Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #46811 17 stycznia 2016, 11:17

pepitka50 Fajna mama
hello :) ślimaczku pięknie wyglądałaś :D w końcu się załapałam na jakieś zdjęcia na forum hi hi zawsze mnie ominą takie smaczki ;) kamilka wielkie gratulacje!!!!!!! ha ha ale zaskoczenie najlepiej jest tak jak się człowiek nie spodziewa a tu bum!!! no to teraz staraczka Twoja kolej! bo widzisz kochana że teraz to tak pojedynczo żebyśmy w euforie za bardzo nie powpadały bo jeszcze by się jakies skurcze przyplątały he he :) następny cykl Twój! kurcze ja coś się wczoraj wystrachałam bo wypiłam sobie 3 litry wody ( tak zaszalałam) i zaczęło mi coś cieknąć takie jakby wodniste upławy czy coś no niby nie ma tego dużo i z resztkami luteiny i chciałam się Was zapytać czy też tak miałyście przy stosowaniu luteiny dopochwowo? ja już biorę od miesiąca i dopiero od wczoraj coś takiego zauważyłam. przepraszam ze tak bezpośrednio się pytam ale wy tu doświadczone wiec może mi coś podpowiecie. na internecie czytałam że właśnie po tym leku zdarzają sie takie upławy wodniste z resztkami ..... hmmm dobrze że jutro mam wizytę to się dowiem i mam nadzieję że to nie wody płodowe bo chyba skisnę....

Zgłoś nadużycie #46812 17 stycznia 2016, 11:18

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Lidzia bardzo dziekuje ..czuje ze urodzę na poczatku lutego
Jeszcze mi wczoraj przyjaciolka czarownica napisała ze jej zdaniem to w styczniu ta lub następna środa
Strach mnie oblatuje przed porodem :p
A niech mała siedzi przynajmniej do 37 tyg
A ty jsk sie czujesz?
Słodko ze bedziesz miec bliźniaki!!!!!! :-)

Staraczka33 zobacz u Kamili jakies tam plamionko było czekała czekała i sie doczekała :-)
Trzymam kciuki by z toba tak było!!!!

slimak 36 tydzień!!! jeszcze 2 tyg małą potrzymaj, a później niech już wyłazi :D :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46813 17 stycznia 2016, 11:20

pepitka50 Fajna mama
aa co do picia inofolicu to dodatkowo bierze się jeszcze kwas foliowy bo ja też pamiętam jak się wkurzałam że niby taki drogi a mało kwasu foliowego ma ;p

Zgłoś nadużycie #46814 17 stycznia 2016, 11:22

sielanka Fajna mama
Pepitka luteina dowcipna taka jest. Ojjjj jak ja jej nie lubilam!

Zgłoś nadużycie #46815 17 stycznia 2016, 11:22

motylek1909 Supermama

pepitka50 napisał(a)

hello :) ślimaczku pięknie wyglądałaś :D w końcu się załapałam na jakieś zdjęcia na forum hi hi zawsze mnie ominą takie smaczki ;) kamilka wielkie gratulacje!!!!!!! ha ha ale zaskoczenie najlepiej jest tak jak się człowiek nie spodziewa a tu bum!!! no to teraz staraczka Twoja kolej! bo widzisz kochana że teraz to tak pojedynczo żebyśmy w euforie za bardzo nie powpadały bo jeszcze by się jakies skurcze przyplątały he he :) następny cykl Twój! kurcze ja coś się wczoraj wystrachałam bo wypiłam sobie 3 litry wody ( tak zaszalałam) i zaczęło mi coś cieknąć takie jakby wodniste upławy czy coś no niby nie ma tego dużo i z resztkami luteiny i chciałam się Was zapytać czy też tak miałyście przy stosowaniu luteiny dopochwowo? ja już biorę od miesiąca i dopiero od wczoraj coś takiego zauważyłam. przepraszam ze tak bezpośrednio się pytam ale wy tu doświadczone wiec może mi coś podpowiecie. na internecie czytałam że właśnie po tym leku zdarzają sie takie upławy wodniste z resztkami ..... hmmm dobrze że jutro mam wizytę to się dowiem i mam nadzieję że to nie wody płodowe bo chyba skisnę....

pepitka, ja od około 2 mcy mam ogromne bezbarwne upławy :/ są denerwujące, ale to nic niepokojącego. A jak się martwisz, to załóż podpaskę, jeśli nasiąknie w ciągu powiedzmy 1h, to biegusim do szpitala sprawdzić. Tm bardziej jeśli jest to bezwonne
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46816 17 stycznia 2016, 11:24

sielanka Fajna mama
Ale jesli cokolwiek Cie niepokoi, to do lekarza. Sa niby testy wykrywajace wody polodowe, ale nie widzialam ich na zywo

Zgłoś nadużycie #46817 17 stycznia 2016, 11:29

pepitka50 Fajna mama
no własnie nie są bezwonne i wkładka nie jest wyjątkowo mokra tylko lekko wilgotna, ale jutro się zapytam lekarki żeby uspokoić swój mózg ;p dziękuję za odpowiedzi troche mnie uspokoiłyście!!!

