Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49251 1 lutego 2016, 18:50

gusia85 Gotowa na wszystko
slimak kochany Ty wiesz co? Ty wez sobie kup do lososia surowego teriyaki i upiecz! I do tego ogórek, serek twarogowy zawijasz i mówię Ci pychota! Dołożysz jeszcze oshinko i tak można cały dzień :)
Albo krewetkę w tempurze ! I tak to można sobie podjadać... Sama wiesz co jest w środku więc i zdrowo i bezpiecznie :)
I FIRANKĘ W OKNIE ZAMONTUJ :) żeby nastrój był!

Zgłoś nadużycie #49252 1 lutego 2016, 18:55

kiwi Fajna mama
Monia musisz koniecznie sie przebadac od glowy do stop ;) jezeli owu byla w okolicy 11 dc to wszytsko możliwe no i nie ma @. A kreska bardzo wyrazna :/ chyba ze to rzeczywiście fasola która bardzo walczy o to zeby zyc. Nie dziwi Ci się ja sama jak moj cykl trwal 50 dni chodzilam z frustrowana a co dopiero taka sytuacja. A gdybys poszla do dobrego, polecanego z nowoczesna aparatura gina prywatnie może cos by się wyjaśniło.

Turbo gdzis można nabyc takie dobre sushi :) ?

Zgłoś nadużycie #49253 1 lutego 2016, 18:59

asaguarela Fajna mama
Cześć dziewczyny...

Ja intensywnie w pracy cały week i dzisiaj,wiec padam...ale podczytuję non stop...

Monia,ja myślę,jak Kiwi...

Kurczę no!!!
Jakaś masakra...😞😞

W grudniu też 😏,..kochana,Iza pisała,że ta torbiel też betę podwyższała 😞
Coś jest na rzeczy kochana,martwi mnie to..

Tym bardziej teraz...,mówisz,że ❤ byly tylko raz....

Ehh...mnie się wydaje,że to nie ciąża 😞,,tylko albo ta cholerna tarczyca,albo torbiel...

Ja Tobie życzę jak najbardziej,żeby to ciąża była. ,..i nie pozamaciczna 😐..ale kurczę no 😐

Ty masz jakies w ogóle objawy ciąży ??
Kochana,nie zazdroszczę naprawdę.😞

Zgłoś nadużycie #49254 1 lutego 2016, 19:04

asaguarela Fajna mama
Tylko dlaczego, odkąd w sumie dupka bierzesz to takie jaja wychodzą 😐

Zgłoś nadużycie #49255 1 lutego 2016, 19:19

turboslimak Fajna mama

gusia85 napisał(a)

slimak kochany Ty wiesz co? Ty wez sobie kup do lososia surowego teriyaki i upiecz! I do tego ogórek, serek twarogowy zawijasz i mówię Ci pychota! Dołożysz jeszcze oshinko i tak można cały dzień :)
Albo krewetkę w tempurze ! I tak to można sobie podjadać... Sama wiesz co jest w środku więc i zdrowo i bezpiecznie :)
I FIRANKĘ W OKNIE ZAMONTUJ :) żeby nastrój był!

mniami!!!!! :D jeszcze można pojesc przed porodem bo potem na cycku to juz nie bardzo :D :D :D
a co to oshinko? :)

kiwi napisał(a)

Monia musisz koniecznie sie przebadac od glowy do stop ;) jezeli owu byla w okolicy 11 dc to wszytsko możliwe no i nie ma @. A kreska bardzo wyrazna :/ chyba ze to rzeczywiście fasola która bardzo walczy o to zeby zyc. Nie dziwi Ci się ja sama jak moj cykl trwal 50 dni chodzilam z frustrowana a co dopiero taka sytuacja. A gdybys poszla do dobrego, polecanego z nowoczesna aparatura gina prywatnie może cos by się wyjaśniło. 
Turbo gdzis można nabyc takie dobre sushi :) ?

kiwi kochana ja robie sama....bo wiem co jem :) ale tez lubie zjesc w knajpie od czasu do czasu tylko u nas bardzo drogie jest shushi...
ja robie takie proste....ale mąż moj uwielbia jak zrobie..potrafi zjesc 40 na raz futomaków :D

monia tez mysle ze masz jaazdy przez ten sztuczny progesteron on musi w polaczeniu z innymi hormonami czy tez tarczyca niezle mieszac....

z drugiej strony przyrosty bety sa bardzo ale to bardzo indywidualne....
masz druga taka sytuacje i zwroc uwage ze teraz tez lykasz tego dupka :(
ja wiem ze to nie pociesza...ale tak jak sama pisalam lepiej na tym etapie niz mialabys miec zabieg i do siebie dochodzic..... :(

