Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #47991 24 stycznia 2016, 18:36

buka87 Supermama
Asa beeeeeeeeeeeeeeee;/ Niech to szlag;/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #47992 24 stycznia 2016, 18:41

gusia85 Gotowa na wszystko
Asa przykro mi, ale moze rano jeszcze raz siknij dla pewnosci?

Tak sobie mysle dziewczyny, zeby zapytac co tam u Was?
Na chwilke odpuszczajac temat dzieki ktoremu tu jestesmy?

Zgłoś nadużycie #47993 24 stycznia 2016, 18:51

PaulaG Fajna mama
Hm. Co u mnie ? Same źle rzeczy ... ale cóż .. ten rok dopiero się zaczął ..
A co u ciebie gusia?

Zgłoś nadużycie #47994 24 stycznia 2016, 18:54

angel Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Dziewczynki 😞
Negatyw 😞
@ się rozkręca 😞

ojej przykro mi :-(

Zgłoś nadużycie #47995 24 stycznia 2016, 18:55

Kaari Fajna mama
Asaguarela przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #47996 24 stycznia 2016, 18:57

motylek1909 Supermama

tandem napisał(a)

turboślimak starałam się :) dokładnie, cieszę się, że zaczął się nowy cykl, że zdążę z badaniami przed wizytą u gin.

monia82 dokładnie, najgorzej, jeżeli człowiek jest nieświadomy nadczynności i jednak wybierze się nad morze... Ja też wolę góry niż wylegiwanie się na plaży, ale pływać bardzo lubię ;)
Rzeczywiście konieczność testowania przy przyjmowaniu leku jest dodatkowym źródłem stresu. Wiem, że często lepiej się nie nastawiać, żeby się potem nie zamartwiać, ale z drugiej strony
niewiara też utrudnia pozytywny koniec. Jest szansa. I w końcu fasolka zagości się u Ciebie na dobre :)
Kurczę, może jednak wsparcie męża by Ci pomogło?
Nie dziwię się, że póki leki działają, nie chcesz podjąć tej kuracji jodem, to rzeczywiście trudna i ryzykowna sprawa. U Ciebie to jedna wielka niewiadoma, rzeczywiście te różnice między testem porannym a wieczornym są dziwne...

asaguarela dziękuję, muszę się ostatecznie wykurować, by zbierać siły na kolejne staranka :)
Trzymam kciuki za kolejny test!

kaari dziękuję, mam nadzieję, że już wyzdrowieję i mikstura długo się nie przyda :)

jadzia dziękuję, dam znać co z wynikami.

tandem, na kiedy wpisać Ci kolejną @ tak orientacyjnie?

p.s. mam nadzieję, że badanka wyjdą dobrze i że była to tylko jednorazowa anomalia z taką @ długa!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #47997 24 stycznia 2016, 18:58

gusia85 Gotowa na wszystko
Co u mnie? Upieklam dzis udko z indyka nasypalam wszelkich mozliwych ziol przypraw itd i jest zjadliwe! Mielismy isc z mezem na sanki ale nie mamy sanek sie okazalo ;-) a jutro nie ide do pracy i nie ide na basen bo jestem leniem! :-) no dalej dziewczyny co u Was? Paula a dzis cos milego Ci sie przytrafilo?

Zgłoś nadużycie #47998 24 stycznia 2016, 18:59

motylek1909 Supermama

asaguarela napisał(a)

Dziękuję bardzo za kciuki 😊

Jesteście kochane ❤

Trzeba się ogarnąć i zbierać sily na nowy cykl.

Ale smutno mi bardzo.
A jak myślicie,czy ten jeden test wtedy,mogła być ciąża biochemiczna ??

kurka, asa :( wiesz teioretycznie mogła, ale pewność byś miała tylko po becie, w same testy to i lekarze nie wierzą :( szkoda! :( ale łapiesz się nadal na październik więc zaciskam z Filipkiem mocno kciuki i czekamy na pozytyw ! na kiedy wpisać Ci @?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #47999 24 stycznia 2016, 19:02

motylek1909 Supermama

gusia85 napisał(a)

odbiegając od tematu mogę się pochwalić, że wczoraj złożyliśmy łóżeczko... no i pomału dociera do mnie fakt, że za 2 mce już będziemy we 3... ;)

poza tym... martwią mnie kwestie finansowe. Niby tak tragicznie nie jest, ale powiedzcie mi, jak Wy rozplanowujecie budżet? macie jakiś sposób? Bo ja np. c miesiąc piszę co za ile muszę zapłacić (rachunki), odliczam paliwo na miesiąc (tankujemy raz na miesiąc), zostawiam jakąś kaskę na zakupy codziennie, a i tak wychodzimy na minusie, albo nam na koniec mca braknie :/ pomocy!

Zgłoś nadużycie #48000 24 stycznia 2016, 19:03

asaguarela Fajna mama

buka87 napisał(a)

Asa beeeeeeeeeeeeeeee;/ Niech to szlag;/

Dokladnie Buka. ..
Niech to szlag trafi....😭

Zgłoś nadużycie #48001 24 stycznia 2016, 19:04

motylek1909 Supermama
Kazia, widzę na ovuf że dostałaś wczoraj @ :( przykro mi! :( trzymam kciuki za kolejny cykl... macie jakiś plan na nowy cykl? na kiedy wpisać Ci @?

