Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48131 25 stycznia 2016, 11:07

tandem Supermama
werkaa to dobrze, że hula hop się sprawdza, może też się skuszę :)

monia trzymam kciuki za teścik jutro i smacznej śmietanki życzę :)

sielanka temp rośnie ładnie, ale spróbuj wytrzymać do soboty, przynajmniej na testach zaoszczędzisz. no i na hula hop się nie rzucaj, coby fasolki nie poturbować :D imiona bardzo ładne wybrałaś, Emilka też mi się ostatnio podoba, a Nikodema już mamy w rodzince, bardzo spokojny chłopiec :)

turboślimak, gusia85, PaulaG wesele to rzeczywiście sprawa drugorzędna, przecież to ślub jest najważniejszy w tym dniu :) ale wiadomo, że najczęściej i chce się dzielić radość z innymi, i inni chcą być obecni, więc najczęściej jednak wesele jest. My mieliśmy dość spore, prawie 90 osób, do 4 rano. Właśnie podczas urodzin męża puszczaliśmy rodzince filmik z wesela, bo nie wszyscy widzieli i myślę, że miło im było popatrzeć, jak tańczą :)

turboślimak powodzenia w remonciku! Stare drzwi piękna sprawa, lubię takie rzeczy, dają klimat ;)

koko uważaj z tym ciśnieniem, niby nic, a jednak w ciąży to niebezpiecznie...

lidzia imiona to Wasza sprawa, wiadomo. Po drugie to masz jeszcze dużo czasu :) Faktycznie Oliwier i Alan to dość popularne imiona ostatnio, ale to przecież nic złego. Spokojnie się zastanawiaj.

mala2 nie martw się, nie tylko Tobie grubnięcie dobrze wychodzi :) mi od ślubu BMI z 21 do 23 wzrosło, ech... jak @ sobie pójdzie chciałam iść na basen ale dziś w pracy przywitano mnie 'radosną' wieścią, że w tym tygodniu praca po 12h od 7 do 19 i w sobotę jeszcze (!); wynegocjowałam tylko w środę wyjście do lekarza (bo przecież mam wizytę u gin!)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48132 25 stycznia 2016, 11:20

sielanka Fajna mama
Tandem lecisz na rekord z tymi postami :D z praca zreszta tez :p

Zgłoś nadużycie #48133 25 stycznia 2016, 11:26

tandem Supermama

sielanka napisał(a)

Tandem lecisz na rekord z tymi postami :D z praca zreszta tez :p

tak się jakoś zbiera, to staram się odpisywać wszystkim.
a na rekordach w pracy wcale mi nie zależy :( (

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48134 25 stycznia 2016, 11:40

Monia82 Fajna mama

tandem napisał(a)

monia trzymam kciuki za teścik jutro i smacznej śmietanki życzę :)

ŚMIETANA 18%  duuuża - smaki ciążowe hahaha.... - toż to fasolin do tej śmietany mnie przymusił, a nie żadna torbiel czy leki :O Normalnie dieta CUD.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #48135 25 stycznia 2016, 12:05

motylek1909 Supermama
kasia_t, hypatia - odezwijcie się co u Was!

PaulaG - trzymam kciuki albo za pozytywa albo za @ :)

Monia82, sielanka - i za Was też teraz baaaaaaardzo mocno trzymam kciukasy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #48136 25 stycznia 2016, 12:06

motylek1909 Supermama
.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #48137 25 stycznia 2016, 12:31

gusia85 Gotowa na wszystko
Lidzia a moze bajkowe imiona? Jacek i Agatka, Jas i Małgosia? Mam koleżanki blizniaczki Anitę i Anikę znamy sie ponad 10 lat do tej pory nie mam pojecia ktora to ktora :-) czy to juz pewne ze beda to chlopcy?

Monia a Ty swoja corke nazwij Smietanka:+)

Zaczynam martwic sie o nasza szpagadzistke...

Zgłoś nadużycie #48138 25 stycznia 2016, 12:39

Leena Fajna mama
Dobry :)

Monia ja tak czytam co tam sie wyprawia u Ciebie i ... az nie wiem co napisac.... moge miec tylko nadzieje, ze to faktycznie fasolinka walczy i ze tym razem jej sie uda :) Zycze Ci tego z calego serca!

Sielanka noooo dziewczyny mowia ze masz ladny wykres to czekamy do soboty na testa :D a masz ciazowe zarazki ***

Jadzia ojej dopadla Cie jelitowka? biedactwo, oby szybko przeszlo!!