Zgłoś nadużycie #49256 1 lutego 2016, 19:23

turboslimak napisał(a)

mniami!!!!! :D jeszcze można pojesc przed porodem bo potem na cycku to juz nie bardzo :D :D :D
a co to oshinko? :)
kiwi kochana ja robie sama....bo wiem co jem :) ale tez lubie zjesc w knajpie od czasu do czasu tylko u nas bardzo drogie jest shushi...
ja robie takie proste....ale mąż moj uwielbia jak zrobie..potrafi zjesc 40 na raz futomaków :D
monia tez mysle ze masz jaazdy przez ten sztuczny progesteron on musi w polaczenjiu z innymi hormonami czy tez tarzrczyca niezle mieszac....
z drugiej strony przyrosty bety sa bardzo ale to bardzo indywidualne....
masz druga taka sytuacje i zwroc uwage ze teraz tez lykasz tego dupka :(
ja wiem ze to nie pociesza...ale tak jak sama pisalam lepiej na tym etapie niz mialabys miec zabieg i do siebie dochodzic..... :(

Oshinko to marynowana rzodkiewka, jest jeszcze kampio marynowana tykwa jesli lubisz na słodko :)
Ja to uwielbiam właśnie z krewetką w tempurze i z pieczonym lososiem teriaki :)
Kiedyś na studiach mój wspaniały kolega zawinął parówkę i też wszyscy się najedli :)
Slimak, a produkty gdzie zamawiasz?

Zgłoś nadużycie #49257 1 lutego 2016, 19:46

ewelina25 Gotowa na wszystko
Melduję że @ brak .. test negatyw😂i nie wiem czy się śmiać czy płakać . :)

Zgłoś nadużycie #49258 1 lutego 2016, 19:55

staraczka33 Supermama

ewelina25 napisał(a)

Melduję że @ brak .. test negatyw😂i nie wiem czy się śmiać czy płakać . :)

Ktory dzien cyklu masz?

Zgłoś nadużycie #49259 1 lutego 2016, 19:59

sielanka Fajna mama
Zaraz nadrobie, ale najpierw maly opiernicz dla Slimaka
-KURKOWOSCI!!! Co Ty robisz na grupie kp off, skoro dalej myslisz, ze kp jest rowne glodowce? http://kobiety.med.pl/cnol/index.php?option=com_content&view=article&id=107&Item... zapamietac, przyswoic, jesc normalnie i nie gadac glupot o diecie mamy karmiacej, bo ten mit zostal chyba stworzony tylko po to, zeby kobiety do karmienia cyckiem zniechecic. O! (Tylko sie nie obrazaj, to taki pieszczotliwy opiernicz :*)

Zgłoś nadużycie #49260 1 lutego 2016, 20:11

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

-KURKOWOSCI!!! Co Ty robisz na grupie kp off, skoro dalej myslisz, ze kp jest rowne glodowce? http://kobiety.med.pl/cnol/index.php?option=com_content&view=article&id=107&Item... zapamietac, przyswoic, jesc normalnie i nie gadac glupot o diecie mamy karmiacej, bo ten mit zostal chyba stworzony tylko po to, zeby kobiety do karmienia cyckiem zniechecic. O! (Tylko sie nie obrazaj, to taki pieszczotliwy opiernicz :*)

to jesc mam wszystko ? :D no na szkole rodzenia polozna mowila ze tylko lekkostrawne rzeczy :D
nienawidze diet :D oj krzycz krzycz bo jesli moge jesc wszystko....to łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem w siódmym niebie!!!!

ewelina moze za wczesnie na test?

Zgłoś nadużycie #49261 1 lutego 2016, 20:12

turboslimak Fajna mama
sielanka ja sie nie obrażam nigdy co najwyzej szybciej w ciazy się denerwuje hihihihi ale akurat musi naprawde mnie cos irytować naprawdę długo :D
jak rozmowa z szefem ?? poroszę relacje!!
ale fajny artykuł....i pociesza mnie to ze czosnku nie musze odstawwiac bo uwielbiam krem z pomidorów!!!! z dodaktkiem czosnku.

