Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48691 28 stycznia 2016, 9:45

werkaa Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Hej. U mnie nocka spokojna, przespana! Rano cos mnie wzial bol miesiaczkowy, a tu na ktgskurcze co 10 minale fluzsze na poziomie 90%. No ale dostalam no spe w tylek,dzis druga dawka sterydow, jutro rano bad moczu i zobaczymy co jutro powiedza. Generalnie juz wiem ze mam nakaz lezenia w domu, wstawac tylko do wc, zero wyjsc. No i tyle... dzis jeszcze bede miec ktg i jutro rano wiec zdecyduja co dalej, czy jutro do domu czy zostaje.... :)

Trzymam za Was kciuki cały czas :) Życzę Ci żebyś do domku wróciła w dwupaku :)
Jeszcze nie czas na Filipka :) Musi poczekać jeszcze miesiąc :)

Zgłoś nadużycie #48692 28 stycznia 2016, 9:46

Usiasia Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Raczej chyba ciezko z ta wytrzymałością u wszystkich hihi

Sielanka @ sie rozkręciła?

Gdzue jest nasza Iza ?? ?? ??

Iza pisała jakiś czas temu że trochę jej nie będzie. Jakieś sprawy ma do po załatwiania. Pewnie wpadnie z dobrymi nowinami ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #48693 28 stycznia 2016, 9:58

murron Supermama
Motylek no to mam nadzieję, że jutro w dwupaku do domu. Leżenia nie zazdroszczę, ale już do donoszenia nie tak długo więc dasz radę :)

Zgłoś nadużycie #48694 28 stycznia 2016, 10:01

murron Supermama
My po Tarantino, fajny, ale do 3 ulubionych jego filmów nie trafił.
U mnie:
1) Bękarty wojny
2) Django
3) Pulp Fiction.

Zgłoś nadużycie #48695 28 stycznia 2016, 10:07

koko83 Fajna mama
Witam
ja tak tylko z pytaniem można jeść w ciąży tofu?
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #48696 28 stycznia 2016, 10:11

kamila19880 Fajna mama
witam melduje sie ze zyje;( widze ze zabardzo nikt nie tesknił hih bylam na badaniach dzis bete mam 0 krwawic przestalam tylko mam male plamienia jeszcze. Motylek nie stresuj sie mały jeszcze se posiedzi troche tylko uważaj na siebie. Ja na forum nie jestem jeszcez gotowa wrocic zabardzo bo przeraza mnie to ze bede ogladac pozytywne testy a tak nie powinno byc, poki co nie umiem sie ciezyc kogos szczesciem. wiec 3majcie sie niechcem zaśmiecać forum poki co moja depresja
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #48697 28 stycznia 2016, 10:13

sielanka Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

witam melduje sie ze zyje;( widze ze zabardzo nikt nie tesknił hih bylam na badaniach dzis bete mam 0 krwawic przestalam tylko mam male plamienia jeszcze. Motylek nie stresuj sie mały jeszcze se posiedzi troche tylko uważaj na siebie. Ja na forum nie jestem jeszcez gotowa wrocic zabardzo bo przeraza mnie to ze bede ogladac pozytywne testy a tak nie powinno byc, poki co nie umiem sie ciezyc kogos szczesciem. wiec 3majcie sie niechcem zaśmiecać forum poki co moja depresja

Tesknimy, kochana, tylko czekamy cierpliwie, az bedziesz gotowa :*

Zgłoś nadużycie #48698 28 stycznia 2016, 10:18

jadzia Fajna mama
Kamila depresja minie zobaczysz nadzieja wróci. Tylko czas pomoże czas dobry na wszystko.U Ciebie niezbędne badania będą dlavczego te fasolki się nie zagnieżdzają, moze progesteron?

Zgłoś nadużycie #48699 28 stycznia 2016, 10:43

pepitka50 Fajna mama
hejo, podczytuję was ale tak się wystraszyłam tymi złymi wieściami że az nie miałam ochoty pisać..... Motylku trzymam kicuki, dobrze że już lepiej!!! ja już mam pietra jak czytam o tych waszych przedwczesnych skurczach!!!! i oszczędzam się jak najwięcej może akurat unkinę takich przebojów;/ ja nie wiem co za zła passa się wdała na to nasze forum!!!!!!!!!!!!! nie podoba mi się to!!!! zimno takie a te dzieciątka się tak pchają na ten świat- przecież lepiej w brzuszku ciepłym posiedzieć jeszcze a nie gołą pupę na zimę wystawiać!!!

