Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #47691 22 stycznia 2016, 7:13

gusia85 Gotowa na wszystko

Usiasia napisał(a)

Gusia dzięki za listę badań. Boże do takiej ilości to ile krwi biorą? Bo ja niestety już przy jednej probowce mdleje :/ masakra.
Hmm z ta nadwagą to tez różnie. Nie wiem ile powinnam ważyć żeby waga była idealna jestem dość niska...zaledwie 166

Z tego co pamietam to 3 próbówki :) U mnie też były lekkie zawirowania :) Wez batonik i zjedz po, lepiej się poczujesz. Tylko nie do końca pamiętam w którym dniu cyklu miałam je wykonywane, a to też jest istotne. Co do wagi oblicz BMI Ja mam 182 i musiałam zrzucić 5% podobno to pomaga.

Zgłoś nadużycie #47692 22 stycznia 2016, 7:14

Paola_33 napisał(a)

16. II, jeśli pytasz o ciach-ciach :-) czyli cc :-)
Pranie zrobione (bodziaki, mega pajacyki, skarpetusie 10 cm ;-) ), jutro wreszcie pakowanie..

Paola jak ja Ci zazdroszcze tych skarpet! :)
Czasami sama nie wytrzymuje i będąc w sklepie natknę się na jakieś maleńkie maleńkości i wiem że muszę je mieć :)

Zgłoś nadużycie #47693 22 stycznia 2016, 7:41

PaulaG Fajna mama
Ja nawet w ciąży nie jestem a chodzę po sklepach i mam ochotę kupić coś takiego maleńkiego słodkiego 😀

Zgłoś nadużycie #47694 22 stycznia 2016, 7:47

PaulaG napisał(a)

Ja nawet w ciąży nie jestem a chodzę po sklepach i mam ochotę kupić coś takiego maleńkiego słodkiego 😀

Paula ja jestem krok dalej. Ja kupuje a w ciąży nie jestem... Bo nie mogę się powstrzymać... I mam specjalne pudełko, które już ledwo wszystko mieści :)

Zgłoś nadużycie #47695 22 stycznia 2016, 8:26

Monia82 Fajna mama
Kamilka - strasznie współczuję tych traumatycznych wiadomości :( które się zbiegły czasowo. Aż się ryczeć chce :( Pamiętam, że jadąc na sierpniowe USG w 11 tyg ciąży napisałam do koleżanki, że mam nadzieję, że dziadek nie zabrał mi Fasolki ze sobą - byłam w żałobie po Jego śmierci... a jednak :( i  w tym szoku tłumaczyłam sobie, że że są gdzieś tam razem... nie są samotni i było mi łatwiej się z tym psychicznie uporać, chocć było ciężko. Tulę :(
Asa - trzymam kciuki za wysoką betę!!!! Jak teścior poranny ?? ?
Kari - zmartwiłam się czytając o śluzie jakimś, ale dobrze, że pojechałaś i Cię uspokoili! :)
Pa. U mnie prawdobnpodobnie  to była kolejna ciąża biochemiczna, bo nadal biorę leki, a tych kresek na teście już nie ma, więc beta musiała rosnąć i spadła., stąd w moczu jeszcze była. Endo sugerowała mi, że może być to wczesne poronienie.
Powoli zaczyna mnie to przerastać, bo nie znam przyczyn. Przez tego duphka przed terminem @ dowiaduję się o pozytywnych testach... niepotrzebnie. Wolałabym żyć w nieświadomości i chyba już tego duphka przestanę przyjmować.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #47696 22 stycznia 2016, 8:31

angel Fajna mama
Monia przykro mi :-( u mnie chyba jednak mialam racje z ta owu bo ovufrend tez mi ja tak przypuszczalnie wyznaczyl hmm szybko w tym cyklu ale co teraz jak by sie nie udala to @ tez szybciej bedzie ??

