Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48831 28 stycznia 2016, 22:27

IZA88 Świeżo upieczona
Dlatego może ze sama to samo przechodzę co miesiąc. I też już marze o 2 kreseczkach. Mam nadzieje ze Ty ujrzysz jutro. Trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #48832 28 stycznia 2016, 22:27

staraczka33 Supermama

natalia93 napisał(a)

IZA88 To ja Ci kochana dziękuje bo niektóre osoby na tym forum są bardzo niemiłe a Ty okazałaś się ok. Ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego. I napisze do Ciebie jutro jak zrobię test. Dobranoc

Ale o co chodzi?ze kto jest niemily?dziewczyny?nie zgadzam sie z tym one sa bardzo mile i pomocne wspieraja na kazdym kroku

Zgłoś nadużycie #48833 28 stycznia 2016, 22:28

IZA88 Świeżo upieczona
Witam ;)

Zgłoś nadużycie #48834 28 stycznia 2016, 22:31

ewelina25 Gotowa na wszystko

natalia93 napisał(a)

IZA88 To ja Ci kochana dziękuje bo niektóre osoby na tym forum są bardzo niemiłe a Ty okazałaś się ok. Ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego. I napisze do Ciebie jutro jak zrobię test. Dobranoc

Nie nie mile tylko jak motylek napisal jak będziemy wiedziały coś to odpowiemy... grupa jest po to aby się wspierać i tak robimy dziewczyny Ci odpowiedziały ... zrobiła byś betę i było by jasne my nie wiemy co się tam dzieje ... jestem tu prawie od początku i zawsze dostałam wsparcie ... kochane dziewczyny !!!!!

Zgłoś nadużycie #48835 28 stycznia 2016, 22:35

tandem Supermama

staraczka33 napisał(a)

No odezwalam sie mialam dac sobie spokoj ale sie do was przywiazalam ze ciezko tak bez was bez waszego wsparcia :-) no iui nie robimy serduszka sa ale tylko z przyjemnosci co ma byc to bedzie moze w marcu zdecydujemy sie na iui

Bardzo dobrze, z przyjemności i bez ciągłego myślenia o celu - to najlepszy sposób na sukces :) dobrze, że jesteś znów

Skoro wiem, że mam problem z tarczycą, a -jeśli dobrze pójdzie-jakieś leki zacznę łykać 11dc, to też nie nastawiam się, by ten cykl na coś się jeszcze przydał... więc również mam zamiar wyluzować; o tyle o ile się da ciągle mierząc temp itp :D tak więc albo załapię się na grudzień, albo będę zakładać wątek staraczek na 2017

natalia, iza - witam na forum, trzymam kciuki za testy i starania, byście jak najszybciej doczekały się upragnionej fasolki

motylku - stale myślę o Was i mam nadzieję, że to zaowocuje szybkim powrotem do domku, spokojnej nocy!

Paola jak się czujesz, dziewczynki zdrowe? i ta wycieczka do fabryki czekolady kiedy miała być? bo chciałam zapytać o wrażenia :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48836 28 stycznia 2016, 22:37

tandem Supermama

sielanka napisał(a)

Tauriel gratuluję chłopca! :D
Witam nową koleżankę :)
Motylku trzymam kciuki, wracaj do domku szybko.

Dziewczyny, jest światełko w tunelu, być może uda mi się jednak iść do pracy! Szczegóły w poniedziałek :D

sielanka jak zwykle musi nas trzymać w niepewności! i to aż do poniedziałku? no nic, będziemy czekać ;)

monia właśnie, przed wizytą u gin zamierzasz jeszcze raz powtórzyć betę czy już nie?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48837 28 stycznia 2016, 22:40

sielanka Fajna mama

tandem napisał(a)

sielanka jak zwykle musi nas trzymać w niepewności! i to aż do poniedziałku? no nic, będziemy czekać ;)

monia właśnie, przed wizytą u gin zamierzasz jeszcze raz powtórzyć betę czy już nie?

Bo nie wiem, czy pracodawca zgodzi się na to, żebym zaczęła pracę najwcześniej za tydzień. Inaczej nie da rady, muszę małą zaadaptować w żłobku, nie mogę jej przecież zostawić na 9 godzin tak z dnia na dzień...