Lidzia, dziewczyny maja racje. To ty decdujesz jakies imiona wybierasz dla dzieci i nie ma sie co na innych ogladac. My tez wybralismy takie jakie nam sie podoba a teraz nagle sie okazuje ze wszyscy je wymieniaja jako jedne z najladniejszych imion :D hihi rzecz w tym ze tylko rodzice i moja sis wie jakie bedzie imie :P

Motylku kochany... bez sensu ze cos co jest juz opodatkowane zostaje tak na dobra sprawe znowu ograbione przez panstwo! to jest jawne zlodziejstwo!! z tym wylaczaniem wszytskiego to ja tez tak pilnuje zeby nic nigdzie pradu nie ciagnelo... kupilam nawet takie przedluzacze gdzie kazde gniazdko mozna osobno wylaczyc/wlaczyc. Zakupy tez tak robilismy z moim mezem. Raz na tydzien duze zakupy z lista i nic poza tym, chyba ze promocja i sie oplacalo... no i szukalismy w tanszych sklepach. Tutaj zreszta tez robie zakupy w lidlu bo jest stosunkowo tani i tylko ja tam czegos nie ma co potrzebuje to ide do drozszego. Do tego namietnie przegladam gazetki promocyjne i zaznaczam co by mi sie przydalo i daloby sie taniej kupic. Taka oszczednosc zostala mi jeszcze z czasow Polski ale przydaje sie bo teraz duzo wydatkow no i zaraz wychowaczy z niska wplata wiec tez zaciskamy pasa...choc prawda jest taka ze jednak za granica nie musimy az tak uwazac na to co kupujemy i mozemy sobie pozwolic na kupno np pralki gdy sie zrypie bez wbijania zebow w sciane... smutne to ze w Polsce ludzie ciezko pracuja i im nie wystarcza do pierwszego :(

A ja po wizycie :) mialam nawet KTG :D z dzidzia w porzadeczku i... proby watrobowe w normie!!!!! hurrraaa!!! to nie cholestaza!!! z tej okazji moj maz zaprosil mnie na randke dzis :D zaczynam tez ginmnastyke rehabilitacyjna na moje bole plecow :) no i porod przestal mi sie widziec jako koszmar po wczorajszej wizycie w szpitalu. Jest tam tez lekarz Polak, ktory nas juz zna i nawet pytal kiedy sie widzimy. Wiec mowie ze 11 kwietnia a on ze to sie super sklada bo ma urlop w kwietniu ale w drugiej polowie wiec dobry mamy termin bo wtedy on bedzie. Czy to nie milo z jego strony? no i zawsze mamy dzwonic gdyby cos bylo nie tak albo potrzebowalibysmy cos od niego.... tak dzis mam dobry humor :)

Ale sie rozpisalam....juz nie zanudzam ;)

Zgłoś nadużycie #48139 25 stycznia 2016, 12:45

murron Supermama
mówię Wam imiona to taka indywidualna sprawa, że to szok...
zawsze ktoś będzie miał jakieś ale, bo zbyt pospolite bo zbyt wydumane, a i tak ludzie głównie patrząc przez pryzmat ludzi, których znali, ja np. mam z tego względu mega awersję do imienia Sławek, żadnego normalnego nie znałam :)

Zgłoś nadużycie #48140 25 stycznia 2016, 12:47

murron Supermama

Leena napisał(a)

Dobry :)

Monia ja tak czytam co tam sie wyprawia u Ciebie i ... az nie wiem co napisac.... moge miec tylko nadzieje, ze to faktycznie fasolinka walczy i ze tym razem jej sie uda :) Zycze Ci tego z calego serca!

Sielanka noooo dziewczyny mowia ze masz ladny wykres to czekamy do soboty na testa :D a masz ciazowe zarazki ***

Jadzia ojej dopadla Cie jelitowka? biedactwo, oby szybko przeszlo!!

Lidzia, dziewczyny maja racje. To ty decdujesz jakies imiona wybierasz dla dzieci i nie ma sie co na innych ogladac. My tez wybralismy takie jakie nam sie podoba a teraz nagle sie okazuje ze wszyscy je wymieniaja jako jedne z najladniejszych imion :D hihi rzecz w tym ze tylko rodzice i moja sis wie jakie bedzie imie :P

Motylku kochany... bez sensu ze cos co jest juz opodatkowane zostaje tak na dobra sprawe znowu ograbione przez panstwo! to jest jawne zlodziejstwo!! z tym wylaczaniem wszytskiego to ja tez tak pilnuje zeby nic nigdzie pradu nie ciagnelo... kupilam nawet takie przedluzacze gdzie kazde gniazdko mozna osobno wylaczyc/wlaczyc. Zakupy tez tak robilismy z moim mezem. Raz na tydzien duze zakupy z lista i nic poza tym, chyba ze promocja i sie oplacalo... no i szukalismy w tanszych sklepach. Tutaj zreszta tez robie zakupy w lidlu bo jest stosunkowo tani i tylko ja tam czegos nie ma co potrzebuje to ide do drozszego. Do tego namietnie przegladam gazetki promocyjne i zaznaczam co by mi sie przydalo i daloby sie taniej kupic. Taka oszczednosc zostala mi jeszcze z czasow Polski ale przydaje sie bo teraz duzo wydatkow no i zaraz wychowaczy z niska wplata wiec tez zaciskamy pasa...choc prawda jest taka ze jednak za granica nie musimy az tak uwazac na to co kupujemy i mozemy sobie pozwolic na kupno np pralki gdy sie zrypie bez wbijania zebow w sciane... smutne to ze w Polsce ludzie ciezko pracuja i im nie wystarcza do pierwszego :(

