Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #48051 24 stycznia 2016, 21:57

sielanka Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Dziewczyny,mam wziąć tego ostatniego dupka teraz,czy juz nie ??

A rozkrecila sie ta @?

Zgłoś nadużycie #48052 24 stycznia 2016, 22:04

Leena Fajna mama
Dobry Wieczor :)

Mielismy zalatany i zapracowany weekend wiec nawet nie jestem w stanie Was nadrobic ;(
Pokoik juz pomalowany i wyglada tak przytulnie :)
Tandem kolorki to "roza pustyni" czyli bardzo ale to bardzo jasny roz na 3 scianach i na jednej kolor "fuksja" co wyglada jak malina z jagoda, dosc intensywny ale ladnie sie komponuje z jasnym rozem :)

Bylismy tez dzisiaj w szpitalu w ktorym chcialabym rodzic na zwiedzaniu i takiej prezentacji gdzie byl lekarz, dwie polozne i pielegniarka od dzieci. Juz lezalam w tym szpitalu ale duzo sie dowiedzialam i tylko utwierdzilam ze chce tam rodzic i juz sie zameldowalam :) zwiedzalismy tez sale porodowe - fajne, przytulne i zroznicowane. Hahah moj kochany P nie zorientowal sie ze zwiedzamy porodowke :P czyli jest dobrze :D
Nawet czasem robia "cesrake na zyczenia" jak sie ktos uprze ale nie polecaja i oferuja cala game metod znieczulenia czy zmniejszenia bolu. No i fajnie ze jak sie laduje na porodowce to jest jedna polozna ktora sie toba opiekuje a nie ze ciagle ktos inny przychodzi. To maly szpital wiec maja jeden pokoj rodzinny- piekny!! ale jak jest zajety a rodzina chce byc w komplecie to z 2 osobowej sali robia rodzinna. Zlaczaja lozka wstawiaja przewijak i oddaja do dyspozycji :) wiekszosc jest totalnie nowa. No wiec mialam pozytywny acz meczacy weekend.

Motylku, ktoras dziewczyna ma racje - rob paznokcie bo masz talent i gdybym mieszkala blizej to bym byla twoja stala klientka i gdy tylko patrze na swoja pazury to wzdycham i marudze mojemu mezowi ze cie tu nie ma :(

Ehhh w Polsce ciezko z finansami, wiec nie ma sie co dziwic ze ludzie emigruja :(

Asa tak mi przykro ze sie nie udalo :( ale moze w tym cyklu? za Ciebie i wszystkie staraczki trzymam kciuki !!

Ja mam nadzieje ze jutro beda juz wyniki moich prob watrobowych bo swedzenie znowu przybiera na sile :( troche ulzylo jak przeszlam na diete watrobowa ale znowu wraca :( tryzmajcie kciuki ... :(

Zgłoś nadużycie #48053 24 stycznia 2016, 22:05

asaguarela Fajna mama

sielanka napisał(a)

A rozkrecila sie ta @?

A Kuźwa,brązowo dalej,po teście byly troszkę czerwono,a teraz dalej brązowe plamienie

Zgłoś nadużycie #48054 24 stycznia 2016, 22:11

asaguarela Fajna mama

Leena napisał(a)

Dobry Wieczor :)

Mielismy zalatany i zapracowany weekend wiec nawet nie jestem w stanie Was nadrobic ;(
Pokoik juz pomalowany i wyglada tak przytulnie :)
Tandem kolorki to "roza pustyni" czyli bardzo ale to bardzo jasny roz na 3 scianach i na jednej kolor "fuksja" co wyglada jak malina z jagoda, dosc intensywny ale ladnie sie komponuje z jasnym rozem :)

Bylismy tez dzisiaj w szpitalu w ktorym chcialabym rodzic na zwiedzaniu i takiej prezentacji gdzie byl lekarz, dwie polozne i pielegniarka od dzieci. Juz lezalam w tym szpitalu ale duzo sie dowiedzialam i tylko utwierdzilam ze chce tam rodzic i juz sie zameldowalam :) zwiedzalismy tez sale porodowe - fajne, przytulne i zroznicowane. Hahah moj kochany P nie zorientowal sie ze zwiedzamy porodowke :P czyli jest dobrze :D
Nawet czasem robia "cesrake na zyczenia" jak sie ktos uprze ale nie polecaja i oferuja cala game metod znieczulenia czy zmniejszenia bolu. No i fajnie ze jak sie laduje na porodowce to jest jedna polozna ktora sie toba opiekuje a nie ze ciagle ktos inny przychodzi. To maly szpital wiec maja jeden pokoj rodzinny- piekny!! ale jak jest zajety a rodzina chce byc w komplecie to z 2 osobowej sali robia rodzinna. Zlaczaja lozka wstawiaja przewijak i oddaja do dyspozycji :) wiekszosc jest totalnie nowa. No wiec mialam pozytywny acz meczacy weekend.

