Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48331 26 stycznia 2016, 12:08

PaulaG Fajna mama
Monia nie kupiłam jeszcze, zastanawiam się czy nie iść na betę, ale nie wiem jak długo wytrzymam, siedzę w myślą że jednak ta głupia przyjdzie ...
ja z 16 !! :D
Dzięki za kciuki, i ja trzymam za Twoje maleństwo :D :*

Zgłoś nadużycie #48332 26 stycznia 2016, 12:10

Monia82 Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Monia nie kupiłam jeszcze, zastanawiam się czy nie iść na betę, ale nie wiem jak długo wytrzymam, siedzę w myślą że jednak ta głupia przyjdzie ...
ja z 16 !! :D
Dzięki za kciuki, i ja trzymam za Twoje maleństwo :D :*

Jak już termin @ to i popołudniowy test powinien wyjść! Może kup rossmanowy jak możesz ?? ?
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #48333 26 stycznia 2016, 12:15

murron Supermama
strasznie przykro mi, że niektóre musicie tak walczyć z tymi wszystkimi hashimoto etc, masakra z tą tarczycą.
trzymam mocno kciuki, aby mimo wszystko udało się zajść.
wysyłam ciążowe wiruski!

Zgłoś nadużycie #48334 26 stycznia 2016, 12:22

PaulaG Fajna mama
w niedzielę zrobiłam o czułości 10 i to z rana! i negatywny więc dzisiaj by po południu wyszło? nie po drodze mi do rossmanna ale przejdę się do apteki może później :D

Zgłoś nadużycie #48335 26 stycznia 2016, 12:56

Monia82 Fajna mama

PaulaG napisał(a)

w niedzielę zrobiłam o czułości 10 i to z rana! i negatywny więc dzisiaj by po południu wyszło? nie po drodze mi do rossmanna ale przejdę się do apteki może później :D

z tymi testami to jest porażka.... te alleg..., co Wam wczoraj pokazałam miały czułość 10 ml, a  kosmos jakiś wyszedł! tak samo pepino Tescowe o wyższej czułości robiłam, bo 10 ml i mi nie wykrywały, a ten niebieski facelle od razu...
Kamilka - odezwij się do nas... eh :/
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #48336 26 stycznia 2016, 12:56

tandem Supermama
Leena dziękuję, też mam nadzieję, że sprawy tarczycowe uda się szybciutko wyrównać. Smutki przeżyłaś, ale maleństwo już niedługo będzie z Tobą, trzymam kciuki za zdrowie i brak swędzenia!

PaulaG jeśli kupisz test, to możesz spróbować jeszcze dziś, albo chociaż jutro z rana!

Monia powodzenia w docieraniu do szpitala :) a synek fakt, idealnie w wieku do opowiadania wszystkiego wszystkim :)

Paulinom dużo zdrowia, radości i miłości!! :)

Paola hm... skoro w tym szpitalu takie historie, to może rzeczywiście dla spokoju ducha lepiej pomyśleć o innym...

murron dziękuję za kciuki i wiruski!

jadzia już lepiej się czujesz?

Dziewczyny, a jeśli ja ryb właściwie nie jem, to czym uzupełniać?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48337 26 stycznia 2016, 13:01

murron Supermama

tandem napisał(a)

Leena dziękuję, też mam nadzieję, że sprawy tarczycowe uda się szybciutko wyrównać. Smutki przeżyłaś, ale maleństwo już niedługo będzie z Tobą, trzymam kciuki za zdrowie i brak swędzenia!

PaulaG jeśli kupisz test, to możesz spróbować jeszcze dziś, albo chociaż jutro z rana!

Monia powodzenia w docieraniu do szpitala :) a synek fakt, idealnie w wieku do opowiadania wszystkiego wszystkim :)

Paulinom dużo zdrowia, radości i miłości!! :)

Paola hm... skoro w tym szpitalu takie historie, to może rzeczywiście dla spokoju ducha lepiej pomyśleć o innym...

murron dziękuję za kciuki i wiruski!

jadzia już lepiej się czujesz?

Dziewczyny, a jeśli ja ryb właściwie nie jem, to czym uzupełniać?

tran.