Zgłoś nadużycie #47697 22 stycznia 2016, 8:33

angel Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Paula ja jestem krok dalej. Ja kupuje a w ciąży nie jestem... Bo nie mogę się powstrzymać... I mam specjalne pudełko, które już ledwo wszystko mieści :)

Hehe ja ubranek nie kupuje bo przesadna jestem chociaz nie raz mialam ochote :-)

Zgłoś nadużycie #47698 22 stycznia 2016, 8:39

PaulaG Fajna mama
No wiec melduje ze @ nie ma i siedzę w poczekalni do mojej gin. Znając moje szczęście malpa przyjdzie za chwile albo jutro ... 😔

Zgłoś nadużycie #47699 22 stycznia 2016, 8:42

angel Fajna mama

PaulaG napisał(a)

No wiec melduje ze @ nie ma i siedzę w poczekalni do mojej gin. Znając moje szczęście malpa przyjdzie za chwile albo jutro ... 😔

No to powodzenia :-) czekamy na relacje z wizyty

Zgłoś nadużycie #47700 22 stycznia 2016, 8:45

izabela23 Supermama
Cześć. Kamila, czytając o Twojej tragedii serce mi się zatrzymało. Dwie tragedie w 2 jednym czasie. Jejku przecież to zbyt wiele dla jednej osoby :( Bardzo,bardzo mi przykro chciałabym jakoś ci pomóc,ale wiem,że w takiej chwili nikt nie jest w stanie tego zrobić. :(

Pepitka to Cię nastraszyli na tych badaniach,ale najważniejsze,że happy end ;)

Monia, kurcze co jest? przykro mi kochana

Dziewczyny jeśli chodzi o wagę to tak często waga ma znaczenie jeśli chodzi o poczęcie,ale te zrzucanie wagi to faktycznie pomaga te 5%,ale to chodzi o osoby,które mają nadwagę,otyłość.

Zgłoś nadużycie #47701 22 stycznia 2016, 8:56

Kaari Fajna mama
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj wstałam już w lepszym nastawieniu choć nie ukrywam stres jeszcze trzyma.
Kamilka bardzo Ci współczuje- dwie tragiczne wiadomości w jednym momencie, aż słów brak....
Pepitka super, że wszystko jest dobrze i nie dziwię się, że miałaś mini zawał.
Monia zgadzam się z Tobą, że czasem lepiej byłoby nie wiedzieć pewnych rzeczy...dlatego też nigdy nie byłam zwolenniczką testów przed terminem, no ale można sobie gadać a sama się teraz złamałam.
PaulaG daj znać jak po wizycie.
Asaguarela robiłaś teściora? :)

Zgłoś nadużycie #47702 22 stycznia 2016, 9:22

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Kari cieszę się że wszystko w porządku :)
PaulaG daj znać jak po wizycie :)
Monia masz rację. Dlatego ja nigdy przed @ testów nie robię .
Miłego dnia dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #47703 22 stycznia 2016, 9:26

sielanka Fajna mama
Dzien dobry!
Monia nie mam pojecia co Ci napisac :(
Asa jak test?

Zgłoś nadużycie #47704 22 stycznia 2016, 9:38

Leena Fajna mama
Witam się i ja :)

Jejku Monia to naprawdę ciężka sprawa i sama bym nie wiedziała co robić :( a może konsultacja u innego lekarza by pomogla? Moze warto sprobowac?

Asa - czekamy na Twoje 2 kreseczki :)

Paola jakie słodkie skarpetunie :) my w weekend malujemy Małej pokój i jedziemy zwiedzić szpital i zameldować się tam. Chciałabym też w końcu znaleźć ubranko na wyjście ze szpitala. Może w przyszłym tygodniu ...

Ja od poniedziałku czekam na wyniki prób watrobowych...to jakaś paranoja jest piątek a wyników brak... ogarnę się i jadę to wyjasniac.

Z ciekawostek - udało mi się nagrać jak Mała kopie ;)

Zgłoś nadużycie #47705 22 stycznia 2016, 9:49

buka87 Supermama
Asa gdzie Twój test? Ileż można czekać?! :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #47706 22 stycznia 2016, 10:21

PaulaG Fajna mama
Asa chce twojego testa :D

po wizycie no spoko, zbadała powiedziała że jest okej, nie mam żadnych torbieli ani nic takiego, powiedziała również że po okresie mam przyjść zrobić jeszcze raz cytologię, pytała o witaminy i dała skierowanie na badanie krwi tsh to norma bo mam niedoczynność i chciała sprawdzić jak wynik i coś takiego " 20 x 0 IgGIgM " coś w tym rodzaju nie umiem się rozczytać haha.
hm, powiedziałam jej że okres miał przyjść wczoraj albo dzisiaj i go nie ma... ale nie powiedziała że widzi jakieś zmiany więc chyba małpa idzie ...

Zgłoś nadużycie #47707 22 stycznia 2016, 10:25

stencel_ka Fajna mama
Czesc dziewczyny.

Czytam was w miarę na bieżąco i widzę że jakoś smutno na forum.

Iza Sielanka Monia Jadzia Tandem no cuda na kuju u was ale na pewno wszystko da się wyregulować tak aby fasolinki u was zagościły i bezpiecznie te 9 mies przesiedziały. Tylko mogę się domyślać ile to czekanie badania itd kosztuje was nerw ale warto więc czekam z wami na lepszy czas.

Kamilka łacze się z Tobą w bólu. Jednak te brązowe plamienia od poczatku coś złego zwiastowały. Mam nadzieję że szybko odzyskasz wiarę i pojdziesz na przód.

Zgłoś nadużycie #47708 22 stycznia 2016, 10:47

motylek1909 Supermama

Monia82 napisał(a)

Kamilka - strasznie współczuję tych traumatycznych wiadomości :( które się zbiegły czasowo. Aż się ryczeć chce :( Pamiętam, że jadąc na sierpniowe USG w 11 tyg ciąży napisałam do koleżanki, że mam nadzieję, że dziadek nie zabrał mi Fasolki ze sobą - byłam w żałobie po Jego śmierci... a jednak :( i  w tym szoku tłumaczyłam sobie, że że są gdzieś tam razem... nie są samotni i było mi łatwiej się z tym psychicznie uporać, chocć było ciężko. Tulę :(
Asa - trzymam kciuki za wysoką betę!!!! Jak teścior poranny ?? ?
Kari - zmartwiłam się czytając o śluzie jakimś, ale dobrze, że pojechałaś i Cię uspokoili! :)
Pa. U mnie prawdobnpodobnie  to była kolejna ciąża biochemiczna, bo nadal biorę leki, a tych kresek na teście już nie ma, więc beta musiała rosnąć i spadła., stąd w moczu jeszcze była. Endo sugerowała mi, że może być to wczesne poronienie.
Powoli zaczyna mnie to przerastać, bo nie znam przyczyn. Przez tego duphka przed terminem @ dowiaduję się o pozytywnych testach... niepotrzebnie. Wolałabym żyć w nieświadomości i chyba już tego duphka przestanę przyjmować.

Monia, radzę Ci ię wybrać do ginekologa-endokrynologa w 1... oni są naprawdę pomocni i szybko znajdują przyczyny takich "dziwnych" zdarzeń...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #47709 22 stycznia 2016, 10:48

motylek1909 Supermama

PaulaG napisał(a)

ooooo trzymam kciuki za całkowity brak @ przez minimum 9 mcy!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #47710 22 stycznia 2016, 10:49

motylek1909 Supermama

PaulaG napisał(a)

Asa chce twojego testa :D

po wizycie no spoko, zbadała powiedziała że jest okej, nie mam żadnych torbieli ani nic takiego, powiedziała również że po okresie mam przyjść zrobić jeszcze raz cytologię, pytała o witaminy i dała skierowanie na badanie krwi tsh to norma bo mam niedoczynność i chciała sprawdzić jak wynik i coś takiego " 20 x 0 IgGIgM " coś w tym rodzaju nie umiem się rozczytać haha.
hm, powiedziałam jej że okres miał przyjść wczoraj albo dzisiaj i go nie ma... ale nie powiedziała że widzi jakieś zmiany więc chyba małpa idzie ...

te badanie to chyba toxo IgG i IgM ;)

wcale żadnej @ nie będzie :*