Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #46251 12 stycznia 2016, 12:41

tandem Supermama
Tak to jest z tymi dobrymi lekarzami... Ja idę prywatnie, a i tak od listopada czekam na wizytę 27.01.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #46252 12 stycznia 2016, 12:47

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

Tak to jest z tymi dobrymi lekarzami... Ja idę prywatnie, a i tak od listopada czekam na wizytę 27.01.

Prywatnie tez przyjmuje ale w tym samym gabinecie to po co przepłacać za ta sama usługę a tym bardziej ,ze teraz i tak nic mi nie da ta wizyta.

Zgłoś nadużycie #46253 12 stycznia 2016, 12:47

Lily79 Początkująca
Dziekuję za miłe słowa i wszystkie zyczenia :-) fakt , że może i wina leżała po stronie mojego byłego męza. NIby się badał i wyniki były w normie, ale kto go tam wie. Może nie chciał dzieci i podświadomie nam nie wychodziło. Zresztą jeb.... go pies :-) Jaka ja głupia byłam, że niby taki kochający i troskliwy , a za granicą mieszkał od kilku(!!!) lat z inną - nic tylko moja wiara i naiwność nie pozwoliły uwolnić mi się wczesniej. pozdrawiam raz jeszcze

Zgłoś nadużycie #46254 12 stycznia 2016, 12:49

staraczka33 Supermama
Lily ale piekna historia z happy endem,ciesze sie ze wszystko ok trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie i za zdrowego maluszka :-)

Zgłoś nadużycie #46255 12 stycznia 2016, 12:54

kiwi Fajna mama
Tandem to może owu byla dopiero między 26-30 dc? Tak książkowo to temp przed owu troche wzrasta pozniej jest spadek i ponowny wzrost ktory utrzymuje sie az do @

Zgłoś nadużycie #46256 12 stycznia 2016, 13:15

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Dzień dobry :)
U mnie niestety @ się rozkręciła.
Kaari gratulacje ciąża jak byk :D
Witam nową koleżankę Magdalię :)
Motylku wpisz mi datę @ na 13 luty.

No kurde Werka przykro mi

Zgłoś nadużycie #46257 12 stycznia 2016, 13:16

staraczka33 Supermama
Tandem a u ciebie to cykl zagadka chybaze owu byla pozniej

Zgłoś nadużycie #46258 12 stycznia 2016, 13:34

tandem Supermama

kiwi napisał(a)

Tandem to może owu byla dopiero między 26-30 dc? Tak książkowo to temp przed owu troche wzrasta pozniej jest spadek i ponowny wzrost ktory utrzymuje sie az do @

w sumie może tak.
ale biorąc pod uwagę, ze byłaby 26dc to dziś byłby 15dpo, jeśli byłaby 30dc to 11dpo - a więc test negatywny jest już negatywny i tak.

w sobotę rano wizyta, zobaczymy co pani powie... szkoda, że badań nie zdążę

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #46259 12 stycznia 2016, 13:46

kiwi Fajna mama
To fakt:/ ja przy najdłuższym cyklu zrobimam chyba z 5 testów :) )) wcześniej za czym zdecydowaliśmy sie na dziecko bardzo balam sie ciazy i nigdy testu zadnego nie zrobiłam wiec teraz nadrabiam ;)
To czekamy z Toba do wizyty i trzymam kciuki za dobre wiadomosci.

Zgłoś nadużycie #46260 12 stycznia 2016, 14:00

asaguarela Fajna mama
Mala,racja,o dobrego lekarza ciężko,a jak jest to się czeka..

Ja chodzę prywatnie,na fundusz też przyjmuje ale nie czekam,chodzę póki co tak..
Jest chwalony,kolejki prywatnie,masakra...

Tylko,że my nie mamy za dużo czasu,ja w tym roku kończę 37.l,dobrze by było,żeby się udało...jeżeli nie...😞
Mój się zdeklarował,że zrobi badanie nasienia..martwi się,że jeżeli wyjdzie źle,to czy będę miała mu za zle...
Tłumaczę mu,że nic takiego nie będzie miało miejsca...
Wtedy to sobie wytłumaczę i ...😞.pogodzę się.
Faceci się boją,nie dziwie się...

Tandem rzeczywiście...
Czekamy do soboty,co Ci powie..

Zgłoś nadużycie #46261 12 stycznia 2016, 14:15

tandem Supermama

asaguarela napisał(a)

Mala,racja,o dobrego lekarza ciężko,a jak jest to się czeka..