Zgłoś nadużycie #48838 28 stycznia 2016, 22:43

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Bardzo dobrze, z przyjemności i bez ciągłego myślenia o celu - to najlepszy sposób na sukces :) dobrze, że jesteś znów

Skoro wiem, że mam problem z tarczycą, a -jeśli dobrze pójdzie-jakieś leki zacznę łykać 11dc, to też nie nastawiam się, by ten cykl na coś się jeszcze przydał... więc również mam zamiar wyluzować; o tyle o ile się da ciągle mierząc temp itp :D tak więc albo załapię się na grudzień, albo będę zakładać wątek staraczek na 2017

natalia, iza - witam na forum, trzymam kciuki za testy i starania, byście jak najszybciej doczekały się upragnionej fasolki

motylku - stale myślę o Was i mam nadzieję, że to zaowocuje szybkim powrotem do domku, spokojnej nocy!

Paola jak się czujesz, dziewczynki zdrowe? i ta wycieczka do fabryki czekolady kiedy miała być? bo chciałam zapytać o wrażenia :D

I tak powinno byc ze wiadomo w czym problem pada diagnoza i leczenie i wychodzi fasolka a ja nadal w czarnej dziurze

Zgłoś nadużycie #48839 28 stycznia 2016, 22:49

tandem Supermama

sielanka napisał(a)

Bo nie wiem, czy pracodawca zgodzi się na to, żebym zaczęła pracę najwcześniej za tydzień. Inaczej nie da rady, muszę małą zaadaptować w żłobku, nie mogę jej przecież zostawić na 9 godzin tak z dnia na dzień...

Powinien się zgodzić :) no albo mała pokocha żłobek od pierwszego wejrzenia? bądź dobrej myśli! :)

staraczka wiem, ale w sumie nic nie jest przesądzone: niby coś wiem, ale czy to wszystko? myślę jednak, że to wyluzowanie jest bardzo istotne i Tobie również pomoże! :)

Zgłoś nadużycie #48840 28 stycznia 2016, 22:50

Paola_33 Supermama
Tandem, dzieci wreszcie zdrowieją. Wycieczka była do Pijalni Wedla nie fabryki.. Tylko Mila się załapała.
Pomyliłam się 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48841 28 stycznia 2016, 22:53

PaulaG Fajna mama
Chwila chwila. Co to znaczy ze nie które są nie miłe ?? Wypraszam sobie. Mi dziewczyny pomogły i to BARDZO . Psychicznie oczywiście bo fizycznie nie mają jak. Tez jestem wielka nie wiadoma i tez radzą ze lekarz ze beta ze test. Powiedziały ci ze zrób betę. Albo chociaż test.

Sielanka trzymam kciuki za pracę 😙

Motylku trzymam kciuki za bardzo dobre wyniki jutro !!

I zapomniałam komu miałam jeszcze napisać 😔

Zgłoś nadużycie #48842 28 stycznia 2016, 22:56

tandem Supermama

Paola_33 napisał(a)

Tandem, dzieci wreszcie zdrowieją. Wycieczka była do Pijalni Wedla nie fabryki.. Tylko Mila się załapała.
Pomyliłam się 😁

pijalnia czekolady też spoko, słodko musiało być :) dobrze, że zdrowieją, żebyś miała mniej stresu na te ostatnie chwile :)

ja już po antybiotyku i chyba już zdrowa - pewności nie mam, bo po pracy codziennie 12h, głowa i tak boli :/ w sobotę mam nadzieję, że tylko 8, bo w niedzielę kolejni goście, muszę co nieco upiec :)

Zgłoś nadużycie #48843 28 stycznia 2016, 22:58

Monia82 Fajna mama
Późno dotarłam do domu. Przesyłam wyniki bety z poszczegółlnych dni i wzrost %. Także jeszcze nie wiadomo, w jakim kierunku to pójdzie, bo ten przyrost ok. 43% był niepokojący i wartości beta hcg są nadal dość niskie. 6 tc zaczyna się od 158...
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #48844 28 stycznia 2016, 23:02

tandem Supermama

Monia82 napisał(a)

Późno dotarłam do domu. Przesyłam wyniki bety z poszczegółlnych dni i wzrost %. Także jeszcze nie wiadomo, w jakim kierunku to pójdzie, bo ten przyrost ok. 43% był niepokojący i wartości beta hcg są nadal dość niskie. 6 tc zaczyna się od 158...

a który tc ci wychodzi z obliczeń?