A ja po wizycie :) mialam nawet KTG :D z dzidzia w porzadeczku i... proby watrobowe w normie!!!!! hurrraaa!!! to nie cholestaza!!! z tej okazji moj maz zaprosil mnie na randke dzis :D zaczynam tez ginmnastyke rehabilitacyjna na moje bole plecow :) no i porod przestal mi sie widziec jako koszmar po wczorajszej wizycie w szpitalu. Jest tam tez lekarz Polak, ktory nas juz zna i nawet pytal kiedy sie widzimy. Wiec mowie ze 11 kwietnia a on ze to sie super sklada bo ma urlop w kwietniu ale w drugiej polowie wiec dobry mamy termin bo wtedy on bedzie. Czy to nie milo z jego strony? no i zawsze mamy dzwonic gdyby cos bylo nie tak albo potrzebowalibysmy cos od niego.... tak dzis mam dobry humor :)

Ale sie rozpisalam....juz nie zanudzam ;)

no to super, że wyniki dobre, już się nie musisz stresować.
a ja poluję na usg... najlepiej w tym tygodniu bo mam niepracujący.
a mi już maks 3 tygodnie pracy zostały więc cieszę się, że już niedługo będzie po :)

Zgłoś nadużycie #48141 25 stycznia 2016, 12:51

jadzia Fajna mama
Leena pisz pisz nie przejmuj sie ze zanudzasz.
Monia jak Ty jesz śmietanę? Mnie na sama mysl wzdryga..
A ja nie wiem co zlapalam bo mniemdli i jeszcze dreszcze do tego. Kurcze to ten bromergon funduje mi takie atrakcje ale dopiero po tygodniu brania takie cuda. Dzis to chyba z lozka nie wyjde bo zmiana pozycji konczy sie mdlosciami.

Zgłoś nadużycie #48142 25 stycznia 2016, 12:58

sielanka Fajna mama
Leena widac po Twoim poscie ten dobry humor! Tak ma byc :D rodzisz naturalnie? Ja mam zle wspomnienia z porodu, ale wierze, ze jak do drugiego porodu sie dobrze przygotuje, to nie bedzie tak strasznie :)

Zgłoś nadużycie #48143 25 stycznia 2016, 13:00

sielanka Fajna mama

murron napisał(a)

mówię Wam imiona to taka indywidualna sprawa, że to szok...
zawsze ktoś będzie miał jakieś ale, bo zbyt pospolite bo zbyt wydumane, a i tak ludzie głównie patrząc przez pryzmat ludzi, których znali, ja np. mam z tego względu mega awersję do imienia Sławek, żadnego normalnego nie znałam :)

Oooo ja tez mam awersje do Sławkow :p a najbardziej mnie zadziwia imie Pawel, bo KAZDY Pawel jakiego znam jest homo ;p mialam nawet kumpla Pawla, ktory mial chlopaka o imieniu Pawel ;p

Zgłoś nadużycie #48144 25 stycznia 2016, 13:05

tandem Supermama
gusia też najpierw pomyślałam o imionach jakiś filmowych/bajkowych parach :)

Leena super, że wszystko dobrze z wynikami, że nastawianie do porodu masz pozytywne no i przyjemnej randki!!

murron dokładnie też tak mam, że do niektórych imion mam awersję tylko przez to, że znam kogoś niefajnego o tym imieniu... powodzenia w polowaniu na usg! I trzy tygodnie - miną szybciutko, będzie dobrze!

jadzia a może to jakiś wirus?

sielanka będziemy trzymać kciuki, żeby drugi i każdy kolejny poród był miłym wspomnieniem :D

Zgłoś nadużycie #48145 25 stycznia 2016, 13:07

murron Supermama

sielanka napisał(a)

Oooo ja tez mam awersje do Sławkow :p a najbardziej mnie zadziwia imie Pawel, bo KAZDY Pawel jakiego znam jest homo ;p mialam nawet kumpla Pawla, ktory mial chlopaka o imieniu Pawel ;p

no akurat mój szef jest Paweł i ma trójkę dzieci więc homo nie jest :)
ja gejów dużo nie znam więc takiej właściwości nie znalazłam :)

