Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #46791 17 stycznia 2016, 9:44

buka87 Supermama

turboslimak napisał(a)

Motylek brzuszek super!!!!!

Kamilka gratulacje czułam ze sie papryczka ujawni ;-) !!!!

Sielanka ja tez bym sie na cc nie zdecydowała bez wyraźnych wskazań

Iza Iza Iza odezwij sie a nie każ czekać do poniedziałku

Maaaga wstawie fotki na chwile dla Ciebie :-)
Dzuekuje jeszcze raz wszystkim za życzenia :-)

Drętwieja mi ręce w nocy.

Co do Luteiny Ewelina to ja na podtrzymanie biore dwie tab dopochwowo
A czemu chcesz brać Luteine?

Ślicznie się prezentowaliście! :) Idealnie dobrana para :) ) No i już niedługo największy prezent ślubny będzie z Wami :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #46792 17 stycznia 2016, 9:45

PaulaG Fajna mama
Kamila gratuluję !!

Zgłoś nadużycie #46793 17 stycznia 2016, 9:45

kamila19880 Fajna mama
pytanko mam dalej pic inofilic czy przezucic sie na tabletki z kwasem foliowym?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #46794 17 stycznia 2016, 9:46

Kaari Fajna mama
Ślimaku sliczne zdjęcia! Wyglądasz pięknie, tak promiennie :) w ogóle fajny pomysł z taką takim zdecydowanym kolorem szarfy.

Zgłoś nadużycie #46795 17 stycznia 2016, 9:46

murron Supermama

pepitka50 napisał(a)

hejo dawno mnie nie było :) :) Motylku ale fajny brzusio!!! mój też się już ładnie wypina he he Iza głowa do góry!!! ważne że działanie konkretne podjęliście i proszę nie smutać!!!!! czas szybko leci i nie długo zaczniecie procedury!!!! będzie dobrze!!! tandem fajnie że masz zlecone tyle badań- przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz! Sielanka mnie też zrobiłaś w konia! aż miałam wracać kilka stron bo sobie myślę kurczę czy ja przegapiłam jakąś nową dziewczyne? he he ciekawe jak tam ślimaczek się czuje coś mało pisze.... kari ustawiaj suwak nie ma na co czekać! ja mam w poniedziałek wizytę u gin mam nadzieję że wszystko w porządku ;p dziś trochę maluszek leniwy ale teraz trochę się rozkręcił ;p może w końcu uda się potwierdzić płeć bo za każdym razem chyba chłopiec i chyba ;p ;p pępowina między nózkami nie ułatwia zadania :) ja tu kupuję niebieskie ubranka ale będzie zonk jak się dziewczynka ujawni he he moja mama ma jeszcze taką nadzieję ale nam w sumie to wszytsko jedno wiadomo :D czekam na pozytywne testy!!!!!! udanych molestacji!!!!

Oj Pepitka moja Ninka nie raz w chłopięcych rzeczach latała i nie było problemu, a błękitny to raczej neutralny, najgorzej różowy dla chłopca :)

Zgłoś nadużycie #46796 17 stycznia 2016, 9:47

turboslimak Fajna mama
Dziekuje wam bardzo!

W tygodniu ślubu odwołała mi sie fryzjerka mskijazystka i pani od paznokci
Byłam bliska lamentu :-)
Znajoma zrobiła mi hybrydę włosy musiałam sama a mskijazystka nowa znalazła sie w ostatniej chwili ..

Zgłoś nadużycie #46797 17 stycznia 2016, 9:50

turboslimak Fajna mama
Powiem wam ze jak kupowałam ozdobę do włosów to kolejna baba mi powiedziała ze bede miec chłopca
Jak robiłam zdjęcie do nowego dowodu -tez i jeszcze mi nagadala ze jej synowa tez miała 3 razy 3d..

Sądzicie ze 4 rożnych lekarzy mogło sie pomylić?
Miałam 3d w 17 tyg...20 tyg i 31 tyg
Po za zwykłymi usg gdzie tez zaglądali miedzy nogi małej

Zgłoś nadużycie #46798 17 stycznia 2016, 9:54

murron Supermama

pepitka50 napisał(a)

ślimaczek miał ślub tydzień temu :) :) :) w ogóle mi ciąża motylka to jakoś za szybko leci he he a dziewczyny co do witaminy D to ja łykałam pare miesięcy coś może ok 4 miesięcy

no ja dopiero zaszłam w lipcu jak się trochę na słońce powystawiałam a moje pierwsze dziecko jest po 2 tygodniach we Francji na południu :)

Zgłoś nadużycie #46799 17 stycznia 2016, 9:58

Kaari Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Powiem wam ze jak kupowałam ozdobę do włosów to kolejna baba mi powiedziała ze bede miec chłopca
Jak robiłam zdjęcie do nowego dowodu -tez i jeszcze mi nagadala ze jej synowa tez miała 3 razy 3d..

Ja mam wśród znajomych jedna koleżankę, która urodzila dziewczynę (mial być chlopiec) i druga u ktorej było odwrotnie ale są one w zdecydowabnej mniejszości. Większości się sorawdzilo wg usg.

Zgłoś nadużycie #46800 17 stycznia 2016, 10:02

turboslimak Fajna mama

Kaari napisał(a)

Ja mam wśród znajomych jedna koleżankę, która urodzila dziewczynę (mial być chlopiec) i druga u ktorej było odwrotnie ale są one w zdecydowabnej mniejszości. Większości się sorawdzilo wg usg.

Chociaz o tyle czuje sie pocieszona :-)
Mysle sobie ze kurcze naprawde musiałabym miec pecha by sie 4 lekarzy pomyliło a żaden nie sugerował sie badaniami poprzednimi ...

