Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #47231 19 stycznia 2016, 21:04

sielanka Fajna mama
Witam sie i ja :)
Zaraz Was nadrobie, a przynajmniej sprobuje
Przed chwila wrocilam od endo. Z jednej strony jestem zadowolona z wizyty, z drugiej troche zatrzeslam tyleczkiem ze strachu. Ale do sedna. Profesor zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Dokladnie cala moja historie choroby przestudiowal, zrobil wywiad i usg. Stwierdzil, ze niepokoja go dwa duze ogniska zapalne i bardzo szybka degradacja tarczycy. Zwiekszyl dawke euthyroxu do 88, dodal do tego wit d3 10000 i selen 200. No i (tutaj wyjasniam moj strach) zlecil badanie kalcytoniny - to marker nowotworowy. Wiem, ze poki nie ma wynikow nie powinnam sie tym przejmowac, ale jednak w glowie siedzi i troche dobija. Bo z jednej strony starania o malucha, z drugiej lekarz podejrzewajacy raka :/
Coz, tyle u mnie. Jestem 3 dpo, takze zostalo czekanie.

Zgłoś nadużycie #47232 19 stycznia 2016, 21:07

PaulaG Fajna mama
Magdalia ja tak miałam że wyciagnelam później test i była kreska lekka a na drugi dzień dostałam okres .. myślę że to późniejsze związki czy coś takirgo i nie powinno się zwracać uwagi na wynik późniejszy ale może komuś się zdarzyło i potwierdziło ...

Zgłoś nadużycie #47233 19 stycznia 2016, 21:12

tandem Supermama

sielanka napisał(a)

Przed chwila wrocilam od endo. Z jednej strony jestem zadowolona z wizyty, z drugiej troche zatrzeslam tyleczkiem ze strachu. Ale do sedna. Profesor zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Dokladnie cala moja historie choroby przestudiowal, zrobil wywiad i usg. Stwierdzil, ze niepokoja go dwa duze ogniska zapalne i bardzo szybka degradacja tarczycy. Zwiekszyl dawke euthyroxu do 88, dodal do tego wit d3 10000 i selen 200. No i (tutaj wyjasniam moj strach) zlecil badanie kalcytoniny - to marker nowotworowy. Wiem, ze poki nie ma wynikow nie powinnam sie tym przejmowac, ale jednak w glowie siedzi i troche dobija. Bo z jednej strony starania o malucha, z drugiej lekarz podejrzewajacy raka :/

sielanka wiem, że się stresujesz, ale musisz potraktować to po prostu jako pełne spektrum badań, dociekliwość doktora, który chce wykluczyć wszystkie złe rzeczy. będzie dobrze! kiedy się wybierasz na te badania?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #47234 19 stycznia 2016, 21:13

Paola_33 Supermama
Sielanka - Ty nas nie strasz, my tu czekamy na Twoje grube krechy i żaden rak nie ma tu miejsca bytu !!!!
Przykro mi, ze te wyniki nie za dobre ale czas pokaże, jaki wynik będzie ostateczny. Z opisu wynika, że wreszcie trafiłaś do specjalisty, wiec będzie lepiej i lepiej !!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #47235 19 stycznia 2016, 21:14

werkaa Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Magdalia ja tak miałam że wyciagnelam później test i była kreska lekka a na drugi dzień dostałam okres .. myślę że to późniejsze związki czy coś takirgo i nie powinno się zwracać uwagi na wynik późniejszy ale może komuś się zdarzyło i potwierdziło ...

Ale na testach pisze że po 10 minutach wynik testu może się zmienić i wynik jest niewiarygodny po tym czasie.

Zgłoś nadużycie #47236 19 stycznia 2016, 21:20

gusia85 Gotowa na wszystko
Magdalia może zrób jutro kolejny ? Może innej firmy?

Zgłoś nadużycie #47237 19 stycznia 2016, 21:22

Magdalia Świeżo upieczona

werkaa napisał(a)

Ale na testach pisze że po 10 minutach wynik testu może się zmienić i wynik jest niewiarygodny po tym czasie.

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego się zbytnio nie nastawiam. Ale w moim przypadku nadzieja to moja najlepsza przyjaciółka ;)
Pytam tutaj bo może któraś z Was miała jakieś doświadczenia w tym temacie. Ja dopiero testuje się 7 raz (zawsze przed samą @ lub w dniu w którym miała się pojawić) wiec nie zawsze wierzę, albo chcę wierzyć :) w wynik testu.

Zgłoś nadużycie #47238 19 stycznia 2016, 21:24

werkaa Fajna mama

Magdalia napisał(a)

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego się zbytnio nie nastawiam. Ale w moim przypadku nadzieja to moja najlepsza przyjaciółka ;)
Pytam tutaj bo może któraś z Was miała jakieś doświadczenia w tym temacie. Ja dopiero testuje się 7 raz (zawsze przed samą @ lub w dniu w którym miała się pojawić) wiec nie zawsze wierzę, albo chcę wierzyć :) w wynik testu.

