BYŁO!!!! :-) a liścik zostawiam na pamiatke i wsadzam do swojego magicznego pudełka gdzie przechowuję wszystkie kartki :)

Zgłoś nadużycie #49529 3 lutego 2016, 10:51

Leena Fajna mama
Dzien dobry,

Nie odzywalam sie bo walczylam z wysokim cisnieniem i bolem glowy :(

Wszytskim zafasolkowanym gratuluje a tym co sie nie udalo przesylam ciazowe wiruski zeby nastepny cykl byl dla was szczesliwy.

Motylku ciesze sie ze jestes juz w domku. Odpoczywaj i daj znac po wizycie co z tymi skurczami...

Ja mam pytanie odnosnie krzywej cukrowej 75 g. Na czczo wynik 86 ( w normie bo ponizej 92)
Po godzinie 202 ( ponad norme bo powyzej 180) i po 2 godzinach 117 ( znowu norma bo do 153 jest ok).
Dostalam skierowanie do diabetologa ale tak szczerze- mam sie czym martwic? czy ten drugi wynik moze swiadczyc o cukrzycy ciazowej skoro dwa pozostale a zwlaszcza ten ostatni jest prawidlowy? Na necie skupiaja sie na ostatnim wyniku czyli po 2 h a tu wyszlo ladnie...

Juz sama nie wiem :(

Zgłoś nadużycie #49530 3 lutego 2016, 11:01

turboslimak Fajna mama

Leena napisał(a)

Dzien dobry,

Nie odzywalam sie bo walczylam z wysokim cisnieniem i bolem glowy :(

Wszytskim zafasolkowanym gratuluje a tym co sie nie udalo przesylam ciazowe wiruski zeby nastepny cykl byl dla was szczesliwy.

Motylku ciesze sie ze jestes juz w domku. Odpoczywaj i daj znac po wizycie co z tymi skurczami...

Ja mam pytanie odnosnie krzywej cukrowej 75 g. Na czczo wynik 86 ( w normie bo ponizej 92)
Po godzinie 202 ( ponad norme bo powyzej 180) i po 2 godzinach 117 ( znowu norma bo do 153 jest ok).
Dostalam skierowanie do diabetologa ale tak szczerze- mam sie czym martwic? czy ten drugi wynik moze swiadczyc o cukrzycy ciazowej skoro dwa pozostale a zwlaszcza ten ostatni jest prawidlowy? Na necie skupiaja sie na ostatnim wyniku czyli po 2 h a tu wyszlo ladnie...

Juz sama nie wiem :(

kiedys Lena nie robilo się po dwoch godzinach tylko po godzinie...no po godzienie wynik tak by wskazywał na cukrzyce ....
z drugiej strony po 2 godzinach masz norme
moze bedziesz musiala zwrocic uwage na produkty o niskim indeksie glikemicznym....by takie spozywać...

jak wysokie mialas cisnienie? biedna jestes
a jak skóra? swedzi cie nadal?