Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49331 2 lutego 2016, 9:06

werkaa Fajna mama
Gusia gratulacje :D
Piękne wyraźne II krechy :D

Zgłoś nadużycie #49332 2 lutego 2016, 9:09

Dzasta.88 Zadomowiona
Witajcie,
Czytam wasze forum od czasu kiedy z mężem stwierdziliśmy "tak chcemy mieć dziecko" czyli jakieś 4 miesiące temu. Mam na imię Justyna i mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu. Właściwie to swoje starania zaczęliśmy od stycznia - poprzedzające 3 miesiące poświęciliśmy na zmianę przyzwyczajeń żywieniowych i rzucenie palenia (z pozytywnym skutkiem :) ). Jestem pod wrażeniem panującej u Was atmosfery i z miłą chęcią do Was dołączę.

Zgłoś nadużycie #49333 2 lutego 2016, 9:12

buka87 Supermama
Gusiu gratulacje! :) Dobrze widzieć takie dobre wiadomości z rana :) ) rozumiem że wspomagac dla męża Wam pomógł? :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #49334 2 lutego 2016, 9:15

sielanka Fajna mama
Dzasta witamy serdecznie i zyczymy krotkiego pobytu na tym watku :)

Zgłoś nadużycie #49335 2 lutego 2016, 9:21

Monia82 Fajna mama

Dzasta.88 napisał(a)

Witajcie,
Czytam wasze forum od czasu kiedy z mężem stwierdziliśmy "tak chcemy mieć dziecko" czyli jakieś 4 miesiące temu. Mam na imię Justyna i mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu. Właściwie to swoje starania zaczęliśmy od stycznia - poprzedzające 3 miesiące poświęciliśmy na zmianę przyzwyczajeń żywieniowych i rzucenie palenia (z pozytywnym skutkiem :) ). Jestem pod wrażeniem panującej u Was atmosfery i z miłą chęcią do Was dołączę.

Witaj Dzasta.88, zapraszamy :D powodzenia w starankach!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #49336 2 lutego 2016, 9:32

izabela23 Supermama
Cześć. Ja tylko na chwilkę, nadrobiłam wszystko,ale nie zapamiętałam nic :P
ja ostatnio nie udzielam się,bo przyznam Wam się,że jestem na jakimś dziwnym etapie,że czytam,ale nie mam chęci pisać... Przepraszam, to nie wasza wina mam jakiś taki czas ciężki...

Moje drogie dzisiaj zrobiłam pierwszy zastrzyk w brzuch :D możecie być ze mnie dumne,bo nawet nie modliłam się nim hehe. ;) i proszę trzymajcie z całych sił kciuki...

Zgłoś nadużycie #49337 2 lutego 2016, 9:33

tandem Supermama
Witaj Dzasta.88 ja też z Poznania :) trzymam kciuki za szybki pozytyw i spokojną ciążę. Ja niestety wciąż czekam na dwie kreski.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49338 2 lutego 2016, 9:34

tandem Supermama

izabela23 napisał(a)

ja ostatnio nie udzielam się,bo przyznam Wam się,że jestem na jakimś dziwnym etapie,że czytam,ale nie mam chęci pisać... Przepraszam, to nie wasza wina mam jakiś taki czas ciężki...

Moje drogie dzisiaj zrobiłam pierwszy zastrzyk w brzuch :D możecie być ze mnie dumne,bo nawet nie modliłam się nim hehe. ;) i proszę trzymajcie z całych sił kciuki...

iza wiesz, że my wszystkie trzymamy kciuki! ja bym się bała sama sobie w brzuch -dzielna jesteś! i podczytuj cały czas, pisz gdy masz ochotę! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49339 2 lutego 2016, 9:34

sielanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Nooo juz blizej niz dalej! Kciuki zacisniete :*

Zgłoś nadużycie #49340 2 lutego 2016, 9:35

angel Fajna mama
Izabela trzymam mocno i gratuluje odwagi ja bym chyba nie dala rady sama sie ukluc wiec podziwiam :-) powodzenia :-)

Zgłoś nadużycie #49341 2 lutego 2016, 9:39

Monia82 Fajna mama

tandem napisał(a)

Witaj Dzasta.88 ja też z Poznania :) trzymam kciuki za szybki pozytyw i spokojną ciążę. Ja niestety wciąż czekam na dwie kreski.

Tandem, ja byłam pewna, że z Wrocławia :D nie wiem czemu :D

Zgłoś nadużycie #49342 2 lutego 2016, 9:45

tandem Supermama

Monia82 napisał(a)

Tandem, ja byłam pewna, że z Wrocławia :D nie wiem czemu :D

To ja też nie wiem :) Poznań, Poznań zdecydowanie, patrzę przez okno, nic się nie zmieniło w tym temacie :)
Wrocław bardzo ładny, ale nigdy tam nie mieszkałam, tylko na wsi i w Bawarii, poza Poznaniem.

