Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #46011 10 stycznia 2016, 17:55

Kaari Fajna mama
Dzięki Dziewczyny

jadzia napisał(a)

Kari spokojnie na pewno wszystko ok. Ja tez mialam plamienie implantacyjne. Tylko co z tym dupkiem bierzesz? Co lekarz Ci radzil w razie ciazy? Czy nic nie radzil.

A więc co do dupka to trzech niezależnych ginekologów stwierdziło, że nie ma potrzeby go brać także na chwilę obecną go nie biorę. Jutro jak zrobię progesteron i wyjdzie niski to go łyknę. Ogólnie mam mieszane uczucia co do niego..wiem, że on pomaga ale poprzednim razem tylko przedłużył to co i tak było nieuniknione.
Dziękuje, że o mnie pomyślałyście ale ja mam w domu jeszcze zapasik mały, ale wystarczający aby dotrwać do ewentualnej wizyty także zgłaszajcie się do Ślimaka :)

Jagna- tak to mój pierwszy cykl starań.
Mjakmama- co do mojego plamienia to wczoraj i dziś wystąpiło przed południem a potem cisza. Wczoraj było bardzo brunatne, że byłam pewna, że małpa idzie. Dziś ma już odcień jaśniejszy-taka kawa mlekiem.
Staraczka- nie wiem ile dni po owulacji jestem bo nie robiłam testów, ale z obserwacji wydaje mi się że była 31.12 ale ręki nie dam sobie uciąć.3mam kciuki żeby @ nie przylazła :)
Buka - jako jedyna wyłapałaś, że to test z rossmana :) taką kryptoreklamę mu zrobiłam ;)
Kamila - trudno się nie nakręcać. 3mam za Ciebie kciuki.

Ogólnie powiem Wam, że się cieszę ale staram się zachować jakiś spokój dopóki nie będę wiedzieć, że jest wszystko ok. Może gdybym nie miała plamienia byłoby inaczej, a może po poronieniu ten strach będzie już zawsze.

Zgłoś nadużycie #46012 10 stycznia 2016, 17:59

staraczka33 Supermama

Kaari napisał(a)

Dzięki Dziewczyny

A więc co do dupka to trzech niezależnych ginekologów stwierdziło, że nie ma potrzeby go brać także na chwilę obecną go nie biorę. Jutro jak zrobię progesteron i wyjdzie niski to go łyknę. Ogólnie mam mieszane uczucia co do niego..wiem, że on pomaga ale poprzednim razem tylko przedłużył to co i tak było nieuniknione.
Dziękuje, że o mnie pomyślałyście ale ja mam w domu jeszcze zapasik mały, ale wystarczający aby dotrwać do ewentualnej wizyty także zgłaszajcie się do Ślimaka :)

Mjakmama- co do mojego plamienia to wczoraj i dziś wystąpiło przed południem a potem cisza. Wczoraj było bardzo brunatne, że byłam pewna, że małpa idzie. Dziś ma już odcień jaśniejszy-taka kawa mlekiem.
Staraczka- nie wiem ile dni po owulacji jestem bo nie robiłam testów, ale z obserwacji wydaje mi się że była 31.12 ale ręki nie dam sobie uciąć.3mam kciuki żeby @ nie przylazła :)
Buka - jako jedyna wyłapałaś, że to test z rossmana :) taką kryptoreklamę mu zrobiłam ;)

Ogólnie powiem Wam, że się cieszę ale staram się zachować jakiś spokój dopóki nie będę wiedzieć, że jest wszystko ok. Może gdybym nie miała plamienia byłoby inaczej, a może po poronieniu ten strach będzie już zawsze.

Kaari jutro lecisz na bete!!!

Zgłoś nadużycie #46013 10 stycznia 2016, 18:01

kamila19880 Fajna mama

Kaari napisał(a)

Dzięki Dziewczyny

jak mialas owu 31 to tak jak ja ciekawo u mnie jaki test by wyszedl;? dobrze ze nie mam w domu żadnego bo tak juz pewnie bym ttestowala
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #46014 10 stycznia 2016, 18:06

staraczka33 Supermama
aj rzeczywiscie lepiej by bylo wiedziec zaraz po zaplodnieniu czy sie udalo a tak tyle trzeba czekac

Zgłoś nadużycie #46015 10 stycznia 2016, 18:08

Kaari Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Kaari jutro lecisz na bete!!!