Zgłoś nadużycie #48338 26 stycznia 2016, 13:03

Paola_33 Supermama
W rybach od chol*** jest metali ciężkich. Dlatego kobietom w ciąży poleca się DHA z alg nie z ryb..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48339 26 stycznia 2016, 13:03

Paola_33 Supermama
W rybach od chol*** jest metali ciężkich. Dlatego kobietom w ciąży poleca się DHA z alg nie z ryb..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48340 26 stycznia 2016, 13:12

tandem Supermama
Dziękuję :) poczekam jeszcze co mi pani jutro poleci, ale zbieram też informacje w razie w.
(któraś wie dlaczego się mówi w razie wu? skąd się to wzięło? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48341 26 stycznia 2016, 13:16

Paola_33 Supermama
1. raz słyszę o takim określeniu..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #48342 26 stycznia 2016, 13:17

jadzia Fajna mama
Tandem dzięki lepiej się czuję, dziś już chodzę i jako tako sie czuję. Wczoraj mega niemoc. Tandem spokojnie cierpliwości ći życzę ale jak juz masz wyniki badań to połowa sukcesu, a druga połowa to dobry gin i endo. Potem leczenie i z górki. Wiesz bardzo twoje wyniki przypominają mi moje tsh za wysokie i prolaktyna też. Tylko Ty masz to wszystko kompleksowo zebrane, wyniki wszystkie wraz i to jest dobre. Ja to musiałam szukać sama że moze to a moze tamto. Dzięki pomocy dziewczyn (Motylek i Sielanka) zapobiegłam kolejnej gafie i nie odstawiałam eutyhyroxu jak proponował mój gin. Za trzy miesiące zrobiłabym badanie i pewnie tsh wzrosłoby w kosmos. Obecnie na euthyroxie jestem i wynik nie jest idealny bo 2,6 a gdybym go odstawiła to nie chce mi sie myśleć co by było. Także Tandem nie jest żle i będzie git majonez jak sie podleczysz.
Ja na razie czekam na rezultaty brania bromka i jestem dobrej mysli. Progesteron wyszedł ok a to mnie cieszy, cukier ujarzmiony.
Monia czekam na wynik Twojej bety conajmniej jakby to był mój wynik!!
Pola myslę że jesteś w ciązy to apteczny test Ci też już wyjdzie albo przynajmniej powie prawdę jeśli nie jesteś.. Ja najbardziej też wierze rossmanowi ale jak nie da rady to nie da.
He he ja mam pepino w domu.... Były za 3 zł w auchan i wzięłam. Eh ah. Wiem rosman the best ale juz tyle kasy dałam na te testy ze szok!
Sielanka spoko opanuj emocje i czekaj przynajmniej do czw!

Zgłoś nadużycie #48343 26 stycznia 2016, 13:31

tandem Supermama

jadzia napisał(a)

Tandem dzięki lepiej się czuję, dziś już chodzę i jako tako sie czuję. Wczoraj mega niemoc. Tandem spokojnie cierpliwości ći życzę ale jak juz masz wyniki badań to połowa sukcesu, a druga połowa to dobry gin i endo. Potem leczenie i z górki. Wiesz bardzo twoje wyniki przypominają mi moje tsh za wysokie i prolaktyna też. Tylko Ty masz to wszystko kompleksowo zebrane, wyniki wszystkie wraz i to jest dobre. Ja to musiałam szukać sama że moze to a moze tamto. Dzięki pomocy dziewczyn (Motylek i Sielanka) zapobiegłam kolejnej gafie i nie odstawiałam eutyhyroxu jak proponował mój gin. Za trzy miesiące zrobiłabym badanie i pewnie tsh wzrosłoby w kosmos. Obecnie na euthyroxie jestem i wynik nie jest idealny bo 2,6 a gdybym go odstawiła to nie chce mi sie myśleć co by było. Także Tandem nie jest żle i będzie git majonez jak sie podleczysz.
Ja na razie czekam na rezultaty brania bromka i jestem dobrej mysli. Progesteron wyszedł ok a to mnie cieszy, cukier ujarzmiony.
Monia czekam na wynik Twojej bety conajmniej jakby to był mój wynik!!
Pola myslę że jesteś w ciązy to apteczny test Ci też już wyjdzie albo przynajmniej powie prawdę jeśli nie jesteś.. Ja najbardziej też wierze rossmanowi ale jak nie da rady to nie da.
He he ja mam pepino w domu.... Były za 3 zł w auchan i wzięłam. Eh ah. Wiem rosman the best ale juz tyle kasy dałam na te testy ze szok!
Sielanka spoko opanuj emocje i czekaj przynajmniej do czw!

no to świetnie, że wszystko powoli się u Ciebie prostuje :) ja jeszcze dużo nie testowałam, ale już zauważyłam, że na testy można wydać majątek :D
Też się cieszę, że będzie łatwiej gdy wiadomo o co może chodzić, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze; najważniejsze, że @ przyszła w końcu, więc nie jest całkiem beznadziejnie :)