Zgłoś nadużycie #48146 25 stycznia 2016, 13:09

patrycja27 Fajna mama
hej dziewczyny :)
motylku prosze o zmienie daty @ bo owulacje juz mialam i prawdopodobnie w 20dc czyli termin @ na 3 lutego :) dziekuje :)
od dzisiaj zaczynam lykac luteine 100 dopochowowo mieliscie jakies skutki uboczne dziewczyny? :)

Zgłoś nadużycie #48147 25 stycznia 2016, 13:09

sielanka Fajna mama

murron napisał(a)

no akurat mój szef jest Paweł i ma trójkę dzieci więc homo nie jest :)
ja gejów dużo nie znam więc takiej właściwości nie znalazłam :)

Hahaha ja znam sporo, przed ciaza kazda niedziele spedzalam w klubie dla gejow :p

Zgłoś nadużycie #48148 25 stycznia 2016, 13:10

Leena Fajna mama

koko83 napisał(a)

Witam

motylku śliczne królestwo Filipka

ja wczoraj oglądałam wózki spodobał mi się firmy tako ale nie zapamiętałam konkretnej nazwy i nie moge go znaleźć na internecie

Koko ja tez sie zakochalam w Tako Moonlight szaro bialy z cyrkoniami swarovskiego i bylam juz nawet na niego zdecydowana ale... w medzy czasie poczytalam opinie i TAKO naleza jednak do jednych z najciezszych na rynku i duzo ludzi na to narzeka na forach. Ja bede musiala wozek na 1 pietro wnosic wiec zaczelam szukac alternatywy i znalazlam :D tez ladny, podobny do TAKO, solidnie zrobiony, firma tez Polska i ma wlasciwie same pozytywne opinie od dawien dawna. Fakt ze specjalizuje sie w "klasycznych" wozkach na wahaczach, ale wypuscili ostatnio model z kolami skretnymi i ten kupilismy. Wiadomo nowy model malo opinii ale jestem dobrej mysli. Gondola duza jedna z najdluzszych na rynku, materacyk, folia przeciwdeszczowa, moskietiera, taki ochraniacz na nogi w spacerowce, torba i kocyk pod kolor wozka w cenie. No i lzejszy i tanszy niz TAKO ;) brzmi kuszaco? hihi to polecam obejrzec - ROAN Bass
http://www.roan.pl/#bass.html

Zgłoś nadużycie #48149 25 stycznia 2016, 13:11

sielanka Fajna mama

patrycja27 napisał(a)

hej dziewczyny :)
motylku prosze o zmienie daty @ bo owulacje juz mialam i prawdopodobnie w 20dc czyli termin @ na 3 lutego :) dziekuje :)
od dzisiaj zaczynam lykac luteine 100 dopochowowo mieliscie jakies skutki uboczne dziewczyny? :)

Ja nie mialam. Tylko te dowcipne strasznie sie slimacza, takze na noc najlepiej sobie aplikowac

Zgłoś nadużycie #48150 25 stycznia 2016, 13:20

asaguarela Fajna mama
Dzień dobry 😊,witam się ja i moja depresja 😞.....

Jutro,po 14dniach urlopu,wracam do pracy 😭 😭,buuuuuuu.

Leena,bardzo się cieszę,że wszystko w porządku i ,że wyniki dobre😁,super,tak trzymaj 😘.
Fajnie podejście lekarza,będziesz spokojniejsza 😉

Jadzia,bidulo,kuruj się,łee,te jelitowki,to jest dramat 😞

Lidzia,co do imion,to myślę,że to Wy wybieracie i Wam się mają podobać,mnie się zawsze podobał Brunon,ale nie dalam tak synowi😉,nie wiem,dlaczego,JESCZE mi się podoba Fabian,Gracjan,Antek,Zuzia,Aleksandra,Kamila....

Monia 😆,he,hehe,,,smacznego 😞,bardzo trzymam kciuki za jutrzejszy test i jak będzie fasoleczka,żeby wszystko było dobrze.

Sielanka,wytrzymaj,bo potem,wiesz co jest.😞,dasz rade,aa,temperatura pięknie,obiecującą 😉

Oczywiście,już zaciskam kciuki 😉

Iza,wracaj szybko do nas😊

Koko,duże to ciśnienie,trzeba do lekarza kochana,bo nie ma żartów z ciśnieniem w ciąży.

Buka,😊,no ja wczoraj,jak nie spalam o 5 ,to wertowałam FM,trafiłam na wrzesień i Twojego m.i.n.bladzioszka😉,ale leci czas 😏

Motylku,ja też wczoraj o tym myślałam,i pierwsze słyszę,że tak jest...ale widocznie,teraz zwracają w PIT...

No i w ogóle mi mega smutno dzisiaj 😞,może faktycznie,jak wrócę do pracy,to szybciutko poleci dalej...