Nadzieja i cierpliwość to u staraczek dwie najważniejsze cechy :D
Trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #47239 19 stycznia 2016, 21:25

gusia85 napisał(a)

Magdalia może zrób jutro kolejny ? Może innej firmy?

Zrobię, ale pojutrze tak jak radziła #Tandem. A jak nie to poczekam te 6 dni, w sumie to przecież nie wieczność.

Zgłoś nadużycie #47240 19 stycznia 2016, 21:27

Paola_33 Supermama
Ja bym odczekała do 25 I., by w razie czego nie było zawodu!! I mocno trzymam kciuki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #47241 19 stycznia 2016, 21:28

sielanka napisał(a)

Sielanka oby jedynym Twoim zmartwieniem były srarania o maluszka. Trzymam kciuki za dobre wyniki.

Zgłoś nadużycie #47242 19 stycznia 2016, 21:30

*Starania. Ach te małe literki w smartfonie:/

Zgłoś nadużycie #47243 19 stycznia 2016, 21:31

jadzia Fajna mama
Paola nawet nie mysl w ten sposob. Bedzie wszystko dobrze! Wyzdrowiejesz i spokojnie urodzisz. Wiem ze mysli nachodza ale w zyciu nie bedziesz przezywac tego raz jeszcze. Koniec. Kropka.
Tandem daj znac koniecznie jak bedziesz cos wiedziec!
Wlasnie o to chodzi u mnie ze owu byla a temp spadla. Zobacze czy jutro odbije.
Motylek gdzie jestes?

Zgłoś nadużycie #47244 19 stycznia 2016, 21:32

sielanka Fajna mama
Ok, jak o kims zapomne to przepraszam.
Monia - nie dziwie Ci sie, ze masz juz tego dosc..mam nadzieje, ze Twoje hormony sie wreszcie opamietaja!
Lidzia piekne maluchy i super imiona, szczegolnie Rozalka :)
Paula nawet nie waz sie myslec, ze cos pojdzie nie tak!
Iza, trzymam kciuki za Ciebie ciagle i wciaz.
Kamilka powtorz ta bete pojutrze!
Kaari u Ciebie przydalby sie euthyrox albo zwiekszenie dawki, jak juz bierzesz, bo na staranka wyniki troszke nie takie.
TANDEM cholera no jaja sobie robia z tymi wunikami! :/

Zgłoś nadużycie #47245 19 stycznia 2016, 21:32

Paola_33 Supermama
Dzięki, Jadzia.. Musiałabym mieć galopującego pecha.. Na szczęście tym razem ze przeczucia mnie nie prześladują..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #47246 19 stycznia 2016, 21:34

sielanka Fajna mama
I Motylek wlasnie! Co z nia, ma ktoras z nia kontakt poza fm?

Zgłoś nadużycie #47247 19 stycznia 2016, 21:42

Paola_33 Supermama
NO własnie - co z nią ?? ?? ?? ?? ?? ??

Słyszałyście, że od poniedziałku wraca wiosna ?? Mam wrażenie, ze już po zimie :-)
http://joemonster.org/art/34829/Zaslyszane_w_aptece_czyli_autentyczne_teksty_jak...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #47248 19 stycznia 2016, 21:47

jadzia Fajna mama
Sielanka Ty trafilas na specjalistę . I dobrze. Niech Cie porzadnie zbada. A badanie to tylko formalnosc. Na pewno. Malo teraz takich lekarzy z powolania. Nie martw sie. A te ogniska zapalne to gdzie on wybadal na usg? Karii co do twojego tsh to zle ie jest ale powiedz ginowi o wyniku bo moj gin w ciazy przegapil moje podwyzszone tsh a do dzis mam przeboje.

Zgłoś nadużycie #47249 19 stycznia 2016, 21:49

mala2 Supermama
Magdalia hm....ja w obu przypadkach tak miała i oba niestety hm....ale nie powiedziane ,ze tak u ciebie bedzie .Fakt jest napisane aby nie sprawdzać testów po tych określonych minutach u mnie za 1x wyszły chyba po ok 15min później 10 min i beta to potwierdziła ale niestety maleństwa nie ma i 2x tez mi sie tak zdarzyło ale bez bety .A robiłam testów nascie i jak był negatyw to i nastepnego dnia wiec ja sadze ,że jak jest 2 kreska to albo ciąża albo tak jak dziewczyny pisza jakieś leki badz torbiele czy coś w tym sensie ajak jej nie ma to 2 sie nie pojawi....chociaż moge sie mylić....z tym ,ze ja zrobiłam 3dni przed terminem i w dniu @.

Zgłoś nadużycie #47250 19 stycznia 2016, 22:46

asaguarela Fajna mama

sielanka napisał(a)

Kochana,dobrze,że trafilas do takiego specjalisty 😊
Będziesz pod dobrą opieką..

I proszę się nie zamartwiać 😉 ,wszystko będzie dobrze i nawet nie próbuj myśleć inaczej 😊