Zgłoś nadużycie #48344 26 stycznia 2016, 13:46

ewelina25 Gotowa na wszystko
Dziewczyny trzymam kciuki za was ;) Paola najlepszego :* Monia czekam betę :)

Zgłoś nadużycie #48345 26 stycznia 2016, 14:05

gusia85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny, ja to taki nowicjusz w tych sprawach. Zazwyczaj po testy wybierałam się do apteki.
Powiedzcie mi proszę który rossmanowski jest najlepszy? Bo z tego co zauważyłam w ich ofercie jest kilka?

Zgłoś nadużycie #48346 26 stycznia 2016, 14:07

stencel_ka Fajna mama

Leena napisał(a)

Bardzo dziekuje :* az mi sie lezka wzruszenia w oku zakrecila.... tak dlugo sie staralismy no i przezylismy jedno poronienie :( teraz to codzennie sie modle zeby z Malutka bylo wszytsko w porzadku, zebym donosila ciaze i urodzila zdrowe dziecko... co by mnie w ciazy nie meczylo to nic, byle by dziecko bylo zdrowe :)

Wczoraj rozmawialam z polozna o tym swedzeniu. Po pierwsze jest wyrzut progesteronu i estrogenu jest wysoki ok 3 trymestru a moze juz ok 25 czy nawet 24 tygodnia sie zaczac. Stad swedzenie. Dwa za duzo wit C w organizmie, dlatego mi kazala nie jesc nic co ma wit C i nie kupowac nic co ma ascorbin bo to tez wit C. Ok mandarynki moge jesc ale pomarancze kiwi juz nie.
A po trzecie.. i to ciekawe...pytala czy biore jakies witaminy dla ciezarnych. Ja oczywiscie nie skumalam co pyta wiec mi pokazalo...o dziwo...femibion czyli to co bioreod jakiegos czasu!! pokazala mi sklad i powiezdiala ze tutaj w DE sie tego nie zaleca ( ale to tylko przyklad bo chodzi o wszytskiet ego typu suplmenty) bo to sa same sztuczne witaminy i raczej zwracaja uwage pacjentkom na jedzenie, Jak ktos je zdrowo to nie musi tego brac bo moze miec nadmiar np wit C i dostac swedziawki... w razie takie swedzenia odtsawic na 2 tyg i zobaczyc czy cos pomaga.

Ja tez sie tak drapalam, Na stopach strupy przy palcach i wokol kostek. Plus jak sie drapalam po podeszwach to pod paznkociami zostawala mi skora :( co za koszmar... plus dlonie a potem cale cialo. Kupilam kremy z serii Emolium drogie jak czort, oliwke do mycia zamiast mydla z firmy Ziaja do skory atopowej i sudocrem na te rany. To mi pomaga...a jeszcze mi sie np pod kolanami bo tam tez swedzialo zrobily wielkie siniaki od drapania....koszmar

Juz jest lepiej ake jeszcze mam napady i sie drapie. U mnie dwa tyg temu wyszly proby dwukrotnie przekroczone :( wiec powtorzyli i na szczescie jest ok. Ale tez jem tylko gotowane i na parze nic smazonego... moze to mi pomoglo? grunt ze dziala :D

Kurcze a wiesz ze ja tez od miesiaca lykam ten femibion ?? ? Moze to byla jego wina....organizm sie zbuntował...

Zgłoś nadużycie #48347 26 stycznia 2016, 14:07

MarekWolkowski Świeżo upieczona
Hej, a co robicie, żeby się dobrze starać - poza tym, co zrobić należy. ;) Jakieś metody, tajniki...

Zgłoś nadużycie #48348 26 stycznia 2016, 14:24

jadzia Fajna mama
Najlepszy http://www.rossmann.pl/Produkt/Facelle-test-ciazowy-paskowy-do-uzytku-domowego-1...

Zgłoś nadużycie #48349 26 stycznia 2016, 14:26

gusia85 Gotowa na wszystko

jadzia napisał(a)

Najlepszy http://www.rossmann.pl/Produkt/Facelle-test-ciazowy-paskowy-do-uzytku-domowego-1szt,344956,6418,5455

Swietnie :)
Dziekuje Ci bardzo :)

Zgłoś nadużycie #48350 26 stycznia 2016, 15:06

PaulaG Fajna mama
dziewczyny oprócz rossmanowego jaki polecacie ?? ?