Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #49151 31 stycznia 2016, 19:19

Paola_33 Supermama
SIELANKA - SZACUN !!! Miałaś co nosić !!! Ja mam przy Tobie tyci...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49152 31 stycznia 2016, 19:25

sielanka Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

SIELANKA - SZACUN !!! Miałaś co nosić !!! Ja mam przy Tobie tyci...

Haha no ludzie mnie na ulicy zatrzymywali i pytali czy blizniaki :p a w szpitalu jak przyszlam ze skierowaniem, to polozne byly przekonane, ze do cc :) a w srodku byl taki okruszek, 3 kilo zaledwie :p
A gdzie Ty niby masz nadwage?

Zgłoś nadużycie #49153 31 stycznia 2016, 19:32

Paola_33 Supermama
Wszędzie :-D
Poza buźką ;-) Kochana, dobijam do 95 !!!
Też bym pomyślała, że chowasz bliźniaki !! Cudny brzuszek !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49154 31 stycznia 2016, 19:44

motylek1909 Supermama

Tauriel napisał(a)

Monia, kurcze przykro mi, ze tak wyszło.. Motylek chyba miała takie przyrostu raz rosła więcej raz mniej i potem było puste jajo stwierdzone, moze sama sie wypowie, bo nie chciałabym Cie w błąd wprowadzić.. Szkoda 😔
Jadzia ehhh kurde lipa 😑

tak, właśnie miałam pisać o tym :( robiłam betę jak głupia, a tu raz rosła, raz malała, raz ładny przyrost, raz totalnie nic.. na USG nie było widać NIC, aż do 9 tyg :( nie plamiłam, nic się nie działo i musiałam mieć zabieg... czekali aż do 9 tyg.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #49155 31 stycznia 2016, 22:43

Usiasia Fajna mama
Kurcze dziewczyny a co tu dzisiaj tak cicho?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #49156 31 stycznia 2016, 22:56

Paola_33 Supermama
Też się dziwię :-0
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #49157 31 stycznia 2016, 23:05

angel Fajna mama
Mi ovufrend przesunelo owulacje dzisiaj na 18dc wiec wychodzi na to ze jestem 7dpo

Zgłoś nadużycie #49158 31 stycznia 2016, 23:22

tandem Supermama
Monia bardzo mi przykro... Najgorsze jest to,że nie ma jak sprawdzić,dowiedzieć się co się tak naprawdę dzieje...

Paola dobrze,że się mała ruszyła,coś wychodzi,że z niej imprezowa dziewczyna będzie, w nocy balować a potem odsypiać do popołudnia :D

sielanka no rzeczywiście brzuszek mialas iście bliźniaczy :) miałaś dużo wód,skoro mała taka mała?

my już po imprezie,wszystko posprzątane, lubię takie przedsięwzięcia :) i myślę,że wszyscy zadowoleni, mieszkanie też się podobało. Po zastanawialiśmy się z mężem ile procent z gości myślało, że dziś ogłosimy, że jesteśmy w ciąży... A tu psikus, tylko 25 i parapetówka... Ech...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49159 31 stycznia 2016, 23:23

tandem Supermama

angel napisał(a)

Mi ovufrend przesunelo owulacje dzisiaj na 18dc wiec wychodzi na to ze jestem 7dpo

czyli jeszcze masz na co czekać, trzymam kciuki!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #49160 31 stycznia 2016, 23:47

sielanka Fajna mama
Hej, ja nie mogę spać, jutro moje "być albo nie być", czyli rozmowa z pracodawcą...

Tandem miałam sporo wód, ale to jeszcze nie było wielowodzie. No i duże łożysko. Generalnie obwód brzucha w ciąży powiększył mi się niemal dwukrotnie, fajnie to wyglądało jeszcze w ciąży, ale niestety pozostawiło po sobie ślad w postaci rozstępu mięśni i zbędnej skóry ;/

Zgłoś nadużycie #49161 1 lutego 2016, 5:03

Monia82 Fajna mama
Test z all... zrobiony dziś rano! Ta kreska ledwo widoczna, a wczorajsza beta 138,8. Albo ten test jest taki do doopy, że nawet takiej bety hcg nie wykrywa, tak bardzo albo ta beta mi tak spadła przez noc ?? ?? To jakieś chore, bo krwawienia nie mam nadal, chyba, że dziś @ przyjdzie. Uwierzcie mi, że przy obecnej sytuacji czekam na @, jak na zbawienie, byle tylko dłużej tak nie chodzić w tej niepewności i stresie. Jeszcze, jak pisałaś Motylek, że przy pustym jaju są takis skoki hcg. Przecież nawet taki zwykły test wykryłby taką betę hcg 138,8!!! i uwidocznił jako mocniejszą kreskę, a nie takiego cienia.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #49162 1 lutego 2016, 5:50