Zgłoś nadużycie #46818 17 stycznia 2016, 11:35

motylek1909 Supermama

pepitka50 napisał(a)

no własnie nie są bezwonne i wkładka nie jest wyjątkowo mokra tylko lekko wilgotna, ale jutro się zapytam lekarki żeby uspokoić swój mózg ;p dziękuję za odpowiedzi troche mnie uspokoiłyście!!!

może jakiś grzybek... ja już tak miałam 2 razy :/

Zgłoś nadużycie #46819 17 stycznia 2016, 11:39

pepitka50 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

może jakiś grzybek... ja już tak miałam 2 razy :/

no z dwojga złego lepiej grzybek niż wody, chociaż nie czuję żeby mnie coś piekło albo swędziało no nic jutro się okaże :) może faktycznie tą lutkę się takim patyczkiem dozuje i nie da się go tak umyć a używa się go cały czas więc możliwe że jakaś infekcja;/ a i zapomniałam się pochwalić iż zostało mi 99 dni do mojego wielkiego dnia

Zgłoś nadużycie #46820 17 stycznia 2016, 11:41

mjakmama Gotowa na wszystko
Kamilka juz pogratulowałam na wrześniówkach ale jeszcze tutaj trzeba!! :) )
U mnie tez troszkę z zaskoczenia bo ten cykl odpuściłam o czym świadczy tylko jedno serduszko i to w dodatku wydawało mi się ze juz po owulce bo dopiero w 17 dc na 28 dc a tu miły psikus i dwie kreski w urodziny mojego m :) )

Zgłoś nadużycie #46821 17 stycznia 2016, 11:46

mjakmama Gotowa na wszystko

Lidzia28 napisał(a)

Mjakmama nooo powiem Ci że strasznie szybko leci :) Ale cieszę się w sumie bo coraz to bliżej i bliżej do spotkania z dzidziorkami :D A Ty jak się czujesz? Na kiedy masz termin?

Czuję sie bardzo dobrze tylko z apetytem u mnie słabo i troszkę sie zmuszam do jedzenia :)
Na kiedy termin jeszcze dokładnie nie wiem bo om pokazuje ok 3/4 września natomiast według usg ciąża troszkę młodsza także może sie jutro po wizycie dowiem :)
A Ty jak sie czujesz?

Zgłoś nadużycie #46822 17 stycznia 2016, 12:16

asaguarela Fajna mama
Dzień dobry 😊

Kurczę,😃

Kamilka😊,gratulacje ogromne. 😊,wspaniała wiadomość 😊
Oszczędzaj się .
Życzę dużo zdrówka Tobie i maluszkowi😊

Turbo,..pięknie 😊,poprostu 😊,świetnie wyglądaliście 😊,ale Ty,..niesamowicie.

Staraczka,😞,przykro mi ,może faktycznie za wcześnie..

Jeżeli nie w tym,to w następnym cyklu na pewno 😘

Pepitka,życzę spokojnych 99 dni😁 ,ależ ten czas leci 😊

Ja pamiętam,też tak miałam przy luteince,spokojnie.

Ajj ,jak się cieszę,że kolejnej dziewczynie się udało 😊

A mnie piersi bolą,wydaje mi się,że mocno,to juz kolejny cykl,może ja też ta prolaktynę mam za dużą ??

Krzyż pobolewa 3 dzień,więc już raczej się nie nastawiam.

Zgłoś nadużycie #46823 17 stycznia 2016, 12:17

Monia82 Fajna mama
hej, chwilę mnie nie było i takie emocje :)
Kamila - wielkie gratulacje!!!!! :) :) :)
staraczka33 - przykro :( :( ale przed Tobą IUI, więc mam nadzieję, że wkrótce i Ty ujrzysz 2 krechy!
Sielanka - ja się zorientowałam, że to Ty, bo pisałaś o pulsie, ale myślałam, że znudził Ci się nick i zmieniłaś ;)
Straszna jest ta tarczyca :( oby Ci się szybko unormowało. Nawet nie wiedziałam, że przy takich wynikach, można mieć tak wysokie przeciwciała! a Ty masz jakieś zmiany na tarczycy, nacieki, guzki?
Tandem - przykro mi :( mam nadzieję, że z tych wymienionych podejrzeń okaże się jakaś błahostka... Okres też może zanikać ze zmian hormonalnych, mi zanikał przez tarczycę i wysoką prolaktynę. Co do torbielki na jajnikach to też wyszła mi we wrześniu i to nie mała i lekarka nic mi na to nie dała... Stwierdziła, że może pęknie przy najbliższej miesiączce, także u Ciebie też tak może być, jeżeli to torbiel.
Tubroślimak - już Ci pisałam, że rewelacvyjnie wyglądałaś i jesteś doskonałym przykładem na to, że kobieta w ciąży wygląda kwitniąco!
Ps. Ja dziś z rana laboratorim szpitalne... powtórzyłam wyniki prywatnie, bo wizytę mam dopiero w środę u endo i mogłaby mi złe dawki thyrozolu dobrać, jakby sugerowała się wynikiem z wtorku.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #46824 17 stycznia 2016, 12:23