Motylku, ktoras dziewczyna ma racje - rob paznokcie bo masz talent i gdybym mieszkala blizej to bym byla twoja stala klientka i gdy tylko patrze na swoja pazury to wzdycham i marudze mojemu mezowi ze cie tu nie ma :(

Ehhh w Polsce ciezko z finansami, wiec nie ma sie co dziwic ze ludzie emigruja :(

Asa tak mi przykro ze sie nie udalo :( ale moze w tym cyklu? za Ciebie i wszystkie staraczki trzymam kciuki !!

Ja mam nadzieje ze jutro beda juz wyniki moich prob watrobowych bo swedzenie znowu przybiera na sile :( troche ulzylo jak przeszlam na diete watrobowa ale znowu wraca :( tryzmajcie kciuki ... :(

Leena,😊 ,o to fajnie,że można tak pozwiedzać 🏥,będziesz spokojniejsza bo juz wiesz mniej,więcej,jak to będzie wyglądało i,że będziesz miała dobrą opiekę 🚼

Trzymam kciuki,za Twoje wyniki 😉

Zgłoś nadużycie #48055 24 stycznia 2016, 22:14

motylek1909 Supermama

Tauriel napisał(a)

Poza tym nie wiem, kto powiedział Ci, ze 200,- miesięcznie dostaniesz w formie zwrotu podatku - to nie prawda..

kochana, ZUS oblicza mi moje miesięczne wypłaty za L4. I załóżmy, że wychodzi tak jak moja wypłata że powinnam dostać 1600 zł do ręki. Ale oni pobierają zaliczkę na podatek w kwocie 18% (dlatego dostaje nie 1600 a 1300 zł na konto), a ta reszta czyli zaliczka na podatek zwracana jest w picie. Tak to wygląda w momencie wypłaty zasiłku chorobowego przez ZUS. ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #48056 24 stycznia 2016, 22:15

tandem Supermama

PaulaG napisał(a)

Tandem nie wiem czy ja teraz chce... był taki pewny a jedną przeszkodą i nagle nie wie ...

Asaguarela moi rodzice by się chętnie rozwiedli ale brak kasy i kredyt na mieszkanie wiec ciągle się kłócą i jak powiedziałam o ślubie to ze głupia po co mi to będę płakać rozwód będę chciała i takie tam .. a jego rodzice ze po co tak szybko po co nam to i takie tam ...

Monia zostawię to ... 5 lutego mam wizytę u gina jak nie będzie małpy to może coś na usg zobaczy ..

Kurczę, szkoda, że tak... Bez wsparcia rodziców jest bardzo trudno...

Leena pokój na pewno wygląda ślicznie, już nazwy brzmią bardzo dobrze :) super, że szpital taki pozytywny, mały to bardziej przytulny i oswojony, będzie tam Wam przyjemniej ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #48057 24 stycznia 2016, 22:15

mala2 Supermama
Elo :)

Ja cały czas jestem z wami ale nie mam co pisac to sie nie udzielam wspieram was duchowo ;)

asaguarela napisał(a)

A Kuźwa,brązowo dalej,po teście byly troszkę czerwono,a teraz dalej brązowe plamienie

Ja bym wzięła jeszcze dzisiaj i zobaczyła co będzie jutro i ewentualnie odstawiła.Bo ja tez widział na tym twoim 1 teście jakieś cienie.Z reszta ostatnio te testy same cienie pokazuja a później nam france psikusa robia i przyłażą :/

Monia a u ciebie to juz w ogóle jakiś armagedon ach...

Zgłoś nadużycie #48058 24 stycznia 2016, 22:18

motylek1909 Supermama
To ja się pochwale łóżeczkiem Filipka na dobranoc :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #48059 24 stycznia 2016, 22:25

mala2 Supermama
Kurcze zazdroszczę wam tych poszukiwań wyprawkowych ja to teraz jestem na etapie poszukiwań mebli,sprzętów do nowej kuchni,sypialni itp itd jedynie młodego pokój chyba będzie namiastką "dzieciecego" szału.Fajny to był okres gdy człowiek cieszył sie jak głupi z kolejnej paczki z butelkami ,smoczkami czy tetrami ;)
Motylku ślicznie ja bardzo lubie jak w około maluszka jest tak jasno :)

Zgłoś nadużycie #48060 24 stycznia 2016, 22:33

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

To ja się pochwale łóżeczkiem Filipka na dobranoc :)

Ślicznie Motylku 😊
Filipek,będzie miał swoje królestwo 😊

Zgłoś nadużycie #48061 24 stycznia 2016, 22:36

asaguarela Fajna mama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Ja cały czas jestem z wami ale nie mam co pisac to sie nie udzielam wspieram was duchowo ;)

Ja bym wzięła jeszcze dzisiaj i zobaczyła co będzie jutro i ewentualnie odstawiła.Bo ja tez widział na tym twoim 1 teście jakieś cienie.Z reszta ostatnio te testy same cienie pokazuja a później nam france psikusa robia i przyłażą :/

Monia a u ciebie to juz w ogóle jakiś armagedon ach...

