Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #46711 16 stycznia 2016, 17:37

kiwi Fajna mama
Motylku duzy masz brzuszek i pewnie ciężki :) ile mały Filip już waży?
Tandem ja bym nie chciała takiego brzuszka oczywiście jaki będzie to już ode mnie nie zależy ale u mnie w rodzinie małe brzuszki maja kobiety więc mam nadzieje że u mnie też tak będzie :)
Paola masz bardzo ładne córeczki, rzeczywiście Melissa ma diabliki w oczach na zimowym zdjęciu w kogo przeznaczona była ta śnieżka ;) ?
Tandem sięu Ciebie porobiło, oby to nie była torbiel i pcos tylko zwykłe zaburzenia hormonalne tak też sie zdarza no albo to mało prawdopodobne czyli Fasola :)
Ja też się nad tą witaminą d zastanawiam i wymyśliłam ze słonce chyba cały czas świeci tak sam,o a nasze babki, mamy nie zażywały żadnej witaminy d, a dzieci rodziły... więc czy ta witamina d jest taka niezbędna , a na ile jest to kolejny chwyt reklamowy i nabijanie firmą farmceutycznym kasy?
Tak jak inofem i infolic ja ten pierwszy piję co mi lekarka kazała! ale i tak w ciąże nie zachodzę , a gdybym sobie femibion zażywała to on przynajmniej ma dodatkowe witaminy. Obu nie mogę by już kiedyś próbowałam i miałam objawy przedawkowania kwasu foliowego :( gdybym piła jedną saszetke inofenu i tab. femibionu to i tak 1000 mg kw foliowego wychodzi :( nadmiar jest wydalany ale i tak daje objawy mdłości, zgagi itp.

Zgłoś nadużycie #46712 16 stycznia 2016, 17:43

Paola_33 Supermama
W Dziadka 😁 One obydwie psotne !!
Kurczę, liczę, liczę.. Do porodu jeeeszcze 720 godzin.. Ale do usg tylko 40 g. !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46713 16 stycznia 2016, 17:43

motylek1909 Supermama

kiwi napisał(a)

Tandem ja bym nie chciała takiego brzuszka oczywiście jaki będzie to już ode mnie nie zależy ale u mnie w rodzinie małe brzuszki maja kobiety więc mam nadzieje że u mnie też tak będzie :)

Paola masz bardzo ładne córeczki, rzeczywiście Melissa ma diabliki w oczach na zimowym zdjęciu w kogo przeznaczona była ta śnieżka ;) ?

2 tyg emu ważył 1,5 kg :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46714 16 stycznia 2016, 17:46

Kaari Fajna mama

kiwi napisał(a)

Hej dziewczyny zaraz poczytam co się u Was wydarzyło :)
Kaari a jak Ty się czujesz? masz już jakieś objawy :) ?

Dzieki, że pytasz. Generalnie pobolewaja mnie piersi raz słabiej raz mocniej. Od paru dni robie drzemki po południu i włączyli mi odkurzacz w brzuchu bo ciągle jestem głodna. Ogólnie czuje się dobrze, właściwie to do mnie nie dociera ze sie udało i czekam na wizytę u gina.

Zgłoś nadużycie #46715 16 stycznia 2016, 17:47

Paola_33 Supermama
Kaari - suuwaak !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46716 16 stycznia 2016, 17:53

kiwi Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

W Dziadka 😁 One obydwie psotne !!
Kurczę, liczę, liczę.. Do porodu jeeeszcze 720 godzin.. Ale do usg tylko 40 g. !!

Mały Urwis myślę, że psotne dzieci są fajniejsze i nie można się z nimi nudzić :)
Ja się chętnie z Tobą zamienię mi czas bardzo ucieka dopiero co się tydzień zaczyna i nie wiem kiedy kończy :(
Kaari a kiedy wizyta?
Motylku to już duży Chłopczyk, jeszcze 6 tygodni i będziesz mogła rodzić :) jesteś już gotowa ? czy wolisz żeby Filipek posiedział jeszcze w brzuszku?

Zgłoś nadużycie #46717 16 stycznia 2016, 18:06

Paola_33 Supermama
Oj taak, nudy nie ma.. A to szafki pomaluje a to naklejki wszędzie.. 😁
Pomysłów mln. / minutę.. Ciekawe, czy Róża będzie spokojniejsza 😆
W brzuchu mniej rozrabia..