Zgłoś nadużycie #48700 28 stycznia 2016, 11:14

Kazia Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Hej. U mnie nocka spokojna, przespana! Rano cos mnie wzial bol miesiaczkowy, a tu na ktgskurcze co 10 minale fluzsze na poziomie 90%. No ale dostalam no spe w tylek,dzis druga dawka sterydow, jutro rano bad moczu i zobaczymy co jutro powiedza. Generalnie juz wiem ze mam nakaz lezenia w domu, wstawac tylko do wc, zero wyjsc. No i tyle... dzis jeszcze bede miec ktg i jutro rano wiec zdecyduja co dalej, czy jutro do domu czy zostaje.... :)

Motylku, trzymaj się w tym szpitalu, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie się unormuje i puszczą Cię do domu.

Zgłoś nadużycie #48701 28 stycznia 2016, 11:27

asaguarela Fajna mama
Dzień dobry.
Motylku,kciuki nadal zaciśnięte,życzę szybkiego powrotu do domku z Filipkiem w brzusiu 😊

Kamila,trzymaj się kochana...
My o Tobie pamiętamy,,czekamy na Ciebie.
Niczego nie przyspieszaj,daj sobie czas...

Sielanka,ale jak to?,jednak przylazła ?? 😞,eee,,,😞,przykro mi..

Angel,ja nie dopatrzyłam,powtórz za min.2 dni,trzymam kciuki 😊

Jadzia,Ty w niedzielę testujesz?

Mój M,właśnie się umówił na środę,na badanie żołnierzy 😉,ehh,będzie stres...wrr..

Zastanawiam się kurczę,jak to teraz liczyć dziewczyny,moja @ ,rozkręciła się na dobre,dopiero wczoraj,po tym odstawieniu dupka,bez niego k.soboty powinna być ...jak teraz liczyć płodne,bo zgłupiałam ?? ?😐

Zgłoś nadużycie #48702 28 stycznia 2016, 11:30

tandem Supermama

asaguarela napisał(a)

Dzień dobry.
Motylku,kciuki nadal zaciśnięte,życzę szybkiego powrotu do domku z Filipkiem w brzusiu 😊

Kamila,trzymaj się kochana...
My o Tobie pamiętamy,,czekamy na Ciebie.
Niczego nie przyspieszaj,daj sobie czas...

Sielanka,ale jak to?,jednak przylazła ?? 😞,eee,,,😞,przykro mi..

Angel,ja nie dopatrzyłam,powtórz za min.2 dni,trzymam kciuki 😊

Jadzia,Ty w niedzielę testujesz?

Mój M,właśnie się umówił na środę,na badanie żołnierzy 😉,ehh,będzie stres...wrr..

Zastanawiam się kurczę,jak to teraz liczyć dziewczyny,moja @ ,rozkręciła się na dobre,dopiero wczoraj,po tym odstawieniu dupka,bez niego k.soboty powinna być ...jak teraz liczyć płodne,bo zgłupiałam ?? ?😐

o, dobrze, że przypominasz, mój też miał iść na badania ;) ale najpierw oboje do endo idziemy

hm. chyba powinnaś liczyć @ od wczoraj

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48703 28 stycznia 2016, 11:34

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

o, dobrze, że przypominasz, mój też miał iść na badania ;) ale najpierw oboje do endo idziemy

hm. chyba powinnaś liczyć @ od wczoraj

Hmm..też tak mi się wydaje,tylko czy się cosik nie pomieszało 😌

Tandem,a dlaczego oboje do Endo?
Też będzie się badał?

Zgłoś nadużycie #48704 28 stycznia 2016, 11:53

tandem Supermama

asaguarela napisał(a)

Hmm..też tak mi się wydaje,tylko czy się cosik nie pomieszało 😌

Tandem,a dlaczego oboje do Endo?
Też będzie się badał?

Ja idę z moimi wynikami.
A on po skierowanie, bo chcę, żeby też sobie zbadał tarczycę itp. Jak się naczytałam w internecie o niedoczynności i nadczynności to wolę chuchać na zimne, niech też się przebada. Nawet ma wizytę umówioną jako pierwszy, ja po nim ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48705 28 stycznia 2016, 12:02

jadzia Fajna mama
Asaguarela licz @ od wczoraj bo plamien raczej sie do okresu nie liczy. Ja nie wim kiedy testuje. W pon moj 30 dc. Mialam nadzieje jakas ze sie udalo teraz nie mam jej. Po prostu zwatpilam odwlekam czas testowania. Mam melancholijny nastroj nie wim czy to przesilenie czy bromek dodaje swoje 5 groszy. Cyce mam obolale i napiecie przedmiesiaczkowe czyli wszystko tak jak zwykle przed @.