No właśnie 😐

Wezmę,w sumie i tak ostatnia...

Ja cały czas właśnie pamiętam,jak pisałaś w grudniu,że miałaś taka sytuacje,z tym testem,jak znalazłaś

Zgłoś nadużycie #48062 24 stycznia 2016, 22:38

sielanka Fajna mama
Asa to weź jeszcze, jak się nie rozkręci.
Motylku mam taki sam przewijak :D
Dziewczyny jak bardzo w ciągu dnia może podskoczyć tempka? Zmierzyłam popołudniu, jakoś tak z ciekawości, a tu 38 stopni. Tak wysokiej będąc zdrowa jeszcze nie miałam, max to było 37,6.

Zgłoś nadużycie #48063 24 stycznia 2016, 22:55

stencel_ka Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

kochana, ZUS oblicza mi moje miesięczne wypłaty za L4. I załóżmy, że wychodzi tak jak moja wypłata że powinnam dostać 1600 zł do ręki. Ale oni pobierają zaliczkę na podatek w kwocie 18% (dlatego dostaje nie 1600 a 1300 zł na konto), a ta reszta czyli zaliczka na podatek zwracana jest w picie. Tak to wygląda w momencie wypłaty zasiłku chorobowego przez ZUS. ;)

Yyyy nie czaje totalnie...tej metody...a pracodawca dokumentowal Ci te dochód w calosci czy dawal do reki poza lista plac coś ??

Zgłoś nadużycie #48064 24 stycznia 2016, 22:58

stencel_ka Fajna mama

sielanka napisał(a)

Asa to weź jeszcze, jak się nie rozkręci.
Motylku mam taki sam przewijak :D
Dziewczyny jak bardzo w ciągu dnia może podskoczyć tempka? Zmierzyłam popołudniu, jakoś tak z ciekawości, a tu 38 stopni. Tak wysokiej będąc zdrowa jeszcze nie miałam, max to było 37,6.

Oj noze noze tak skoczyc ..po jedzeniu po wysilku, po drzemce, gdy w domu jest cieplo...

Zgłoś nadużycie #48065 24 stycznia 2016, 23:04

sielanka Fajna mama

stencel_ka napisał(a)

Oj noze noze tak skoczyc ..po jedzeniu po wysilku, po drzemce, gdy w domu jest cieplo...

Ok, juz sie balam, ze cos mnie lapie...

Zgłoś nadużycie #48066 24 stycznia 2016, 23:13

Kaari Fajna mama
Motylku łóżeczko sliczne :) Przepraszam, że też podraze Twoje wynagrodzenie z ZUS ale jesteś pierwsza osoba, która znam żeby tak miała wyplacane. Malo tego, każda moją kolezanka przebywajaca na zwolnieniu mówiła ze dostawała więcej i mnie zastanawia czy oni Ci to dobrze liczą. Chyba ze były jeszcze jakieś inne czynniki

Zgłoś nadużycie #48067 24 stycznia 2016, 23:37

angel Fajna mama
Motylku suuuuppppeeerrrr łòżeczko nie myslalam nawet ze ciemne moze tak fajnie wygladac :-)

Zgłoś nadużycie #48068 24 stycznia 2016, 23:55

motylek1909 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Yyyy nie czaje totalnie...tej metody...a pracodawca dokumentowal Ci te dochód w calosci czy dawal do reki poza lista plac coś ??

Dokumentowal w calosci :) jutro z laptopa zrobie wam zrzut i pokaze jakto wyglada

Zgłoś nadużycie #48069 25 stycznia 2016, 0:04

motylek1909 Supermama
Wklejam wam zrzut ze strony zusu, z portalu PUE. Zakryłam tylko nazwisko i nr konta :) to co jest wyliczone, to tak mam obliczoną każdą ich wypłatę dla mnie. Otworzyłam dla przykładu jedną wypłatę.

Zgłoś nadużycie #48070 25 stycznia 2016, 0:12

turboslimak Fajna mama
Zgadzam sie z motylkiem mi tez upieprzaja 18% od kwoty ktora powinnam dostawać
Liczę na PIT w tym roku ze mi sie zwróci potrącanie mi tych 18%
Dziady jedne : p

Monia nie odpowiedziałas mi na pytanko
Miedzy Beta 2,1 a ta co masz 30 to kiedy była owulka twoim zdaniem?
Niezle ty masz pezygody i jestes dla mnie niezła zagadka

Sielanka piękna ta tempka ;-)

My dzis na kolejnym koncercie kolęd byliśmy ale mała skakała :D
Cos czuje ze ja umuzykalnie :p