Motyl a Ty byś wolała SN niż CC ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46718 16 stycznia 2016, 19:15

tandem Supermama

kiwi napisał(a)

Tandem sięu Ciebie porobiło, oby to nie była torbiel i pcos tylko zwykłe zaburzenia hormonalne tak też sie zdarza no albo to mało prawdopodobne czyli Fasola :)
Ja też się nad tą witaminą d zastanawiam i wymyśliłam ze słonce chyba cały czas świeci tak sam,o a nasze babki, mamy nie zażywały żadnej witaminy d, a dzieci rodziły... więc czy ta witamina d jest taka niezbędna , a na ile jest to kolejny chwyt reklamowy i nabijanie firmą farmceutycznym kasy?
Tak jak inofem i infolic ja ten pierwszy piję co mi lekarka kazała! ale i tak w ciąże nie zachodzę , a gdybym sobie femibion zażywała to on przynajmniej ma dodatkowe witaminy. Obu nie mogę by już kiedyś próbowałam i miałam objawy przedawkowania kwasu foliowego :( gdybym piła jedną saszetke inofenu i tab. femibionu to i tak 1000 mg kw foliowego wychodzi :( nadmiar jest wydalany ale i tak daje objawy mdłości, zgagi itp.

co do witaminy D: pogoda przed wiekami była taka sama, ale ludzie nie siedzieli dniami i nocami przed komputerami, albo w pomieszczeniach ze sztucznym oświetleniem, więc bardziej doceniali prawdziwe światło, ich życie bylo bardzie dopasowane do rytmu słonca, myślę, że to głównie o to chodzi ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #46719 16 stycznia 2016, 19:24

gusia85 Gotowa na wszystko
Od wczoraj mysle nad sytuacja Kamili. Czy nie ma tam (w Twojej miejscowosci) czegos takiego jak ostry dyzur? Przeciez te plamienia sa niepokojace.

Motylku brzuszka zazdroscimy bardzo!

Paola dziewczyny sa rozbrajajace :-) i te fryzurki urocze :-)

Zgłoś nadużycie #46720 16 stycznia 2016, 19:27

Maaga Gotowa na wszystko
hej laski,
motylku pieeeekny brzusio :) kurcze ale przelecialo :) a czemu za 4 tygondie masz ostatnia wizyte ??

kiedy sliaczek ma ten slub?!to juz dzis ?? ?

paola...
super dzieciaczki :)

powodzonka w dzialaniach i testowaniach ;) !!!!

Zgłoś nadużycie #46721 16 stycznia 2016, 19:30

pepitka50 Fajna mama
hejo dawno mnie nie było :) :) Motylku ale fajny brzusio!!! mój też się już ładnie wypina he he Iza głowa do góry!!! ważne że działanie konkretne podjęliście i proszę nie smutać!!!!! czas szybko leci i nie długo zaczniecie procedury!!!! będzie dobrze!!! tandem fajnie że masz zlecone tyle badań- przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz! Sielanka mnie też zrobiłaś w konia! aż miałam wracać kilka stron bo sobie myślę kurczę czy ja przegapiłam jakąś nową dziewczyne? he he ciekawe jak tam ślimaczek się czuje coś mało pisze.... kari ustawiaj suwak nie ma na co czekać! ja mam w poniedziałek wizytę u gin mam nadzieję że wszystko w porządku ;p dziś trochę maluszek leniwy ale teraz trochę się rozkręcił ;p może w końcu uda się potwierdzić płeć bo za każdym razem chyba chłopiec i chyba ;p ;p pępowina między nózkami nie ułatwia zadania :) ja tu kupuję niebieskie ubranka ale będzie zonk jak się dziewczynka ujawni he he moja mama ma jeszcze taką nadzieję ale nam w sumie to wszytsko jedno wiadomo :D czekam na pozytywne testy!!!!!! udanych molestacji!!!!