Teraz tak myślę, że w śr nie dam rady powtórzyć bo mam szkolenie. Może lepiej iść we wt i czw? Bo nie wiem czy w pn i czw ma sens...
Najlepiej by było móc zrobić test zaraz po zapłodnieniu a takto trzeba czekać i czekać i czekać

Zgłoś nadużycie #46016 10 stycznia 2016, 18:09

Kazia Gotowa na wszystko
Kaari gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #46017 10 stycznia 2016, 18:10

buka87 Supermama

Kaari napisał(a)

Dzięki Dziewczyny

Ja tych testów tyle zrobiłam, że w nocy o północy po ciemku z zawiązanymi oczami samym macaniem bym go poznała :) ) Uważam że jest najlepszy, nieomylny i polecam każdej staraczce!
P.S Nie pracuje w rossmanie :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #46018 10 stycznia 2016, 18:17

staraczka33 Supermama
ja zaluje ze nie kupilam rossmanowskiego

Zgłoś nadużycie #46019 10 stycznia 2016, 18:20

turboslimak Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

dokladnie tak jest ;/ wczoraj wypilam 3 lampki wina a dzis w luzku spedzam dzien po takiej ilosci nigdy zyciu kaca nie mialam a leze i slabo mi jest i jesc nie dam rady pełna jestem. dlaczego po owulacji nie da sie odrazu zobaczyc ciazy ;/ uprzykrza nam zycie to

ostatanio o tym pisalam i byloby zycie łatwiejsze niz to czekanie!!!

Zgłoś nadużycie #46020 10 stycznia 2016, 18:25

staraczka33 Supermama

turboslimak napisał(a)

ostatanio o tym pisalam i byloby zycie łatwiejsze niz to czekanie!!!

i mniej stresowe zycie by bylo

Zgłoś nadużycie #46021 10 stycznia 2016, 18:29

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

niech napindalaja byleby nie na @!

motylek....no wlasnie nie wiem czy dzis to juz jest 35 tydzien czy dopiero jutro? :D

polozna mi dzis powiedziala maialam z nia spotkanie ze mozna juz rodzic jak zaczne 37 tydzien ze nic by sie nie stalo..i spokojnie bez neonatologi moge rodzic bedac w 37 tygodniu :D
zatem 21 dni zostało do mojego odetchniecia .......

motylek a ty juz 31!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

paola na kiedy masz termin ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

od dzisiaj sie liczy ;)

anooooo, już wtedy jest mega bezpiecznie :) a Zoska jest ułożona główką w dół?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46022 10 stycznia 2016, 18:30

motylek1909 Supermama

Kaari napisał(a)

Teraz tak myślę, że w śr nie dam rady powtórzyć bo mam szkolenie. Może lepiej iść we wt i czw? Bo nie wiem czy w pn i czw ma sens...
Najlepiej by było móc zrobić test zaraz po zapłodnieniu a takto trzeba czekać i czekać i czekać

możesz zrobić pn i czw wtedy inaczej się liczy przyrost 72h ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #46023 10 stycznia 2016, 18:59

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

od dzisiaj sie liczy ;)

anooooo, już wtedy jest mega bezpiecznie :) a Zoska jest ułożona główką w dół?

a to fajnie! to zaczelam 35 jupi!!!! taaak glowka w dole ciagle...ciekawe jak to jest tak wisiec do gory nogami... ;p

u ciebie maluszek tez obrocil sie bo nozki czujesz na gorze tak? :)

Zgłoś nadużycie #46024 10 stycznia 2016, 18:59

kiwi Fajna mama
Staraczka możesz zrobić dwa ;)
Karri ja sie zgadzam z ginami ale tez wierze ze tym razem będzie ok a we wrześniu bedziesz tulic bobasa :)

Zgłoś nadużycie #46025 10 stycznia 2016, 19:00

Paola_33 Supermama
CC na 16-tego lutego, do szpitala na 15. Tylko wypadałoby się jeszcze spakować 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #46026 10 stycznia 2016, 19:06

