Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48531 27 stycznia 2016, 14:32

sielanka Fajna mama

ewelina25 napisał(a)

He he też mam tak !!!! :( nie idę w takim razie na betę ; ) poczekam ;) a co do opieki może nie bylo by tak źle :) wstawiam fotkę jak się mają ciotka opiekuje :)

Jaki okruszek malenki!!!! Tez chceeeee!!!!

Zgłoś nadużycie #48532 27 stycznia 2016, 14:34

Leena Fajna mama
Dzien dobry,
Ojej nie za dobre wiesci dzis :( nie jestem w stanie wam wiecej napisac bo mam od rana taka migrene ze nie wiem jak sie nazywam ... to chyba dlatego ze w nocy przyszly straszne wiatry i deszcze i mnie to powalilo..ledwo zyje a o 20 mam szkole rodzenia :(
Postaram sie odezwac pozniej.

Motylku Kochana trzymaj sie !

Zgłoś nadużycie #48533 27 stycznia 2016, 14:41

ewelina25 Gotowa na wszystko

sielanka napisał(a)

Jaki okruszek malenki!!!! Tez chceeeee!!!!

Nie tylko Ty chcesz ;) ja tez!!!! Jak do nich idę to od razy kiedy ja i kiedy ja ;)

Zgłoś nadużycie #48534 27 stycznia 2016, 15:06

Paola_33 Supermama
Leena, lepiej z głową ??
Nie zazdroszczę migren..

Motyl!! Odezwij się, bo my tu umieramy prawie ze strachu !!

Nowa koleżanko Kornelio !! Hop- hop !! Napisz cokolwiek o sobie ! Witamy serdecznie !!

Mi chyba (boję się zapeszyć) przechodzi ból spojenia.. 1.raz nie wzięłam 2 tabl.od razu po otworzeniu oczu i próbie wstania..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48535 27 stycznia 2016, 15:15

asaguarela Fajna mama

ewelina25 napisał(a)

He he też mam tak !!!! :( nie idę w takim razie na betę ; ) poczekam ;) a co do opieki może nie bylo by tak źle :) wstawiam fotkę jak się mają ciotka opiekuje :)

Jakie śliczności 😃 ,kochane😚

Zgłoś nadużycie #48536 27 stycznia 2016, 15:23

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

Kurde. Dostalam oferte pracy. Takiej na 100% i jakbym nie byla teraz w ciazy to baaaardzo bym chciala, ALE nie mam w tym momencie co poczac z Weronika. I dupa. Mam do konca tygodnia dac odpowiedz, a tu lipa, bo nawet jak nie bede w ciazy to nie moge. Zwariuje w domu!

kurcze fajna praca a szkoda ze z maluszkiem nie masz co zrobic :(
i nie dziwota ze zwariujesz w domu.....
mamnadzieje tez ze to implantacja.

z motylkiem nie za ciekawie ale nie czuje sie oddelegowana by pisać...pewnie mnie zabije ze wam napisalam ale ma skurcze 90%...na ktg wyszło...ogolnie jestem załamana...i mam łzy w oczach i mam nadzieje ze wszystko sie ustabilizuje i filipek posiedzi jeszcze tam w srodku.
siedze przed kompem i modle sie o jakis znak od niej....bo  nasza marta jest w 33 tygodniiu.
nie umiem sie na niczym skupic ...na obiad jem biszkopty....prania nie rozwiesilam...nic nie posprzatalam i wlosow nie ufarbowalam bo noc mam wsadzony w monitor.

Zgłoś nadużycie #48537 27 stycznia 2016, 15:29

sielanka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

z motylkiem nie za ciekawie ale nie czuje sie oddelegowana by pisać...pewnie mnie zabije ze wam napisalam ale ma skurcze 90%...na ktg wyszło...ogolnie jestem załamana...i mam łzy w oczach i mam nadzieje ze wszystko sie ustabilizuje i filipek posiedzi jeszcze tam w srodku.
siedze przed kompem i modle sie o jakis znak od niej....bo  nasza marta jest w 33 tygodniiu.
nie umiem sie na niczym skupic ...na obiad jem biszkopty....prania nie rozwiesilam...nic nie posprzatalam i wlosow nie ufarbowalam bo noc mam wsadzony w monitor.

O matulu niedobrze... daja jej cos na wyciszenie tych skurczy? Pewnie magnez w kroplowce... jesli to Cie pocieszy, to mialam podobna akcje w 34 t.c. i udalo sie spokojnie zatrzymac wszystko, tylko potem juz lezakowanie raczej bylo. Mocno trzymam kciuki, zeby jeszcze miesiac Filip posiedzial przynajmniej!
Ja CZUJE ze nic juz z tego nie bedzie, jakos tak... znowu sie cykle mi pomieszaly, @ powinna byc za 4 dni...

Zgłoś nadużycie #48538 27 stycznia 2016, 15:30

buka87 Supermama

turboslimak napisał(a)

To okropne, mam nadzieje że Filip jeszcze posiedzi w brzuchu!!! Oby powstrzymali te skurcze!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #48539 27 stycznia 2016, 15:46

PaulaG Fajna mama
Trzymam kciuki, żeby Filipek siedział w brzuszku jeszcze troszkę...