Zgłoś nadużycie #46722 16 stycznia 2016, 19:30

staraczka33 Supermama
Maaga Slimaczek już jest żoną od tygodnia teraz pewnie miesiac poslubny ma :-)

Zgłoś nadużycie #46723 16 stycznia 2016, 19:32

pepitka50 Fajna mama

Maaga napisał(a)

hej laski,
motylku pieeeekny brzusio :) kurcze ale przelecialo :) a czemu za 4 tygondie masz ostatnia wizyte ??

kiedy sliaczek ma ten slub?!to juz dzis ?? ?

paola...
super dzieciaczki :)

powodzonka w dzialaniach i testowaniach ;) !!!!

ślimaczek miał ślub tydzień temu :) :) :) w ogóle mi ciąża motylka to jakoś za szybko leci he he a dziewczyny co do witaminy D to ja łykałam pare miesięcy coś może ok 4 miesięcy

Zgłoś nadużycie #46724 16 stycznia 2016, 19:32

staraczka33 Supermama

pepitka50 napisał(a)

hejo dawno mnie nie było :) :) Motylku ale fajny brzusio!!! mój też się już ładnie wypina he he Iza głowa do góry!!! ważne że działanie konkretne podjęliście i proszę nie smutać!!!!! czas szybko leci i nie długo zaczniecie procedury!!!! będzie dobrze!!! tandem fajnie że masz zlecone tyle badań- przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz! Sielanka mnie też zrobiłaś w konia! aż miałam wracać kilka stron bo sobie myślę kurczę czy ja przegapiłam jakąś nową dziewczyne? he he ciekawe jak tam ślimaczek się czuje coś mało pisze.... kari ustawiaj suwak nie ma na co czekać! ja mam w poniedziałek wizytę u gin mam nadzieję że wszystko w porządku ;p dziś trochę maluszek leniwy ale teraz trochę się rozkręcił ;p może w końcu uda się potwierdzić płeć bo za każdym razem chyba chłopiec i chyba ;p ;p pępowina między nózkami nie ułatwia zadania :) ja tu kupuję niebieskie ubranka ale będzie zonk jak się dziewczynka ujawni he he moja mama ma jeszcze taką nadzieję ale nam w sumie to wszytsko jedno wiadomo :D czekam na pozytywne testy!!!!!! udanych molestacji!!!!

Molestacje he he he :-) :-)

Zgłoś nadużycie #46725 16 stycznia 2016, 19:43

Paola_33 Supermama
A co szykujecie na Walentynki ?? My chyba przełożymy na przyszły rok. Bo idę do szp. dzień po 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46726 16 stycznia 2016, 19:47

staraczka33 Supermama
Hm Walentynki jeszcze nie myslalam nad nimi jeszcze miesiac cos wymysle

Zgłoś nadużycie #46727 16 stycznia 2016, 19:47

kamila19880 Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Od wczoraj mysle nad sytuacja Kamili. Czy nie ma tam (w Twojej miejscowosci) czegos takiego jak ostry dyzur? Przeciez te plamienia sa niepokojace.

Motylku brzuszka zazdroscimy bardzo!

Paola dziewczyny sa rozbrajajace :-) i te fryzurki urocze :-)

Hej jest ale zajdę i co powiem okres mi sie spóźnia a testy negatywne, plamien juz praktycznie nie mam dzis delikatne ale juz nie ciemny brąz tylko jasny jakby ze śluzem jak test potwierdzi i cos bedzie nie tak odrazu pojadę a w pon bede wydzwaniała po polskich lekarzach który przyjmie jak nie dostanę @
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #46728 16 stycznia 2016, 19:53

jadzia Fajna mama
A co z sasiadka dlaczego Cie wystawila

Zgłoś nadużycie #46729 16 stycznia 2016, 19:58

Maaga Gotowa na wszystko
uuuup faktycznie :/ ale to przelecialo!!!

ślimaczku...
mam nadzieje ze odczytasz ;)
serdeczne gratulacje na nowej drodze zycia!!!!!!duuuuuzo milosci i wiele radosci :) pewnei byly zdjecia ale sie nie zalapalam :( jak bedziesz chciala przeslij na prv albo wstaw jeszcze raz ;)

Zgłoś nadużycie #46730 16 stycznia 2016, 20:00

staraczka33 Supermama
Jadzia a ty dzisiaj firanka w ruch i do dziela!!! :-)