Ja chodzę prywatnie,na fundusz też przyjmuje ale nie czekam,chodzę póki co tak..
Jest chwalony,kolejki prywatnie,masakra...

Tylko,że my nie mamy za dużo czasu,ja w tym roku kończę 37.l,dobrze by było,żeby się udało...jeżeli nie...😞
Mój się zdeklarował,że zrobi badanie nasienia..martwi się,że jeżeli wyjdzie źle,to czy będę miała mu za zle...
Tłumaczę mu,że nic takiego nie będzie miało miejsca...
Wtedy to sobie wytłumaczę i ...😞.pogodzę się.
Faceci się boją,nie dziwie się...

Tandem rzeczywiście...
Czekamy do soboty,co Ci powie..

Też się nie dziwię... ale z drugiej strony nie każdy wynik nieprawidłowy jest już permanentnie zły;
no i z drugiej strony lepiej dowiedzieć się szybciej, że jednak nic z tego niż dłużej się łudzić;
w przypadku starań o pierwsze dziecko można np. zacząć starania o adopcję, gdy szybciej się człowiek pogodzi,że nic z tego.

Zgłoś nadużycie #46262 12 stycznia 2016, 14:16

ewelina25 Gotowa na wszystko
Hej jakiś leniwy dzień dziś ; ( nic mi się nie chce :( aby bym spala i spala już mój przyszły mówi zebym się ogarnęła ale jak jak😯

Zgłoś nadużycie #46263 12 stycznia 2016, 14:19

ewelina25 Gotowa na wszystko
Pamiętam jak mój czekał na wynik nasienia też chodził jakiś smutny zadawał wiele pytań ale gdy już doczekał się wyniku chodził już pewny siebie !!!

Zgłoś nadużycie #46264 12 stycznia 2016, 14:33

Kowy Fajna mama
U mnie dziś test owu bledszy, wiec jest szansa, że się wstrzelilismy... ;) pozostaje czekać na testing!

Zgłoś nadużycie #46265 12 stycznia 2016, 15:06

Paola_33 Supermama
Werka, Tandem przykro mi Dziewczyny, moze za miesiąc.. ??

Asa - to do roboty!! Rozwalac pęcherzyk !!!!!!

Witam, Magdalio !!!!!! Szybkiego zafalsolkowania !!!!!!!!!!!!!!

Werka - dobra myśl, ja zawsze zachodzę po schudnięciu !! :-D :-D

Kaaari - no to będzie wrześniowe dzieciątko !!!!!!!!!!!

Ja już za 9 dni donosze ciążę oficjalnie :-) Tuż przed imieninami :-)
Córka mnie zadziwiła, gdy prawidłowo wczoraj wymieniła kolejność urodzin w Rodzinie 7 osób.. Ta, w okolicach tortu to dzieci są cwane ;-)

Lily, zapraszamy !!!!!!

Fot. brzucha mogę wrzucić wiecz., poproszę małza, mi jakoś źle wychodzi selfie ;-) Tylko czy się zmieści ?? !

Słyszałyście o kolejnej próbie sprzedazy dziecka ? Mnie najbardziej zadziwiła cena chopczyka.. TYlko 35 tys. zł :-O :-O Ceny wahają się od 2 !!! do 80 tys. TA MAŁO JEST WARTE DZECKO ?? ?!?!!?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46266 12 stycznia 2016, 16:50

turboslimak Fajna mama
A ja jestem przykładem ze z mega hiperprolaktynemia mozna zajść w zdrowa ciaze!
Moj wynik był 21 krotnie większy po obciazeniu metaprolaksenem (nie wiem czy dobrze napisałam)

Bardzo sie tym przejęłam jak zobaczyłam wynik a moj ginekolog to zbagatelizowal a ja juz chciałam leki w siebie pakować a on kazał mi sie starac bez leków ... Powiedział ze nie należy przejmować sie tym badaniem i działać :)

Zgłoś nadużycie #46267 12 stycznia 2016, 16:54

turboslimak Fajna mama

Lily79 napisał(a)