Monia82 Fajna mama
Moim zdaniem sztuczny progesteron ma na to wpływ!! bo dziwnym zbiegiem okoliczności, jak zaczęłam go brać przed @ na te plamienia w cyklu to nagle zaczęłam zaciążać. Pewnie bez niego nawet bym nie była świadoma ciąż tak wczesnych, które skazane są na niepowodzenia, wadliwe, a duphek je szcztucznie podtrzymywał hamując plamienia, @ i napędzał tą machninę. Może nie bez znaczenia ma ten fakt, że zagraniczni lekarze go nie dają...

Zgłoś nadużycie #49163 1 lutego 2016, 6:36

kiwi Fajna mama
Monia ciekawa sprawa z Twoja beta, a czy rozwazalas inna możliwość niz ciaze? Wtrace tez swoje 3 grosze może moja gin jest jaka jest i na nią narzekam ale ona kategorycznie zabronila mi barc dupka dluzej niz 10 dniupo owu nawet gdybym zaciazyla. Przepisala mi na wyregulowanie cyklu tzn skrócenia ale bralam go tylko przez jeden cykl.
Monia moze ciepla kapel, troche ćwiczeń wywola u Ciebie @ no albo poprostu przyjdzie do kilku dni po odstawieniu.

Zgłoś nadużycie #49164 1 lutego 2016, 7:15

tandem Supermama
Monia strasznie nieciekawa ta sytuacja u Ciebie... jejku, trzymam kciuki, żeby @ przyszła i wszystko się rozwiązało i nie męczyło Cię ciągle

sielanka fakt, rzeczywiście najgorzej, że to wszystko zostawia swój ślad

za 12 godzin będę u endo :)

Zgłoś nadużycie #49165 1 lutego 2016, 7:33

Monia82 Fajna mama

kiwi napisał(a)

Monia ciekawa sprawa z Twoja beta, a czy rozwazalas inna możliwość niz ciaze? Wtrace tez swoje 3 grosze może moja gin jest jaka jest i na nią narzekam ale ona kategorycznie zabronila mi barc dupka dluzej niz 10 dniupo owu nawet gdybym zaciazyla. Przepisala mi na wyregulowanie cyklu tzn skrócenia ale bralam go tylko przez jeden cykl.
Monia moze ciepla kapel, troche ćwiczeń wywola u Ciebie @ no albo poprostu przyjdzie do kilku dni po odstawieniu.

Kiwi, moja ginka mimo niskiego progesteronu, który mi wycbodził w badaniach nie była chętna w ogóle do dawania mi duphka. Dopiero na moją prośbę, bo miałam plamienia międzyokresowe, tydzień przed terminem @ i jak zaczęłam go brać to fakt faktem plamienia przestały się pojawiać, ale za to... już od grudnia testy wykrywały beta hcg i wtedy dalej brałam duphka, a pisałam  Wam, że ja objawów ciążowych nie miałam, nawet teraz. Ból piersi nagle wywołał mi duphek i podejrzewam, że za jego sprawą u mnie to się tak ciągnie, a już dawno by może by @ przyszedł....? i źle rozwijająca się ciąża uległaby poronieniu.
W 2015 r., jak byłam w ciąży już w lipcu zaczęła mi się pojawiać krew w śluzie, niteczki, - lekarka dała mi duphka i potem jak się okazało chodziłam z zarodkiem, któremu przestało serduszko bić w 8 tc, a ja się dowiedziałam w 11 tc. Gdybym nie brała duphka poroniłabym prawdopodobnie jakiś 3 tygodnie wcześniej, a on mi blokował krwawienie. Jak go odstawiłam po usg, na drugi dzień poroniłam samoistnie.
Obawiam się, że w grudniu, jak i teraz nie biorąc duphka przed @ i nie kontynuując jego brania ta beta by tak nie wzrastała, bo on jednak stymuluje te ciałko żółte....? bo może to znowu ciąża biochemiczna, które są bardzo częste i kobiety nawet nie są świadome, że były w ciąży.
Wczoraj po tym niskim przyroście bety odstawiłam duphka i jestem ciekawa, czy mi nagle ta beta nie zaczęła spadać, bo ten poranny test ma tylko cień... a na tym poziomie bety kreska powinna wyjśc wyraźniejsza chyba?
Ps. W mojej 1 ciąży, ktrą donosiłam od początku nie brałam niczego, cykle miałam regularne, co 28 dni jak w zegarku, żadnych lutein, duphastonu. Widocznie, jak to określa moja ginka "ciąża była zdrowa"... a te nie. Mogłabym winę zwalić na tarczycę, ale w sierpniu 2015 r. wyniki tsh, ft3 i ft4 miałam idealne, w grudniu powodem mogła być nadczynnośc, ale teraz w styczniu byłam u endo i ft3 i ft4 też już weszły w normy, a zarodek korzysta z ft4.
Dzisiaj może testowo zakupię jeszcze test rossmanowski, żeby zrobić w środę rano test i zobaczyć, czy rzeczywiście kreska nie zanika... co będzie świadczyło o spadku beta hcg -  ten test z all jest DZIWNY! i one mi nawet nie pokazywały nic, jak już bladziochy były na rossmanowskim.