Co do witaminy D zgadzam sie dawniej to baby prosto z pola rodziły
Dziadek mi opowiadał jak jego mama dostała skurczy w polu w szczerym słońcu :D
I jeszcze z łatwością Zachodziła w ciaze

Zgłoś nadużycie #46801 17 stycznia 2016, 10:06

sielanka Fajna mama
Torbo, wlasnie zapomnialam :) piekna bylas na slubie, na prawde! Haha jesli chodzi o przeczucia, to powiem Ci ze ja bylam PEWNA ze urodze wczesniej. Od 34 tygodnia co chwile szpital, skurcze, skracajaca sie szyjka, odchodzacy czop sluzowy... i co? I wyszlo na to, ze rodzic zaczelam dzien przed terminem z om, a urodzilam dokladnie w termin :p i tez mi wszyscy mowili, ze na bank chlopiec, ale ja tam bardziej ufam usg, niz domoroslym wrozbitom ;p
Kamilko jak masz jeszcze infolic to juz wez do konca :)

Zgłoś nadużycie #46802 17 stycznia 2016, 10:07

kamila19880 Fajna mama

sielanka napisał(a)

Torbo, wlasnie zapomnialam :) piekna bylas na slubie, na prawde! Haha jesli chodzi o przeczucia, to powiem Ci ze ja bylam PEWNA ze urodze wczesniej. Od 34 tygodnia co chwile szpital, skurcze, skracajaca sie szyjka, odchodzacy czop sluzowy... i co? I wyszlo na to, ze rodzic zaczelam dzien przed terminem z om, a urodzilam dokladnie w termin :p i tez mi wszyscy mowili, ze na bank chlopiec, ale ja tam bardziej ufam usg, niz domoroslym wrozbitom ;p

ja mam jeszcze na ok 8 dni 2x dziennie plus kolejne opakowanie 60 szt
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #46803 17 stycznia 2016, 10:07

Tauriel Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Turbo wyglądałaś odjazdowo !
Ja myśle, ze jeden lekarz mógłby sie pomylić, ale 4 to juz chyba nie.. A ludzie to zgadują zazwyczaj 😊
Kamilka gratuluje ogromnie ! Umawiają sie do gina ! A dużo masz tych saszetek jeszcze ? Tam jest kwas foliowy, ja bym wykorzystała do końca, potem ewentualnie cos innego, bo szkoda wyrzucić 😊 Mi sie akurat skończył po pozytywie i kupiłam juz tabletki.
Staraczki bardzo mi przykro, teraz IUI ?
Iza juz zaczęliście, kroki podjęte - niebawem bedzie dzidzia ! Uda sie !! Juz zaraz 😆
Pepitka u mnie tez niespodzianki hehe ale mamy maluchy 😜 Po ostatnim usg zastanawiam sie czy bym chciała znać płeć.. Moze wolałabym jednak niespodziankę 😊 Porod byłby bardziej ekscytujący 😜
Tandem mi tez kiedyś okres zaginął, przed 1 ciąża - okazało sie, ze cykl był bezowulacyjny i dostałam luteinę na wywołanie, w następnym cyklu juz bez wspomagaczy ale z leczeniem jakiejś bakterii a kolejny zaciazony wiec trzymam kciuki !!

Zgłoś nadużycie #46804 17 stycznia 2016, 10:15

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

Sielanka bardzooo dzuekuje wam :* we wrześniu za to założę sukienkę marzeń ;-) póki co czop nie odchodzi to jakos mnie to uspokaja :p
A tobie odchodził?
No wlasnie masz racje nie ma co wierzyć zabobonom
Teraz sa tak dobre maszyny usg ...

Pepitka zapomniałam dodać ze lubię te twoje długie posty :-)

Co do płci to chciałam wiedzieć jestem zbyt niecierpliwaaaa :-)

Zgłoś nadużycie #46805 17 stycznia 2016, 10:20

murron Supermama
Motylek super brzuszek, a kilogramy się zrzuci!
Turbo piękne zdjęcia, ja co do płci się nie wypowiadam, bo ja póki co mam po jednym usg w 21 tygodniu powiedziane że chłopak, czekam na kolejnym co mi powiedzą.
Kamila moje serdeczne gratulacje! Rośnijcie zdrowo.
u moich znajomych co mają być bliźniaki, najprawdopodobniej będą dwie dziewczynki, ale najważniejsze wszystko w porządku.

Zgłoś nadużycie #46806 17 stycznia 2016, 10:24

sielanka Fajna mama
Turbo no mi zaczal odchodzic w 34 t.c., wtedy pierwszy raz w szpitalu wyladowalam ze skurczami.
Kamilka infolic na pewno mozesz brac, ponoc znniejsza ryzyko wystapienia cukrzycy. Za to dopytaj sie lekarza, czy dodatkowo kwas foliowy brac, ale chyba nie.

Zgłoś nadużycie #46807 17 stycznia 2016, 10:47

angel Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

nieddalo zdjecia ostatnio :/

Kamila gratulacje :-)

Zgłoś nadużycie #46808 17 stycznia 2016, 11:03

PaulaG Fajna mama
Turbo cudowna sukienka. Taka właśnie chciałam na mój ślub !! Jest boska ❤❤❤

Zgłoś nadużycie #46809 17 stycznia 2016, 11:15

motylek1909 Supermama

kamila19880 napisał(a)

nieddalo zdjecia ostatnio :/

O RANY!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje wrzesnióweczko! a jednak to ciąża :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46810 17 stycznia 2016, 11:16

motylek1909 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Dzisiaj mam 25 dc a owu byla 5 stycznia

zatestuj za 4 dni, wtedy będzie wiarygodnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...