Zgłoś nadużycie #48706 28 stycznia 2016, 12:03

PaulaG Fajna mama
Kamila wracaj jak tylko odpoczniesz 😙

Ja dzisiaj swojego wysłałam na badania krwi ogólne tsh i resztę. Badania nasienia tez musimy przejść ale nie wiem kiedy i gdzie jechać najlepiej

Zgłoś nadużycie #48707 28 stycznia 2016, 12:05

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

Ja idę z moimi wynikami.
A on po skierowanie, bo chcę, żeby też sobie zbadał tarczycę itp. Jak się naczytałam w internecie o niedoczynności i nadczynności to wolę chuchać na zimne, niech też się przebada. Nawet ma wizytę umówioną jako pierwszy, ja po nim ;)

A ,no pewnie,że tak 😊,dostanie listę badań do zrobienia.

Wiesz,u mnie mój chrześniak,20 l teraz skończy,leczy się bidulek na ginekomastię..,nie wiem,czy słyszałaś o tej chorobie...
Na dzień dzisiejszy,nie może mieć dzieci 😞,miał,tak zle wyniki,prolaktyna właśnie dużo podwyższona,testosteron bardzo mały,bo przyjmuje w zastrzyku...piersi powiększone 😞...dobrze,że lekarz rodzinny to wyczail...
Bratowa z bratem myśleli,że nabrał troszkę ciała i dlatego...
Chodzil do szkoły sportowej,grał w siatkę,chłopaki nie raz się śmiali,Załóż sobie biustonosz 😒😞

Mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy,,bratowa podłamana,bo mówi jak?
W przyszłości bez fasolki ??

Dobrze,że ma świetną dziewczynę,wspiera Go,..

Zgłoś nadużycie #48708 28 stycznia 2016, 12:08

asaguarela Fajna mama

jadzia napisał(a)

Asaguarela licz @ od wczoraj bo plamien raczej sie do okresu nie liczy. Ja nie wim kiedy testuje. W pon moj 30 dc. Mialam nadzieje jakas ze sie udalo teraz nie mam jej. Po prostu zwatpilam odwlekam czas testowania. Mam melancholijny nastroj nie wim czy to przesilenie czy bromek dodaje swoje 5 groszy. Cyce mam obolale i napiecie przedmiesiaczkowe czyli wszystko tak jak zwykle przed @.

Kochana bądź dobrej myśli 😊,wiesz,że objawy są takie jak przed @...
Trzymam kciuki 😊

A co do cyklu,no tak,plamień się nie wlicza..zobaczymy

Zgłoś nadużycie #48709 28 stycznia 2016, 12:14

tandem Supermama

asaguarela napisał(a)

A ,no pewnie,że tak 😊,dostanie listę badań do zrobienia.

Wiesz,u mnie mój chrześniak,20 l teraz skończy,leczy się bidulek na ginekomastię..,nie wiem,czy słyszałaś o tej chorobie...
Na dzień dzisiejszy,nie może mieć dzieci 😞,miał,tak zle wyniki,prolaktyna właśnie dużo podwyższona,testosteron bardzo mały,bo przyjmuje w zastrzyku...piersi powiększone 😞...dobrze,że lekarz rodzinny to wyczail...
Bratowa z bratem myśleli,że nabrał troszkę ciała i dlatego...
Chodzil do szkoły sportowej,grał w siatkę,chłopaki nie raz się śmiali,Załóż sobie biustonosz 😒😞

Mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy,,bratowa podłamana,bo mówi jak?
W przyszłości bez fasolki ??

Dobrze,że ma świetną dziewczynę,wspiera Go,..

jasne, słyszałam o tej chorobie, rzeczywiście musiał mieć niełatwo w szkole; ale nie wiedziałam też, że może mieć ona takie skutki :/

Zgłoś nadużycie #48710 28 stycznia 2016, 12:26

jadzia Fajna mama
Wiem ze objawy na @ w ciazy moga byc mylace. Ja sie nie nastawiam i tyle...