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

a to fajnie! to zaczelam 35 jupi!!!! taaak glowka w dole ciagle...ciekawe jak to jest tak wisiec do gory nogami... ;p

u ciebie maluszek tez obrocil sie bo nozki czujesz na gorze tak? :)

raczej tak :) jak pzyłożę dłoń tam gdzie kopie to czuje stópkę :)

Zgłoś nadużycie #46027 10 stycznia 2016, 19:10

mjakmama Gotowa na wszystko

Kaari napisał(a)

Dzięki Dziewczyny

Kari będzie dobrze! :)
Ja tez jestem po poronieniu, szczerze też się stresuje ale przeznaczenia nie oszukamy :(
Musimy tylko wierzyć w to ze będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #46028 10 stycznia 2016, 19:11

Kowy Fajna mama
Kaari, gratulacje! Dziewczyny, my z mężem mamy pierwszy cykl starań i niby staram się na luzie do tego podchodzić. Co do samych starań to faktycznie mi się udaje, nie trzymamy się też ściśle wskazań dni płodnych, nie robie testów owu (to nie zarzut, do osób, które robia- po prostu na razie nie ma raczej potrzeby, a nie chce się nakrecac, mam nadzieję, że uda się po prostu jak za pierwszym razem), nie potrafie za to przestać myśleć o dniach testowania. Nam zależy na szybkiej ciąży tez dlatego, że prowadzę działalność i to by oznaczało "ulge" w składkach na jakiś czas. Wiem, że może to brzmieć wyrachowanie, ale chyba każdy odpowiedzialny człowiek myśli, na co go w danej chwili stać...W każdym razie widzę, że Wy też bardzo czekacie na dni testowania i nie tylko ja ciągle o tym myślę, to bardzo pocieszające! :)

Zgłoś nadużycie #46029 10 stycznia 2016, 19:26

staraczka33 Supermama

Kowy napisał(a)

Kaari, gratulacje! Dziewczyny, my z mężem mamy pierwszy cykl starań i niby staram się na luzie do tego podchodzić. Co do samych starań to faktycznie mi się udaje, nie trzymamy się też ściśle wskazań dni płodnych, nie robie testów owu (to nie zarzut, do osób, które robia- po prostu na razie nie ma raczej potrzeby, a nie chce się nakrecac, mam nadzieję, że uda się po prostu jak za pierwszym razem), nie potrafie za to przestać myśleć o dniach testowania. Nam zależy na szybkiej ciąży tez dlatego, że prowadzę działalność i to by oznaczało "ulge" w składkach na jakiś czas. Wiem, że może to brzmieć wyrachowanie, ale chyba każdy odpowiedzialny człowiek myśli, na co go w danej chwili stać...W każdym razie widzę, że Wy też bardzo czekacie na dni testowania i nie tylko ja ciągle o tym myślę, to bardzo pocieszające! :)

no my strasznie stresujemy sie jak zblizaja dni testowania

Zgłoś nadużycie #46030 10 stycznia 2016, 19:29

Monia82 Fajna mama

Kaari napisał(a)

Dzięki Dziewczyny
Wczoraj było bardzo brunatne, że byłam pewna, że małpa idzie. Dziś ma już odcień jaśniejszy-taka kawa mlekiem.
Może gdybym nie miała plamienia byłoby inaczej, a może po poronieniu ten strach będzie już zawsze.

Kaari, ale u Ciebie teraz to takie brązowawe plamienie i kawa z mlekiem, więc myślę, że to normalny objaw -  najgorzej zwiastują plamienia z domieszką krwi, jak ja miałam.
U mnie to samo... ten strach już zawsze będzie mi towarzyszył, tym bardziej teraz już po 2 poronieniach, w których występowały plamienia krwią. Mam takiego stresa, jak pomyślę o ciąży, nie samym zajściu, ale utrzymaniu.  Za dużo rzeczy ostatnio o nadczynności w ciąży się naczytałam....
Sielanka - a Ty robisz jakieś badania, bierzesz coś na ten puls? gdzie wsiąkłaś? ;)
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc