Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #47411 20 stycznia 2016, 18:07

Leena Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Tandem - gratuluję założenia firmy i życzę samych sukcesów !!!!

Ja znów pod pierzyną, w myślach dziesiątkuję wszystkie zarazki 😁
Czytam i wypoczywam, cóż in.mogę..
Starsza Córka ob. na zajęciach z logopedą. Zostaje do jutra u babci, i ma wycieczkę do fabryki czekolady 😁
Młodsza ogląda chyba 5 raz "Sąsiadów" Zakochana w tych filmikach 😍 chichra się jak obłąkana 😆

Dużo dużo zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #47412 20 stycznia 2016, 18:09

Leena Fajna mama
Gratulacje Tandem :) życzę Ci samych sukcesów na nowej drodze zawodowej :) jestem pełna podziwu!
A czym się będzie Twoja firma zajmować ?

Zgłoś nadużycie #47413 20 stycznia 2016, 18:14

tandem Supermama

sielanka napisał(a)

Tandem masz takiego mlodziaka? :D ile Ty masz lat? :)

25 :) jestem pół roku starsza, jesteśmy razem od chwili gdy on miał 16,5 :) więc młodziakiem już aż takim nie jest! :)

staraczka przykro mi z powodu @ ale to zawsze oznacza kolejną szansę!

gusia, paola, buka dziękuję za gratulacje! pracuję na pełen etat jako projektantka, ale chciałam mieć własną działalność, by móc też projektować na boku :) w kilku dziedzinach, głównie projektowanie ogrodów, pokoi dziecięcych i sprzedaż grafik (najbardziej lubię typograficzne i dla dzieciaków robić), to tak na początek, zobaczę co dalej. Moja firma nazywa się... tandem :) hihi
z wykształcenia jestem mgr inż arch. krajobrazu oraz pedagogiem sztuki, robiłam też dyplom z rzeźby (jak już tak uchylam rąbka swego zawodowego życia); stąd pomysł na firmę i łączenie pasji :D

monia: trzymam kciuki za wizytę w szpitalu, za betę i o zdrowie dla Ciebie i fasolki...!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #47414 20 stycznia 2016, 18:18

tandem Supermama

buka87 napisał(a)

tandem gratulacje Pani szefowo :) ) A jaką firmę masz w planach prowadzić? :) I jakie atrakcje jutro dla męża wymyśliłaś ?? :)

na jutro atrakcji niewiele, tylko na później, choć wiem, że przez to będzie na mnie nieco zły (przez ten czas gdy będzie myślał,że nic nie ma...)
jutro na 8:00 zamówił sobie mszę, moi rodzice też wpadną (jako niespodzianka), potem lecimy do notariusza. w planach różne pyszności mam, leniuchowanie i nowe firanki :)
za to w piątek o 19 przychodzą znajomi (potwierdziło już 35 osób!), zamówiłam złote balony z helem: 25 :D no i znajomi + rodzina zbierają się na prezent, o którym wiem, że marzy: skok ze spadochronem. wiem, że będę umierać ze strachu, ale wiem też, że on tego chce. więc dostanie, ale pojutrze :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #47415 20 stycznia 2016, 18:19

buka87 Supermama

tandem napisał(a)

25 :) jestem pół roku starsza, jesteśmy razem od chwili gdy on miał 16,5 :) więc młodziakiem już aż takim nie jest! :)

gusia, paola, buka dziękuję za gratulacje! pracuję na pełen etat jako projektantka, ale chciałam mieć własną działalność, by móc też projektować na boku :) w kilku dziedzinach, głównie projektowanie ogrodów, pokoi dziecięcych i sprzedaż grafik (najbardziej lubię typograficzne i dla dzieciaków robić), to tak na początek, zobaczę co dalej. Moja firma nazywa się... tandem :) hihi
z wykształcenia jestem mgr inż arch. krajobrazu oraz pedagogiem sztuki, robiłam też dyplom z rzeźby (jak już tak uchylam rąbka swego zawodowego życia); stąd pomysł na firmę i łączenie pasji :D

monia: trzymam kciuki za wizytę w szpitalu, za betę i o zdrowie dla Ciebie i fasolki...!

Super!! Życzę dużo sukcesów i super projektów! Fajnie, że połączyłaś pasję z pracą zarobkową to prosta droga do szczęścia! :) Mi też koleżanka zaproponowała otwarcie wspólnie firmy jak tylko urodzę i troche się ogarnę :) ) Myślimy o drogerii internetowej ale z kosmetykami z zagranicy których tu nie ma, albo z gadżetami dla maluchów typu grający nocnik :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #47416 20 stycznia 2016, 18:19

sielanka Fajna mama
Monia... nie wiem co powiedziec, dla mnie to wszystko jakies nieprawdopodobne jest :( mocno trzymam kciuki, zeby przede wszystkim sie to wyjasnilo, a jak tylko sie wyjasni, to zmien w koncu ta endo!

Zgłoś nadużycie #47417 20 stycznia 2016, 18:22

buka87 Supermama

tandem napisał(a)

na jutro atrakcji niewiele, tylko na później, choć wiem, że przez to będzie na mnie nieco zły (przez ten czas gdy będzie myślał,że nic nie ma...)
jutro na 8:00 zamówił sobie mszę, moi rodzice też wpadną (jako niespodzianka), potem lecimy do notariusza. w planach różne pyszności mam, leniuchowanie i nowe firanki :)
za to w piątek o 19 przychodzą znajomi (potwierdziło już 35 osób!), zamówiłam złote balony z helem: 25 :D no i znajomi + rodzina zbierają się na prezent, o którym wiem, że marzy: skok ze spadochronem. wiem, że będę umierać ze strachu, ale wiem też, że on tego chce. więc dostanie, ale pojutrze :)

No to bedzie imprezka! :) A prezent niezły :D Na pewno się ucieszy :) ) Mam nadzieje, ze firanki zadziałają i będziecie mówić dzidziorowi że został zrobiony w urodziny tatusia :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #47418 20 stycznia 2016, 18:22

tandem Supermama

buka87 napisał(a)

Super!! Życzę dużo sukcesów i super projektów! Fajnie, że połączyłaś pasję z pracą zarobkową to prosta droga do szczęścia! :) Mi też koleżanka zaproponowała otwarcie wspólnie firmy jak tylko urodzę i troche się ogarnę :) ) Myślimy o drogerii internetowej ale z kosmetykami z zagranicy których tu nie ma, albo z gadżetami dla maluchów typu grający nocnik :D :D

fajny pomysł! kobiety są przedsiębiorcze, trzymam kciuki, żebyś też rozwinęła skrzydła :)

Zgłoś nadużycie #47419 20 stycznia 2016, 18:22

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Tandem gratuluję firmy,fajnie że Ci się układa w życiu zawodowym :) Jeszcze życzę 2 kreseczek na ciążowym i pełnia szczęścia :D

Zgłoś nadużycie #47420 20 stycznia 2016, 18:29

gusia85 Gotowa na wszystko
tandem czyli możesz zaprojektować mi ogrod? :) bo ja mam trawe i tuje z promocji :)
I jeszcze lawende i wrzos i tak od kilku lat tą trawe przycinam :)

Zgłoś nadużycie #47421 20 stycznia 2016, 18:47

kamila19880 Fajna mama
juz wrocilam po badaniach, powiedziala ze krwawienie takie sie zdarza ( mimo ze mocniejsze) gozej powiedziala ze gdyby zalewało mnie, nie moze wykluczyc pozamacicznej bo beta powinna wiecej urosnac ok 200 powinnam miec, jutro mam powtorzyc i do niej na wizyte isc i wtedy bedzie myslala, poki co dalej na usg nic nie widac
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #47422 20 stycznia 2016, 18:50

gusia85 Gotowa na wszystko
całe szczęście :) to teraz relaksik Kamila!

Zgłoś nadużycie #47423 20 stycznia 2016, 18:58

tandem Supermama

gusia85 napisał(a)

tandem czyli możesz zaprojektować mi ogrod? :) bo ja mam trawe i tuje z promocji :)
I jeszcze lawende i wrzos i tak od kilku lat tą trawe przycinam :)

jak najbardziej! mogę, mogę, to jedna z rzeczy, które kocham robić :) ale to i tak nie najgorzej, skoro masz też wrzos i lawendę :)

kamila, trzymam kciuki za jutrzejszą betę, na pewno będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #47424 20 stycznia 2016, 19:13

kamila19880 Fajna mama
wiecie co i sasiadka mnie zaskoczyla, dzwonilam do meza zeby taxi wezwal nie mogl sie dodzwonic powiedział ze jedzie sam zadzwonilam do sasiadki zeby wezwala taxi zadzwonila pojechalam siedze w szpitalau czekam a ta wpada tam zwolnila sie z pracy i szefawa jej przywiozła ja do mnie do szpitala...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #47425 20 stycznia 2016, 19:34

asaguarela Fajna mama
Hej ,hej.

Ojj ile nadrabiania 😌
Póki co,Tandem,przykro mi,że taka beta 😞..gratuluję pani Szefowo😊,super 😊,życzę Ci samych sukcesów 😃

Kamila,cały czas trzymam kciuki..powtórzysz jutro betę ,będzie wiadomo jaka sytuacja,będzie dobrze 😊

Jadzia,fajnie,że tempka idzie w górę ☝😉,trzymam kciuki 😊

Pati,fajnie,że się odezwalas 😊,luteinke ,tak jak dziewczyny piszą,tylko po owu..

Paola,kurujcie się tam bidulki 😞

Sielanka,ja też miałam badaną Wit.D i też miałam przepisany Kalcikon,czy jak mu tam..
Teraz biorę D2000

Ślimaku,juuz coraz bliżej do spotkania z Zosią 😃

Motylku,dobrze,że Filipek już się nie bawi z mamusią w kotka i myszkę 😃 i,że tańcuje 😁

Monia,nie rozumiem już nic....,trzymam kciuki za betę 👆 ale ta Twoja Endo...coś do mnie nie przemawia...

Jeżeli chodzi o wody,to mi przy młodej odeszły w trakcie,na łóżku,a z młodym po...lewatywie pod prysznicem...
Tylko najlepsze jest to,że o tym nie wiedziałam 😇..położna pyta..odeszły Ci wody..,a ja na to,że nie...😆
Ona,ale cyganisz dziecko,tutaj nie ma wód...😅 Lol,w ogóle to przy synu Szlo błyskawicznie...

Przy córce ojj..😌 rozwarcie było ale główka balansowała..co zeszła niżej,to się zaś cofała 😞
Później tętno troszkę jej zaczęło lecieć,tlen..pani doktor,..bada,..na cesarkę za późno 😞
Akcja brzuch,naciskanie,,udało się...ale lekarka stwierdziła,że poród SN podręcznikowo ..nie możliwy..wiec wyciągali by kleszczowo😞,dzięki Bogu się udało..

Ale oby dwa porody po cichutku,chyba mam duży próg bólu...pochwalali mnie 😄 i lepsze znieczulenie do szycia dostałam w nagrodę 😆

Uff,sorki za elaborat 😇

Zgłoś nadużycie #47426 20 stycznia 2016, 19:37

Kaari Fajna mama
Cześć Dziewczyny ale nadrukowałyście! Dziś miałam czas żeby nadrobić ponieważ...dopadł mnie okrutny paskudny i bardzo niepożądany katar! Staram się nie łamać i już stosuje kuracje i nie idę do pracy, mam nadzieję że przejdzie. Paola widziałam, że Ciebie też choroba męczy więc życzę dużo zdrowia.
Tandem - przykro mi z powodu bety ale gratuluję założenia firmy :)
Monia - daj znać co z tą betą, no ewidentnie cyrki u Ciebie się dzieją :(
Kazia - 3mam kciuki za betę i czekam na wyniki.
Murron- świetnie, że na badaniach wszystko ok :)
Kamila - 3mam kciuki żeby było dobrze. No powiem, że sąsiadka naprawdę zaplusowała.
Widziałam, że był temat o porodach i tak myślę, że nie ma na to reguły. U mnie koleżanka, która miała cesarkę mówiła że bardzo się męczyła, zaś druga, która rodziła naturalnie na pytanie lekarza czy podać znieczulenie odpowiedziała :"nie dziękuje, jeszcze nie trzeba" i urodziła za parę chwil.

Zgłoś nadużycie #47427 20 stycznia 2016, 19:44

asaguarela Fajna mama
Jeszcze Kazia..trzymam kciuki za betę 😉

Murron ,cieszę się,że badania 💉 Oki 😁

Zgłoś nadużycie #47428 20 stycznia 2016, 19:45

motylek1909 Supermama

tandem napisał(a)

podziwiam! i gratuluję firmy oczywiście! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #47429 20 stycznia 2016, 19:46

Kaari Fajna mama
Asaguarela właśnie spojrzałam w tablekę :) czy Ty jutro testujesz?

Zgłoś nadużycie #47430 20 stycznia 2016, 19:50

patrycja27 Fajna mama
Paola, kaari kurujcie sie :-) duzo zdrowka a te chorubska przez ta szpetna pogode wczesniej nie wymrozilo zarazkow i teraz ciezko sie wyleczyc ja kaszel i katar przez 2 miesiace mialam...
Kamilka dobrze ze wszystko wporzadku miejmy nadzieje ze beta bedzie pieknie rosla ;-)