Zgłoś nadużycie #49166 1 lutego 2016, 7:53

Monia82 Fajna mama

sielanka napisał(a)

Jal przebijesz moj ciazowy, to daj znac :p

sielanka, niezłe lokum miałaś :O :O ogromniasty i jak do przodu Ci poszedł.
To mój brzuchol miesiąc przed porodem - w lutym ;) Ja jestem mała i też miałam taki duży balast przed sobą ;) Mój kręgosłup bardzo cierpiał. Przez całą ciążę nie miałam rozstępów i nagle w 9 miesiącu pod pępkiem mi wyskoczyły, bo już skóra nie wytrzymała. Idąc do porodu ważyłam prawie 80 kg! a potem schudłam w szybkim tempie przez nadczynność tarczycy do 50 kg.
Ps. Koleżance po ciąży zrobiła się lardoza (uwielbiana przed mężczyzn, wysunięta pupa ;) ) - kręgosłup nie wrócił do naturalnego kształtu, co powodowało silne bóle krzyża.
Na fotce mój brzuchol i jak dużo chudłam w wyniku choroby.

Zgłoś nadużycie #49167 1 lutego 2016, 8:36

izabela23 Supermama
cześć. Sielanka, Paola, Monia śliczne brzuszki. Paola, Twój też jest pokaźny,ale Sielanki to gigant :D Mam nadzieję,że niebawem też ja taki będę "dźwigała".
Monia, bidulko nawet nie wiem jak Ci doradzić,bo nawet nie chcę myśleć jak się czujesz. Przepraszam,ale dopadła mnie skleroza i nie wiem co komu miałam odpisać...

Jakie ja dzisiaj miałam sny!!! śniło mi się takie maleństwo i nawet moje było he ja je chciałam karmić piersią, mleko się lało,a ono co? spało nawet nie zassało tego cycucha... Niech mnie walnie ktoś w łeb,bo zaczyna się schizowanie!!!

Zgłoś nadużycie #49168 1 lutego 2016, 8:52

motylek1909 Supermama

Monia82 napisał(a)

Test z all... zrobiony dziś rano! Ta kreska ledwo widoczna, a wczorajsza beta 138,8. Albo ten test jest taki do doopy, że nawet takiej bety hcg nie wykrywa, tak bardzo albo ta beta mi tak spadła przez noc ?? ?? To jakieś chore, bo krwawienia nie mam nadal, chyba, że dziś @ przyjdzie. Uwierzcie mi, że przy obecnej sytuacji czekam na @, jak na zbawienie, byle tylko dłużej tak nie chodzić w tej niepewności i stresie. Jeszcze, jak pisałaś Motylek, że przy pustym jaju są takis skoki hcg. Przecież nawet taki zwykły test wykryłby taką betę hcg 138,8!!! i uwidocznił jako mocniejszą kreskę, a nie takiego cienia.

allegrowe testy są do du.... uwierz mi, że miałam tak samo, krecha wcale nie ciemniała, mimo, że na koniec beta doszła do ponad 2000
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #49169 1 lutego 2016, 8:54

turboslimak Fajna mama
Sielanka zabójcze masz to zdjęcie brzucha :-)
Noi szok ze tsm była taka kruszynka :-)

Monia odstaw tego dupka bo on ewidentnie pieprzy ci prace organizmu :-(
To sa jakies jaja :-(

Zgłoś nadużycie #49170 1 lutego 2016, 9:11

tandem Supermama
Monia rzeczywiście strasznie szybko schudłaś po ciąży... jejku, martwię się co się z Tobą dzieje :(

iza co za sny; może jednak nie schizowanie tylko proroctwa? :)