Witam Dziewczyny. Trafiłam na forum przez przypadek,ale jest tu u Was tak miło, że postanowiłam pozostawić swój ślad. Może moje słowa dadzą komuś siłę do walki o zajście w ciązę, bo z doświadczenia wiem jak cięzko czasem bywa. Mam juz 36 lat i o dziecko starałam sie z przerwami około 10 lat. Na poczatku po slubie to spontan,zabawa i radosne oczekiwanie. potem niepokój, obawy, wyczekiwnie kazdego miesiaca.W końcu badania obu stron, wyniki jak najbardziej prawidłowe, a ciązy brak. Z czasem zaczełam nerwowo liczyc dni, mierzyc temperature, kupowac testy ciązowe i owulacyjne, nie spałam po nocach, odpierałam setki pytań - a kiedy wnuki? no a wy kiedy sie postaracie itd. itd. Brałam wspomagacze na początku cyklu,przed owulacją i duphaston po, miałam monitorowane cykle,dziesiątki badań, łykałam folik i inne witaminy. Z pespektywy czasu chyba wpadłam wtedy w obsesję posiadania dziecka, nic innego mnie nie interesowało. Każdy miesiac z @ przynosił łzy, rozpacz, gorycz, rozczarowanie i tysiąc podobnych odczuć. W końcu powoli, ale odpuściłam...troche wymusiła to na mnie sytuacja zyciowa. rozwiodłam sie ze zdradzającym męzem i zaczęłam wreszcie mysleć o sobie. Otoczenie tez dało mi spokój z głupimi pytaniami, a mi dzięki przyjaciołom powróciła radość z zycia. Pogodziłam się z tym ze rodzina nie jest mi pisana...To było jakieś 2 lata temu. Obecnie jestem w 5 miesiącu niespodziewanej i absolutnie nieplanowanej ciąży :-) Mimo ,że teraz zamartwiam się czy wszystko będzie dobrze, czy moje Maleństwo jest zdrowe itd.to nie muszę chyba dodawać jak bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że moim wpisem dałam komukolwiek nadzieję na to ,że natura potrafi solidnie nas zaskoczyć. Trzymam kciuki za wszystkie kobietki i życzę Wszystkiego Dobrego.

Ale historia!!!!!!!!
Niesamowite .....
10 lat ja cuebie podziwiam dziewczyno!!!!!!
Za ta walkę!!!!!

Moja ciocia starała sie 5lat jakies 20 lat temu i lekarz jej mowi prosze zmienic partnera i tak zrobiła i zaciążyła za 1razem i ma 3 synów i ten jej były 3corki :-)

Zgłoś nadużycie #46268 12 stycznia 2016, 16:55

turboslimak Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Werka, Tandem przykro mi Dziewczyny, moze za miesiąc.. ??

Asa - to do roboty!! Rozwalac pęcherzyk !!!!!!

Witam, Magdalio !!!!!! Szybkiego zafalsolkowania !!!!!!!!!!!!!!

Werka - dobra myśl, ja zawsze zachodzę po schudnięciu !! :-D :-D

Kaaari - no to będzie wrześniowe dzieciątko !!!!!!!!!!!

Ja już za 9 dni donosze ciążę oficjalnie :-) Tuż przed imieninami :-)
Córka mnie zadziwiła, gdy prawidłowo wczoraj wymieniła kolejność urodzin w Rodzinie 7 osób.. Ta, w okolicach tortu to dzieci są cwane ;-)

Lily, zapraszamy !!!!!!

Fot. brzucha mogę wrzucić wiecz., poproszę małza, mi jakoś źle wychodzi selfie ;-) Tylko czy się zmieści ?? !

Słyszałyście o kolejnej próbie sprzedazy dziecka ? Mnie najbardziej zadziwiła cena chopczyka.. TYlko 35 tys. zł :-O :-O Ceny wahają się od 2 !!! do 80 tys. TA MAŁO JEST WARTE DZECKO ?? ?!?!!?

A gdzie to było o tej sprzedaży? Masakra!

Zgłoś nadużycie #46269 12 stycznia 2016, 17:01

Paola_33 Supermama
W Pytaniu na śniadanie ;-)
Ale podobno ta sprzedaż rośnie..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46270 12 stycznia 2016, 17:53

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

Też się nie dziwię... ale z drugiej strony nie każdy wynik nieprawidłowy jest już permanentnie zły;
no i z drugiej strony lepiej dowiedzieć się szybciej, że jednak nic z tego niż dłużej się łudzić;
w przypadku starań o pierwsze dziecko można np. zacząć starania o adopcję, gdy szybciej się człowiek pogodzi,że nic z tego.

Dokladnie,to samo powiedziałam mężowi,że wolę wiedzieć co jest grane,niż nie robić nic w tym kierunku,...i co miesiąc przeżywać rozczarowanie