Zgłoś nadużycie #48540 27 stycznia 2016, 15:49

Maaagda Supermama
Motylku jeżeli mogę Cię pocieszyć jakoś, mi na ktg wychodziły skurcze 100% co 2-3 minuty, nie odczuwałam żadnego, chcieli mnie zostawić w szpitalu, bo mówili , że rodzę. Jak rodze skoro nic nie czuje!!
I wcale nic się złego nie działo, nie dostałam na to nic, żadnej kroplówki nic, nic.
Gorzej by było jakbyś te skurcze odczuwała, z kręgosłupa są dużo bardziej niebezpieczne, także spokój, spokój!!
Domyślam się, że to trudne, ale pamiętaj , że Filipek odczuwa Twój strach.
Ja też mam synka FIlipka i to małe smyki, mi też juz w brzuchu niezłe niespodzianki niemiłe robił!!! Głowa do góry i walcz o każdy tydzień ciąży!!

Zgłoś nadużycie #48541 27 stycznia 2016, 15:53

Paola_33 Supermama
A które w najbliższych dniach testują poza Jadzią ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48542 27 stycznia 2016, 15:58

gusia85 Gotowa na wszystko

Paola_33 napisał(a)

A które w najbliższych dniach testują poza Jadzią ??

Wygląda na to, że może ja niebawem :)

Zgłoś nadużycie #48543 27 stycznia 2016, 16:07

turboslimak Fajna mama

buka87 napisał(a)

To okropne, mam nadzieje że Filip jeszcze posiedzi w brzuchu!!! Oby powstrzymali te skurcze!

buka zbieram sie zeby ci odpisac ale nie moge sie skupic przez cala sytuacje.

sielanka...myslisz ze jest jakis powod ze ci sie cykle poprzestawiały ??

no ja mam nadzieje ze motylkowi wycisza te skurcze!!!!!

Zgłoś nadużycie #48544 27 stycznia 2016, 16:13

Paola_33 Supermama
Czyli trzymam kciuki za Jadzię, Gusię, nową Kornelkę i każdą testerkę :-) :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48545 27 stycznia 2016, 16:16

stencel_ka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Tak :-) w pruszkowie kochana nie mam tu rarytasów typu wanna czy gaz rozweselajacy
Ale prysznic jest i bede sobie a raczej siebie polewać hihihi
Mam w praskim znajoma położna tam jest nowa porodówka nowy zespol i nikt grosza nie bierze a opieka wspaniała tam sie zmieniło ale nie chce mi sie pruc do Warszawy jak tu do domu blisko
Na Zofii rodziły znajome moje ale wszystkie prywatnie chodziły do lekarzy stamtąd i nie miały problemu z przyjęciem natomiast tam czesto miejsc nie ma i odsyłają gdzies indziej :(

Ja rodzę w Sochaczewie, niedaleko :) ale rozważam Warszawę Inflancką bo tam pracuje mój ginek i położna która odbierała mi pierwszy poród.

Zgłoś nadużycie #48546 27 stycznia 2016, 16:26

Paola_33 Supermama
Z warszawskich ominęłabym tylko św. Zofii na Żelaznej..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48547 27 stycznia 2016, 16:30

asaguarela Fajna mama

turboslimak napisał(a)

O kurka😞,,nie no,mam nadzieję,że wycisza skurcze...

Filipku,pomieszkaj w brzuszku jeszcze...
Nie,no...

Zgłoś nadużycie #48548 27 stycznia 2016, 16:41

Usiasia Fajna mama
Widzę ze mój post się wcześniej nie dodał... Motylku trzymam kciuki za Was, mam nadzieje ze zostaniecie jeszcze jakiś czas w 2paku...
Na pewno wszystko będzie w porządku...
Gdyby nie ta przeklęta praca to wsiadlabym w samochód i pojechała Cię ratować...

Sielanka księgowa super praca, a przepraszam jeśli możesz powiedzieć czy Ty masz jakieś wykształcenie w tym kierunku itp? Może coś się uda pokombinować jednak z małą... A jakieś żłobki państwowe? Jednej małej dzidzi nie wcisną...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #48549 27 stycznia 2016, 17:20

stencel_ka Fajna mama

sielanka napisał(a)

Kurde. Dostalam oferte pracy. Takiej na 100% i jakbym nie byla teraz w ciazy to baaaardzo bym chciala, ALE nie mam w tym momencie co poczac z Weronika. I dupa. Mam do konca tygodnia dac odpowiedz, a tu lipa, bo nawet jak nie bede w ciazy to nie moge. Zwariuje w domu!

A teraz jesteś już na wychowawczym ??

Zgłoś nadużycie #48550 27 stycznia 2016, 17:23

Kaari Fajna mama
Motylku trzymaj się dzielnie w tym szpitalu. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za Was.

Sielanka a może to jednak implantacja? Ja też miałam jednego dnia taką kawę z mlekiem :) poza tym jak czytałam ona częściej występuje jednak w okolicach @ :) szkoda, że z tą pracą nie może Ci wypalić, ale może jeszcze znajdzie się jakieś rozwiązanie.
A ja jestem niezbyt zadowolona bo sąsiadka ma remont i nie wiem czego użyła ale słowo smród jest zbyt delikatne. Najgorzej, że czuć te opary u mnie w domu. Oczywiście ma prawo się remontować ale taki pech, że akurat teraz.