Zgłoś nadużycie #48845 28 stycznia 2016, 23:07

Monia82 Fajna mama
wg tej grudniowej pseudomiesiączki 5-ty. Ja też nie mam żadnych objawów, bo to beta hcg wywołuje mdłości itp. Jedybie te cycki, ale ruszyły po duphastonie.
Ps. Ja właśnie piszę wniosek o egzamin do Urzędu więc niebawem wsiąknę do nauki, bo oni mi potem wyznaczą termin z 2-tyg wyprzedzeniem. Grzebię w papierach i taką fotę ze świadectwo mam sprzed 10 lat ;)
Powodzenia dziewczyny! Ja na razie muszę się wyłączyć trochę. Będę Wam pisała na bieżąco co z tą betą dalej się dzieje, ale usg dopiero 10 lutego. Może ją powtórzę we wtorek przed wizytą u gin - ona nie ma usg w gabinecie, bo to szpital. Mimo tego dzsiejszego wzrostu bety niepokój i niepewność pozostała, ale na to już nie mam wpływu.. także zachowam na razie tylko dla siebie te informacje i oczywiście dla Was :* moje staraczki-wspieraczku, żeby mąż mnie nie męczył. Dziękuję Wam za dobre słowo i pocieszenie!!!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #48846 28 stycznia 2016, 23:18

PaulaG Fajna mama
Może owulacja była późno ?? I to jest młoda ciąża ?? ? Mam nadzieje ze będzie okej !! 😙

Zgłoś nadużycie #48847 28 stycznia 2016, 23:21

asaguarela Fajna mama
Monia,trzymam kciuki 😊,bardzo mocno 😊,,,..jacie,okruszek walczy ❤
Zuch dziewczyna z Ciebie 😉

Ledwo Was nadrobiłam 😄

Iza88 ,witam 😃

Motylku,jutro chce Cię widzieć w domu 🏠😁,z dobrym wynikiem 😄

Staraczka 😏,nio 😏,jesteś 😁 w końcu 😊
Odpocznij troszku i do roboty 😁

Sielanka,malutką do żłobka..,trzymam kciuki,żeby szybciutko się zaaklimatyzowała😏,ojj,będzie mamusiu łzy wylewać 😌😅

Nio..😁

Zgłoś nadużycie #48848 28 stycznia 2016, 23:22

Usiasia Fajna mama

natalia93 napisał(a)

Piszesz, że niektóre dziewczyny są niemiłe... Nie wiem dokładnie jakie dziewczyny masz na myśli i z jakiej przyczyny, ale ja też nie mogę się z tym zgodzić i uważam wręcz przeciwnie ale każdy ma prawo do własnych odczuć.
Trochę to przykre bo dziewczyny starają się Tobie podpowiedzieć i pomoc jak tylko po trafią. Niestety każdy organizm jest inny. Ja np nigdy nie miałam boli piersi przed @ ostatnio juz kilka cykli było takich ze sutkow nie mogłam dotknąć właściwie od polowy cyklu... W ciąży raczej nie byłam, nie wiem bo po pół roku ciągłego testowania gdy nie ma @ w końcu z tego zrezygnowałam...
Nie wiem czy z nami zostaniesz czy stwierdzisz ze nie warto ale życzę Ci powodzenia i w razie czego jednak służymy radą.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #48849 28 stycznia 2016, 23:23

nati123 Fajna mama
Monia! Super cieszę się! Aby Cud walczył dalej! Nie podda się! Kciuki kciuki kciuki!

Zgłoś nadużycie #48850 28 stycznia 2016, 23:24

Paola_33 Supermama
Monia, wszytko jest na db. drodze.. To jeszcze powodzenia z wnioskiem..

Jessu, musiałam zrobić expresowe pranie, i to podwójne, bo mi mojego Dzidziusia wypuścili bez pieluchy, i się porobiło.. Pranie łóżka, ciuchów, grrr... !!!
Ech, kiedy ja się spod tych pieluch wygrzebię..

Może się uda 'sprzedać' dzieciaki na tydzień Dziadkom.. Tydzień miodowy prawie zorganizować ;-) ;-) :-D :D
Bo przedszkole zamykaj na tydzień, chamstwo...

Gusia, i jak serial ??
Melissa    
Idalia