Zgłoś nadużycie #49262 1 lutego 2016, 20:24

Monia82 Fajna mama

sielanka napisał(a)

Sielanka... a co może jeść moja kuzynka, jak karmi piersią, a jej mały w tej chwili wygląda tak :( (( może to te cholerne AZS? Kazali jej nabiał odstawić. Ona już waży 49 kg, a rodziła w październiku! Już nabiał odstawiła i nadal to samo. Bidulek się drapie ciągle. Mówiłam jej o kurczaku, jajkach jeszcze...
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #49263 1 lutego 2016, 20:27

Monia82 napisał(a)

Sielanka... a co może jeść moja kuzynka, jak karmi piersią, a jej mały w tej chwili wygląda tak :( (( może to te cholerne AZS? Kazali jej nabiał odstawić. Ona już waży 49 kg, a rodziła w październiku! Już nabiał odstawiła i nadal to samo. Bidulek się drapie ciągle. Mówiłam jej o kurczaku, jajkach jeszcze...

Monia a to nie kontaktowe jest bardziej? zobacz na buzi nie ma takich placuszków...

Zgłoś nadużycie #49264 1 lutego 2016, 20:27

murron Supermama

Monia82 napisał(a)

a może to uczulenie na proszek, kosmetyk, jakieś lekarstwo?

Zgłoś nadużycie #49265 1 lutego 2016, 20:29

sielanka Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Monia, a w czym kapie, pierze itp? Kurcze nie jest to alergia kontaktowa? Bo jak pokarmowka to strasznie silna i faktycznie na pierwszy ogien odstawic nabial (wszystko co zawiera bmk, produkty z laktoza dozwolone). Wiesz, na diecie bez bmk tez idzie przytyc, tylkp trzeba dobrze skomponowac. A kuzynka tarczyce badala, skoro tak chudnie?

Zgłoś nadużycie #49266 1 lutego 2016, 20:32

sielanka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

sielanka ja sie nie obrażam nigdy co najwyzej szybciej w ciazy się denerwuje hihihihi ale akurat musi naprawde mnie cos irytować naprawdę długo :D
jak rozmowa z szefem ?? poroszę relacje!!
ale fajny artykuł....i pociesza mnie to ze czosnku nie musze odstawwiac bo uwielbiam krem z pomidorów!!!! z dodaktkiem czosnku.

Turbo dlatego bede trula do usranej smierci - w sprawach laktacji sluchamu CDL i PKP. Polozne przewaznie g... wiedza. Zdradze Ci, ze im wiecej czosnku bedziesz.jadla przy kp, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze i dziec bedzie fanem :)

Zgłoś nadużycie #49267 1 lutego 2016, 20:36

sielanka Fajna mama
A relacja z rozmowy jutro - jak ochlone.

Zgłoś nadużycie #49268 1 lutego 2016, 20:36

Monia82 Fajna mama

sielanka napisał(a)

Monia, a w czym kapie, pierze itp? Kurcze nie jest to alergia kontaktowa? Bo jak pokarmowka to strasznie silna i faktycznie na pierwszy ogien odstawic nabial (wszystko co zawiera bmk, produkty z laktoza dozwolone). Wiesz, na diecie bez bmk tez idzie przytyc, tylkp trzeba dobrze skomponowac. A kuzynka tarczyce badala, skoro tak chudnie?

Tak, pierze tylko w proszkach dla dzieci, używa emoilentów, a jego co jakiś czas wysypuje tak. Na główce ma aż taką skorupę z ciemieniuchy. Jak to zdrapuje to jak żywe mięso. Maluch tak cierpi, płacze, bo go swędzi to... Była z nim u dermatologa i ma jakieś maści i ten nabiał odstawiła, a nadal to samo. Chudnie, bo nic nie je praktycznie.. boi się, bo karmi. Koleżanka z fm mi pisała, że nawet drób musiała odstawić, jak mały miał AZS. Umówiła się już do kolejnego dermatologa, polecanego w Kato. Może alergolog prędzej by jej pomógł...

Zgłoś nadużycie #49269 1 lutego 2016, 20:36

Monia82 napisał(a)

ja bym jeszcze jakieś zwierzaka podejrzewała o te przestepstwo...
Ja mam uczulenie na vioform i aseptynę to substancje konserwujące w kosmetykach.
Nawet jak rodzice używają kosmetyków to dziecko przecież też ma z tym styczność.

Zgłoś nadużycie #49270 1 lutego 2016, 20:41

Monia82 Fajna mama

gusia85 napisał(a)

ja bym jeszcze jakieś zwierzaka podejrzewała o te przestepstwo...
Ja mam uczulenie na vioform i aseptynę to substancje konserwujące w kosmetykach.
Nawet jak rodzice używają kosmetyków to dziecko przecież też ma z tym styczność.

Nie ma zwierząt. Lekarz kazał nosić go w jego kocykach, żeby właśnie nie miał kontaktu z pranymi w innych proszkach ubraniami. Ma to od 2 tygodnia życia... a w styczniu skończył 3 msc. Tak mi go szkoda :/