Zgłoś nadużycie #48002 24 stycznia 2016, 19:08

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

odbiegając od tematu mogę się pochwalić, że wczoraj złożyliśmy łóżeczko... no i pomału dociera do mnie fakt, że za 2 mce już będziemy we 3... ;)

poza tym... martwią mnie kwestie finansowe. Niby tak tragicznie nie jest, ale powiedzcie mi, jak Wy rozplanowujecie budżet? macie jakiś sposób? Bo ja np. c miesiąc piszę co za ile muszę zapłacić (rachunki), odliczam paliwo na miesiąc (tankujemy raz na miesiąc), zostawiam jakąś kaskę na zakupy codziennie, a i tak wychodzimy na minusie, albo nam na koniec mca braknie :/ pomocy!

Motylku,u nas jest tak samo...

Zawsze robimy plan działania,tylko,że my mamy wypłaty w innych terminach i tak jest gorzej,bo nie możemy oplat zrobić za jednym zamachem,tylko na dwa razy...
Nie ma źle,tylko zawsze sobie obiecujemy,jak jest lepszy miesiąc,że odłożymy sobie....taaa 😉,zawsze na coś pójdzie..też nie raz braknie ale to tylko czasami

Zgłoś nadużycie #48003 24 stycznia 2016, 19:12

Usiasia Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Z tego co pamietam to 3 próbówki :) U mnie też były lekkie zawirowania :) Wez batonik i zjedz po, lepiej się poczujesz. Tylko nie do końca pamiętam w którym dniu cyklu miałam je wykonywane, a to też jest istotne. Co do wagi oblicz BMI Ja mam 182 i musiałam zrzucić 5% podobno to pomaga.

Hej.  Przepraszam trochę jestem sto lat za murzynami na forum... Ostatnio nie mam czasu za bardzo na internety :)
Gusia ja mam bmi w środku normy także nie ma tragedii chociaż te 5% wagi to myślę że przy odrobinie wysiłku bez problemu da rade zrzucić. 
Ja zazwyczaj ma badanie brałam czekoladę ale może faktycznie batonik lepszy. Szybciej się rozpuści :p Chociaż nie raz mam tak ze zaczynam mdlec juz w trakcie pobierania, wtedy nic nie pomaga. Na samą myśl mam zawał... Kiedys zalałam kobietom całe lab. Bo podały mi wodę jak zaczęłam słabnać a ja im fik! I cala woda na podłodze wylądowala... Także takie różne niewesołe przygody mam zawsze na tych pobraniach...I wciąż szukam skutecznej metody żeby się tego pozbyć
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #48004 24 stycznia 2016, 19:13

motylek1909 Supermama

asaguarela napisał(a)

Motylku,u nas jest tak samo...

Zawsze robimy plan działania,tylko,że my mamy wypłaty w innych terminach i tak jest gorzej,bo nie możemy oplat zrobić za jednym zamachem,tylko na dwa razy...
Nie ma źle,tylko zawsze sobie obiecujemy,jak jest lepszy miesiąc,że odłożymy sobie....taaa 😉,zawsze na coś pójdzie..też nie raz braknie ale to tylko czasami

czyli plan mam dobry... wychodzi na to, ze jak zwykle zarobki zbyt małe! :D haha :) bo generalnie zdzierstwo to jest to, że teoretycznie moje ciążowe L4 jest płatne 100%, ale ja dostaję na konto 82%, a pozostałe 18% jest wypłacane raz w roku w picie jako zwrot z podatku :/ więc co miesiąc 200 zł i tak jestem w plecy :/

Zgłoś nadużycie #48005 24 stycznia 2016, 19:13

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

kurka, asa :( wiesz teioretycznie mogła, ale pewność byś miała tylko po becie, w same testy to i lekarze nie wierzą :( szkoda! :( ale łapiesz się nadal na październik więc zaciskam z Filipkiem mocno kciuki i czekamy na pozytyw ! na kiedy wpisać Ci @?

No właśnie,w sumie mogłam zrobić te betę 😞
Aa,noo..teraz to już...
Może ten test,faktycznie był do tyłka?😩

Tylko,patrz,nawet dupek nic nie dał,myślałam,że dopiero jak odstawię,to @ przyjdzie,choć czytałam,że nie raz przychodzi i tak...

Zgłoś nadużycie #48006 24 stycznia 2016, 19:15

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

czyli plan mam dobry... wychodzi na to, ze jak zwykle zarobki zbyt małe! :D haha :) bo generalnie zdzierstwo to jest to, że teoretycznie moje ciążowe L4 jest płatne 100%, ale ja dostaję na konto 82%, a pozostałe 18% jest wypłacane raz w roku w picie jako zwrot z podatku :/ więc co miesiąc 200 zł i tak jestem w plecy :/

Tak kochana 😊,tak właśnie jest ,...
Ciągle nasze zarobki pozostawiają wiele do życzenia 😐

Zgłoś nadużycie #48007 24 stycznia 2016, 19:18

asaguarela Fajna mama
Motylku,proszę wpisz mi @,na 19.02

Zgłoś nadużycie #48008 24 stycznia 2016, 19:20

asaguarela Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Gusia,już nie ma sensu...się nie proszona rozkręca @,wredna

Zgłoś nadużycie #48009 24 stycznia 2016, 19:20

asaguarela Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Gusia,już nie ma sensu...się nie proszona rozkręca @,wredna

Zgłoś nadużycie #48010 24 stycznia 2016, 19:22

PaulaG Fajna mama
Gusia. Dobrego nie .. mój narzeczony stwierdził że jednak nie chce ślubu w przyszłym roku bo rodzice są na nie i kasy dużo wyjdzie ... a ja juz znalazłam sukienkę buty sale fotografa.. do tego się okazało ze w ciąży nie jestem ...

Motylku my mamy troche kasy ale jak się pojawi dziecko to tez będzie na styk co miesiąc bo jednak dzidzia kosztuje ...