Monia82 Fajna mama
Mam jakiś problem z postami, ucina mi w połowie.... 
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #46825 17 stycznia 2016, 12:32

Lidzia28 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Lidzia bardzo dziekuje ..czuje ze urodzę na poczatku lutego
Jeszcze mi wczoraj przyjaciolka czarownica napisała ze jej zdaniem to w styczniu ta lub następna środa
Strach mnie oblatuje przed porodem :p
A niech mała siedzi przynajmniej do 37 tyg
A ty jsk sie czujesz?
Słodko ze bedziesz miec bliźniaki!!!!!! :-)

Staraczka33 zobacz u Kamili jakies tam plamionko było czekała czekała i sie doczekała :-)
Trzymam kciuki by z toba tak było!!!!

No ja czuję się dobrze,we wtorek mam te prenatalne i mnie strach obleciał.Piękne zdjęcia i śliczna z Was para :D To normalne ze się boisz przed porodem uwierz mi każda chyba tak ma. Ale trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #46826 17 stycznia 2016, 12:40

motylek1909 Supermama

pepitka50 napisał(a)

no z dwojga złego lepiej grzybek niż wody, chociaż nie czuję żeby mnie coś piekło albo swędziało no nic jutro się okaże :) może faktycznie tą lutkę się takim patyczkiem dozuje i nie da się go tak umyć a używa się go cały czas więc możliwe że jakaś infekcja;/ a i zapomniałam się pochwalić iż zostało mi 99 dni do mojego wielkiego dnia

o jaaaaaa :D leci czas :D mi teoretycznie zostało 62 :D

Zgłoś nadużycie #46827 17 stycznia 2016, 12:48

mjakmama napisał(a)

Czuję sie bardzo dobrze tylko z apetytem u mnie słabo i troszkę sie zmuszam do jedzenia :)
Na kiedy termin jeszcze dokładnie nie wiem bo om pokazuje ok 3/4 września natomiast według usg ciąża troszkę młodsza także może sie jutro po wizycie dowiem :)
A Ty jak sie czujesz?

Ja dobrze się czuję :) A to może do nas na sierpniówki dołączysz jeszcze? :D

Zgłoś nadużycie #46828 17 stycznia 2016, 12:49

Motylku to już 31 tydzień :) Gratulacje !!! Fajnie,ale czas leci szybciutko!

Zgłoś nadużycie #46829 17 stycznia 2016, 12:51

sielanka Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Sielanka - ja się zorientowałam, że to Ty, bo pisałaś o pulsie, ale myślałam, że znudził Ci się nick i zmieniłaś ;)
Straszna jest ta tarczyca :( oby Ci się szybko unormowało. Nawet nie wiedziałam, że przy takich wynikach, można mieć tak wysokie przeciwciała! a Ty masz jakieś zmiany na tarczycy, nacieki, guzki?
Ps. Ja dziś z rana laboratorim szpitalne... powtórzyłam wyniki prywatnie, bo wizytę mam dopiero w środę u endo i mogłaby mi złe dawki thyrozolu dobrać, jakby sugerowała się wynikiem z wtorku.

Hej :) nie, nie mam na szczescie guzkow, jedynie normalne przy hashi zmiany (struktura hiperechogeniczna, zmany ogniskowe, niejednorodny miazsz, asymetria platow tarczycy. No i moja tarczyca... znika. Rok temu miala objetosc 18 ml, na dzien dzisiejszy 6,5 ml. Przeciwciala mi ja zjadaja.
A Ty badasz tylko ft4? Badalas aTg? U Ciebie ichyba cos z przysadka mozgowa... TSH wlasciwie w ogole nie odpowiada na wolne hormony, bo ft4 masz ladne...

Zgłoś nadużycie #46830 17 stycznia 2016, 12:51

motylek1909 Supermama

Lidzia28 napisał(a)

Motylku to już 31 tydzień :) Gratulacje !!! Fajnie,ale czas leci szybciutko!

a mi się za to tak straaaaaaasznie dłuży :P