Zgłoś nadużycie #49343 2 lutego 2016, 9:51

Dzasta.88 Zadomowiona
Mam nadzieję, że przyniosę Wam szczęście :D
Choć z kontekstu wnioskuję, że odwiedziny ciężarówek roznoszą pozytywne fluidy ;p

Zależało mi na tym żeby przyłączyć się do grupy takiej jak Wasza, ponieważ od większości znajomych nasłuchałam się, że poco się tak spinamy, przygotowujemy itd zamiast po prostu zacząć się starać ?? Ile się musiałam natłumaczyć, że pewnie w normalnych warunkach to ok ale z nieregularnymi i długimi okresami jak u mnie to katastrofa ;/
A "proces" starań całkiem przyjemny więc na razie mi się podoba.

Zgłoś nadużycie #49344 2 lutego 2016, 9:53

sielanka Fajna mama

Dzasta.88 napisał(a)

Mam nadzieję, że przyniosę Wam szczęście :D
Choć z kontekstu wnioskuję, że odwiedziny ciężarówek roznoszą pozytywne fluidy ;p

Zależało mi na tym żeby przyłączyć się do grupy takiej jak Wasza, ponieważ od większości znajomych nasłuchałam się, że poco się tak spinamy, przygotowujemy itd zamiast po prostu zacząć się starać ?? Ile się musiałam natłumaczyć, że pewnie w normalnych warunkach to ok ale z nieregularnymi i długimi okresami jak u mnie to katastrofa ;/
A "proces" starań całkiem przyjemny więc na razie mi się podoba.

A wiesz dlaczego masz nieregularne cykle, badalas sie?

A mnie cos goni na kibelek, mam nadzieje, ze nie zarazilam sie od mojego taty jelitowka...

Zgłoś nadużycie #49345 2 lutego 2016, 9:55

Kaari Fajna mama
Gusia gratulacje.

Z góry przepraszam ale teraz pójdzie smetny wpis. U mnie dziś pojawiło się plamienie wiec chyba znowu ta sama historia. Dziś będę próbować dobić się do gina. Mam tylko nadzieje ze obejdzie się bez szpitala. Przepraszam za czarnowidztwo ale szczerze to dobilo mnie to dziś. Dobrze, że nikomu nie mówiłam poza Wami.

Zgłoś nadużycie #49346 2 lutego 2016, 9:58

sielanka Fajna mama

Kaari napisał(a)

Gusia gratulacje.

Z góry przepraszam ale teraz pójdzie smetny wpis. U mnie dziś pojawiło się plamienie wiec chyba znowu ta sama historia. Dziś będę próbować dobić się do gina. Mam tylko nadzieje ze obejdzie się bez szpitala. Przepraszam za czarnowidztwo ale szczerze to dobilo mnie to dziś. Dobrze, że nikomu nie mówiłam poza Wami.

Kaari, Ty sie nie wyglupiaj, tylko pedz na IP! Plamienie nie oznacza, ze juz koniec! Marsz na IP i daj znac co i jak!!!

Zgłoś nadużycie #49347 2 lutego 2016, 10:04

izabela23 Supermama

Kaari napisał(a)

Gusia gratulacje.

Trzymam kciuki,abyś się myliła :-* :-*

Zgłoś nadużycie #49348 2 lutego 2016, 10:05

izabela23 Supermama

sielanka napisał(a)

Nooo juz blizej niz dalej! Kciuki zacisniete :*

jeszcze nie takie bliskie to,bo jeszcze około miesiąca ...

Zgłoś nadużycie #49349 2 lutego 2016, 10:12

Dzasta.88 Zadomowiona

sielanka napisał(a)

A wiesz dlaczego masz nieregularne cykle, badalas sie?

A mnie cos goni na kibelek, mam nadzieje, ze nie zarazilam sie od mojego taty jelitowka...

Tak robiłam badania, w sierpniu gin po badaniu powiedziała, że jajniki lekko mają zgrubiałą ściankę-> pytałam czy to PCOS? odpowiedź przecząca. W badaniach krwi robionych w 9dc wyniki były ok, tarczyca w normie tylko prolaktyna 21,97 (4,79-23,30). Lekarka zaleciła mi branie Cyclodynon (sierpień, wrzesień, październik). Czy branie Cyclodynonu mogło wpłynąć na wyniki badań (ok tygodnia zażywania)? Macie może jakieś doświadczenia po braniu niepokalanka? Skutki są wymierne do oczekiwań ?? ?

Zgłoś nadużycie #49350 2 lutego 2016, 10:15

Monia82 Fajna mama

Kaari napisał(a)

Gusia gratulacje.

Kaari - zmartwiłaś mnie tym postem :( :( Mam nadzieję, że jednak to nic złego nie oznacza! sporo dziewczyn tu plamiło, krwawiło i nie zawsze tak to się kończyło, ale wierzę, że masz dosyć i jesteś przerażona. Trzymam kciuki z całych sił za Ciebie i Twoje Maleństwo! Co to za plamienie? jest w tym żywa, jasna krew?... Ty bierzesz duphaston pisałaś nie? Zawsze coś się schrzani :( :( Z tego co pamiętam, to Ty masz mieć USG 3 lub 4 lutego nie ?? powtarzałaś potem jeszcze tą betę? bo wzrost był bardzo ładny ten pierwszy 8x!